EJMAX Sp. z o.o.

Opinie o EJMAX Sp. z o.o.

Lena

Dużo zmian wprowadziła firma w związku z panującą pandemią?

Zainteresowana

A jak praca w księgowości? Ktoś coś może powiedzieć o tym dziale? Atmosfera, praca, zarobki?

Catherine

Ja jestem zadowolona , młoda ekipa i praca jak wszędzie...

Honorata
@Catherine

Trochę niewiele napisałaś o pracy w Ejmax, bardziej szczegółowa opinia byłaby bardziej pomocna. Czym się zajmujesz w firmie? Jaką umowę oferują?

Czy w Ejmax Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Asia

Tak , po mojej interwencji szybko uzupełniono zapas kawy do ekspresu. Czy ta odpowiedź jest satysfakcjonująca dla ciebie ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie EJMAX Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Gutek

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje. Może wydajność niektórych pracowników jest kiepska i stąd mało kasy bo firma jest dobra!

Kazik

Albercik , dobrze zrobili że ciebie wywalili idż do Tesco tam przyjmują na 8 godzin i kartony można zdojić

Dawid

Firma jest dobra ale nie jest łatwo pozyskać dobrego pracownika, który zwiąże się z firmą!

Czakers

Głupie pisanie, ze przychodza nowi doktoranci z uprawnieniami i tylko ich interesuje kawa i papierosy itp. (usunięte przez administratora) co zes tak napisal, na polecenie pewnie zarzadu, jak przychodzi nowy pracownik do pracy, to trzeba go wdrozyc, zwlaszcza jak nie pracowal na drogach. Ten Ejmax, to co to za firma, jak od razu, 1-go dnia wymagaja pelnej efektywnosci. Budownictwo drogowe to co to za ogolnie ujmujac zatrudnienia dla opetatora, jesli nie ma czasu na nauke, na wdrozenie pracownika. Jesli tak wszedzie bylo,to firmy masowo cierpialyby na brak operatorow,a cierpia wlasnie firmy z budownictwa drogowego. Ja bylem w Ejmax raptem dwa dni i przezylem to, co opisuje. Poszedlem do innej firmy i jakos sie dalo po okresie probnym od razu mnie zwiazac umowa na stale.

Jacek

A wiecie może czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

=)

No w tej chwili mieki, albo miętki

Czakers

(usunięte przez administratora) do tego dochodzi brak zrozumienia istoty zagadnienia zwanego wdrozenie nowego pracownika do pracy w firmie - jest tendencja,ze kierownik wymaga poznania specyfiki pracy i obslugi maszyn, urzadzen w jeden dzien, by od nastepnego dnia wykonywac normy nie wam da do myslenia fakt,ze juz 2 miesiace firma poszukuje operatora na spycharke z systemem do prac na obwodnicy Raciborza

Operator

Totalna porażka ta firma, po zwolnieniu się gdyż koparka cały czas była niesprawna I zamiast wezwać serwis była reperowana na sztukę, zamiast pracować i mieć godziny siedziałem w domu, bo nie mieli maszyny zastępczej. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o EJMAX Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w EJMAX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EJMAX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EJMAX Sp. z o.o.?

EJMAX Sp. z o.o.