EJMAX Sp. z o.o.

3.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EJMAX Sp. z o.o.

Hanna

Wspomnieliście, że firma jest stabilna, można liczyć na długą współpracę i szkolenia. Czy w takim razie umowę o pracę dostaje się już na start? Interesuje mnie również kwestia szkoleń, ponieważ tego brakowało mi u poprzedniego pracodawcy. Czy każdy pracownik otrzymuje jakiś budżet na szkolenia, może sam decydować o ich wyborze?

Tadzio
@Hanna

Oczywiście że umowa na start a co może być innego, Haniu co ty bierzesz ?

Ewelina
@Tadzio

niestety czesto firmy daja jako pierwsza umowe zlecenie jako próbna dlatego pewnie p.Hania sie o to pytała ?

Pusia Nowy wpis
@Tadzio

Polecam, praca jak w większości firm budowlanych , ale to co najważniejsze się zgadza i na czas, o przepraszam akurat dla mnie klimat jest równie ważny i nie ma co narzekać atmosfera okey,

Dorota Nowy wpis
@Pusia

Co się zgadza? W sensie, że wypłata? A jakie aktualnie stawki tu są?

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w EJMAX Sp. z o.o.?

Kasia Nowy wpis
@Pytanie

To zapytanie to bot pisał ?, całkowicie bez sensu. To podobnie zapytam jak wygląda talerzyk ?, a jaki talerzyk?, mały? duży do ciasta do obiadu? Jeśli dobrze zrozumiałam intencje pytania , to całość na umowie.

Czy firma EJMAX Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jak jest z pakietem medycznym w EJMAX Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Akronim
@Pytanie

Trzeba dołączyć rodzinę, ale po co ? Dla podtrzymania tradycji po prostu

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie EJMAX Sp. z o.o. na stanowisko POMOCNIK BUDOWLANY? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Czym w EJMAX Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Dario
@Pytanie

A sama możliwość pracy to nie wystarczy (usunięte przez administratora), a na poważnie tylko kasą można zachęcić, zadzwoń przyjdź a pewnie się dowiesz, do biura w Zawierciu to chyba nie zatrudniają.

Zagor
Klient

Polecam!

Dobrze gadasz, idziemy wszyscy do Anny, a tak w ogóle to manipulujesz na maxa i chyba nie wiesz o czym mówisz

Małgorzata Nit

Chyba przeginasz z tą krytyką według zasady obrzucić błotem może coś się przykleii, czy to nie prywatne frustracje?. Poza tym brak możliwości rozwoju?, niskie wynagrodzenia ?, praca na krótko ?, co ty bredzisz ?!!. Firma cały czas się rozwija i jeżeli dobrze pamiętam to na teraz jest 12 budów na terenie kraju, więc potrzebni nowi ludzie, i w biurze i w terenie, do pracy na stałe bo specyfika wymaga szkoleń i nauki ,w budowlance nie ma COVID, brak tylko specjalistów, na marginesie- po trzech miesiącach ,, twojej pracy w księgowości" firma się nie mogła pozbierać z papierami przez kolejne trzy. Poza tym pracuje się okey, ekipa jest zgrana. Nie krytykuj, po prostu może to nie twoja półka, może spełnisz się w innej firmie, innej roli.. może..........

Ania, techniczny
@Małgorzata Nit

Dobrze napisane Gosiu, tylko nie wiem czy na bzdury warto odpowiadać. W naszym dziale zespół jest zgrany i pracuje się spoko, szkoda że jest Covid i nie ma tradycyjnych integracji...hehehe. Jak komuś nie przedłużą to frustracja i urażona ambicja bierze górę, po prostu idę do innej pracy i tyle, czyżby żal było opuścić ejmax i na koniec trzeba im dowalić ?

Czy warto?

Cześć. Czy ktoś mogły coś więcej powiedzieć na temat pracy biurowej w Ejmax w Zawierciu? Chodzi o stanowisko specjalisty ds zakupów i logistyki? Jaka atmosfera panuje w firmie? Jak wygląda system wdrożenia? Czy warto wybrać tego pracodawcę?

Wojewski
@Czy warto?

Jezeli chcesz pracować to musisz sama swoje propozycje wyłożyć na stół na początku. Nikt nic Ci nie powie, nie nauczy bo sam nie wie czego chce. Ludzie przychodza i odchodzą, oczekiwania są, ale nikt nie wie jaki ma byc efekt końcowy. W konsekwencji człowiek zostaje zwolniony po okresie próbnym ponieważ się nie nadaje.

Kasia
@Wojewski

Chyba twoja opinia jest mocno naciągana, specyfika branży jest jest rozbudowana i nie każdy jest w stanie ogarnąć temat , ty naprawdę pracowałeś w firmie ? Ja pracuję i nie bardzo wiem o czym piszesz, czyżby to frustracja związana z zmęczeniem życiem...

Kasia

Mogę z czystym sumieniem powiedzieć że pier.......sz farmazony, wszystko co napisałeś jest totalną bzdurą, sam początek ,, nie pracowałem ale rozmawiałem z nie jednym" daje do myślenia o twoich prawdziwych intencjach, gdyby tak było to nie pracowało by 150 osób, porównując do mojej poprzedniej firmy, to tu już po tygodniu czułam się jak bym pracowała tu od zawsze a szefa życzę ci chociaż w połowie takiego jak w tej firmie. Mówiąc krótko, twoja opinia jest niesprawiedliwa ale przy twoim poziomie nie wiem czy jest sens wdawać się w polemikę bo tobie nie chodzi o obiektywną opinie tylko żeby napisać jak najbardziej krytyczna opinię. Mimo wszystko życzę dobrego dnia i więcej uśmiechu.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Ejmax Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Hanna

@Basia i nic innego nie chcą? nawet angielskiego?

?

@Basia a jaki poziom języka wymagają?

Basia
@?

Polski

Jak długo czekaliście na odzew z Ejmax Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Basia
Kandydat
@Pytanie

Raczej odpisują. Ale dobrze i tak.

Lena

Dużo zmian wprowadziła firma w związku z panującą pandemią?

Zainteresowana

A jak praca w księgowości? Ktoś coś może powiedzieć o tym dziale? Atmosfera, praca, zarobki?

Catherine

Ja jestem zadowolona , młoda ekipa i praca jak wszędzie...

Honorata
@Catherine

Trochę niewiele napisałaś o pracy w Ejmax, bardziej szczegółowa opinia byłaby bardziej pomocna. Czym się zajmujesz w firmie? Jaką umowę oferują?

Czy w Ejmax Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Asia
@Pytanie

Tak , po mojej interwencji szybko uzupełniono zapas kawy do ekspresu. Czy ta odpowiedź jest satysfakcjonująca dla ciebie ?

Gutek

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje. Może wydajność niektórych pracowników jest kiepska i stąd mało kasy bo firma jest dobra!

Kazik

Albercik , dobrze zrobili że ciebie wywalili idż do Tesco tam przyjmują na 8 godzin i kartony można zdojić

Dawid

Firma jest dobra ale nie jest łatwo pozyskać dobrego pracownika, który zwiąże się z firmą!

Zostaw merytoryczną opinię o EJMAX Sp. z o.o. - Zawiercie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w EJMAX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EJMAX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EJMAX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie EJMAX Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy EJMAX Sp. z o.o., to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EJMAX Sp. z o.o.