Kaczmarski Group Sp. j.

Opinie o Kaczmarski Group Sp. j.

Firma Kaczmarski Group Sp. j. szukała ostatnio kogoś na stanowisko Manager. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

Dżentelmen

Dżentelmeni o finansach nie rozmawiają ;) Pamiętaj, że takie rzeczy jak finanse często są uzależnione nie tylko od stanowiska ale i lat praktyk. Co Ci mogę powiedzieć - stawka była bardzo kusząca w porównaniu z tym co dostaje w obecnej firmie. A rozmowa sama w sobie była przyjemna - kulturalna, bez uszczypliwości i bez stresu.

Pracowałam w tej firmie w obsłudze klienta biznesowego ładnych parę lat... Swoją karierę musze rozdzielić na 2 skrajne etapy. Na początku- duży nacisk na naukę procedur, ustaw, na których bazują usługi. Wspaniała jakość obsługi klienta. Super pomocni ludzie, wynagrodzenia na wysokim poziomie, zintegrowane i zgrane zespoły pracowników. Wszystko zmieniło się gdy w miejsce JAKOŚĆ weszło JAKOŚ. Zamiast obsługi pojawiła się ogromna krótkoterminowa sprzedaż, stres i ciągły nacisk na wyniki. Motto "jesteś tak dobry jak dobry jest Twój miesiąc" miało 100% odzwierciedlenia w rzeczywistości. Łatwo wpaść w zamknięty obieg: robisz wyniki (100 % to zdecydowanie za mało)- zarabiasz dużo pieniędzy- w końcu doprowadza to do wypalenia zawodowego i wpadasz w drugi krąg: nie robisz wyników+ stres związany z naciskiem przełożonych+ słabe wynagrodzenia- wtedy zaczynasz dostrzegać wiele minusów tej pracy. Jedyne co trzymało mnie w tej firmie przez ostatnie 2 lata to wspaniali ludzie, których pozdrawiam z całego serca :)

dragonlubioon12

Mega życzliwi ludzie w pracy z którymi chce się pracować. Nie zawsze jest lekko albo luz, ale i na to przychodzi też pora :) Szybko się odnalazłem i zrozumiałem podstawy. Może nie jest to moja praca marzeń ale za to oferuje mi wiele cennego doświadczenia w branży, które z pewnością chcę rozwijać. Wynagrodzenia zawsze terminowo i nigdy nie było z tym problemu.

Solin44
@dragonlubioon12

Dla tych, którzy chcą pracować zawsze znajdzie się tu miejsce:)

Sylwia
@Solin44

A jak ze zwalnianiem ludzi tutaj aktualnie? Często do tego dochodzi?

jarso

Praca nie dla każdego jak i cała branża! Trzeba się orientować i się tu odnaleźć. Na pieniądze narzekać nie można.

Specjalista Ds. Sprzedaży

Profesjonalnie i bardzo przyjaznej atmosferze

Mam wrażenie, że od ogółu do szczegółu. Na pewno sprawdzili moją kreatywność i umiejętności sprzedażowe.

Stabilna praca, ja jestem zadowolony.

Amilan

Jeżeli szukacie miejsca pracy, w którym można się rozwijać i ma przyjemną atmosferę to Kaczmarski Group jest strzałem w 10!

lover
@Amilan

Planuje aplikować. Czy jest możliwość po czasie dostać umowę o prace albo czy przedłużają umowy? Nie ukrywam, że chciałabym zostać na dłużej bo interesuje mnie ta robota. Dobra atmosfera to wiele, ale nie wszystko. Czy ktoś się wypowie kto ma dłuższy staż?

kawulon902

Z początku bardzo stresowałem się rekrutacją ale finalnie poszła po mojej myśli i pracuje 3 miesiąc. Bardzo wiele nowego się nauczyłem i doszlifowałem. Doświadczenie zberane u nich jest bardzo cenne i przydatne jeśli zależy nam na rozwoju w kierunkach biznesowych. Sama praca bez stresu i w bardzo przyjaznym otoczeniu. Liczę, że zostanie przedłużona ;)

chętny
@kawulon902

Jak ocenisz przebieg rekrutacji? Czy dużo wymagają od "świeżaków"? Najważniejsze żeby byli dobzi przełożeni tam bo z takimi to o wiele przyjemniej i przyjaźniej chodzi praca. Pocieszasz mnie faktem, że można zdobyć sporo doświadczenia a to się najbardziej dla mnie liczy.

Żakłyn

Rozmowa o pracę nie była stresująca - ludzie pracujący w Kaczmarski Group są bardzo mile nastawieni do kandydatów, ale później również do pracowników. Moim zdaniem największą zaletą są szkolenia i to jak bardzo firma stawia, aby pracownicy rozwijali się i byli "na czasie" z różnymi zmianami jakie zachodzą. Z żadnego miejsca pracy nie byłem tak zadowolony jak z pracy w Kaczmarski Group.

Agnieszka
@Żakłyn

Super, że rozmowa nie była stresująca. A z jakich szkoleń skorzystałeś?

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w Kaczmarski Group Sp. j.?

JackSparrow

Na kase nie narzekam, problemów z terminami nie ma. Są benefity no i każdy zna swoje obowiązki i wie co ma do zrobienia. Zero nieporozumień.

micro

Fajna praca dla ludzi z doświadczeniem, którzy chcą pójśc o krok dalej i rozwijać się w branży. Mnie się pracuje dobrze.

Tomasz

Z doświadczeniem przyjęli mnie bez problemu. Stawka lepsza niż u poprzedniego pracodawcy więc jestem zadowolony.

Sebastian
@Tomasz

A jakie tu mają stawki na początek? Powiesz coś o tym? :) Chętnie się dowiem!

Max
@Sebastian

Takie rzeczy to na rozmowie raczej

Ciekawa praca, dużo kontaktu z ludźmi.

Daniel

Trzeba umieć radzić sobie z klientami. Poza tym bardzo dobra praca w fajnym zespole ludzi.

Konrad

Zarobki są na należytym poziomie.

Jola

Praca warta uwagi. Nie ma żadnych problemów z urlopami ani z wypłatami.

Stabilna praca, w tych czasach takie firmy można doceniać.

Paulina

Pracuję tu od wielu lat i nie mam zamiaru szukać innej pracy.

Eska

Czynnik ludzki jest ostatnim branym pod uwagę w tej firmie. Zdecydowanie nie polecam.

Alicja

Dobra i stabilna praca.

Olek

Jako pracownik z niedługim stażem nie mogę na nic narzekać. Jest dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaczmarski Group Sp. j. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaczmarski Group Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaczmarski Group Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaczmarski Group Sp. j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 32 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaczmarski Group Sp. j.?

Kandydaci do pracy w Kaczmarski Group Sp. j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaczmarski Group Sp. j.