Kaczmarski Group Sp. j.

Opinie o Kaczmarski Group Sp. j.

Nick Nowy wpis

Czy można prosić o ocenę z pracy Key Account Managera? Rozważam wysłanie dokumentów na ofertę. wskazano w niej przedziały płacowe z rozbieżnością wynoszącą 7 tys zł. jak oceniacie aktualną wyrabialność progów prowizyjnych?

Czemu ktoś zasugerował, że cos z ogłoszenia mogłoby się nie zgadzać z rzeczywistością? Akurat miało to być względem dowolności w wyborze formy umowy. W niektórych ofertach faktycznie są dwie formy wpisane, ale zauważyłam, że przy specjaliście ds. sprzedaży telefonicznej widnieje tylko umowa o prace. a gdyby ktoś chciał zlecenie lub b2b to by mógł?

Domi Nowy wpis

Ja zgłaszałam się do oferty która miała podane "umowa o pracę", bo takiej szukam, po telefonie od nich dostałam informację, że jednak chodzi o umowę zlecenie tylko

witam. proszę o opis procesu rekrutacyjnego dla kandydata na Prawnika w Zespole Ochrony Danych i Prywatności. Wczoraj dodano ofertę, spełniam warunki prócz mile widzianego tytułu radcy prawnego. Według Waszej oceny i tak jeszcze mogę mieć szanse na ten wakat?

Kg Nowy wpis

Naciagaja na reklamę potem nekaja telefonami

Specjalista Ds. Sprzedaży

Profesjonalnie i bardzo przyjaznej atmosferze

Mam wrażenie, że od ogółu do szczegółu. Na pewno sprawdzili moją kreatywność i umiejętności sprzedażowe.

krz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Witam, Ostatnio pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Wsparcia Technicznego. Czy ktoś zna może zarobki na tym stanowisku?

Anja

Witam, aktualnie pojawiły się oferty: specjalistę ds sprzedaży i specjalistę ds obsługi klienta, czy te 2 stanowiska czymś się różnią od siebie poza nazwą?

@Anja

Te stanowiska, które teraz przytaczasz nie różnią się chociażby zarobkami? w tej na obsługę klienta widzę widełki od 4 730 do 10 500 a przy sprzedaży już 4 400 do 12 000 zł. ciekawe czy sprzedawać jest trudniej niż obsługiwać skoro więcej w teorii zapłacą?

Specjalista ds. Sprzedaży – to stanowisko związane z aktywnym pozyskiwaniem klientów biznesowych przez telefon – wysokość premii jest uzależniona od ilości i kwoty sprzedanych umów. Specjalista ds. Obsługi Klienta – to stanowisko związane z telefoniczną obsługą pozyskanych przez Specjalistów ds. Sprzedaży klientów biznesowych – wysokość premii jest uzależniona od realizacji parametrów obsługowych, a także dosprzedażą innych usług z oferty Kaczmarski Group.

Rysiek
@Kaczmarski Group Sp. j.

Z tego wynika, że sprzedaż jest bardziej rentowna jakby nie patrzeć? Jak trudno może być teraz dostać się na takie stanowisko a tym bardziej osiągać właśnie takie wyniki? zastanawiam się czy średnia roczna oscyluje około 10 tys

Wczoraj dodano ofertę dla programisty python. Jest tu może ktoś kto zatrudniał się teraz niedawno? Jak wygląda rozmowa a zwłaszcza część techniczna? Czy na wasze oko warto się starać o wakat?

W procesie rekrutacyjnym mamy dwa etapy: 1. Screening z HR (rozmowa trwa około 15 minut): rozmowa o doświadczeniu, motywacji do zmiany pracy, dostępności i oczekiwań finansowych. 2. Spotkanie rekrutacyjne na Teams (trwa około 1h) – rozmowa miękka 15-20 min, kolejne 30-40 min to teoretyczna rozmowa techniczna, głównie skupiająca się wokół Pythona, SQL, SOLID. Po spotkaniu wracamy do kandydata z feedbackiem, niezależnie od naszej decyzji max do 2 tygodni.

Zainteresowana

Dość często szukają osoby do marketingu lub PR jednocześnie na takich stanowiskach stawiane są wymagania typowe dla co najmniej trzech różnych stanowisk (grafik, specj.social media, media manager, digital marketing, pr). Jak to jest? Czy to że tak często szukają właśnie na to stanowisko nie wynika z tego że szukają niemożliwego oferujac jedno miejsce/jedną pensję zamiast tak na prawdę zatrudnić 2-3 specjalistów? I jeśli ktoś wie… oferują b2b lub UoP ale jak to jest w praktyce? Firmy czesto pisza ze to „lub” to ale potem okazuje sie ze i tak daja wylacznie b2b a UoP to sciema na ogloszeniu.

@Zainteresowana

W ramach struktur Kaczmarski Group prowadzimy rekrutacje na różne stanowiska z pogranicza marketingu, e-marketingu i PR-u. Rekrutacje te są wynikają z dodatkowego zapotrzebowania w związku z rozwojem organizacji lub uzupełnieniem etatu. W ogłoszeniu wskazujemy informację o uop i b2b – to od kandydata zależy, która forma współpracy jest dla niego bardziej dogodna.

Jaki jest styl zarządzania w Kaczmarski Group Sp. j.?

czy grafik komputerowy może pracować zdalnie? Widzę w ofercie, że rekrutacja taka właśnie jest natomiast piszą już o trybie hybrydowym. Jestem spoza Wrocławia więc chcę się upewnić czy jest sens w ogóle aplikować. a czy miał ktoś już rozmowę tak z ciekawości? jak wygląda?

hej

proszę o podanie adresu siedziby w firmy w katowicach - szukają do tego oddziału a nigdzie nie ma tej informacji.

Ano, mnie tez jak poprzednika zaciekawiła ta opinia, w której ktoś bez uzasadnienia ostatnio stwierdził, że firma nie jest godna polecenia… czemu jeśli już? Widzę po prostu komentarze od ludzi, którzy jednak ubiegają się o pracę, to co tu kandydatów obecnie tak zachęca? Wiecie w ogóle jaki może być jakiś średni staż pracy lub cokolwiek?

cześć, czy warunki pracy bardzo różnią się od miasta? Mnie podobnie jak poprzednika interesuje stanowisko specjalista ds. sprzedaży i z tego co widzę po ofertach jest tak, że górne granice widełek dla Wrocławia to 11 tys a dla Katowic chociażby jest to już 12 tys. z czego to wynika? faktycznie w tym drugim przypadku jakoś lepiej się zarabia?

Potencjalny pracownik

Cześć Ubiegam się o stanowisko specjalisty do spraw sprzedaży. Czy premię na tym stanowisku są miesięczne, czy założone cele są osiągalne? Czy ta praca to typowy telemarketing?

Potemcjalny pracownik

Dostałem propozycję pracy w firmie. Chciałbym się dowiedzieć czy zarobki są absolutnie uzależnione od wyników? Czy jest "Zadowalająca" podstawa?

Agata
@Potemcjalny pracownik

Podstawa jak podstawa wpada ostatniego dnia miesiaca- nie są to kokosy, ale na podstawowe rachunki-opłaty, zakupy, przyjemności, raty za studia oraz kredyty zawsze mi wystarcza. Ja osobiście stawiam na pierwszym miesjcu premię za sprzedaż i zazwyczaj jest jak 2-3 takie podstawy. Pracuję tu już prawie 3 lata i ok 9-14 koła wyciągam brutto w prowizjach, ale trzeba brać pod uwagę, że zdarzają sie słabsze miesiące i premia jest mniejsza, ale to jak wszędzie w sprzedazy.

Lidia
@Agata

Super, że tyle jest pozytywnych opinii na temat pracy w firmie, to naprawdę brzmi optymistycznie. A jak wygląda sprawa z urlopami, można wziąć kiedy się chce czy jakos wcześniej trzeba to ustalać? Ja mam dzieci i ważne dla mnie pytanie, czy jak wypadnie np, wizyta u lekarza to można bez problemu się zwolnić?

Agata
@Lidia

Teoretycznie zawsze powinniśmy to zaplanować na początku roku (styczeń-luty), a w praktyce wygląda to bardzo elastycznie i myślę miesiąc, dwa przed długim urlopem można go załatwić. Wiadomo im wcześniej tym lepiej, ale na moim przypadku wrzesień, sierpień i lipiec w ostatnich latach nie był problemem, a właśnie ok 1,5 miesiąca wcześniej dawałam znać. Z ostatnim było trochę zamieszania, ale to dlatego, że to był lipiec i dużo chętnych, ale moja przełożona pomogła mi to ogarnąć więc w mojej ocenie idzie się zawsze dogadać. Znam jednak przypadki, że komuś odmówiono, ale głównie dlatego, że budził się z tematem 2 tygodnie wcześniej, że potrzebuję długi urlop.

Sylwia
@Agata

Aha czyli raczej ze wszystkim tak na rękę idą? Czy w razie czego jest coś jeszcze co warto wiedzieć przez zatrudnieniem się czy raczej nic niespodziewanego się tu nie dzieje?

Kamil O
@Sylwia

Nie wiem jak na inne stanowiska, ale mi dobitnie przedstawili wszystko na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko sprzedawcy telefonicznego we wrocławskiej placowce- w piereszej kolejnosci rozmowy online, a pozniej bylem na kolejnym etapie- gdzie bylem zobaczyc to na zywo. Wszsytko jest 1 do 1 jak przedstawili- zreszta w mojej opinii mega podejscie ze zabrali mnie do siebie bym zobaczyl jak wyglada prac i to ja decudowalem ile tam chce byc i sie przygladac wraz z sluchaniem rozmow. Zalezy im na swiadomych pracownikach, ale tez daja pelna siwadomosc przed decyzja. Nie spotkalem sie z czyms takim wczesniej i zrobilo to na mnie wrazenie.

Sylwia
@Kamil O

o i widzę efektywnie skoro pracujesz? a tak z ciekawości ile im to zajęło? zastanawiam się czy tylko pewnym dla nich kandydatom tyle czasu swojego oddają czy każdemu, na starcie jakoś ich uwagę zwróciłeś może?

domo
@Potemcjalny pracownik

Najlepiej samemu przyjść i sprawdzić. Ja ogółem jestem zadowolony i myślę, że warto,a el to każdy sobie powinien swoją opinię wyrobić.

sunshine91
@Kamil O

Czyli wszystko po ludzku tak? A czy w firmie jest jakiś dress code czy coś takiego? Mam tatuaże, wiem, że w wielu firmach był to duży problem, nawet jeśli nie pracowałam z klientem bezpośrednio "oko w oko".

Kamil O
@Sylwia

Wiesz co jak byłem przyjmowany w placówce we Wrocławiu i rozmawiałem z innymi osobami, które nie były do sprzedaży zatrudnione to nie mieli takiego dnia jak Ja. Ile zajęło czasu hmm... Siedzi Lem tam chyba z godzinę lub dwie z tego co pamiętam, a po dwóch dniach miałem info o pozytywnym wyniku rekrutacji.

Kate
@sunshine91

Totalny luz w tym temacie, sama mam pełny rękaw zrobiony i nikt na to nie patrzy :)

Happy
@Agata

Czy premie są miesięczne?

Lolka
@Happy

Przyznam, że pytanie odnośnie premii mnie także zaciekawiło. Pytanie tylko jak to zmienne może być w czasie? Widzę ze odnosisz się do opinii z ubiegłego roku. za którym stanowiskiem się oglądasz? Mnie w oko wpadło to na digital marketing, nie wiem tylko jak trudno jest się dostać? był ktoś teraz na rozmowie i by się odniósł? Warto jeszcze złożyć dokumenty?

ByłaProgramistka

Jeśli chodzi o dobą stawkę najlepiej na samym początku wynegocjować sobie dobrą podstawę. Praca jest w 100% zdalna na stanowisku programisty, chyba że ktoś potrzebuje do biura to można zarezerwować biurko bez problemu. Na plus: • rekrutacja, • pierwsze spotkanie w firmie, • benefity, • integracje / imprezy firmowe i wewnątrz zespołu, • szkolenia firmowe, • kontakt z księgowością, serwisem oraz testerami. Na minus: • premia jednorazowa co pół roku, zależna nie tylko od wyników pracy, ale też od relacji w zespole, • niedokładne wprowadzenie do obowiązków przez innego pracownika ( wszystko zależy od tego kto cię wprowadzi), • zadania nie są dzielone według doświadczenia na stanowisku, więc junior z doświadczeniem np. rocznym , robi to samo co osoba z doświadczeniem np. 3 letnim, • praca pod presją czasu jeśli zadania są bardzo pilne, • atmosfera w zespole – inni mogą robić zadania nie po kolei, ale ty nie możesz i do ciebie mają uwagi. • leader stosuje (usunięte przez administratora) który aby mu udowodnić trzeba mieć świadków, co jest trudne przy pacy zdalnej i rozmów prywatnych. ( mówienie „no zastanów się k.., ty nie umiesz logicznie myśleć itp.), • leader ma problemy z przekazywaniem jasnych i konkretnych informacji. Jest niekomunikatywny. Mówi półsłówkami, i trzeba się domyślić co miał na myśli.

Dorota
@ByłaProgramistka

Ale to pierwsze spotkanie w biurze to inne spotkanie niż rekrutacja? Chodzi o jakieś spotkanie już po rekrutacji? I dlaczego na plus? Bo co, to jakieś wprowadzenie i zapoznaie jest?

ByłaProgramistka
@Dorota

Tak. to pierwsze spotkanie w biurze to już jakby pierwszy dzień w pracy.

@ByłaProgramistka

No i jak ten pierwszy dzień w zasadzie wygląda? skoro został zawarty w pozytywach to nie tak, że pokazują ci biurko, siadaj i rób? Jakieś konkretne wprowadzenie jest organizowane? Kto uczestniczy? Przełożony czy raczej kolega ze stanowiska?

Janek

Szczerze odradzam korzystanie z usług tej kancelarii VIA LEX to ten sam podmiot tych (usunięte przez administratora) z KRS sprawdzone. Podczas sprawy o odszkodowanie Wielce Szanowny radca prawny wysyła swoich zastępców/aplikantów. W momencie kulminacyjnej rozprawy pół godziny przed rozprawą asystentka Pana radcy prawnego informuje, że klient jest zdany na swoją łaskę, bo Pan radca nie jest w stanie się stawić oraz wyznaczyć swojego zastępce. Podczas dwu letniej sprawy o odszkodowanie nigdy Kancelaria nie zaprosiła swojego klienta w celu omówienia strategi na najbliższą rozprawę. Skrajny brak profesjonalizmu. Szczerze odradzam i polecam inne kancelarie prawne

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika ByłaProgramistka

03.10.2023 10:10

ByłaProgramistkaikona wywiad

Jestem inżynierem informatyki. w mojej karierze zawodowej zawsze szukałam ciekawych projektów, w których mogłam się doskonalić oraz zdobywać doświadczenie. Mam podstawową wiedzę z zakresu SQL którą, ciągle pogłębiam. Szybko się uczę i potrafię dostosować do nowych technologii i narzędzi. Pracowałam nad różnymi projektami i zadaniami. Dobrze radzę sobie zarówno w pracy zespołowej, jak i indywidualnej. Jestem osobą komunikatywną, a także otwartą na naukę oraz rozwijanie nowych i dotychczas zdobytych umiejętności.

ByłaProgramistkaikona wywiad

Pracowałam, jako Młodsza Programistka SQL. Do moich obowiązków należało: wykonywanie zmian na bazach i tabelach systemu obsługi operacji biznesowych, tworzenie raportów, zapytań i procedur automatyzujących pobieranie danych, monitorowanie systemu pod kątem pojawiających się problemów, wsparcie prac serwisowych i konserwacyjnych bazy danych, wsparcie użytkowników biznesowych poprzez obsługę i rozwiązywanie zgłoszeń, analiza błędów zgłaszanych przez użytkowników i raportowanie problemów w systemie JIRA, identyfikacja i poprawa wydajności istniejących zapytań, importowanie danych do bazy na podstawie plików wsadowych.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

ByłaProgramistkaikona wywiad

Tak, znaczna część zatrudnionych osób pracuje zdalnie.

ByłaProgramistkaikona wywiad

Zostałam zwolniona. Zarzucono mi: brak dostatecznej wiedzy technicznej i branżowej potrzebnej do bezproblemowego wykonywania zadań, brak rozwiniętego zmysłu logicznego oraz brak poprawnej komunikacji z zespołem.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

ByłaProgramistkaikona wywiad

Ja osobiście zarabiałam około 4700 netto (6500 brutto).

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Rok i 9 miesięcy.

ByłaProgramistkaikona wywiad

Pozytywnie oceniam współpracę z testerami oraz kontakt z klientem wewnętrznym.

ByłaProgramistkaikona wywiad

Z pewnością negatywnym aspektem pracy w firmie było zachowanie lidera. Wielokrotnie zwracał się on do mnie wulgarnie, nie potrafił spokojnie przekazywać informacji, krzyczał i z pretensjami mówił, że nie potrafię logicznie myśleć. Drugim problemem była komunikacja w zespole, szczególnie widoczna w braku pomocy w rozwiązywaniu zadań i problemów. Moja wiedza z wdrożenia często była niewystarczająca. Kiedy potrzebowałam pomocy w trudnym i pilnym zadaniu nikt nie odpisywał mi, kiedy prosiłam o pomoc.

ByłaProgramistkaikona wywiad

Możliwa była zmiana zespołu, czyli tak zwany awans do innego zespołu. Najczęściej wynikała ona po prostu z chęci zmiany zespołu.

ByłaProgramistkaikona wywiad

Uczestniczyłam tylko w jednym szkoleniu wewnętrznym. Dotyczyło ono komunikacji w zespole oraz technicznych aspektów pracy (szkolenie programistyczne). Od innych współpracowników wiem, że szkolenia w firmie ogólnie odbywały się rzadko.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

ByłaProgramistkaikona wywiad

Ogólna atmosfera była w porządku. Denerwował mnie tylko brak komunikacji i pomocy ze strony współpracowników.

ByłaProgramistkaikona wywiad

Trudna komunikacja z zespołem i leaderem. Brak dostatecznego szkolenia wdrożeniowego. Brak poprawy szkolenia wdrożeniowego po uwagach związanych z tym, że zostałam źle wdrożona.

ByłaProgramistkaikona wywiad

Tak, wywiązał się. Jedyne moje zastrzeżenie dotyczy opisu wypowiedzenia na umowie. W moim odczuciu jest on napisany niekompetentnie. Zarzucono mi, że jestem niesamodzielna, nie mam wystarczającej wiedzy technicznej, nie staram się i nie wywiązuję się ze swoich obowiązków. Nie zgadzam się z tymi stwierdzeniami. Uważam, że zostałam nieprawidłowo przeszkolona do wykonywania obowiązków.

ByłaProgramistkaikona wywiad

Zasugerowałabym poprawę komunikacji u leadera — milsze wyrażanie się do pracowników, niekrzyczenie i niewywoływanie stresowych sytuacji. Poprawiłabym także proces wdrożenia dla nowych pracowników. Uważam także, że powinna zostać poprawiona formatka mojego wypowiedzenia umowy o pracę.

Ola

Jak wygląda dzień pracy na stanowisku młodszy specjalista do spraw sprzedaży? Co się robi na tym stanowisku ? Czy ta praca jest trudna ?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Kaczmarski Group Sp. j.?

Kamill

Bardzo w porządku, w firmie panuje przyjacielska atmosfera, kierownictwo jest pomocne - nie raz można zwrócić się do nich z pytaniem, zwłaszcza jeśli masz problem z klientem i potrzebujesz porady.

Izka
@Kamill

To na plus bardzo, warto żyć dobrze z kolegami z pracy i z kierownictwem jednak. Wiesz może, jak to wygląda w dziale marketingu? Zastanawiam się, czy nie podpytać o pracę tam, ale trochę nie uśmiecha mi się ubiegać o stanowisko w ciemno. Tam też okej atmosfera i przełożeni? Macie w firmie podwyżki, premie, jakieś ciekawe benefity?

MAREK
@Kamill

Człowieku o czym ty piszesz; kto tam jest pomocny. od dwóch tygodni próbuję się dodzwonić do osoby prowadzącej. Nikt nic nie wie ale połączyć się nie można i oczywiście nie oddzwania

Zostaw merytoryczną opinię o Kaczmarski Group Sp. j. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaczmarski Group Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaczmarski Group Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaczmarski Group Sp. j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 32 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaczmarski Group Sp. j.?

Kandydaci do pracy w Kaczmarski Group Sp. j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaczmarski Group Sp. j.