Opinie o PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o. w Gdynia

Zofia

Praca fajna. ludzie super i można duzo się nauczyc.

W firmie PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Administrator. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 12600 .

mb

zarobki na stanowisku administrator 30-35 tyś. zł. netto

@mb

Całkiem sporo. Zatrudnienie jest na umowę o pracę czy trzeba pracować w trybie zadaniowym?

wacek

nie trzeba pracować, wystarczy być

@wacek

Poważnie czy sobie żartujesz? Brzmi to chyba zbyt pięknie dla potencjalnego kandydata. ;p Rozwiniesz to?

System IT w tej firmie to jeden wielki żart i absurd. Na taka stawkę również nie masz co liczyć.

Szym

Przykre jest to że dział się rozrósł ale od pracy wciąż ci sami ludzie. Reszta to wspomniane sztuczne stanowiska, dziwne że nikt się tym nie interesuje.

Leszek
@Andrzej

W sensie, że żart i absurd bo system IT się zawiesza?

Admin1922

Dział IT systematycznie powiększa swoje szeregi od października zeszłego roku i rozrósł się od tego czasu dwukrotnie. Nadal poszukiwani są specjaliści z branży IT ponieważ wprowadzane są nowoczesne, przystępne systemy oraz uzbrajane jest cyberbezpieczeństwo.

zadowolona
@wacek

Serio?? Nie słyszałam o firmie, w której za samo bycie dostaje się kasę. Ja tam pracowałam i miałam co robić.

Roboczy

PGZ STOCZNIA WOJENNA wznosi się na gospodarczy szczyt. Oby tak dalej a jest szansa na odnowienie gospodarki stoczniowej.

Zadowolona

Witam, Pracę w PGZ Stocznia Wojenna wspominam bardzo dobrze. Pracują tam ludzie doświadczeni oraz otwarci na nowe możliwości.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Malarz ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Kiki

Rozmowa jak najbardziej w firmie. Lecz jeśli ktoś ma szersze doświadczenie niżeli w tej firmie to i tak tego nie wykorzysta, ani nie dostanie za to extra peso. Poprostu musi się przyzwyczaić do tego co jest.

Admin1922

Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w trybie stacjonarnym, jednak nie wyklucza rozmów zdalnych z uwagi np. na odległość. Termin ustalany jest zawsze indywidualnie z każdym kandydatem.

Czy w PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Niestety

Były premie kwartalne na poziomie ok 8,5% za każdy miesiąc po wypracowaniu celów, ale przez zła sytuacje finansowa zostały cofnięte. Załoga nie widziała premii od dobrego 1,5 roku.

Bogdan
@Niestety

A podwyżki są w miarę regularnie? Czy z tym też jest problem?

Fax
@Bogdan

Zależy co masz na myśli mówiąc regularne

Waka

Tak dodatek szkodliwy i spawacze mają dodatek spawalniczy. Tylko za przepracowane godziny na projekcie. Z wynagrodzeniem dwadzieścia pięć brutto na godzinę taka stawka jest w tej stoczni + dodatki to wychodzi jakieś trzy i pół tys zl dla pracownika który tak naprawdę utrzymuje ten zakład. Aha i nie ma co liczyć na premie czy podwyżkę bo to się skończyło w tym zakładzie. Zakład się nie rozwija zatrzymał się w 80-90 latach. Szkoda

@Waka

Faktycznie jakoś mało wychodzi jak na odpowiedzialność, którą przypisujesz na tym stanowisku. A jaki jest powód całej tej stagnacji? I jakim cudem to robią, że wciąż to ciągną?

Admin1922

Stocznia oferuje ZFŚS w skład, którego wchodzą tzw. wczasy pod gruszą, karta Multisport, dofinansowanie kolonii dzieci i inne okolicznościowe.

Admin1922

W politykę firmy zostaje wprowadzony Regulamin Premiowania, co za tym idzie regularne premie.

Add

Brak jakiejkolwiek polityki kadrowej, wydziały umierają śmiercią naturalna w związku z odejściami na emeryturę, nikt nie przejmuje się utrzymaniem know-how w tym zakładzie. Próbują załatać braki kadrowe kooperacja jednak z mizernym skutkiem. Niskie zarobki, chociaż na czas. Przestrzegam młodych przed podjęciem pracy w tym zakładzie, i tak nic się nie nauczycie bo nie ma od kogo (wszyscy fachowcy już na emeryturze) i nie ma projektów na których możecie poeksperymentować. Doświadczeni i tak nie przyjdą za te liście.

Pracownik umysłowy

Odradzam każdemu pracy w tej firmie. Osoby niekompetentne (poza główną księgową), banda pisowców, nierobów. Prezes to marionetka, nic prawie nie wie co się dzieje w stoczni, a wszyscy dookoła (dyrektorzy) robią swoje interesy kosztem publicznych pieniędzy. Swoich przecież nie generują. Ludzie zastanówcie się nad pracą w tym grajdołku, nieudaczniku ekonomicznym.

@Pracownik umysłowy

A jak myślisz jak sytuacja tutaj będzie wyglądać jak przypuszczalnie rząd się niedługo zmieni?

Krzychu
@Joanna

@Joanna zadajesz naiwne pytanie jak małe dziecko, przecież to Spółka Skarbu Państwa. Wystarczy, że jeden minister się zmieni, a już zacznie się „karuzela kadrowa” we wszystkich spółkach PGZ. Zmiana władzy w Polsce to już wymiana we wszystkich Spółkach Państwowych i tak w kółko. Mają słone pensyjki, odprawy półroczne, inne benefity „premie” do tego niestety mizerną wiedze i doradców. Krzywda się im nie stanie zazwyczaj szykują sobie zawczasu miękkie lodowanie w jakieś RN albo ministerstwie na dalszy fotel na przeczekanie, aż kurz opadnie albo zmieni się znów władza w Polsce albo zmienią barwy bo to oportuniści bez zasad. Poczekaj jeszcze trochę to zobaczysz to na własne oczy jak duże grono ludzi zostanie wymienione.

@Krzychu

To chore tak szczerze. Ale pewnie nie ja jedna uważam, że tak nie powinno być. Ale czekaj czyli sugerujesz, że po najbliższych wyborach na pewno rząd się zmieni?

Gregory

jeśli starasz się o pracę w tej stoczni, pamiętaj że tylko z zewnątrz może wydawać się że wszystko jest świetnie. Będąc wewnątrz jeśli wytrzymasz dłużej niż 3 miesiące, zostaniesz uznany za desperados. Zarobki słabe w porównaniu z rynkiem a "praca" w głównej mierze opiera się na kręceniu, nie tylko w kółko. Prezes mówi uczciwie "mamy bardzo złą sytuację finansową" i to jest prawda. Idiotyzmy, kretynizmy, są wszechobecne. Zderzanie się z nimi, prowadzą w krótkim czasie do umysłowej (usunięte przez administratora) Tu się ciśnie na usta jedynie sentencja Jerzego Sthura z seksmisji "Ja tu widzę niezły (usunięte przez administratora) Nic dodać, nic ująć. Przekonaj się sam, tylko później nie płacz, że nie wiedziałaś/eś i że nikt nie ostrzegał.

Xyz

Zła sytuacja stoczni, ciągłe przepychanki przy korycie, tworzenie sztucznych stanowisk i obstawianie ich swoimi kolesiami przez wszechwiedzącego

Stoczniowiec

Firma bez perspektyw rozwoju, z marnymi zarobkami. Niestabilna sytuacja stoczni. Jesli nie wynegocjujesz dobrej stawki przy zatrudnieniu to zapomnij o podwyżkach przez najbliższe pare lat. Co jakieś pół roku redukcje etatów. Zarobki nie rekompensują w żaden sposób ciągłej pracy pod presją i w stresie, ciągle patrzenie na ręce i szukanie haka. Tak wyglada praca pracownika umysłowego w tej firmie.

Karol

ale to firma miała jakaś sprawę w sądzie ? O co chodzi?

obserwator
@Karol

chodzi o janosikowe w zamian za co ?

obserwator

Nie wiem kto to obserwuje ale wziąłbym tą spółkę pod lupę. Najlepiej jakiemuś dziennikarzowi śledczemu. Spółka - (usunięte przez administratora) ciągnie od swoich podspółek kasę tzw. janosikowe a nic nie oferuje w zamian. To jakiś bubel, banda misiewiczów do doprowadzania w bankructwo spółek Skarbu Państwa, kto to nadzoruje i kontroluje bo na pewno nie CBA czy CBŚ - widać wspólny uiał w rozkradaniu spółek skarbu państwa - (usunięte przez administratora)

NIEZADOWOLONY

Nareszcie Wiceprezes Krzemiński ustawił kilku cwaniaczków we właściwym szeregu. Kopali dołki to teraz sami w nie wpadli. Powinien za bramę ten klan usunąć bo te wrzody dalej knują. Z tymi betonami nic się nie da robić do przodu. Proszę spojrzeć na wydziały, żadnego nadzoru. Wychodzą na robotę schodzą z roboty jak chcą i kiedy chcą to widać gołym okiem. Żadne zegary, czytniki tego nie załatwią . Efektywność z dniówki to może 4 godziny. To jak ta firma ma prosperować. A gdzie jest mistrz, kierownik, za co biorą pieniądze. Jesteście na celowniku nieroby miejcie tego świadomość

Alicja

@Niezadowolony a powiesz może co nieco więcej? Czemu tak się zakończyła Twoja praca tutaj?

Niezadowolony

Zakład pracy rodem z PRL. Uwaga na dział księgowości. Moja współpraca kończy się z skargą do PIP i wnioskiem do sądu pracy.

Karol

Zastanawiam się czy dobry jest adres firmy w Warszawie, to chyba powinna być Gdynia?

Prawie 120 pracowników ST 3 Offshore w piątek wieczorem wystąpiło do premiera Mateusza Morawieckiego z prośbą o pomoc. Chcą od niego "podjęcia skutecznych działań", by ratować firmę

ggh

Na jakie stawki można liczyć na produkcji (rurownia,wyposażenie)?

Jacek

na stanowiska umysłowe przychodzą desperaci albo ludzie bez ambicji. Zarobki śmieszne i żałosne. Niewspółmierne do realiów. Odradzam. Nawet sobie nie zdajecie sprawy jak się cieszę że już tam nie pracuje. Mam do siebie żal że tak późno podjąłem tą decyzję. Zmarnowane lata w stoczni.

Zostaw merytoryczną opinię o PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 7 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Świętokrzyska 30 lok. 63
    00-116 Gdynia

PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o.