VS Poland

Gdynia

Opinie o VS Poland

Tracy

Z tego co słyszałem i czytam to opinie dosyć się potwierdzają, ludzie się tam z biura w Gdyni zwalniają, a chaos organizacyjny i kompetencyjny jest na poziomie nie do zaakceptowania przez kogoś kto chce pracować w miarę w normalnych warunkach, podobno też nie dotrzymują ustaleń i dużo się zmienia dość szybko po rozpoczęciu pracy. Ogólnie jak najdalej od tej firmy ...

Miki
@Tracy 17.11.2016 11:42

JA tam pracuję parę lat . Nie wiem kto pisze takie bzdury Pensje na czas , w biurze te same osoby od lat, umowy o pracę a nie śmieciówki . Co do stawek to mogłyby być wyższe .

Andrzej

Potwierdzam to, co napisał kolega, umowy smieciowe nic z nich nie masz, tam licza sie tylko pieniądze zarobione dla VS Poland, jestes tylko maszynką do robienia pieniędzy przez nich.Nie polecam

paweł

Paskudne stosunki i warunki w MMC gdzie delegują do Norwegii, VS Poland to tez kicha daje śmieciowe umowy,ogólnie nie polecam

Zostaw opinię o VS Poland - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VS Poland