Alustal Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Alustal Sp. z o.o.

DANDI

firma petarda pracuje juz dla nich kilkanascie miesiecy poczatki jak w kazdej pracy potracenia itd. ale jak zaczniesz normalnie pracowac to czujesz w keszeni ja polecem a ci co pracuja po 2 tyg zawsze znajda minus i pisza pierdoły sam bym potracił za ubrania jezeli koles pracuje 10 dni a potem go niema

ewa

2800-4000 pln miesięcznie? To super jak na taką pracę

Rocky

Praca była ok. WYjechałem do Norwegi bo to inny świat. Pensje są rynkowe. Jak przepracujesz 2 tygodnie i 4 dni cie nie ma w pracy to potem potracają od pencji za ubrania. Praca jak to w Polsce - kijowo i po 10h.

max13

Firma -z serii tragedia! Jeśli ktoś chce dla oszusta pracować powodzenia! O umowie zapomnij! O wynagrodzeniu ustalonym zapomnij!-zawsze się znajdzie powód do potrąceń O wyposażeniu BHP -kup sobie sam albo odtrącimy z wynagrodzenia! Jest jedna zaleta- dowiesz się jak się więcej nie dać oszukać..... taka dobra lekcja dla tych którzy jeszcze nie byli oszukani....naprawdę warto dać się oszukać z tą firmą!

oka

wiecie, ja zostałem zaproszony na rozmowe w sprawie pracy ale trochę sie stresuje- zależy mi na podjęciu zatrudnienia a rozmowa rekrutacyjna to w wielu przypadkach stres, gonitwa myśli, dlatego chciałbym aby na tym forum ktoś mi udzielił podpowiedzi jak tam u nich z tym jest na podstawie własnych doświadczeń....

janek

no własnie, ja sam jestem jestem ciekawy jak to dalej się potoczy biorąc pod uwagę już wiele czynników tak naprawdę, bo ja sam nie wiem już czy praca u nich jest dobrze opłacalna? bo nie wiem jak to ma być jednak tak, ze ktoś kto ma doświadczenie dobre jest zatrudniany na początkowym stanowisku czy jakoś wyżej w sumie? jak to wygląda>

fajnie sie tam pracuje ale są tam osoby które nie powinny tam pracowaci a w szczególnosci w ENERGO-MONTARZU - CZYLI9 ICH PRACOWNIK TZW WIELKI MONTER MIREK -CO ON MA DO SPAWACZY BO ON WYBIERA KTO U NIEGO MA PRACOWACI - A TAK NA MARGINESIE TO SAM NIC NIE UMIE TYLKO MA SIŁE

PRZEMO 1

wie co mówi pracowałem cały sierpień i co? przyszła wypłata po 11,20 za godz. ŻENADA.

o awansie mozna zapomniec spawaczowi daja 14 zl na godz-ale napewno obetna przy wyplacie za ciuchy sobie policza porazka a jeden z nich chyba w zk przebywa

kokos

nadal tam pracujesz?

były pracownik

to z przekrętami to prawda, umowa o dzieło to fikcja, bo nie ma żadnej, a 20% podatku zabierają bez żadnego kwitku, godziny się nie zgadzają, brud, smród i ubóstwo, nie polecam

alustal

praca na terenie stoczni gdynia umowa o dzielo jak masz farta to dostaniesz 8zl/h albo 10zl/h master [usunięte przez moderatora] nie pamieta ze pracowales nawet jak masz swiadkow to [usunięte przez moderatora] ci to da a prezes mowi ze w banku nie ma pieniedzy [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Alustal Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alustal Sp. z o.o.