Alustal Sp. z o.o.

Trzebinia

Opinie o Alustal Sp. z o.o.

ANTEK

Dawno nikogo nie było na forum, może ktoś podpowie jak obecnie prosperuje firma Alustal Sp. z o.o.?

xyz

Porzuccie wszelka nadzieje, Wy, ktorzy tam wchodzicie...

nadal pracuje w tej firmie bo mam nadzieje ze uda mi sie odzyskac jakos pieniadze, a jest tego okolo 12 tys z zaleglych wyplat. pracodawca czuje sie bezkarny

OSZUKANY

A.R - 2010-12-05 12:31:07 FIRMA ALUSTAL ZAJMUJACA SIE PRODUKCJA ODLEWOW ALUMINIOWYCH NIE WYPLACA PENSCJI LUDZIE TAM PRACUJA PO 10 GODZIN W BRUDZIE W PYLE. FIRMY TRNSPORTOWE KTORE TAM JEZDZILY ZOSTALY (usunięte przez moderatora),NIE ZAPALCONO ZA PRZEJECHANE KILOMETRY , WYSTARCZY SPYTAC KTOREGOS Z PRZEWOZNIKOW TO WAM POWIEDZA NA ILE ICH (usunięte przez moderatora),

BYŁY PRACOWNIK

OSTRZE??ENIE FIRMA ALUSTAL MIESZCZÄ?CA SIÄ? W TRZBINI ( TEREN BY??YCH ZAK??AD??W METALURGICZNYCH) NIE WYPLACA PENSJI PRACOWNIKOM WYNAJMUJE PRYWATNYCH PRZEO??NK??W ( FIRMY TRANSPORTOWE) WYP??ACAJA TYKO PIERWSZÄ? FAKTURÄ? ZA TRASÄ? A POTEM OLEWA NIE P??ACI NASTEPNYCH KTO TAM JE??DZI?? TO WIE TO POPROSTU (usunięte przez moderatora), - NIE DAJCIE SIE NABRAÄ?

Zostaw opinię o Alustal Sp. z o.o. - Trzebinia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alustal Sp. z o.o.