counter
Aleksandra Nowy wpis

Chyba zapomnieliście trochę o firmie Trimet, która jest producentem osprzętu żeglarskiego, produkują tam również siatki zgrzewane oraz gabiony. Tak sobie pomyślałam, że może Wy będziecie w stanie mi jakoś pomóc. Ciekawi mnie, czy przyjmują tam do pracy tych, którzy byliby zainteresowani jedynie tymczasowym zajęciem?

Spawacz Nowy wpis

Trimet to dawny Shipbuilding na czele z tym spasłym pseudo prezesem Bartkiem. Cwaniactwo lewel hard spółka w "baraku". Wyplacalni ale stawki są mniejsze jak u konkurencji. Oprócz tego przemądrzały majster, (usunięte przez administratora) popsuty sprzęt i masa ukraińców. Lubisz wyzwania - idz do Trimetu. Zdecydowanie odradzam.

BB Nowy wpis
@Spawacz

COŚ SIĘ KOMUŚ POMYLIŁO - OPINIA NIE NA TEMAT TEJ FIRMY

Aleksander Nowy wpis
@BB

Skoro uważasz, że nie jest to opinia na temat firmy Trimet to może w tym właśnie miejscu zechcesz wyrazić swoją? Wiesz coś o tym, jak wyglądają warunki zatrudnienia dla osób tam pracujących? Podziel się swoją wiedzą.

Buczer

Nikt nie ma nic do powiedzenia na temat tej firmy ?

Temat przedsiębiorstwa Trimet Sp. z o.o. w miejscowości Gdynia jeszcze na wątku się nie zaczął, więc może macie jakieś aktualne komentarze odnośnie pracy tam?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Trimet Sp. z o.o. - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad