4Mass S.A.

3.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o 4Mass S.A.

Dawid

Ile się zarabia na maszynach?

Anonim

Praca w tej firmie kosztuje sporo nerwów. Odkąd nieoficjalne rządy objęła (usunięte przez administratora), praca stała się bardzo stresująca. Każdy robi wszystko, mimo że nie ma kompetencji. O 2 w nocy zlecane są zadania, które o 9 muszą być wykonane. Można dobrze zarobić, pensje są całkiem wysokie, ale wszystko to kosztem stresu i pracy ponad siły. Jak nie dogadasz się z szefem, albo masz inny punkt widzenia, to wylatujesz bez sentymentów. Nie polecam.

7
anonimowy nick
Pracownik
 Pytanie
@Anonim

Nie do końca rozumiem skąd tyle negatywnych słów. Na jakiej podstawie stwierdzasz, że(usunięte przez administratora) jest "wielką znawczynią". Rozumiem, że posiadasz większą wiedzę i doświadczenie od niej aby móc postawić takie wnioski? Pracuje w firmie już bardzo długo i nigdy nie dostałam zadania, którego nie mogłabym wykonać. Kwestia ustawienia priorytetów. Jeżeli uważam, że jakieś zadanie jest ponad moje siły - nie mam do niego odpowiednich kompetencji lub mam inny pomysł na dany temat - mówię o tym otwarcie i nigdy nie musiałam robić czegoś "ponad". Nie dostałam też maila o 2 w nocy z zadaniem do wykonania do 9. Trochę Cię tutaj poniosła fantazja. Z Twojej opinii można tylko wywnioskować, że Twoje doświadczenie nie pozwala Ci aby móc obiektywnie ocenić pracę w 4Mass. Zaangażowanie to kwestia indywidualna. W dużej korporacji możesz siedzieć 8 godzin przy biurku i klepać jedną i tą samą tabelkę cały dzień z 5 przerwami na kawę. W małej firmie masz szansę nabyć wiele nowych umiejętności - jeśli tego chcesz - kwestia podejścia. Jeżeli chodzi o zarobki - zgadzam się z Tobą w 100% :)

motorowiec
Kandydat
 Pytanie

Na przedstawiciela jaką dają umowę ? UoP na jaki czas czy można współpracę b2b? Podrzuci ktoś kto tam pracuje czy warto?

Anonim

Z pozoru dobre miejsce pracy - nieformalna atmosfera, sympatyczny zespół i nienajgorsze pensje. W rzeczywistości jeden wielki chaos, ręka rękę myje, brak rozwoju, strategii, wsparcia, szkoleń. Jeśli ktoś podchodzi do pracy personalnie - odradzam. Bywa duże, niczym nieuzasadnione ciśnienie, a koniec końców i tak wszystko robione aby Polska nie zginęła, na ogół nie z winy zespołu, a osób decyzyjnych, które zmieniają koncepcję na ostatnią chwilę... Zatrudnienie jest niepewne, wiele osób zostało zwolnionych z dnia na dzień, chociaż jakość ich pracy zupełnie na to nie wskazywała. Podczas mojej obecności w tej firmie, rotacja objęła prawie 50% zatrudnionych, z czego wszystkie osoby były zwalniane ot tak, z kaprysu zarządu.

3
 Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w 4Mass S.A. na stanowisko Technolog kosmetyki kolorowe? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Kati

Uważam ,że stres w pracy pojawia się ,gdy nie mamy możliwości wywiązywania się z powierzonym nam zadań, ale czy zawsze jest to wina przełożonego .Może nasza, bo nie mamy kompetencji zawodowych ,nie chcemy ich podnosić ,nie potrafimy korzystać z pomocy innych ,nie lubimy uczyć się i robić nowych rzeczy. Rozumiem ,że wysokie wynagrodzenie tak, rzetelna praca nie , czyli czy się stoi czy się leży tyle samo się należy.

1
Klaudia

Duża fluktuacja pracowników, ciągłe zmiany strategii. Nerwowa atmosfera nie sprzyja pracy.

Jarosław
@Klaudia

Czym zajmujesz się w 4Mass, jakie są Twoje zadania i czego wymaga od Ciebie szefostwo? Czy w tej firmie można liczyć na jakieś szkolenia i kursy podnoszące kompetencje? Czekam na Twoją odpowiedź w tej sprawie!

Pytanie
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w 4Mass S.A.? Obowiązuje typowy dress code?

Karolina
@Pytanie

Wiadomo ze nie przychodzi się do prace w mega krótkiej sukience , :) Ubierasz się normalnie , musisz mieć ze sobą zmienne buty , w prace dają ubranie takie jak : fartuszek , czapeczek

Karola

Nie uda się , że niektóre osoby źle wybierają sobie pracę a firma jest ok!wszystkich zadowolić tym bardziej

Zlecenie

Oddział w Radomiu przy ul .Tartacznej 29.Omijajcie ta firmę z daleka.Kierownik produkcji z Ukrainy,standarty pracy też takie.Naruszeń prawa pracy jest tyle aż głowa mała.Patrzy tylko na to aby jak najwięcej nadgodzin było.Praca często w nocy na 3 godz,w soboty niedzielę.Umowy zlecenie a dla swoich z ukrainy i pupilków tylko umowa o pracę.Nie polecam tam pracy.

1
Zuza
@Zlecenie

G* prawda ! Pani wyglada na obrażoną dziewczynkę ???? , i tule , grosz prawdy w tych słowach ! Pracowałam w tej firmie , dobra praca , miłe ludzi , to co Kierownik z Ukrainy nic nie znaczy , nie każdy Polak sobie poradzi z tym czym ten chłopak radzi!!Pierwszy raz słyszę o nadgodzinach i nockach , chyba ze coś się zmieniło ! Radzę ludziom jakie czytają komentarzy mniej wierzyć , lepiej samemu sprawdzić jak tam !!!!

1
Tomasz

Słyszałem, że firma jest spoko i mam zamiar aplikować. Podpowiecie coś więcej o pracy?

Sybilla

Moja koleżanka pracuje w Warszawie w biurze już kilka miesięcy i jest zadowolona. Wprawdzie trochę chaosu organizacyjnego i masa pracy, ale nie szuka nic innego bo firma rośnie, wprowadza nowe produkty i chyba dobrze się zapowiada.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zlecenie

Szerokim łukiem omijać tę firmę,pracowników się ma za niewolników.Praca zle prowadzona przez kierownika produkcji.Na zleceniu przychodzisz do pracy i dowiadujesz się idz do domu.Żadnej informacji telefonicznej o tym aby nie stawić się do pracy.Nadgodziny po standartowych godzinach w soboty i niedziele.Chcesz być tak traktowany to aplikuj,masz wybór.

1
Nick

Jak najdalej od tej firmy!!! Ostrzegam wszystkich, którzy chcieliby tam pracować. Pracodawca nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, pensja zawsze kilka dni po czasie. Umowa o prace? Jeśli już ci się uda ją dostać to nawet nie zostaniesz skierowany na badania wstępne. Pieniądze marne, a wymagania nie z tej ziemi. Co chwilę zmiana strategii. (usunięte przez administratora) bałagan i nieprofesjonalni przełożeni, którzy nie posiadają żadnych kwalifikacji do pełnienia takowego stanowiska i ewidentnie sobie z tym nie radzą. Pracowników potrafią zwolnić z dnia na dzień, tłumacząc się redukcją etatów. Ogólnie NIE POLECAM!

3
Mikinka
@Nick

Można priv?

Jarosław
@Nick

Czy pracowałeś w tej firmie i znasz ją od środka, że masz taką opinię? Znalazłem aktualne ogłoszenie o pracę na stanowisko specjalista do spraw telesprzedaży, w którym pracodawca zapewnia: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwości indywidualnego rozwoju - szkolenia, udział w targach i wydarzeniach branżowych, pakiet socjalny, a także wysokie wynagrodzenie. Jest to w sprzeczności z Twoją wypowiedzią. Może, odkąd przestałeś tam pracować, zmieniły się warunki zatrudnienia? Czy inni pracownicy firmy mają podobne zdanie do Nicka, czy wręcz przeciwnie? Czekam na Wasze opinie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Dajcie znać co wiecie o zatrudnieniu w firmie 4Mass S.A. w miejscowości Warszawa? Zachęcamy do dodania opinii przez byłych pracowników!

Zostaw merytoryczną opinię o 4Mass S.A. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w 4Mass S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy 4Mass S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w 4Mass S.A.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

4Mass S.A.