4Mass S.A.

Opinie o 4Mass S.A.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie 4Mass S.A.?

Standardowo przychodzimy 8:00/9:00 do16:00/17:00 ale każdy godziny pracy ustala ze swoim przełożonym. :)

Hamilton

A wystarczy być dobrym pracownikiem i opinia o firmie byłaby zupełnie inna bo firma jest dobrym pracodawcą, może coś z pracą jest nie tak?

@Hamilton

Uważam ze każdemu nie dogodzisz . Praca jest ok , i firma również

Pracowałem w tej firmie przez długi czas. Pod kierownictwem „najlepszej” (usunięte przez administratora) Atmosfera w firmie jest przyjemną poza drzwiami firmy. Praca jest bardzo stresująca, masz wszystko wypełniać na raz , najlepiej w trakcie 10 minut. Nie ma żadnej pomocy ze strony pracowników. Nie obchodzi ich nic więcej , niż plotki o innych. Wydawało mi się czasem , ze Pani dyrektor zarządu całkiem nie rozumie co do niej mówisz, jest w swoim świecie.Takiego nie ogarniętego dyrektora jeszcze nie spotykałem w swoim życiu. (usunięte przez administratora). Cały czas z kimś gada , a co więcej nie ma jej nigdy przy biurku, bo rozwiązuje swoje problemy rodzinny w trakcie pracy. Wynagrodzenie jest dobrze , ale to tego nie warto.Napewno nie polecam tej firmy!!!

Gosia_Polak
@Anonim

pozdrawiam serdecznie - musisz być mocno sfrustrowana, że wypisujesz takie brednie. A Twój post mocno mija się z prawdą. Fakt, dużo gadam, ale na tym polega moja praca na gadaniu i załatwianiu, na rozwiązywaniu bieżących problemów, a nie nie na siedzeniu cały dzień przy biurku i sprawdzaniu fejsa. Problemów rodzinnych większych nie posiadam a jak jakieś rozwiązuje to na pewno nie jest to w miejscu pracy. Ja pracuje tu ponad pół roku i jestem bardzo zadowolona, zarówno ze współpracy z przełożonymi jak i ze współpracownikami. Oczywiście nie każdego można dobrze poznać na rozmowie kwalifikacyjnej i na pewno też w tej firmie zdarzały się wtopy, jak w każdej innej. A za rządów (usunięte przez administratora) nie został nikt zwolniony kto tutaj długo pracował, więc piszesz brednie. Łatwo być anonimowym tchórzem w sieci. Jeśli ktoś jest ogarnięty, zorganizowany, inteligenty, potrafi ustawić sobie priorytety swojej pracy to na pewno się tutaj odnajdzie i zostanie doceniony. Niestety niewiele teraz takich osób szuka pracy! takie czasy..

alu
@Anonim

"Pracowałem"? Nie kojarzę żadnego mężczyzny, który u nas skończył pracę w czasie ostatnich 6 miesięcy, a skoro piszesz o recepcji, to musiałeś być w tym samym biurze, co ja. Atmosfera w firmie jest bardzo pozytywna. :) Nasza "kobieta z recepcji" jest najlepszym ogarniaczem z fajnym poczuciem humoru, a firma bardzo prężnie się rozwija pod kierownictwem (usunięte przez administratora). Mimo wszystko, życzę Ci znalezienia pracy, która będzie Ci odpowiadać, tak jak ja jestem zadowolona z 4Mass. :)

alu

Ja w tej firmie pracuję od ponad pół roku i widzę, jak się rozwija i wszystko usprawnia. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w tym procesie zmian. Nudy nie ma, mam możliwości rozwoju oraz mogę wykorzystać wiedzę już wcześniej zdobytą. Pracy jest dużo, ale jak potrzebuję urlopu, to go dostaje. Nasza Kadra Zarządzająca jest bardzo otwarta na nowe pomysły, a gdy masz z czymś problem, to jest także pomocna. Jest także bardzo pracowita i nie przenosi swoich stresów na podwładnych, jak bywało to w moich niektórych wcześniejszych miejscach pracy. Atmosfera jest luźna i koleżeńska. Pracowników mamy najlepszych - w 90% to kobiety. ;D Każdy "z innej bajki", ale dzięki temu tworzymy fajny zespół, który się bardzo uzupełnia kompetencjami i charakterami. -> Dlatego wypuszczamy na rynek tak dobre produkty! :) Staż na rynku pracy mam na tyle długi, aby mieć do czego porównać. Pozdrawiam wszystkich pracowników, a firmę polecam! :)

Firma 4Mass S.A. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Dawid

Ile się zarabia na maszynach?

Praca w tej firmie kosztuje sporo nerwów. Odkąd nieoficjalne rządy objęła (usunięte przez administratora), praca stała się bardzo stresująca. Każdy robi wszystko, mimo że nie ma kompetencji. O 2 w nocy zlecane są zadania, które o 9 muszą być wykonane. Można dobrze zarobić, pensje są całkiem wysokie, ale wszystko to kosztem stresu i pracy ponad siły. Jak nie dogadasz się z szefem, albo masz inny punkt widzenia, to wylatujesz bez sentymentów. Nie polecam.

anonimowy nick
@Anonim

Nie do końca rozumiem skąd tyle negatywnych słów. Na jakiej podstawie stwierdzasz, że(usunięte przez administratora) jest "wielką znawczynią". Rozumiem, że posiadasz większą wiedzę i doświadczenie od niej aby móc postawić takie wnioski? Pracuje w firmie już bardzo długo i nigdy nie dostałam zadania, którego nie mogłabym wykonać. Kwestia ustawienia priorytetów. Jeżeli uważam, że jakieś zadanie jest ponad moje siły - nie mam do niego odpowiednich kompetencji lub mam inny pomysł na dany temat - mówię o tym otwarcie i nigdy nie musiałam robić czegoś "ponad". Nie dostałam też maila o 2 w nocy z zadaniem do wykonania do 9. Trochę Cię tutaj poniosła fantazja. Z Twojej opinii można tylko wywnioskować, że Twoje doświadczenie nie pozwala Ci aby móc obiektywnie ocenić pracę w 4Mass. Zaangażowanie to kwestia indywidualna. W dużej korporacji możesz siedzieć 8 godzin przy biurku i klepać jedną i tą samą tabelkę cały dzień z 5 przerwami na kawę. W małej firmie masz szansę nabyć wiele nowych umiejętności - jeśli tego chcesz - kwestia podejścia. Jeżeli chodzi o zarobki - zgadzam się z Tobą w 100% :)

motorowiec

Na przedstawiciela jaką dają umowę ? UoP na jaki czas czy można współpracę b2b? Podrzuci ktoś kto tam pracuje czy warto?

Z pozoru dobre miejsce pracy - nieformalna atmosfera, sympatyczny zespół i nienajgorsze pensje. W rzeczywistości jeden wielki chaos, ręka rękę myje, brak rozwoju, strategii, wsparcia, szkoleń. Jeśli ktoś podchodzi do pracy personalnie - odradzam. Bywa duże, niczym nieuzasadnione ciśnienie, a koniec końców i tak wszystko robione aby Polska nie zginęła, na ogół nie z winy zespołu, a osób decyzyjnych, które zmieniają koncepcję na ostatnią chwilę... Zatrudnienie jest niepewne, wiele osób zostało zwolnionych z dnia na dzień, chociaż jakość ich pracy zupełnie na to nie wskazywała. Podczas mojej obecności w tej firmie, rotacja objęła prawie 50% zatrudnionych, z czego wszystkie osoby były zwalniane ot tak, z kaprysu zarządu.

Kati

Uważam ,że stres w pracy pojawia się ,gdy nie mamy możliwości wywiązywania się z powierzonym nam zadań, ale czy zawsze jest to wina przełożonego .Może nasza, bo nie mamy kompetencji zawodowych ,nie chcemy ich podnosić ,nie potrafimy korzystać z pomocy innych ,nie lubimy uczyć się i robić nowych rzeczy. Rozumiem ,że wysokie wynagrodzenie tak, rzetelna praca nie , czyli czy się stoi czy się leży tyle samo się należy.

Klaudia

Duża fluktuacja pracowników, ciągłe zmiany strategii. Nerwowa atmosfera nie sprzyja pracy.

Jarosław
@Klaudia

Czym zajmujesz się w 4Mass, jakie są Twoje zadania i czego wymaga od Ciebie szefostwo? Czy w tej firmie można liczyć na jakieś szkolenia i kursy podnoszące kompetencje? Czekam na Twoją odpowiedź w tej sprawie!

Jaka jest kultura pracy w 4Mass S.A.? Obowiązuje typowy dress code?

Wiadomo ze nie przychodzi się do prace w mega krótkiej sukience , :) Ubierasz się normalnie , musisz mieć ze sobą zmienne buty , w prace dają ubranie takie jak : fartuszek , czapeczek

Karola

Nie uda się , że niektóre osoby źle wybierają sobie pracę a firma jest ok!wszystkich zadowolić tym bardziej

Zlecenie

Oddział w Radomiu przy ul .Tartacznej 29.Omijajcie ta firmę z daleka.Kierownik produkcji z Ukrainy,standarty pracy też takie.Naruszeń prawa pracy jest tyle aż głowa mała.Patrzy tylko na to aby jak najwięcej nadgodzin było.Praca często w nocy na 3 godz,w soboty niedzielę.Umowy zlecenie a dla swoich z ukrainy i pupilków tylko umowa o pracę.Nie polecam tam pracy.

Zuza
@Zlecenie

G* prawda ! Pani wyglada na obrażoną dziewczynkę ???? , i tule , grosz prawdy w tych słowach ! Pracowałam w tej firmie , dobra praca , miłe ludzi , to co Kierownik z Ukrainy nic nie znaczy , nie każdy Polak sobie poradzi z tym czym ten chłopak radzi!!Pierwszy raz słyszę o nadgodzinach i nockach , chyba ze coś się zmieniło ! Radzę ludziom jakie czytają komentarzy mniej wierzyć , lepiej samemu sprawdzić jak tam !!!!

Tomasz

Słyszałem, że firma jest spoko i mam zamiar aplikować. Podpowiecie coś więcej o pracy?

Sybilla

Moja koleżanka pracuje w Warszawie w biurze już kilka miesięcy i jest zadowolona. Wprawdzie trochę chaosu organizacyjnego i masa pracy, ale nie szuka nic innego bo firma rośnie, wprowadza nowe produkty i chyba dobrze się zapowiada.

Zlecenie

Szerokim łukiem omijać tę firmę,pracowników się ma za niewolników.Praca zle prowadzona przez kierownika produkcji.Na zleceniu przychodzisz do pracy i dowiadujesz się idz do domu.Żadnej informacji telefonicznej o tym aby nie stawić się do pracy.Nadgodziny po standartowych godzinach w soboty i niedziele.Chcesz być tak traktowany to aplikuj,masz wybór.

Jak najdalej od tej firmy!!! Ostrzegam wszystkich, którzy chcieliby tam pracować. Pracodawca nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, pensja zawsze kilka dni po czasie. Umowa o prace? Jeśli już ci się uda ją dostać to nawet nie zostaniesz skierowany na badania wstępne. Pieniądze marne, a wymagania nie z tej ziemi. Co chwilę zmiana strategii. (usunięte przez administratora) bałagan i nieprofesjonalni przełożeni, którzy nie posiadają żadnych kwalifikacji do pełnienia takowego stanowiska i ewidentnie sobie z tym nie radzą. Pracowników potrafią zwolnić z dnia na dzień, tłumacząc się redukcją etatów. Ogólnie NIE POLECAM!

Mikinka

Można priv?

Jarosław

Czy pracowałeś w tej firmie i znasz ją od środka, że masz taką opinię? Znalazłem aktualne ogłoszenie o pracę na stanowisko specjalista do spraw telesprzedaży, w którym pracodawca zapewnia: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwości indywidualnego rozwoju - szkolenia, udział w targach i wydarzeniach branżowych, pakiet socjalny, a także wysokie wynagrodzenie. Jest to w sprzeczności z Twoją wypowiedzią. Może, odkąd przestałeś tam pracować, zmieniły się warunki zatrudnienia? Czy inni pracownicy firmy mają podobne zdanie do Nicka, czy wręcz przeciwnie? Czekam na Wasze opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o 4Mass S.A. - Wołomin

• Jak się pracuje w 4Mass S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy 4Mass S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4Mass S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

4Mass S.A.