4Mass S.A.

3.9 Dodaj merytoryczną opinię
Dlaczego my? 

 

Prywatna opieka medyczna 

Zdrowie jest najcenniejsze, a my  chcemy abyś dbał o nie i miał dostęp do najlepszych specjalistów oraz możliwości szybkiego leczenia. Dlatego możesz wybrać dowolny pakiet zdrowotny  w placówce medycznej Enel-med, uwzględniając nie tylko siebie, ale także swoich bliskich.

 

Pakiet ubezpieczeń

U nas także możesz ubezpieczyć na przyszłość to, co jest dla Ciebie ważne. 

 

Możliwość pracy zdalnej

Uwielbiamy pracować razem w siedzibie firmy, ale dopasujemy się do Twoich potrzeb i możliwości pracy także poza nią, jeśli Twoje stanowisko nie wymaga obecności w naszym budynku. Nie zdziw się gdy Teamsy przywitają Cię po właczeniu służbowego komputera. ;)

 

Miła atmosfera

W 4Mass nikt nie jest z przypadku, każdy jest inny, wyjątkowy i posiada swoje  tajemne moce, a za ich sprawką tworzy piękniejszy świat, bo tym się właśnie zajmuje nasza Spółka. Czy dopiero się uczysz, czy jesteś specjalistą, czy pracownikiem produkcji, czy jesteś managerm, czy prawą ręką Prezesa, czy sprawiasz, że nasze pomieszcenia lśnią czystością itd. -  każdy jest tak samo ważny. Wspólnie świętujemy urodziny, integrujemy się i wzajemnie się wspieramy.

 

Umowa o pracę

U nas podpisujesz umowę o pracę! :) Nie straszymy Cię zleceniem i nie musisz zakładać  własnej działalności – chyba, że sam tego chcesz. Zależy nam, abyś czuł się bezpiecznie. :) 

 

Karta MultiSport

Każdy wie, że sport to zdrowie, dlatego dbając o Twoją sprawność fizyczną dajmy dofinansowanie do karty sportowej.

 

www.4mass.pl

 
4Mass S.A.