4Mass S.A.

3.9 Dodaj merytoryczną opinię
O firmie

 

Jesteśmy polską spółką działającą w branży kosmetycznej w segmencie produkcji i dystrybucji produktów z kategorii make-up oraz środków do dezynfekcji i ochrony osobistej.
Nasze wieloletnie doświadczenie tworzone przez zespół specjalistów, nieustanny rozwój oraz innowacyjne rozwiązania pozwalają zaoferować najwyższej jakości produkty i usługi. Od stycznia 2019 r. nasza spółka jest notowana na New Connect.

Działamy na wielu poziomach i docieramy do każdej kategorii klientów zarówno na rynku masowym (drogerie, hipermarkety, dyskonty) jak i profesjonalnym (salony kosmetyczne, SPA).
Produkty marki Claresa i PALU nieustannie podbijają rynek polski jak i zagraniczny. Obecnie lakiery, żele i akcesoria do paznokci eksportujemy do 24 krajów, nieustannie prowadząc kolejne rozmowy handlowe.  

Firma 4Mass S. A. ma swoją siedzibę główną w Warszawie. Posiada zakład produkcyjny oraz magazyn o powierzchni ponad 2000 m2 w Radomiu. Spółka jest również w trakcie inwestycji utworzenia centrum badawczo-rozwojowego w Świdniku, która prowadzić będzie badania w zakresie lakierów hybrydowych i kosmetyki białej. 

Marka Claresa została odznaczona godłem "Dobra Marka 2020" oraz "Polska Dobra Marka 2020" - Jakość, Zaufanie, Renoma. Natomiast lakier z kolekcji New York marki Palu, został wyróżniony Srebrnym Godłem QI 2020 w kategorii QI Product – produkt najwyższej jakości. 

Pomimo pandemii nasza Spółka rozwija się, dlatego stale powiększamy nasz zespół. Dołącz do nas!

 

www.4mass.pl

 
4Mass S.A.