Ehrle Sp. z o.o.

Opinie o Ehrle Sp. z o.o.

Michałek

Pracownicy w podziekowaniu za oddanie i ciezka prace w 2022 roku dostali dzis premie. Dla bylego kierownika magazynu juz nie starczylo. Przykre to, ale bardzo wymowne.

Paweł Nowy wpis
@Michałek

No to gratulacje! Jakie to są kwoty, jeśli można wiedzieć i jakie nastroje wśród pracowników firmy?

Michałek Nowy wpis
@Paweł

Gratulujesz mi brak premii? ???? Ja zmieniłem pracodawcę i psychicznie odpoczywam sobie. Większość pracowników jest super, będę tęsknić za nimi.

Lidia Nowy wpis
@Michałek

Z twojego komentarza wyglądało jakbyś dostał. Nie napisałeś że to ty jesteś ten były kierownik... Możesz napisać jaki był powód zakończenia współpracy? Ludzie często tu z pracy rezygnują?

Michałek Nowy wpis
@Lidia

Godziny pracy 8 - 16:30, teraz pracuje do 15 i mam czasu wiecej dla dzieci. Walka z wiatrakami, moje sprawy byly olewane i odkladane na wiecznosc. Spychologia, czesc osob chcialaby scedowac swoje obowiazki na magazyn. Swiete krowy, sa pewnie w kazdej firmie, osoby ktorym wolno wszystko i nawet uwagi sie im nie zwroci za to za co wy dostawalismy OPR. Sa tez osoby o bardzo wysokim mniemaniu z bardzo niska kultura osobista, nikt im tego nie mowi, ale kazdy to widzi. Nie bede sie rozpisywal szczegolowo, nie bede nikogo obrazal. Sa tam fajni ludzie, ktorych sie nie docenia.

szefuńcio

@pracodawca Rozbawił mnie komentarz, że szanujecie pracowników ???????????????? dobry żart na forum publicznym . Przecież dla was pracownicy się nie liczą . Nie raz ,nie dwa to udowodniliście . No chyba ,że ludzie którzy generują koszta czyli ludzie w biurze ,którzy nie mają zielonego pojęcie o tym czym ta firma się zajmuje . Oczywiście zaczynając od samej góry . Bo okazuje się ,że nawet zarząd nie ma zielonego pojęcia o myjniach ???????????? Ale za to macie pojęcie jak zgnoić pracownika i oszukać go ,o kłamstwach w żywe oczy nie wspomnę ????????????

@szefuńcio

Szanowny Panie, dziękujemy za opinię. Obie strony wiedzą jednak, że przytoczona opinia mija się z prawdą. Obrażanie Kolegów, Koleżanek z pracy czy Zarządu w zakresie niekompetencji wskazuje jedynie na samoocenę autora. Przypadki niewłaściwego traktowania pracowników powinny być zgłoszone Prezesowi Zarządu bezpośrednio - celem wyjaśnienia konkretnej sytuacji. Stawiamy na komunikację bezpośrednią. Możemy się tylko domyślać czym spowodowane jest Pana rozgoryczenie i opinia niezgodna z prawdą. Niewątpliwie nie wynika ona z działań pracodawcy.

Wacław Francuz

Jak wygląda praca przedstawiciela handlowego w Ehrle? 1) Handlowcy mają określony rejon podzielony na województwa czy jeżdżą po całej Polsce w delegacje? 2) Jest jakiś dział od umawiania klientów zainteresowanych usługami czy trzeba szukać samemu? 3) Na jakie zarobki można liczyć w Ehrle?

Artur
@Wacław Francuz

Ale masz dużo pytań Szukają teraz kogoś na PH czy chcesz aplikować w ciemno? Mnie tez interesuje praca w dziale handlowym. Jakbyś był na rozmowie to napisz jakie warunki ci zaproponowali. Będę wdzięczny.

Wacław Francuz
@Artur

Nie mam dużo pytań, tylko te trzy. Szkoda, że nikt z firmy nie pofatyguje się aby na nie odpowiedzieć.

Alicja
@Wacław Francuz

Zdecydowałes sie może wysyłać CV na to stanowisko? Mimo braku odpowiedzi na pytania? :D

Francuzik
@Alicja

Nie ????

Olga
@Francuzik

A mimo, że tu nie padły odpowiedzi to może wiesz coś z innego źródła?

Pyton
@Olga

Niestety nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania :(

Nikt

Każdy wie jak jest na papierze się zgadza. Tak samo było z tarczą, wes podpisz że wyszedłeś i rób swoje.

@Nikt

Szanowny Panie/Pani skrócony czas pracy związany z Tarczą Antykryzysową był szczegółowo rozplanowany i przestrzegany. Dział Kadr wielokrotnie podkreślał konieczność skrócenia czasu pracy wynikający z tej formy rządowego wsparcia firmy. Był to trudny okres dla nas wszystkich. Najważniejszym dla zarządu było utrzymanie wszystkich etatów, co na szczęście się udało. W ogromnej mierze dzięki wspaniałemu zespołowi pracowników, który bardzo cenimy.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Ehrle Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. reklamacji i serwisu urządzeń? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Hehe

Mają prawo ją stosować lecz nie mają na to czasu. Bardzo wygodne.

!!!!!

Dowiedziałem się niedawno że nasz pracodawca ciągle łamie przepisy pracy, każe nam pracować w godzinach od 8 do 16:30 bo niby przerwę odrabiamy a nam jako pracownicką biurowym przysługuje z góry ta przerwa. Mają od nas za darmo 30minut pracy więcej za które nikt nam nie płaci. Ogólnie wyzysk ludzi na maxa.

@!!!!!

Szanowny Panie/Pani, Czas pracy wynosi 8 godzin dziennie. Obecność w firmie od g. 8" do g. 16:30 wynika z wprowadzenia dodatkowej półgodzinnej przerwy /podstawa prawna art. 141 Kodeksu Pracy par.1/. Pracodawca w firmie EHRLE Sp. z o.o. wprowadził dodatkową półgodzinną przerwę w pracy, niewliczaną do czasu pracy, przeznaczoną na spożycie posiłku. Dodatkowo pracownicy mają prawo do 15-minutowej przerwy w pracy, wliczanej do czasu pracy /podstawa prawna art. 134 Kodeksu Pracy/.

@a to jak sobie tam radzicie w takim razie ? Jak atmosfera ?

Czy w Ehrle Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

a

Nie

Igor

Tak dobrze się pracuje, że nie macie potrzeby korzystania z tego forum?

Sebastian
@Igor

Trafne spostrzeżenie. Rzeczywiście od dłuższego czasu nie pojawiły się żadne nowe opinie związane z pracą w firmie Ehrle. Firma jest producentem myjni samochodowych, dlatego przypuszczam, że pracy nie brakuje, tym bardziej że myjni powstaje coraz więcej. Ktoś z Was może napisać coś o tym pracodawcy?

JA

Oczywiście, że wiesz, kto jest twoim bezpośrednim przełożonym, jednak każdy dyrektor/prezes/żona prezesa tej firmy, wydaje ci polecenia służbowe :D Dlatego to takie zabawne...

Xcc
@JA

A tak naprawde decyduje wujek(usunięte przez administratora)

Iwona

@Jagoda, i jak, podejmowałaś pracę? Jakie masz wrażenia o EHRLE Sp. z o.o.? @Sam, czy aktualnie pracujesz w EHRLE? Jakie Ty masz opinie o tym pracodawcy? Jesteś zadowolony/a? @Anita, @Mua, z waszych komentarzy również wnoszę że pracujecie obecnie w firmie EHRLE. Zachęcam was do przedstawienia merytorycznych argumentów dotyczących poparcia swoich opinii - takie komentarze będą bardziej użyteczne dla szukających tu opinii czytelników forum.

Jagoda

Witam, pojawiło się ogłoszenie na fakturzystkę, czy ktoś mógłby napisać jak pracuje się na tym stanowisku, jakie są zarobki itp. i przede wszystkim czy jest duża rotacja na tym stanowisku. Pozdrawiam

Sam
@Jagoda

Jak masz stalowe nerwy to praca dla ciebie. Siedzisz, robisz co ci każą, wystawiasz faktury, odbierasz telefony, współpracujesz z magazynem itd. Zarobki na start ok 2tys. Po latach pracy może dojdziesz do 2,5tys.

Anita

Firma ma dobrą opinie jako pracodawca co jest ważne. Czy na danym stanowisku jest rotacja zależy od osoby i jej podejsćia do obowiązków.

Mua
@Anita

Przetłumacze. Firma ma dobrą opinię wśród niektórych zaufanych, lepiej opłacanych pracowników. Tak, ze względu na przełożoną, rotacja na tym stanowisku jest mega duża. Stanowisko za każdym razem jest inaczej nazywane w ogłoszeniu, żeby kumaci się nie połapali.

Iwona

@nick, jestem na forum modertorem zatrudnionym przez serwis gowork.pl. Mam na celu ułatwić innym uzyskiwanie informacji, które pojawiają się na forum. Dlatego, też dopytuję o różne rzeczy, które są czasem lakonicznie przedstawione na forum.

Iwona

@Michał G. S czy Ty mógłbyś opisać tu na forum, jak wyglądała rozmowa, w której brałeś udział? O co cię pytano? To stresująca sytuacja, kilka wskazówek pomaga w opanowaniu stresu.

Iwona

Jedną z funkcji tego forum @Paweł L. jest dyskusja na temat firmy i jej pracowników. Wszystko, jednak powinno odbywać się w sposób merytoryczny z użyciem argumentów. Jeśli możesz się takimi argumentami podzielić, na pewno inni pracownicy będą wdzięczni.

Iwona

Bardzo chętnie poznamy Wasze opinie na temat pracy w firmie. Jakie są plusy pracy w EHRLE? A na co pracodawca powinien zwrócić większą uwagę? Osoby zainteresowane pracą zachęcam również do obejrzenia filmu przedstawiającego bliżej firmę. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,214562,0,0,dlaczego_ehrle%3F

nick
@Iwona

jaką pani pełni funkcję w firmie?

asdf
@Iwona

co ten film ma wspólnego z ehrle jako pracodawcą? jaki jest cel jego publikacji? jakaś słaba ta agencja...

ewa

Jaka atmosfera

Alicja Bartoszewicz

@Z.S. @SzczeciN i inni gotowi do merytorycznej dyskusji do wszystkich ODWAŻNYCH ANONIMOWYCH UCIEMIĘŻONYCH I POKRZYWDZONYCH Zapraszam do wymiany poglądów na temat warunków pracy w firmie, ale bądź na tyle dojrzały i przedstaw się. Jestem do Twojej dyspozycji. Wyjdź z piwnicy i nie pluj zza drzewa.

Z.S.
@Alicja Bartoszewicz

No nieeee.... Alicja i ty w tej dyskusji. Ty jesteś raczej osobą która najmniej powinna się wypowiadać. W firmie wszyscy mają dosyć twoich krzyków, chamstwa i frustracji wyładowywanej na innych. Tylko szkoda że każdy boi się powiedzieć ci w twarz co o tobie myśli... Tobie się raczej lekarz kłania i nie zabieranie głosu. Poza tym o jakiej merytoryce chcesz rozmawiać ? Akurat ty... Jakie ty możesz mieć argumenty? Więc proszę nie kompromituj się. A co do przedstawiania to uwierz mi na pewno kiedyś się dowiesz a narazie niech zostanie jak jest . Dalej będę się do ciebie uśmiechać w pracy i będę miła dla ciebie :).

ehrle fun
@Alicja Bartoszewicz

post napisany w godzinach pracy....hahahahahahahah nie zablokowali, czy nowy zakres obowiązków?

Karolinka
@ehrle fun

Pozdrowienia Alicja :-)

Pawel L.
@Alicja Bartoszewicz

Ala naprawdę chcesz na publicznym forum dyskutować co w tej firmie jest ok a co nie ? Co się w niej tak na prawdę robi a czego się nie robi co powinno być zrobione ?? Jak sie traktuje prawdziwych pracowników a nie tych co generują koszta ?? Możemy śmiało o tym pisać jestem otwarty na taką rozmowie a dobrze wiesz że można o tym książkę napisać Pozdrawiam

SzczeciN

I tu się zgadzam w pełni z Z. S. !!!! I nie tylko ja :) ale niestety tylko ja mam odwagę i Z.S. to napisać.... Powiem więcej pracuje tu już kilka ładnych lat i widzę co się dzieje. Szkoda że nie wszyscy mają odwagę napisać tu prawdę jak jest na co dzień itp. A ty tk znajdź mnie jak potrafisz - może razem pijemy kawę rano tylko szkoda że nie z ekspresu albo jemy razem śniadanie... :))) Pozdrowienia dla Z.S. :) może uda się rozbić ten "beton" zastraszonych I uległych... I proszę nie zapnijcie o naszej starej koleżance która miała "...." wiecie co i przez kogo... i zadajcie sobie pytanie co zrobiła w tedy "firma"... hmmmmm zwolnienie i sąd.... i wszystko jasne...... Szkoda że nie napiszecie tu mądrale o mobbingu....

hahaha
@SzczeciN

@Z.S. @SzczeciN Rzeczywiście wielka jest wasza ODWAGA, anonimowi hejterzy. Opluwacie i nadal pracujecie w tych strasznych warunkach?..... Nikt inny was nie chce?..... :)) Co, kasa nie śmierdzi zgorzkniałe niedojdy? ......żal :)))))

SzczeciN
@hahaha

Tu nie chodzi o opluwanie i hejty tylko o pisanie głupot przez ludzi którzy piszą że jest tak extra i super i co ta firma dla "Ciebie" nie robi a dobrze wiecie że tak nie jest. Fajnie że udało mi się sprowokować dyskusję i podnieść ciśnienie internetowym napinaczą obrońcom ehrle.

Zostaw merytoryczną opinię o Ehrle Sp. z o.o. - Przecław

• Jak się pracuje w Ehrle Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ehrle Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ehrle Sp. z o.o.?

Ehrle Sp. z o.o.