Opinie o Zakład Kamieniarski Głaz & Syn Mariusz Drzewiecki w Przecław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Kamieniarski Głaz & Syn Mariusz Drzewiecki. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Kamieniarski Głaz & Syn Mariusz Drzewiecki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Kamieniarski Głaz & Syn Mariusz Drzewiecki w Przecław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Zakład Kamieniarski Głaz & Syn Mariusz Drzewiecki?

Pawel Nowy wpis

Firma krzak. Gość wziął płytę do poprawki, pieniądze i zniknął. Przestrzegam !!!!!!! Nie da rady się z nim skontaktować, jego brat w Łobzie też w tym nie pomaga. zwykły (usunięte przez administratora)

Kinia Nowy wpis

Wygląda na to, że panowie nie zatrudniają nikogo, bo żadnych ogłoszeń dla kamieniarza nie widać. A jeśli jednak mają pracowników, to czy oni mają problem z wypłatami? No chyba to jest temat nr 1 na takim portalu, a nie czy klient dostał pomnik czy nie.

12345 Nowy wpis

Firma zamknięta niby .Widnieje taka informacja a wiem że Pan Mariusz umawia się z klientami i znowu ludzi będzie kłamał .Na pewno to zgłoszę .Pragnę każdego ostrzec przed tym człowiekiem i firmą .

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakład Kamieniarski Głaz & Syn Mariusz Drzewiecki? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Firma porażka,zaliczka wzięta i to wszystko,na telefony właściciel już nie odpowiada. Termin realizacji zamówienia minął 30 czerwca. Dla mnie jest to zwykłe złodziejstwo..!!!Gorąco odradzam...

Proszę o kontakt. 501791981

Klaudia
@1234

Czy poszła pani z ta sytuacja do sądu? Mam podobnie z ta firma i nie wiem co zrobić

@1234

Długo czekałam,dałam kredyt zaufania. Pomnik postawiony,jestem zadowolona.

Kerzy
@Klaudia

Sprawę w sądzie wygrałem, ale nie można wyegzekwować zwrotu zaliczki gdyż pan Mariusz nie odbiera korespondencji ani od Sądu ani od Komornika

Wanda
@Kerzy

I co dalej? Komornik chyba może podjąć poważniejsze kroki jeżeli listy nie są odbierane?

Jerzy
@Wanda

Komornik zrobił swoje "dostarczył" korespondencję . Sprawa wróciła do sądu. Czekam co będzie dalej.

@Jerzy

Można się dowiedzieć jakiego rzędu mniej więcej jest to kwota? Bo aż ciekawa jestem czy to odbijanie piłeczki ma w ogóle sens

Do Julii
@Julia

Proszę idź do pracy. Siedzenie na tym forum dla Ciebie Julio nie ma sensu. Ogarnij się, po co tutaj piszesz?

czy pan Mariusz o którym tak licznie piszecie to jedyny pracownik firmy i tylko on za kasę i pracę odpowiada?

Grzegorz

NIE POLECAM. Właściciel nie dokończył pracy, pobrał całą płatność gotówką i urwał kontakt. Nie odbiera telefonu. Sprawą zajmie się sąd.

Daniel

Nie polecam .Firma widmo Pan Mariusz pojawia się i znika .Jak potrzebuje zaliczki to dzwoni napiera na spotkanie a po otrzymaniu zaliczki podpisaniu umowy już cisza .Zero kontaktu zero informacji .Przy przypadkowym spotkaniu obiecał że do końca miesiąca bedzie wszystko zrobione .Ale to tylko obietnice .Przerażenie bierze jak traktuje klientów .Nigdy jeszcze się z czymś takim nie spotkałem .Odradzam

@Daniel

A jakie są warunki umowy? Bo to chyba jednak kluczowe, można na podstawie jej treści do czegoś się odwołać względem tego Pana?

Leszek

Nie polecam !!!Niech każdy się zastanowi zaczym wpłaci zaliczkę i podpisze umowę. Pan Mariusz kłamie ,obiecuje ,wymyśla przedziwne sytuacje .Już cztery miesiące po terminie i od trzech tygodni brak kontaktu .Firma porażka

Księgowa

Czy ktoś otrzymał fakturę VAT z tej firmy? Właściciel nie wystawił mi faktury. Mało tego nie zrobił pomnika zgodnie z umową.

Niezadowolony Klient

Firma nierzetelna, pomnik wykonany z wadami konstrukcyjnymi i po terminie. Właściciel kompetnie nie zna zasad wymiarowania, chociaż chwalił się wielokrotnie wykształceniem inżynierskim. Do pomnika podchodził wielokrotnie, ale z marnym skutkiem, cały czas coś mu nie pasowało i nie wiedział co z tym zrobić. Kłamie na każdym kroku, jest niesłowny. Składa przyżeczenia, że wykona powierzoną mu pracę i się z niej nie wykonuje. Odradzam każdemu.

@Niezadowolony Klient

Jakie wady konstrukcyjne zauważyłeś w tym całym pomniku? Czyli to są mankamenty już nie do poprawienia?

Jerzy

To prawda firma porażka. Sprawę w Sądzie wygrałem ale nie mogę wyegzekwować zwrotu zaliczki od właściciela ponieważ nie odbiera korespondencji z Sądu ani od Komornika.

Renata

W mojej ocenie firma godna polecenia.Mozna liczyc na profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze pomnika, Pan Mariusz otwarty na sugestie klienta.Przez caly okres realizacji nie bylo zadnego klopotu z kontaktem z Panem Mariuszem.Zlecenie zostalo wykonane w terminie a ceny wg mnie umiarkowane.Jestem milo zaskoczona efektem wykonanej pracy.

Ryszard

Ostrzegam przed kontaktem z tą firmą! Hasło "najważniejsze dla mnie jest zadowolenie klienta" kończy się po podpisaniu umowy i wpłaceniu zadatku, a zaczyna się nieodpowiadanie na telefony, brak reakcji na monity, kłamstwa o zaawansowaniu robót. Rezultat: 5 niedotrzymanych terminów, cykl wykonania zamiast 5 tygodni trwa już ponad 5 miesięcy, nagrobek jest niedokończony, a to, co zrobiono jest pełne usterek i odstępstw od umowy. Po tych doświadczeniach jestem przekonany, że każdy inny wykonawca z rynku szczecińskiego byłby lepszy'

@Ryszard

Dzień dobry. Mam pytanie jaka była forma zapłaty gotówka czy przelew. Paragon czy faktura? Pzdr i dziękuję.

Wiktoria

Jesteśmy zadowoleni. Pomnik z Labladora, mimo obsuwy terminu był kontakt bezproblemowy z Panem Mariuszem. Wszystko wykończone tak jak należy, wprowadzone w trakcie realizacji modyfikacje w projekcie również były do dogadania. Polecam.

@Wiktoria

Dzień dobry. Cieszę się, że jest ktoś kto może jest zadowolony. Mam pytanie. Jaka była forma zapłaty? Czy ma pan pani rachunek lub paragon za w/w usługę? Pzdr

@Wiktoria

Dzień dobry. Do powyższego pytania. Jeszcze datę wystawienia paragonu lub rachunku. I czy gotówka czy przelew. Pzdr. i dziękuję.

Głaz & Dzban

Nie polecam, firma tragedia pomnik postawiony końcem września mimo, że termin realizacji był na początek maja. Pomnik wykonany tragicznie, wykonanie ala Janusz spod monopolowego. Kontakt prawie, że niemożliwy, co chwila problemy i wymówki, nawet pracownicy twierdzą, że to uszust. Współczuję ojcu reputacji, która teraz jest psuta. NIE POLECAM. SZUKAJCIE INNEJ FIRMY

Poszkod
@Głaz & Dzban

Jak to Pan współczuje ojcu. To ojciec poleca syna. A czy pan mariusz posiada jakieś maszyny albo zakład ? Mam nadzieję że US się zainteresuje powiązaniami. Pzdr

Firma porażka. W umowie termin postawienia nagrobka określony na początek kwietnia. Dziś mamy ostatni dzień maja a nagrobka jak nie było tak nie ma. Ciągle jakieś wymówki od p.Mariusza - a to covid, a to powikłania po szczepieniu, a to braki w kadrze po majówce a to niesprzyjająca pogoda (serio??? inne firmy stawiają non stop pomniki na cmentarzu i im nie przeszkadza pogoda). Pan Mariusz klientów ma w głębokim poważaniu, trzeba samemu do niego ciągle wydzwaniać bo on sam nie raczy. NIE POLECAM!! Szkoda nerwóe, lepiej zamówić nagrobek gdzie indziej i mieć go na czas.

Dzoana
@Ania

Nie wiem na ile starczy pani cierpliwosci my czekamy od listopada i końca nie widać. Może jakiś pozew zbiorowy?

@Ania

Dzień dobry. Czy ma Pani wykonany nagrobek bo szukam osób (usunięte przez administratora)przez tą firmę. Pzdr

@Dzoana

Dzień dobry. Szukam (usunięte przez administratora)klientów. Tel. 501791981 Pzdr.

@Dzoana

Proszę zgłosić się do Urzędu Miejskiego w Szczecinie pokój 15. Rzecznik konsumentów. Poprowadzą sprawy sądowe. Pzdr

Poszkodowany

Dzień dobry. Szukam osoby które zostały oszukane przez firmę. Pzdr.

@Poszkodowany

Zostałem też (usunięte przez administratora) i poszkodowany proszę o kontakt 506 78 28 06

Totti

Czy ten zakład istnieje czy tylko ludzi naciągają na kasę?????

Henry
@Totti

Uwaga (usunięte przez administratora) nie dajcie się oszukać bierze zaliczkę a potem wkręca ludziom farmazony. Więcej w artykule chojna 24. Na Facebooku.

Klientka
@Henry

Mogę prosić link do tego artykułu z Chojna 24???

Bardzo niezadowolona klientka.

Jestem niezadowolona z usług tej firmy. Firma nierzetelna, niewarta polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Kamieniarski Głaz & Syn Mariusz Drzewiecki - Przecław

• Jak się pracuje w Zakład Kamieniarski Głaz & Syn Mariusz Drzewiecki?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Kamieniarski Głaz & Syn Mariusz Drzewiecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zakład Kamieniarski Głaz & Syn Mariusz Drzewiecki
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • 93G lok. 1
    72-005 Przecław