Depilacja.Pl Sp. z o.o.

Opinie o Depilacja.Pl Sp. z o.o.

Polecam pracę w firmie Depilacja.pl. Na start jest umowa o pracę i niezłe wynagrodzenie. Pracy jest sporo - to prawda. Nie można się nudzić. Dla osób ambitnych to dobre miejsce do rozwoju. Można więcej zarobić, a pracodawca jeśli o to chodzi jest otwarty i elastyczny (nadgodziny są dodatkowo płatne, dostaje się też premie od utargu). Ja pracuję tu już 2 lata i nie narzekam. Wg. mnie atmosfera też jest ok. Lubię chodzić do pracy :)

Krokiet

Przepraszam, proszę rozwiń myśl dotyczącą rozwoju. Jakim rozwoju? Tutaj żaden pracownik się nie rozwinął i nie będzie rozwijał, bo wykonuje stale jedną czynność, brakuje możliwości realnego pionowego awansu, brak możliwości podwyżki. (usunięte przez administratora) to wszystko w temacie

Stokrotka

Jedyną opinię,jaką mogę dodać to niestety negatywną. Firma słabiutka-słaba atmosfera w biurze i jeszcze słabsze zarobki... (usunięte przez administratora) Prowizję naliczano kosmetologom. Menager twierdził,że taka sprzedaż to nie sprzedaż-produkt sam się sprzedaje :). Jasne...usługi wykonywane jakimś badziewnym sprzętem made in China,ogromna konkurencja i to miało się samo sprzedawać?! Teraz już ten przemądrzały menager wie zapewne,że samo to się nic nie sprzedaje. Oby wyciągnął lekcje i być może jak już firma umrze śmiercią naturalną (niestety) w kolejnym miejscu pracy wykorzysta wiedzę.

Jula
@Stokrotka

Dokładnie, a czy w Warszawskim biurze (infolinia) pracują jeszcze dziewczyny które są tam praktycznie od samego początku? Czy również odeszły? Z tego co się orientuję to w firmie nie dzieje się najlepiej dlatego pytam:)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Depilacja.Pl Sp. z o.o.?

Bardzo dziękujemy za tę pozytywną opinię. Miło nam czytać, że praca w Depilacja.pl spełniła Twoje oczekiwania i byłaś z niej zadowolona. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia! :-)

Dziękujemy za Twój komentarz. Czy może posiadasz status studenta lub ucznia do 26 roku życia? Jeśli tak, to pragniemy poinformować, że umowa zlecenie ze studentem lub uczniem do 26 roku życia, jest zwolniona ze składek ZUS. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, prosimy o kontakt na adres depilacja@depilacja.pl Jednocześnie zapewniamy, że jesteśmy obecni na forum, aby odpowiadać na Wasze pytania i wątpliwości, prowadzić wspólny dialog, zbierać informacje zwrotne i odpowiednio reagować jeśli ktoś poczuł się nieprofesjonalnie potraktowany. Pozdrawiamy, Zespół Depilacja.pl.

C

Czy szukacie kogoś do pracy dodatkowej na infolinię?

@C

Cześć! Bardzo dziękujemy za wiadomość. Miło nam, że zaglądasz do nas w poszukiwaniu pracy. Wyślij swoje CV na maila: magda@depilacja.pl z informacją o interesującym Cię stanowisku, a my skontaktujemy się z Tobą zwrotnie jeżeli będziemy mogli Ci coś zaproponować. Pozdrawiamy serdecznie :-) Zespół Depilacja.pl

Depilacja.Pl Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kosmetolog. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Tyle lat broniłam tej firmy ale życie weryfikuje wszystko. Słabiutko pod kątem finansów ( nie ma szans na konkretną podwyżkę premie czy cokolwiek) Kiedyś firma nadrabiała rodzinną atmosferą, (usunięte przez administratora)

Dziękujemy za informację zwrotną. Choć nie każda zamieszczona tutaj opinia jest dla nas pochlebna, jesteśmy wdzięczni za wskazanie obszarów, które wymagają uwagi czy poprawy. Każdy głos pracownika jest dla nas ważny, tak samo jak każdy pracownik jest częścią naszej rodziny. Jeżeli jest coś co wzbudziło Twój niepokój, lub potrzebujesz poruszyć jakiś nurtujący temat- nie obawiaj się porozmawiać o tym ze swoim menagerem. Jesteśmy otwarci na dialog i bardzo zależy nam na Waszym komforcie pracy. Pozdrawiamy, zespół Depilacja.pl :-)

Cześć! Dziękujemy za Twoją opinię, mimo, iż nie jest ona dla nas pochlebna. Naszym nadrzędnym celem było i jest utrzymanie aktualnego stanu zatrudnienia i przejście przez okres pandemii w sposób gwarantujący ciągłość i stabilność naszej firmy. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych pracowników udało nam się osiągnąć wyniki pozwalające na kontynuacje naszej pracy, oraz pozostanie w niezmienionym składzie. Nadrzędną wartością w trudnym czasie było j.w. utrzymanie aktualnego stanu zatrudnienia, mimo konieczności przerwy w działaniu firmy, co niestety mogło wiązać się z chwilowym obniżeniem wynagrodzenia. Mamy jednocześnie nadzieje, że jako pracownik wykażesz się zrozumieniem i dostrzeżesz, że nasze działania miały na celu m.in. ochronę Twojego stanowiska. Każdy pracownik jest dla nas bardzo ważny. Pozdrawiamy, zespół Depilacja.pl :-)

Amanda

Witam czy firma szuka kogoś do pracy na infolinii? Jeśli tak to czy można pracować zdalnie?

Agnes

Chciałabym dostać się do pracy na infolinie do Warszawy, czy aktualnie kogoś szukają? Jesli tak to na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Lili
@Agnes

Poszukaj czegoś bardziej ambitnego... atmosfera ciężka, infolinia to sprzedaż wychodząca. Za sprzedaż wychodząca w Warszawie pracodawcy oferują dużo lepsze warunki. Ciężki w obyciu jest menager,prezes ma gdzieś kto pracuje. Bardzo często po sezonie,czyli zazwyczaj po 3 miesiącach próbnych, pracownik jest zwalniany. Dotyczy to zwłaszcza kosmetologów i infolinii.(usunięte przez administratora) Ogólnie słaba firma...

Cześć

Upadnie bez klientów raczej. Każdy pracownik jest podobno do zastąpienia.

Agnieszka

To prawda pracowałam od stycznia do marca, dziewczyny właśnie W, A, D mnie tak bardzo obgadywaly, pisały na Facebooku, śmiały się ze mnie, przez nie właśnie zostałam zwolniona

Gabriela

Tak, nadal 3,5 brutto, przynajmniej ja tyle dostałam, była też dziewczyna, która dostała mniej. Więc wiesz, cienko bardzo jak na wymogi "sprzedawaj więcej, jesteś beznadziejny, bo za mało, sprzedawaj z płatnością online" gdzie ludzie rzadko chcą takie kwoty w ciemno płacić przez internet. A, mało tego, za mało sprzedałeś, a jak sprzedasz więcej, to nawet ci nie dadzą uścisku dłoni prezesa, że o premii od sprzedaży nie wspomnę. Nie dodam kilku pikantnych szczegółów, chcecie, popracujcie sami, szybko wam się odwidzi :D

An

Ja również nie zgodzę się z negatywnymi opiniami. Pracuje tutaj już dłuższy czas, nigdy nie narzekałam na warunki ani finansowe ani warunki pracy. Wszyscy ludzie z Warszawy z biura bardzo pomocni, ze wszystkimi problemami można się do nich zwracać. Dodatkowo nadgodziny są płatne, czasem można wygrać w konkursach fajne nagrody. Rozumiem ze narzekają tylko ci którym brakuje zaangażowania, ja je mam, konkursy oraz premie wygrywam :) i będę się tym chwalić Z całego serca polecam prace w depilacja.lk

Ashley
@An

No nie... Klaudia przecież już nie pracujesz jako kosmetolog, więc nie wciskaj, że świetnie się pracuje. Może w biurze nic nie robiąc, jak ty...

Łucja

O jakiej lokalizacji Depilacji.pl mowa? Bo szukają teraz Managera na Bukowińską 22. Może coś się zmieni, jeśli to właśnie o tym salonie piszesz.

Jagoda

Czy to prawda ze firma upada?????

Xx
@Jagoda

Skąd taki pomysł? Przecież maja franczyzę, salony w uk, br

A u mine pełne kalendarze. Sprawdźcie ile nowych salonów się otwiera na fb czy na instagramie. Ktoś tu pisze totalne bzdury...

Kosmetolog

Wszyscy kosmetolodzy pracują na umowę o pracę. Taką umowę firma oferuje na start. Wynagrodzenie kosmetologa to ok. 3500 na rękę. Jeśli ktoś ma duże utargi to więcej. Firma jest dobrze zorganizowana a zasady oczywiste, opinie jakie tu czytam odnośnie warunków i pracowników nie są prawdziwe. Nie znam nawet jednej osoby która pracuje na umowie zlecenie.

J.p
@Kosmetolog

Zgadzam się z tym. Pravuje już kilka lat w tej firmie i moje zarobki nigdy nie były niższe niż 3000 netto. Oczywiście pod warunkiem że ludzie chcą pracować bo z tym bywa różnie :)

Kosmetolog
@J.p

Ja pracuje prawie rok i ta sama sytuacja. Zarobki wraz z premią to min. 3 tys/msc. Jestem bardzo zadowolona ;)

Czy ktoś aplikował na stanowisko Office Managera? Opinie na temat firmy trochę mnie zniechęcają.

Julita

Ta firma to jakis żart, wysłałam cv zadzwonili do mnie umówiliśmy sie na rozmowe po czym dostaje sms przepraszam rozmowa nieaktualna? Przepraszam czy to jest profesjonalne? Nie szanujecie ludzi, wstyd

Anonimowo

Czytam te opinie i nie wierzę... Moim zdaniem te opinie mijają się z prawdą. Bardzo polecam pracę w depilacji.pl, bardzo sympatyczni i pomocni ludzie, wypłaty na czas i jest możliwość szkoleń.

Łucja

Czy salon zatrudnia studentki kosmetologia tylko na weekendy?

Nic nie dzieje się bez przyczy

Od dłuższego czasu (w sumie odkąd zostałam zwolniony) siedzę na gowork i czytam posty na temat pracodawcy depilacja pl z połową z nich nie mogę się zgodzić, firma ma bardzo wysoka pozycję na rynku i zarobki to nie jest najniższa krajowa, dziewczyny z biura to sympatyczne, mile dziewczyny to prawda pracują ze sobą długo ale jak przyjdzie ktoś nowy chętnie pomagają i służą pomocą (dodam że dziewczyny bardzo o mnie walczyły abym jednak nie została zwolniona) to co ktoś pisze na temat dziewczyn że kogoś wyzywaly to po prostu brednie, wynagrodzenie zawsze na czas i nie najniższe czasem wpadły jakieś konkursy gdzie można było zgarnąć jakąś kasę. Jedyna rzecz jaką jest dla mnie nie jasna to, że zwalniaja z dnia na dzień bez chęci wytłumaczenia się np z popełnionych błędów moim zdaniem przed zwolnieniem kogoś powinna być przeprowadzona,, rozmowa naprawcza,, która dopiero brakiem poprawy skutkuje zwolnienie. Czy polecam pracę w depilacji? Tak mimo, że zostałam zwolniona polecam kochane, wspaniałe dziewczyny w biurze, kobieca ciekawa praca i darmowa depilacja.

@Nic nie dzieje się bez przyczy

Wkradł się słownik i powstało parę błędów *zwolniona *rozmowa naprawcza brak poprawy powinien dopiero skutkować zwolnieniem

@Nic nie dzieje się bez przyczy

*bez możliwości naprawienia błędów

Lubię pizzę
@Nic nie dzieje się bez przyczy

Pracowałaś w biurze czy jako kosmetolog? Dlaczego zostałaś zwolniona?

NOTABENE

Praca na infolinii tylko dwie dziewczyny (W i K) wydaja się być naprawde w porzadku i najlepiej z nimi jest zostać na zmianie. Reszta zachowanie ponizej kultury. Walka o połączenia, ciągłe szepty, podśmiewanie pod nosem. Tak ma wygladac zgrany team, który jest obiecywany na rozmowie kwalifikacyjnej. Zmiana warunków zatrudnienia po rozmowie też jest nie fair.

Kazimierz

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej miałaś ustaloną stawkę wynagrodzenia,a po przyjściu do pracy została ona zredukowana? Inne warunki pracy także uległy zmianie, czy tylko wysokość pensji była tematem spornym.

CamillaCabano

Pracuję trochę w tej firmie i podsumowując mogę powiedzieć,że jest coraz gorzej. Prezes fajny człowiek,można było się dogadać pod każdym względem. (usunięte przez administratora) Szukam intensywnie innej pracy. Stałe problemy z grafikiem,niewielkie zarobki i konieczność kontaktu z tym menagerem powodują dyskomfort. Dziewczyny stale narzekają na nierówne traktowanie i przywileje.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Depilacja.Pl Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Depilacja.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Depilacja.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Depilacja.Pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Depilacja.Pl Sp. z o.o.