Depilacja.Pl Sp. z o.o.

Opinie o Depilacja.Pl Sp. z o.o.

Aktualność
Dzień dobry!

cieszymy się, że za pośrednictwem GoWork.pl możemy być z Wami w kontakcie i odpowiadać na nurtujące pytania.

Depilacja.pl to sieć salonów depilacji laserowej i klinik medycyny estetycznej. Jesteśmy na rynku od 2016 roku i mamy już ponad 50 lokalizacji w Polsce. Zatrudniamy blisko 150 osób i codziennie dokładamy wszelkich starań by tworzyć nie tylko przyjazną i bezpieczną przestrzeń dla naszych Klientów w  salonach ale również budować silną, odpowiedzialną i zaangażowaną organizację dla naszych Pracowników.

Depialcja.pl to zespół Kosmetologów i Lekarzy medycyny estetycznej, którzy wykonują dla Was zabiegi w naszych salonach i klinikach ale również są nieocenionym wsparciem merytorycznym dla pozostałych komórek organizacji. Centrala firmy mieści się w Warszawie i tam rozwijamy zespoły, które na co dzień zajmują się realizacją strategii podległych marek: dział sprzedaży, marketingu, consumercare, rozwoju biznesu, finanse i księgowość i zespół projektowy.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne – dzięki nim poznajemy oczekiwania pracowników a poprzez to rozwijamy się, udoskonalamy funkcjonowanie naszej organizacji oraz podnosimy standardy obsługi klienta w salonach.

Zdajemy sobie sprawę, że zamieszczeniu opinii na takim forum często towarzyszą emocje ale aby móc odpowiadać na pojawiające się wpisy zachęcamy do pozostawiania merytorycznych opinii i zachowania kultury wypowiedzi – gdyż tylko na takie będziemy w stanie rzetelnie odpowiedzieć. Pragniemy przypomnieć, iż opinie, które nie są zgodne z regulaminem serwisu są usuwane przez administratora GoWork.

Jesteśmy przekonani, że dzięki temu jeszcze lepiej się poznamy, dołożymy wszelkich starań by odpowiadać na Wasze pytania. Jednocześnie zachęcamy do kontaktu poprzez maila bok@depilacja.pl na który prosimy o wysyłanie i opisywanie niewyjaśnionych, problematycznych sytuacji.

Miłego dnia!
Zespół Depilacja.pl

Polecam pracę w firmie Depilacja.pl. Na start jest umowa o pracę i niezłe wynagrodzenie. Pracy jest sporo - to prawda. Nie można się nudzić. Dla osób ambitnych to dobre miejsce do rozwoju. Można więcej zarobić, a pracodawca jeśli o to chodzi jest otwarty i elastyczny (nadgodziny są dodatkowo płatne, dostaje się też premie od utargu). Ja pracuję tu już 2 lata i nie narzekam. Wg. mnie atmosfera też jest ok. Lubię chodzić do pracy :)

Krokiet

Przepraszam, proszę rozwiń myśl dotyczącą rozwoju. Jakim rozwoju? Tutaj żaden pracownik się nie rozwinął i nie będzie rozwijał, bo wykonuje stale jedną czynność, brakuje możliwości realnego pionowego awansu, brak możliwości podwyżki. (usunięte przez administratora) to wszystko w temacie

An

Ja również nie zgodzę się z negatywnymi opiniami. Pracuje tutaj już dłuższy czas, nigdy nie narzekałam na warunki ani finansowe ani warunki pracy. Wszyscy ludzie z Warszawy z biura bardzo pomocni, ze wszystkimi problemami można się do nich zwracać. Dodatkowo nadgodziny są płatne, czasem można wygrać w konkursach fajne nagrody. Rozumiem ze narzekają tylko ci którym brakuje zaangażowania, ja je mam, konkursy oraz premie wygrywam :) i będę się tym chwalić Z całego serca polecam prace w depilacja.lk

Ashley
@An

No nie... Klaudia przecież już nie pracujesz jako kosmetolog, więc nie wciskaj, że świetnie się pracuje. Może w biurze nic nie robiąc, jak ty...

Kosmetolog

Wszyscy kosmetolodzy pracują na umowę o pracę. Taką umowę firma oferuje na start. Wynagrodzenie kosmetologa to ok. 3500 na rękę. Jeśli ktoś ma duże utargi to więcej. Firma jest dobrze zorganizowana a zasady oczywiste, opinie jakie tu czytam odnośnie warunków i pracowników nie są prawdziwe. Nie znam nawet jednej osoby która pracuje na umowie zlecenie.

Kosmetolog
@J.p

Ja pracuje prawie rok i ta sama sytuacja. Zarobki wraz z premią to min. 3 tys/msc. Jestem bardzo zadowolona ;)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Depilacja.Pl Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Zainteresowana Nowy wpis

Cześć, Jakiś czas temu widziałam ogłoszenie o pracy jako kosmetolog, widzę ,że można wysłać cv pomimo braku ofert pracy. Dlatego chciałam zapytać jak wyglada praca? Czy jest bardzo stresująca , jest duży nacisk na sprzedaż czy raczej stawiają na atmosferę? Coś pisaliście że najpierw umowa na 3 msc potem umowa o pracę , na pewno chcą dawać umowę o pracę czy tylko depilacja.pl zatrudnią na 3 msc a potem szuka kolejnych osób ? I jak wygląda teraz sytuacja ze sprzedażą internetową? Inni piszą że większość sprzedaży bierze depilacja.pl jako strona internetowa ,dzieki temu kosmetolodzy mają problem z uzyskaniem wyników sprzedaży… Z góry dzięki za odpowiedz

Nowy wpis

@Zainteresowana

Dzień dobry, jak najbardziej zachęcamy do aplikowania, ponieważ cały czas otwieramy nowe salony oraz rozszerzamy harmonogramy w już istniejących placówkach. Nawet jeśli w tym momencie nie prowadzimy aktywnej rekrutacji, to wysyłając swoje CV daje nam Pani możliwość kontaktu z Panią przed uruchomieniem całego procesu. Jeśli chodzi o pracę w naszych salonach, to atmosfera jest dla nas bardzo ważna i zarówno Manager Regionu jak i cały zespół dba o to, żeby po prostu dobrze się pracowało. Oczywiście sprzedaż również jest monitorowana - zapewniamy szkolenia i retreningi sprzedażowe, aby osiągać wspólnie wyznaczone cele. Umowa na 3 miesiące jest to okres próbny dla obu stron, jednak nam, jako pracodawcy, zależy na długoterminowej współpracy. Chcemy inwestować w rozwój naszych pracowników i tworzyć zgrany zespół na lata. Depilacja.pl ma kilka kanałów sprzedaży, aby dopasować się do oczekiwań naszych Klientów. System jest tak skonstruowany, aby wszystkie kanały uzupełniały się. Sprzedaż przez stronę www jest dogodniejsza dla Klienta, ale to kosmetolog w salonie buduje relację i dzięki rozmowie jest w stanie zdiagnozować potrzeby Klienta i jeszcze lepiej dopasować do niego ofertę. W salonie mamy więcej możliwości i elastyczności, dlatego droga do sprzedaży nigdy nie jest zamknięta, nawet jeśli Klient zdecyduje się na jakiś zakup przez stronę www. Jeszcze raz zapraszamy do aplikowania i mamy nadzieję - do zobaczenia!

Widzę ze firma ma nadal działający sklep plus podane jest 40 lokalizacji gdzie firma ma salony i właśnie myślałam żeby w takim pracować ale ofert brak a jestem studentka (ktoś mówił niżej ze jest to miejsce dla studentów) a studiuje kosmetologię wiec do cv mi się przyda tylko czy tam w ogóle jest elastyczny grafik?

Dzień dobry! Tak, kwestia grafiku jest elastyczna z dobrym planowaniem pracy wraz z managerem regionalnym da się pogodzić pracę ze studiami. Jednocześnie informujemy, że podejmujemy współpracę ze studentami ostatnich lat studiów. Proszę o wysłanie CV na adres depilacja@depilacja.pl.

Sara
@Depilacja.Pl Sp. z o.o.

Super, dziękuję za odpowiedź :) Rozumiem, że wcześniejsze doświadczenie jest wymagane, nawet od studenta? Jeśli chodzi o grafik, jest jakaś minimalna ilość godzin do przepracowania w miesiącu?

Nowy wpis

@Sara

Pani Saro, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego, chętnie wszystko wyjaśnimy :)

Kolejny

Czy ta firma jeszcze istnieje?!

@Kolejny

oczywiście i mamy się bardzo dobrze :) zapraszamy na naszą stronę www.depilacja.pl lub nasze social media by dowiedzieć się więcej o tym co u nas słychać.

Depilacja.Pl Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kosmetolog. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Szukam pracy na Lekarz. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Depilacja.Pl Sp. z o.o.? Czy oferują tam zarobki w okolicach 29400 ? Jaka forma umowy jest proponowana?

Jak w Depilacja.Pl Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Dzień dobry, w każdym obszarze biznesowym spółki jest jasno określona ścieżka awansu - w klinikach oraz w salonach również. Szczegóły przedstawiamy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Dobrego dnia!

pracownik fabryki depilacji

klienci niezadowoleni, pracownicy również, ktoś wyżej dobrze pisał że to praca dla studentek żeby wejść w klimat gabinetów i zdobyć doświadczenie, ale na pewno nie jest to miejsce dla kogoś po studiach kto chce pracować w zawodzie. zresztą, to taśma produkcyjna. ps infolinia powinna się doinformowac jak to wszystko działa bo mówią klientom głupoty byleby sprzedać a potem się tłumaczysz w gabinecie :) pozdrawiam, już niedługo spadam

@pracownik fabryki depilacji

Dzień dobry, przykro nam, że praca nie spełniła Pani oczekiwań. Prosilibyśmy o kontakt z bezpośrednim przełożonym, aby omówić sprawy, które są dla Pani ważne, bądź problematyczne. Zależy nam, aby każdy pracownik czuł się w naszej organizacji dobrze i rozwijał się - nawet przy ograniczonej ofercie zabiegowej, jaką proponujemy w salonach Depilacja.pl. Jak najbardziej dajemy szansę młodym osobom zdobyć pierwsze doświadczenie w zawodzie kosmetologa. Dzięki wąskiej ofercie zabiegowej nasi pracownicy mają szansę na zdobycie eksperckiej wiedzy oraz umiejętności z zakresu depilacji laserowej, co zaprocentuje w przyszłości. Nie możemy zgodzić się, że jest to praca jedynie dla osób studiujących. Jest to krzywdzące stwierdzenie dla wielu naszych pracowników, którzy studia mają już dawno za sobą, a nadal rozwijają się wewnątrz naszej organizacji. Odnosząc się do Pani opinii o naszych konsultantach infolinii, to zatrudniamy specjalistów, którzy również mają wiedzę kosmetologiczną. Uprzejmie prosimy o zgłoszenie swojemu przełożonemu konkretnych sytuacji, abyśmy mogli je zweryfikować i wprowadzić ewentualne korekty. Dobrego dnia! Zespół Depilacja.pl

dramat

ta firma i wszystko co sie w niej dzieje to dramat, pseudo kosmetyczne korpo i słusznie niezadowoleni klienci to najlepszy opis tego przybytku. Wiekszosc pokoikow obskurna, ciasna, nie wyglada ani profesjonalnie ani przytulnie - czyli tak jak powinno byc w normalnym gabinecie. Plusem jest faktycznie elastyczny grafik, ale chyba na tym sie konczy. Szkoda bo moglo byc fajnie i kiedys fajniej bylo.

Lidia
@dramat

Elastyczny grafik? To w jakich godzinach można pracować? Czy raczej chodzi o to, że mozna np. zdecydować sie na pracę w niepełnym wymiarze godzin? Oprócz tych obskurnych gabinetów coś jeszcze ci nie podpasowało? :) Jak tam wynagrodzenie? Rynkowe w porównaniu do innych korpo?

@dramat

Dzień dobry, przykro nam, ponieważ komentarz nie jest prawdziwy ale postaramy się odnieść. Otóż, jesteśmy dużą organizacją – zatrudniamy blisko 150 osób, ale do korpo kojarzącego się z rygorem i sztywnymi zasadami nam daleko, przeciwnie – jesteśmy młodym, zaangażowanym zespołem, cieszymy się dobrą, luźną atmosferą. Jest to duża organizacja, dlatego zarządzamy nią w oparciu o przejrzyste zasady i procesy, które mają na celu jedynie rozwój biznesu i naszych pracowników. Ciekawi nas opinia o salonach, standardy wyglądu i funkcjonowania naszych gabinetów to nasz priorytet – właśnie dlatego, że samopoczucie naszych klientów są dla nas bardzo ważne. Dlatego, nawet jeśli gabinet jest niewielki to nie brakuje w nim odpowiedniego wyposażenia, dodatków, które sprawiają, że w gabinecie panuje przyjemna atmosfera. Dobrego dnia! Zespól Depialcja.pl

@Lidia

Tak, mamy elastyczny grafik – wszystko jest kwestią odpowiedniego porozumienia z managerem i warunków zawartej umowy. Standardy płacowe są zgodne z rynkiem, ponadto oferujemy dwa progi premiowe. Na stanowisku kosmetologa mamy 3- stopniową ścieżkę kariery – zależy nam na rozwoju naszych pracowników. Dobrego dnia! Zespół Depilacja.pl

Jacek
@Depilacja.Pl Sp. z o.o.

Chciałbym dopytać jeszcze o formę umowę, oferujecie Państwo UoP od początku współpracy czy np. po okresie próbnym, jeśli taki oczywiście jest? Jak wygląda ta kwestia? Można dowiedzieć się czegoś więcej o tych 'standardach płacowych', bo przyznam szczerze, że bardzo różnie można to zrozumieć, tzn. jaki zakres wynagrodzenia?

@Jacek

Panie Jacku, zaczynamy od 3 miesięcznego okresu próbnego, po którym podpisujemy umowę o pracę, zlecenie lub B2B - w zależności od preferencji kandydata i stanowiska. Widełki płacowe są zgodne z rynkiem i tak jak wspomnieliśmy mamy rozbudowany system premiowy. Konkretne kwoty wynagrodzenia uznajemy za dane wrażliwe i nie prezentujemy ich w internecie.

Anna Gaweł

Ja jestem bardzo zadowolona z usług, 10 mcy temu skończony pakiet PREMIUM, nic nie odrasta, jedynie bikini głębokie zostało 5% włosków. Obsługa bardzo fachowa i doświadczona. Firma jak dla mnie uczciwa.

@Anna Gaweł

dziękujemy za podzielenie się opinią! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z efektów zabiegów :)

Łucja

Orientuje się ktoś jak pracuje się przedstawicielom handlowym w firmie? ;) Znalazłam w necie aktualne ogłoszenie, branża mnie całkiem interesuje więc czemu by nie spróbować. Pytanie jak wyglądają podstawa i prowizja za sprzedaż, tak mniej więcej chociaż ile na miesiąc wychodzi? Stabilne warunki zatrudnienia, tzn. jest UoP czy jednak preferują B2B? :)

@Łucja

Dzień dobry Pani Łucjo, stanowisko przedstawiciela handlowego to nowa rola w naszej strukturze, powstała w wyniku szybkiego rozwoju biznesu: naszych sieci oraz sprzedaży naszych urządzeń, podlega pod dział Business Development. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w sprzedaży najchętniej w branży beauty / medycznej, komunikatywnej z wysoko rozwiniętymi kompetencjami analitycznymi. Każdy nowy pracownik po podpisaniu umowy odbywa 3-miesięczny okres próbny. Po jego upłynięciu podpisujemy umowę o pracę lub kontrakt b2b - w zależności od preferencji. Wynagrodzenie jest w systemie premiowym: podstawa + premia. Życzymy miłego dnia!

Klientka

Niestety nie polecam uslug tej firmy. Po wykupionym pakiecie 9 zabiegow plus paru dodatkowych nie widac efektow zadnych. Proces reklamacji i dzial reklamacji to koszmar. Nie mozna sie skontaktowac telefonicznie, tylko mailowo. Maile sa odpisywane po miesiacu. Osoba ktora odpisuje nawet nie podpisze sie kim jest w tej firmie. Na oficjalna reklamacje, dostaje maila z jednym zdaniem bez podpisu osoby. Olewaja czlowieka jak smiecia. Nie polecam nikomu. Sprawa trafi do Rzecznika praw konsumenta

@Klientka

Szanowna Pani, jesteśmy poruszeni Pani wpisem. W myśl zasad, którymi kierujemy się wewnątrz organizacji zarzut o traktowaniu drugiego człowieka jak śmiecia jest krzywdzący. Rozumiemy emocje związane ze sprawą, wiemy też, że Internet jest przestrzenią, w której granice komunikacyjne nie istnieją natomiast godzi to w dobre imię marki i osób, które tu pracują. Niestety nie możemy w odpowiedzi odnieść się do wspomnianych braków efektów - do tego potrzebne nam są informacje zawarte w Pani karcie medycznej, dotyczące między innymi: parametrów zabiegowych, regularności wykonywania zabiegów, ewentualnych, odbytych kuracji farmakologicznych w trakcie wykonywania zabiegów depilacji itp. - to wszystko ma wpływ na efekt zabiegowy. Wyżej wymienione to dane wrażliwe, co nam - marce zabiera możliwość ewentualnej publicznej obrony, co za tym idzie jedyną drogą weryfikacji Pani procesu i zawartych we wpisie zarzutów jest bezpośredni kontakt Pani z naszym Kosmetologiem. Z uwagi na ochronę danych osobowych oraz poufność informacji medycznych Klienta wszystkie sprawy załatwiamy drogą mailową - dbamy tym samym o bezpieczny i klarowny przepływ informacji oraz komfort komunikacji - Klient jest obsługiwany wówczas przez tą samą osobę, która zna sprawę, co ułatwia i przyśpiesza proces. Natomiast zgadzamy się, że wiadomości powinny być podpisane, każdy z nas chce wiedzieć kto znajduje się po drugiej stronie ekranu - niezwłocznie zwrócimy na to uwagę. Czas odpowiedzi na zgłoszenie reklamacyjne to 30 dni – jest on określony w regulaminie (link: https://depilacja.pl/regulamin/) i zgodny z ustawą o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich. Zgadzamy się, że jest to długi czas dlatego, wprowadziliśmy usprawnienia, które skracają ten czas od 7 do 14 dni w procesie reklamacyjnym, na pozostałe wiadomości odpisujemy maksymalnie do 2 dni roboczych, pragniemy tu nadmienić, że nie zdarzyło nam się udzielić odpowiedzi po wyznaczonym terminie. Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z kolejnością nadesłania. Wszystkich Klientów traktujemy na równi, a ich sprawy rozpatrywane są indywidualnie. Zadowolenie z efektów i komfort naszych Klientów jest dla nas priorytetem zarówno podczas wykonywania zabiegów jak i w kontakcie poza salonami. Jesteśmy dostępni telefonicznie oraz mailowo. Miłego dnia, zespół Depilacja.pl

Sia
@Klientka

Nie wygląda to zachęcająco, wykupiłam zabiegi ale jeszcze nie skorzystałam i zastanawiam się, czy warto

@Sia

Dzień dobry, nic nie pozostaje jak się przekonać :) w pierwszej kolejności polecamy umówić się na konsultację z kosmetologiem, podczas której zostanie przeprowadzony wywiad medyczny i pozna Pani szczegóły procesu. W wywiadzie medycznym zostaną wykluczone wszelkie przeciwskazania - proszę przygotować w pamięci wszelkie leki, suplementy diety i kosmetyki, których Pani używa - ich skład ma bardzo duże znaczenie w sukcesie depilacji laserowej. Miłego dnia!

Jaka atmosfera jest między działami w Depilacja.Pl Sp. z o.o.?

Nieśmiało przyznamy, że bardzo dobra - koleżeńska i wspierająca, dużo rozmawiamy, wymieniając się spostrzeżeniami oraz dzieląc doświadczeniem, co powoduje jasność komunikacji i sprawną realizację zadań. Lubimy też spędzać ze sobą czas poza pracą, podczas wspólnych aktywności jak np.: kręgle czy bieganie - i to z własnej woli :)

Jak jest z pakietem medycznym w Depilacja.Pl Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Dzień dobry, z pakietu medycznego i karty multisport można korzystać po okresie próbnym wraz z bliskimi osobami.

@Depilacja.Pl Sp. z o.o.

A ile trwa taki okres próbny? 3 miesiące, jak w większości firm czy może krócej? :) Czy można prosić o informację, jakie inne benefity czekają jeszcze pracownika po okresie próbnym? :)

@Anna

Pani Anno, okres próbny trwa 3 miesiące, po tym czasie następuje zmiana umowy oraz przydzielone zostają benefity: pakiet medyczny, multisport ( dla członków rodziny również), możliwość korzystania z zabiegów zarówno w salonach depilacji laserowej jak i w naszych klinikach, miłego dnia!

M

Wykupiony pakiet komfort miałam , miało nie być włosów , dalej muszę się golić , jestem nie zadowolona , szkoda kasy która wam dałam ...(usunięte przez administratora)...

Pamela
@M

Mam taka sama sytuacje. Po 9 zabiegach zero efektów. Złożyłam reklamację, dorzucili mi 2 zabiegi ale chciałabym odzyskać pieniądze lub chociaż część pieniędzy aby preznaczyc w innym profesjonalnym i lepszym gabinecie.

Dawid9908
@Pamela

Można wiedzieć gdzie najlepiej złożyć reklamację? Też nie jestem zadowolony z efektu lecz niewiem gdzie się z tym najlepiej zgłosić.

@Dawid9908

zapraszamy do kontaktu poprzez bok@depialcja.pl

Aktualność
Dzień dobry!

Miłego dnia!
Zespół Depilacja.pl
A.

#depilacja laserowa Chodzę na depilację mam za sobą 8/9 zabiegów wcześniej salon widziałam że miał 4-5 i miały być super efekty. Aktualnie efekty są słabe a zapłaciłam prawie 3 tys za 3partie. Za polecenia mam niby jeszcze 3zsbiegi no ale to powinno być na coś innego a nie kontynuację słabej jakości kliniki. Moc podobno praktycznie mam najwyższą już przy każdym razie piecze i parzy tak że się idzie (usunięte przez administratora)... Czy tak ma być ? Robić reklamacje?

@A.

Szanowna Pani, chcielibyśmy pomóc i przyjrzeć się sprawie, potrzebujemy do tego bezpośredniego kontaktu z Panią i weryfikacji informacji zawartych w karcie medycznej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego / przez panel klienta lub na bok@depilacja.pl Miłego dnia, zespół Depilacja.pl

Elżbieta

A co się za Twoich czasów tu działo, że znielubiłaś ten zawód? Trudno było się dogadać po prostu czy coś gorszego?

Kinga

Widzę, co miesiąc ogłoszenie do pracy na infolinię. Ktoś z pracowników lub ewentualnie byłych pracowników mógłby napisać, jaka atmosfera w zespole, ile ludzi pracuje, jakie godziny i wymagania?

Niezadowolony klient

Nie polecam salonów depilacja.pl Panie obsługujące bardzo miłe i profesjonalne jednak efekt po 9 zabiegach żaden. Włoski odrastają tak jakby byly tylko uśpione. Reklamacja zgłosiłam mailowo, odpowiedź była taka, że podpisałam oświadczenie, które informuje o tym iż efekty mogą być indywidualne dla każdego. Także uważajcie. Strata pieniędzy i czasu.

Klient

Strata pieniędzy . Po całej serii 10 zabiegów włoski odrastają już dwa dni po goleniu i jest ich bardzo dużo! Początkowe efekty były super szkoda ze tylko na chwile. Pieniądze wyrzucone w błoto. Radzę się zastanowić i omijać każdy salon dużym łukiem

iska
@Klient

moge z doświadczenia stwierdzić to samo

Zostaw merytoryczną opinię o Depilacja.Pl Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Depilacja.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Depilacja.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Depilacja.Pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Depilacja.Pl Sp. z o.o.