Opinie o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

railleur

Najlepsza jest pewna pani koordynator, bardzo miła, sympatyczna, uśmiechnięta, zawsze pomocna, znająca proces technologiczny (czytaj produkcyjny) jak mało kto, jak trzeba to stanie na linii za każdego, czasem weźmie miotełkę i podłogę omiecie, to weźmie szmatkę i taśmę wyfroteruje i to wszystko dla nas. Ludzie są dla siebie mili i uśmiechnięci, nikt tu pod nikim dołków nie kopie, kwiat polskiej inteligencji, rozważania, ciekawe rozmowy, które prowadzimy w wolnym czasie, jesteśmy jak jedna wielka rodzina, nikt tu na nikogo nie donosi, naprawdę polecam.

Bezimienny
@railleur

Ha ha ha.

@raileur
@railleur

Chyba nie w tej firmie...

Chetny

Czy po przejściu okresu próbnego dostaniecie podwyżkę ?

Krul
@Chetny

Nie.

Dzień dobry, czy może ktoś wie ile dostanę będąc zatrudnionym od razu przez boscha na produkcji w Lodzi na Wedmanowej (suszarki)? I ile dają rocznej premii?

Kunta kinta

Pensja 2800netto plus premie, 8000 premii rocznej.

Maciek

Są jakieś dodatki za dojazdy do firmy? Ciekawe benefity?

Al
@Maciek

Nie ma żadnych dodatków za dojazdy do firmy, wręcz przeciwnie na parkingu nie ma miejsc na samochody ponoć za niedługo mają zabrać przepustki wszystkim produkcyjnym i kazać im parkować na publicznym miejskim parkingu jakieś 500 metrów od wejścia do fabryki, a benefity (usunięte przez administratora) nie urywają są takie jak wszędzie multisport opieka medyczna i 100zł na karte jako bon żywnościowy

Pracownik Produkcji

Najpierw były robione testy zręcznościowe, co osobiście mnie upokorzyło bo jeśli wiem że nie dam rady pracować to się tam nie pacham. Później rozmowa na temat produkcji i zarobków. Po całej rozmowie która trwała długo, stawkia zasadnicza była zdecydowanie za niskia benefity jak w każdej firmie ale premia niska a do tego brak sobót/niedziel ( inne firmy mają 100% i 150% a nawet 200% płatne weekendy) żeby dorobić ewentualnie dzień do oddania. Dlatego nie została przyjęta przeze mnie oferta pracy w tej firmie. Choć na początku pani przez telefon oklamala mnie że mogę liczyć na 3000 do ręki. A okazało się na miejscu że max 2400... A to za mało.

Odnośnie produkcji

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
robert

Firma ostatnio mocno się ogłasza i szuka pracowników, jak wygląda kwestia bezpieczeństwa? Bo parę postów dalej były jakieś niefajne informację. Czy coś się poprawiło? Czy dochodzi do jakiś wypadków? Czy firma dba o bezpieczeństwo bhp itp ? Jak wyglądają kwestie urlopu, czy można bez problemów brać czy nie?

@robert

Z tą informacją o potencjalnym wypadku to trochę na wyrost było, więcej afera niż w rzeczywistości było. A pisała to osoba która już nie pracuje w tej firmie. A co do urlopów to nie ma problem. Wypadków nie ma żadnych w tej firmie jeśli chodzi o lodówki gorzej jest na piekarnikach . Przyjdź i się przekonaj czy to prawda co piszą.

robert

Dzięki wielkie, jestem w trakcie rekrutacji :)

@robert

Odradzam

chętny
@Obecny pracownik

A możesz coś konkretnego napisać?

Katarzyna

@Pracownik, rozumiem, że nadal współpracujesz z BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego. W związku z tym prosiłabym Cię o napisanie własnej opinii o Twoim zatrudnieniu w tej firmie. Jakie stanowisko w niej zajmujesz i jakie warunki zatrudnienia są mu przyporządkowane? Czy polecasz w tym momencie o ubieganie się o pracę w tym miejscu? Ze względu na Twoje związki z tym pracodawcą, ważne, żebyś zdecydował się na wypowiedź w tym wątku.

@Katarzyna

A szanowna Katarzyna jest kim że o tak prywatne rzeczy pyta?? Tak, nadal pracuję w BSH i chwalę sobie pracę tutaj. Atmosfera jest jak wszędzie bo tworzą ją pracownicy czyli MY. A czy polecam?? Oczywiście że TAK

Bo nie wiem

A jest szansa że jako pracownik przy linii produkcyjnej mogę mieć 3000/3200 brutto ? Czy marne szanse ? Bo nie wiem czy iść na rozmowę na niższą stawkę nie mogę sobie pozwolić . I ile się dostaje tej podwyżki co rok?

@Bo nie wiem

Możesz liczyć

Co za bzdury. Jakie 3000 - 3200 brutto. 2750 dają. Ludzie, piszcie prawdę

@Obecny pracownik

Plus premia ?? Chyba że nigdy nie dostałeś ...

Zbyszko

Dwa procesy rekrutacji żeby później dowiedzieć się że robota za 2750 brutto... A robienie ludziom testy jest poniżające dla ludzi. Firma na starcie pokazuje że nieważne jest Twoje samopoczucie ważne jest żebyś to zrobił pod presją czasu... Marnowanie czasu na drugi etap rekrutacji... Olewam sprawę

Obecny pracownik

Mam nadzieję że ta firma padnie. A wszystko za sprawą kierownictwa które siedzi przy korycie. Oby zarząd z Niemiec dobrał się wam do du...py.

Robert
@Obecny pracownik

Imię kierownika ? Biorą ludzi bez doświadczenia i dlatego to wygląda jak wygląda . Ale za taką kasę z doświadczeniem nikt nie przyjdzie . Kolejna słaba firma w mieście. Ludzie mieli nadzieję że będą dobre zarobki a tu taka lipa. Może będzie lepiej mam nadzieję

Inny punkt patrzenia
@Robert

Jeszcze rok temu przebierali ludzi i wybierali najlepszych, a teraz biorą kto się nawinie. Narobili stanowisk kierowniczych, kierownik kierownika, zastępca kierownika, kierownicy zmian, kontrolerzy, zastępcy i każdy od ciebie czegoś chce, a ty się dwoj i troj żeby wszystko ogarnąć.

Pan Japan
@Inny punkt patrzenia

Masz robić wszystko za byle jaką stawkę... Typowe dla tych gigantów na rynku ... Brali najlepszych ale niektórym proponowali takie stawki że żal było iść na rozmowę kwalifikacyjną bo stawki albo takie same jak wszędzie albo minimalnie wyższe . Chociaż tyle że oferowali możliwość rozwoju zawodowego to jest plusem.

@Robert

Każdy jeden, bez wyjątków

Ktosik
@Obecny pracownik

To idź do każdego kiera i mu to powiedz prosto w oczy że jest słaby albo nie ma doświadczenia. Przed telefonem to każdy mądry a w pracy to siedzi cicho jak mysz pod miotłą. Ja tam na swojego narzekać nie mam zamiaru. Szanuj przełożonego swego możesz mieć gorszego.... Pod rozwagę

@Ktosik

Domyślam się kim jesteś. Kumpel jednego kierownika z byłej firmy na W. Więc oszczędź sobie lizusie bo szkoda twojego czasu. Zajmij się nadal włażeniem w cztery litery bo masz predyspozycje.

Jaki
@Ktosik

Przyszły takie czasy że nie ten to następny kierownik ;) za taką niską kasę nic nikogo nie trzyma w firmach tego niskiego poziomu

Jaki
@Jaki

Jak kierownik, firma będą płacić za pracę ludzi z należytym szacunkiem to wtedy mogą wymagać szacunku od pracowników. W innym wypadku nie ta firma to następna :)

Ktosik

Mylisz się ????

Muminek z doliny muminków

Ja się zwalniam z tego ekmm, praca kiepska, płaca żal pisac, warunki średnie było ostatnio parę cieplejszych dni i na hali zaduch a na rozmowie przed przyjeciem pytałem sie czy jest klima, tak tak jest, Co z tego że jest jak nie jest uruchamiana wszystko generuje koszta $$$, wiatraków nie chcą dawać, ale w biurach syberia. ODRADZAM !!!

adam

Szkoda czasu na tą firmę. Dwóch rekruterów, którzy mają ubaw na rozmowie i traktują Cię z góry. Rozmowa z rekruterem, który gubi się przy odpowiedziach(nie rozumie odpowiedzi), wygląda jakby był tam przez przypadek . Głupie uwagi na koniec rozmowy, żeby mniej słuchać kolegów, bo on też ma znajomych w pewnej firmie i wie jak to tam wygląda, pokazuje poziom kultury. Na koniec najlepsze: doświadczenie się dla nas nie liczy, ale zam mało pan wie o procesie produkcji. Pusty śmiech ogarnia jak słyszy się coś takiego.

Ciekawski
@adam

Był pan dzisisj na rozmowie ? Ja mam jutro i zastanawiam się czy iść ?

e lekka szydera

w końcu zapowiadane nowe szafki odzieżowe, lubię takie pozytywne zmiany. Duży plus dla kierownictwa. Teraz można swobodnie i bez ścisku pomieścić wszystkie ubrania robocze i "swoje" bez najmniejszych problemów a i nad "brudną roboczą do zabrania i prania" też pomyślano i zostawiono miejsce. Gratulacje

@e lekka szydera

Ale lizus. Albo ktoś podstawiony

@e lekka szydera

Lizus albo podstawiony.

Ciekawski

Jakie zarobki ? Na kontrolera jakości ? A jakie na pracownika produkcji ?

Alex
@Ciekawski

Dział jakosci zarabia inaczej jak dział produkcji , mają większe stawki i inne zasady pracy

Zenek

Witam, był ktoś ostatnio na rozmowie? O co pytają? Niedługo wybieram sie na rozmowę i chciałbym wiedzieć czego można się spodziewać.

Damian
@Zenek

Miliona pytań o doświadczenie podstawowe pytania co i jak się je a później powiedzą że się zastanowią po czasie oddzwonią dadzą Ci stawkę najniższa jaką na dane stanowisko mają przypisaną będą chcieli mydlic oczy bogatym dodatkiem beneficjentów gdzie w większości firm oferują to samo. Jakie byś nie miał doświadczenie na produkcji to i tak mają już stawkę dla Ciebie ustaloną - najniższa linią oporu

The Miz

Obecnie nie często czyta się tak złe opinie o firmie, byłem gotów wysłać CV ale widzę że szkoda zachodu.

Jan Sobieski
@The Miz

No szkoda na pracowników produkcji do ręki 2100 chcą dawać i jakieś słabe dodatki max do 200 zł. Niech kierownicy pracują za takie pieniądze bo nawet Ukraina nie będzie zainteresowana takimi zarobkami

Pytanie do pracowników prod.

Hej! Jak się pracuje na hali produkcyjnej jako pracownik produkcji? Ile trwa przerwa? Czy jest szansa skoczyć do WC podczas produkcji? Niby głupie pytania ale istotne bo nie chce zapierd.. jak robot 8/12 h przy taśmie a przerwa trwa 15 min w tym 5 na dojście do stołówki . Później miesięcznie zarobić 2500 do ręki ... Czyste niewolnictwo . Dlatego chcę wiedzieć jak to wygląda u Was .czy warto aplikować? Pozdrawiam

niespodziewajek
@Pytanie do pracowników prod.

20 min jedna przerwa śniadaniowa 10 min jedna krótka przerwa do kibla wyskoczyć możesz bez problemu Na produkcji piekarnika stołówka jest bardzo blisko wręcz musisz przejść jedną parę drzwi. Na lodówce kawałek dalej, idąc średnim tempem z najdalszego stanowiska dojdziesz w mniej niż 2 min. Typowa stołówka / kantyna jest w trakcie budowy jako osobny budynek, podobno otwarcie ma być koło czerwca tego roku. zniżka będzie na obiady. Czego się spodziewałeś jako pracownik produkcji? 2500 na rękę to przyzwoita pensja dla większości. We wrocku raczej więcej nie wyciśniesz jak 3000 na rękę na tym stanowisku, a to pewnie jeszcze w pocie czoła. A tutaj praca na produkcji, tak jak na produkcji, czasem są przestoje, czasem trzeba spiąć pośladki by zrobić normę, jakoś wielkiego nacisku tutaj nie ma. Wszystko zależy od towarzystwa w jakim przyjdzie ci pracować. Co roku podwyżki :), darmowe szkolenia, szczepienia, i kto wie co nas jeszcze czeka ;)

Jan
@niespodziewajek

Spokojnie wyciągają więcej na produkcji jako pracownik a jeśli chodzi o operatorów to mają do ręki ponad 3000 zł zależy na jaką firmę trafisz a im bardziej na południe Wrocławia tym lepsze zarobki :) więc jak Ci stawka odpowiada to rób za to ... Kiedy życie we Wrocławiu jest o wiele droższe niż zarobki w "dużych znanych firmach"

Obecny pracownik
@Pytanie do pracowników prod.

Pracownik produkcyjny 2000 na reke a operator maszyn 2400. Lipa jakich mało. Plus premia uznaniowa. Dramat.

Operator
@Jan

Jakich operatorów? wózków? na 3000 na rękę to trzeba kilka godzin nadliczbowych dorobić ;-) owszem jest dużo pracy, ale też są spokojniejsze dni. Trzeba pamiętać że operator ma większą odpowiedzialność niż taki pracownik produkcyjny. Jeździ przecież kilkutonowym wózkiem, więc i pieniążek nie jest tylko za siedzenie i wożenie towaru. Na pewno operatorzy mają tutaj lepiej niż w firmie na 'W' wiem coś o tym ;-)

Nikos
@Operator

Z takim podejściem to nie dziwię się że opornie wzrastają pensje w pl za granicą za tą samą pracę masz dwa razy więcej ale jak połączyło wystarcza tyle to niech pracują

Też mi luksus
@Nikos

Jest praca po 12 h? Bardziej opłacalne jest przyjść w weekend w tej sielance czuję podstęp . 12 h zamiast dać zarobić ludziom w weekend , 2500 zł jak się uda wynegocjować i to na operatora, żart ! I niby ludzie są zadowoleni z pracy ? A 100 zł brutto raz na rok to nie podwyżka . Dlatego zamiast dorównać innym krajom Europy w zarobkach będziemy za grosze tyrac jak Ukraina. Firma jak każda inna dużo gada mało daje... Zainteresowanie moje wygasło

e

3 tys na operatora "z marszu' ??? nie,jak do tej pory to zdecydowanie- nie

jakie badania lekarskie są robione na stanowisko operator produkcji? chodzi mi głównie o badanie krwi.

heh

glukoza

Wtajemniczony

Powiem tak : zarządzanie pozostawia wiele do życzenia. Kolesiostwo jak w każdej firmie w tej jednak na wysokim poziomie. Jednak połowie ludzi robić się nie chce szczególnie na procesach. Łażą szwendaja się i jeszcze wymagają nie wiadomo czego

e

jezeli ktos lubi prace od 2.00 do 14.00 to napewno sie nie zawiedzie

Johnny
@e

W piątek dowiedzieliśmy się że 2 zmiana w poniedziałek zostaje do drugiej w nocy a pierwsza przychodzi na druga w nocy we wtorek - polecam drogiemu planiscie i wszystkim kierownikom wstać o 1 w nocy i iść do pracy na druga na 12 godzin - zobaczymy czy wtedy będziecie tacy cwani

@Johnny

Z tego co się orientuję to nie dostałeś nakazu nadgodzin a publicznie wylewasz swoje zale nie chcesz to nie rób nadgodzin nic na siłę, a jeżeli chodzi o kierowników to jak był wczoraj problem to widziałem że kierownik był także do 2.00 w pracy i próbował rozwiązać problem.

Tylko ja

Pracuję tu jakiś czas i ogólnie nie jest źle.Największe zastrzeżenia są do przepychania swoich na wyższe stanowiska, choć kompletnie się do tego nie nadają.Są koordynatorzy, którzy nie mają pojęcia o produkcji, o rotacji pracowników, o zarządzaniu pracą, ale mają niezłą gadane. Przy rozmowie zarobków nie ukrywają więc nie trzeba się godzić na pracę tutaj, by później wylewa żale, jak to marna kasa. A jak już jesteś i nadal się nie podoba-zawsze możesz zmienić.

Powiem tak pracuje w tej firmie i praca jak praca nie jest lekko a i też jakoś ciężko nie jest , u nas Polski rynek jest jaki jest zarobki wszędzie podobne owszem są firmy które dają więcej ale trzeba na pracować się. A atmosfera jak ludzie sobie zrobią tak będą mieli , ja osobiście uważam że my ludzie pracy powinniśmy trzymać się razem i sobie pomagać a nie rzucać jadę .Jeżeli ty człowieku masz lżej pomóż drugiemu a nie mów że to wychodzi po za twoje zakresy obowiązków . Nie piszę tu tylko o lodówkach ale i o piekarnikach też . Nie jest wam głupio że jeden tak po drugim jeździ i nikt z was nie jest bez winy każdy ma coś za plecami .

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.