Opinie o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

Weteran chłodnictwa

A co tu taka cisza???

Były fagorowiec

Chciałbym się dowiedzieć ile zarabia operator maszyn na dziale tloczni?

@Były fagorowiec

jak dobrze pyknie to 3 na rękę bez nadgodzin. Tyle w temacie.

@e

Lewaku, po co wprowadzasz ludzi w błąd. Podstawa to około 2400 a reszta to jak dobrze pyknie. Jak czytam te komentarze to jestem pewien że te pozytywne opinie piszę podstawione osoby. Póki co pracuje na tych pseudo kierowników ( J.S) ale liczę że powinie się jemu noga.

Muminek z ravensbrück
@Wkurzony na maksa

"pan" s może w końcu ukończy jakąś szkołę są licea dla dorosłych..., ciekawe czy umie trzymać długopis.. chciałbym to zobaczyć

@Wkurzony na maksa

Kolego po co się tak pocisz,kompleksy jakies? 3 tysie na reke sa do zarobienia i tyle. Gdzie tu wprowadzanie w bład?

@e

Jasne. Może dorabiasz pod biurkiem u kierowników.

Złota myśl
@Wkurzony na maksa

Nie wszyscy mają takie same stawki ;) ci co mają załatwione przez kolegę lub pracowali wcześniej w firmie ... nie będą mieć niskich stawek jak ci co przyszli z ulicy... Tak to już jest więc się nie wkurzaj . I tak nie masz wpływu na to żeby ci podnieśli stawkę

@Złota myśl

Kolego, bądź też koleżanko. W myśl ideii BSH, tak mi mówili przełożeni, nie ma innych stawek niż stawki zaszeregowania. Więc, jeśli będąc przykładowo produkcyjnym, nie dostaniesz stawki operatora. Nie można liczyć na podwyżkę od firmy. Jest jedna rocznie, ustawowa, inflacyjna w lipcu. 2%, hahaha. Dlatego tez, uważam że za te pieniądze za pół roku będą pracować tu Ukraińcy.

niespodziewajek
@Wkurzony na maksa

To nie do końca tak. Inflacyjna oczywiście będzie co roku, jednak 2% to niepewna stawka. Można liczyć na podwyżki indywidualne raz w roku, logistyka we wrocławiu dostała podwyżki w marcu oraz w maju.

Kloc
@niespodziewajek

W jakich kwotach ? 100 zł brutto? Czy 200? Podwyżka powinna być minimum od 350 zł brutto na każdy dział . Wszystko idzie w górę a BSH oferuje śmieszne stawki a zobaczycie na produkcji będzie jak w LG jak już wszystko ruszy ... Czyli mega tempo małe stawki a z czasem już nie będą wybrzydzac w pracownikach będą brać każdą osobę byle chciała za grosze pracować ale i takie osoby nie długo będą pracować. Sami sobie strzelają w kolano oferując takie stawki bez sobót, z małymi premiami

@Wkurzony na maksa

Czyli jednak kompleksy. Nie wprowadzaj ludzi w błąd, kończę z tobą polemikę bo nie ma ona sensu. Pisz brednie dalej niech ci ulży.

@e

Jakie brednie. 3000 tyś. ? Produkcyjny podstawy ma 2000 tyś., więc ogarnij się bo albo jesteś pijany albo pod wpływem innych używek.

@Wkurzony na maksa

Miałem kończyć polemikę... Pytanie brzmiało- "ile zarabia operator na dziale tłoczni' Niestety dla ciebie właśnie tyle ,ile piszę. Ogarnij kompleksy.

@Wkurzony na maksa

Poniekąd to sam jesteś lewakiem ,bo chcesz żeby wszyscy zarabiali takie grosze jak ty. Taki socjalistyczno lewacki misz masz- gratulacje. Jeszcze jakieś kompleksy,czy już masz dosyć? Zrób coś ze swoim życiem :)

@e

Słuchaj biurowa w s z o lub inna k a n a l i o. Skoro lizesz to Liz pod stołem i się nie spinaj dalej. Wprowadzasz ludzi w blad. Tak, awans masz murowany, teraz nie będziesz musiał wchodzić pod b i u r k o.

@Wkurzony na maksa

śmieszny i zakompleksiony człowiek z ciebie. Całe szczęście,że to nie mój problem.

@e

Cisza w eterze. Wkurzony na maksa- wylej jakieś żale bo nic się nie dzieje :) Chociaż mam cichą nadzieję,że zmieniłeś pracę i już nie musisz tutaj leczyć kompleksów:) oby...

@e

Pracy nie zmieniłem. Siedzę cicho, przyglądam się, zbieram dane. Od poniedziałku 4 h pracy a kolejne 4h szkolenia 5s. Jesteście infantylni. Tak, wy kierownictwo.

@Wkurzony na maksa

Wkurzony na maksa. żyjesz?

J

Ile zarabia operator wózka widłowego? Można negocjować stawkę?

@J

Podstawa 2900 brutto + dodatek indywidualny 300-600 brutto - większość ma ponad 500 brutto + premia średnio 500 brutto (w zależności jak w danym miesiącu wypadło bhp, jakość, wydajność, uszkodzenia itp, -może wzrosnąć do max 750 brutto) + 100 netto na karcie lunch pass sodexo ... na 3 miesięcznym okresie próbnym może być delikatnie mniej, po 3 miesiącach dostajesz umowę na rok, a później bezterminową. Podwyżki są co roku ok. maja/lipca. operatorzy widlaków, chwytaków, milk runów mają tę samą stawkę, z tym że ci co są na chwytakach mogą zarobić więcej bo ciągle mają nad godzinki spowodowane brakiem operatorów, ponieważ wielu boi się pracy na chwytakach i przewozu nimi sprzętu wartości kilku tysięcy zł, a szkoda, bo doświadczenie na osprzęcie z chwytakiem można uzyskać w niewielu firmach.

Głos ludu
@Obeznany

Jak wiesz jak działa wózek widłowy to nie ważne czy to boczny chytakowy zaczepy czy obrotowy jeden h... zadałeś kurs ???? Więc sobie radz

Operator
@Głos ludu

Sama jazda to pikuś, natomiast wielu operatorów nie myśli jak pracować. Byle 8h odpękać i zwiać do domu.

m
@Obeznany

Dzięki za szczegółową odpowiedź!

Asterix
@J

Jestem nowo zatrudnionym pracownikiem obiecali inną kasę dali inną,moje wrażenia po nie długim okresie pracy są takie że szukam innej pracy,ktoś napisał że będą pracować pracownicy za wschodniej granicy. Wątpię w to oni też się cenią.

Ktoś
@Obeznany

Na umowie masz stawkę gołą -2900? Czy Mówisz o podwyżkach corocznych. Podwyżki są w jakich kwotach? Może coś konkretniej?:-) Czyli z tego co piszesz, to kwota netto- 3000 zł na konto to maksymalna wyypłata?

@Ktoś

Dokładnie to jest 2927 zł brutto podstawy + 300-600 zł brutto dodatku ma każdy. Istnieją dwa rodzaje podwyżek, 1. coroczna na przełomie maja/lipca, która otrzymują wszyscy, tzw. inflacyjna, nie wiem jaka kwota, chodzą plotki, że ok. 5-6 % wysokości podstawy. 2. indywidualna, którą można otrzymać w dowolnym dniu w roku (raz do roku), za wybitne osiągnięcia, przestrzeganie zasad bhp itp. oraz zaangażowanie, kwota podwyżki indywidualna, strzelam, że nawet 10% podstawy. Czy maksymalna 3000 netto? no coś koło tego wychodzi :) Moje zarobki dobijają do 3000-3500 jeśli kilka nadgodzin wpadnie w miesiącu ;)

Ktoś
@Obeznany

Jeszcze mam pytanka :) Nadgodziny -zostajesz po prostu dlużej,czy przychodzisz w wolny dzień na 8h ? I praca jest po 8h od pon-pt czy weekendy również? Praca na 2-3zmiany hm.. 6-14 ? 14-22? 22-6? Pytanie kolejne o atmosferę w pracy : żelazana dyscyplina? Czy lużna atmosfera? Wymyślanie różnych zadań,gdy chwilowo masz spokój? No i czy jak siądziesz na wózek to nie schodzisz przez 8 godzin? Czy masz tez przestoje i nikt Cię w tym czasie nie ściga ;)?

@Ktoś

Dopowiem co do pensji operatora, oficjalne info - zarobisz "co najmniej 3500 brutto oraz otrzymasz nie więcej niż 750 brutto premii miesięcznej, plus 100 netto na sodexo" Słowo nadgodziny mówi samo za siebie ;) Czasem trzeba zostać dłużej w tygodniu,a czasem przyjść w sobotę. W pierwszym przypadku za każdą nadgodzinę w dniach roboczych zapłacą ci co miesiąc. W drugim, za sobotnie nadgodziny (100%) zapłacą co 4 miesiące, bo taki jest tutaj okres rozliczeniowy. Dodatkowo jeśli w ciągu okresu rozliczeniowego potrzebujesz dnia wolnego, w pierwszej kolejności firma ściąga ci przepracowane soboty, a dopiero potem z urlopu. - poroniony pomysł, bo człowiek przychodzi na nadgodziny by zarobić, a nie żeby odebrać dzień wolny. No po prostu żenada. W tej chwili pracujemy 8h, 6-14 i 14-22 - docelowo będą 3 zmiany. Za nocki przysługuje dodatek niecałe 3 zł na godzinę. Atmosfera w pracy bywa różna, najczęściej jest dość wesoło, jeśli chodzi o operatorów na hali lodówek czyli dział komponentów/dział wyrobów gotowych. No bywa jak wszędzie, są ludzie i taborety, jednak tych pierwszych jest dużo więcej. O wymyślanie zadań to zależy też jaki jest dzień, zazwyczaj danego dnia robisz jedno, innego coś innego, no oczywiście bywa i też, że co 5 minut dostajesz coś do roboty ;p Na wózkach bywają przestoje, bywają również intensywne dni pracy. Wszystko zależy od dnia, od tego w jakiej ekipie pracujesz - no to jak wszędzie :P Zdecydowana większość operatorów to sami swoi, więc jest spoko :)

Świeżak
@J

Jestem już zatrudniony 3 tyg. Powiem szczerze - będę napewno szukał innej roboty. Atmosfera nie jest najlepsza a i praca stresująca. No i te nadgodziny, fajnie, można dorobić ale jeśli nie chcesz przyjść to krzywizna spojrzenia poraża :(

Jombo

Awans/przeniesienie na inne stanowisko w BSH wygląda następująco: Wybranych, nielicznych osób pytają czy chcą przejść gdzieś wyżej z powodu braków kadrowych. Zgadzasz się, czekasz do 6 miesięcy na przeniesienie, a po przenosinach pracujesz X miesięcy BEZ NOWEJ UMOWY, ZAKRESU OBOWIAZKOW CZY INNEJ STAWKI, a potem przenoszą Cię zpowrotem na stare stanowisko. Dziękuję pozdrawiam. W (usunięte przez administratora) się pocałujcie. Wróciłem już do starej firmy. Mniejsze pieniądze a bez takiego bezprawia.

Pracownik Produkcji

Najpierw były robione testy zręcznościowe, co osobiście mnie upokorzyło bo jeśli wiem że nie dam rady pracować to się tam nie pacham. Później rozmowa na temat produkcji i zarobków. Po całej rozmowie która trwała długo, stawkia zasadnicza była zdecydowanie za niskia benefity jak w każdej firmie ale premia niska a do tego brak sobót/niedziel ( inne firmy mają 100% i 150% a nawet 200% płatne weekendy) żeby dorobić ewentualnie dzień do oddania. Dlatego nie została przyjęta przeze mnie oferta pracy w tej firmie. Choć na początku pani przez telefon oklamala mnie że mogę liczyć na 3000 do ręki. A okazało się na miejscu że max 2400... A to za mało.

Odnośnie produkcji

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Huloj hop

Jestes otwarty lubisz snalny sex grupowy z elementami przemocy to ta praca jest wlasnie dla Ciebie

Zakochany w BSH
@Huloj hop

Brawo, dokładnie tak. Popieram.

Ciekawy

Witam, jest mi ktoś w stanie powiedzieć coś na temat pracy na produkcji w BSH oraz samej rekrutacji na to stanowisko. Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na wstępie ? Słyszałem, że pierwszy etap rekrutacji nieciekawy. Ocenianie na podstawie testu?? Ponoć drugi etap wygląda jak by się starało o posadę kierownika a nie pracownika produkcji. Kogo oni tam szukają? Opłaca się w to brnąć ?

@Ciekawy

Jak Cię zadowala stawka 2750 -3000 to aplikuj , rekrutacja kpina testy jak dla upośledzonych umysłowo. Następny etap pełno głupich pytań a na koniec dowiadujemy się że będziesz pracował za śmieszna stawkę brutto plus niby ciekawe benefity... A i tak slabo

KTOŚ
@Ciekawy

W kwestii stawki to masz mozliwosc negocjacji i przy odpowiednich umiejetnosciach ktore posiadasz i potwierdzisz w CV masz szanse otrzymac odpowiednią stawke.Bedzie to realne jezeli pracowalo sie wczesniej na produkcji a nie w przysłowiowym warzywniaku bez urazy:) no i oczywiscie telefon i ciagle na nim siedzenie tez nie wchodzi w gre :) test jest po to robiony zeby pozniej na linii inni nie musieli nadrabiac za tych co maja tzw funkcje ,,slow motion" bo na premie wszyscy pracujemy wiec jakieś realne tempo musi być bo to przecież produkcja sprzetu i tu sie pracuje a nie przychodzi na piknik i pogaduchy:)benefity Multisport plus za 20zl i i karta sodexo 100zl co miesiac doladowane z mozliwoscia placenia w marketach.w kwesti BHP to sprawa pierwszorzedna!

muminek
@Ciekawy

Szkoda klawiatury na tych ..., tutaj udzielają się internetowe trolle z biur zamazując realny obraz, ja osobiście jestem zawiedziony.

Olo
@Ciekawy

Nie opłaca się. Pytania na drugim spotkaniu faktycznie są takie, jakbyś ubiegał się na stanowisko co najmniej zastępcy kierownika. Ale to moja uwaga. Jeżeli posiadasz doświadczenie, jesteś ogarnięty, i masz szacunek do siebie, daj sobie spokój!!!. Reasumując szkoda czasu, i pieniędzy na dojazdy, w sprawie pracy w tym korpo!!!!.

Pracownik miesiąca
@KTOŚ

Kpina. Ten serwis nie jest po to żeby robić sobie żarty. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Siedzisz w biurze to zamknij m o r d e . Znalazł się zadowolony kierowniczek

bosz_srosz
@Ciekawy

rekrutacja ? dwuetapowa. jasnie panstwo szukaja frajerow na kajak ale nie byle jakich :D muszą spełniać oczekiwania jaśnie państwa.Co za debilna firma. kolejny wyzyskiwacz i tyle

MARYLA
@Ciekawy

Jeleni i prostych ludzi ktorzy nie potrafia dobrze alfabetu wiec mozna latwo niby manipulowac podpierdalaczy wykfalifikowanych.i nie udanych cwaniaczkow

Kanikuly
@MARYLA

PAMIETAJ LOBUZIE CHCESZ WYRUCHAC FREDA PATRZ ZA SIEBIE.BO FRED WYDYMA CIEBIE

wielebny

Tak sobie czytam te wpisy i dochodzę do wniosku, że wypowiadają się tu tylko sfrustrowani, niepogodzeni ze swoim losem prostego robotnika ludzie. Tych, którzy są w takiej sytuacji nie do końca ze swojej winy (patologiczne środowiskowo, ułomności, bieda w rodzinie, itp...) po prostu mi żal. Świat nie jest niestety doskonały. Bystrzaki zawsze będą żyć waszym kosztem. Ale tym, którzy zapracowani sobie na swój los robola lenistwem, olewactwem i brakiem ambicji, powiem krótko - dobrze wam tak, zasłużyliście sobie. A jeśli chcecie coś zmienić w swoim życiu, najpierw zacznijcie wymagać od siebie, a nie od innych. Amen.

@wielebny

Brońcie sie, brońcie. Banda oszustów.

Len do potegi
@wielebny

Uważaj bystrzaku żebyś kiedyś nie wylądował na szczeblu '' robola''. Życie jest sprawiedliwe albo lepszy tekst karma wraca... xD

Głos ludu
@wielebny

Masz rację kolego ambicje mierzy się wysoko

Życie jest drogie
@wielebny

A ty jesteś zwykłym, szczęśliwym, zadowolonym i spelnionym pracownikem, zarabiającym 2000 netto. Albo mieszkasz u rodziców pod dachem i nic nie wiesz o życiu. Albo bierzesz jakieś prochy i wszystko masz gdzieś. Gratuluję podejścia.

Panie super kierowniku Krzysztof K zwany "dumbo " ciekawe dla czego ? Przystopuj trochę bo za niedługo sam będziesz musiał pracować Ciebie nawet człowiekiem nie można nazwać zachowujesz się karygodne czarny pas w ponizaniu kobiet życzę Ci najgorszego siermingo

Zatroskana
@Monika

Jak można pisać takie kłamstwa o Krzysku K.? Jest najlepszym menadzeren jakiego sobie można wymyślić. Ciekawe jaki masz cel żeby go tak oczerniac i co robisz w swoim nudnym życiu (bo napewno nie pracujesz już w BSH) ze masz tyle czasu na pisanie takich klamliwych i pełnych nienawiści komentarzy z różnych kont....

@Zatroskana

Jasne. Dusza człowiek.

samuraj

Jesli chodzi o produkcje to tu spotkacie sie z chamstwem i karierowiczami ktorzy zamiast robic skarza sie do kierownika krotko mowiac same (usunięte przez administratora) i pedaly

Antosia

Oferowali trzy koła brutto na start plus dodatki . Jako pracownik produkcji przy lince . Jest szansa na wyższą stawkę? Czy praca jest lekka ? Że są takie niskie stawki?! Dziękuję za pomoc

Pracownik miesiąca
@Antosia

Nie polecam. Słaba stawka, beznadziejne kierownictwo i nieprzyjemna atmosfera.

Muminek
@Antosia

Dostaniesz 2750brutto + dodatek 150 brutto który mogą zabrać w każdej chwili+ karta lunch pass 100netto + Premia ruchoma zależna od wielu czynników absencja/ jakość/ ilość sztuk/bhp decydenci mają tutaj duże pole do popisu jeśli chodzi o manipulację zmiennymi takie równanie z narzuconym wynikiem odgórnie. Can you sing a song?

@Muminek

A jakimi czynnikami decydenci mogą manipulować? Twoja absencją, jakością na linii za którą odpowiedzialni jesteśmy MY pracujący na linii, za ilość sztuk także MY jesteśmy odpowiedzialni. A za twoje bezpieczeństwo to kto odpowiada?? Can you use the brain?

Nieważne kto

Kolejny biurowiec. Odpowiedzialni jesteście za wprowadzona atmosferę w pracy, każdy widzi jak faworyzujecie swoich znajomych. Odpowiedzialni też jesteście za temperaturę na hali, bo sami siedzicie w klimatyzowanym a nam narzucanie normy w spartańskich warunkach. Wyjdźcie do nas, na cały dzień, na halę. Tam postawcie swoje biurka, wtedy pogadamy. BHP, kpina. Wy dbacie o nasze bezpieczeństwo? Zakaz wszystkiego, trzymania picia, jedzenia w lodówkach. Jesteście złem koniecznym i banda nierobów. Tyle do przełożonych z chłodnictwa.

@Nieważne kto

No tak, zapomniałem że jak się nie popiera twojego punktu widzenia to jest się z biura albo przydupasem kierownika. Od kiedy nie można trzymać picia na hali i jedzenia w lodówce? Po co wprowadzasz ludzi w błąd? Nie ma przymusu pracy w takich warunkach które wg. ciebie są. Złóż wypowiedzenie i tyle i idź do innego "super" zakładu mącić. Nierobie.

Sam jesteś nierob. Otóż nie można. Kierownik Krzysztof chodził i wyrzucal jabłka z lodówek oraz informował żeby nie przetrzymywać w nich jedzenie. Tobie uwagi nie zwrócił? Coz, albo jesteś z biura albo lizusem. Tyle w temacie.

Albo z innej linii. No to nie pisz że tak jest wszędzie

Jasne, z drugiej linii i taki szczęśliwy pracownik. Lizus jesteś i mniej niż zero. Nie szanuje cię za herezje jaki tutaj piszesz

Zrozum baranie że nie wszyscy myślą tak jak ty. Nie rób tutaj demagogi rodem z PIS-u

@Antosia

Kto Cię tak okropnie okłamał żenada 2000tys 2100 nie więcej uciekaj z tamtad (usunięte przez administratora)

Ok, uciekam z tamtad :))

Z tego co wiem to nie ma żadnego zakazu trzymania w lodówce swojego śniadania bądź jabłek, sam trzymam i jest ok. ale jak ktoś robi w lodówce chlew i poza nią to wtedy przełożeni interweniuja, ale kultury danej osoby zakład nie nauczy, kulturę wynosi się z domu.

Marus

A czy macie jakąś normę do wyrobienia tzn. akord??

Chciałbym podzielić się zasadami panującymi na chlodnictwie 1 wiatraki są niepotrzebne 2 nie wolno wychodzić na tył zakładu bo się depta trawę 3 ścieżki wyznaczone do chodzenia wc i stołówka gdzie indziej nie wolno 4 zakaz ładowania tel 5 zakaz ich używania 6 zakaz trzymania jedzenia w lodówce np jabłka bo uszaty wyrzuca 6 zakaz chodzenia 7 zakaz telefonów 8 wszyscy pracę zaczynają od 8 a niewolnicy na drzwiach szybciej takie oto zasady wprowadził najgorszy kierownik na zakładzie Krzysztof K od biegania myślę ze mózg mu wywialo czarny pas w znecaniu się nad pracownikami

Chwytak
@Marek

Wy na chłodnictwie to i tak macie luzy, 6h pracujecie, a 2h się lenicie, bez nadgodzin itp. Nie możecie używać telefonów? to żart? wielu z Was używa i się jakoś z tym nie kryją. W sumie to i tak macie łatwą pracę i to pod dachem, cieszcie się z tego co macie. A może ktoś z Was aspiruje do czegoś większego? w takim razie zapraszam na logistykę na wyroby gotowe, pensja poniżej 3k na rękę nie spada, sporo nadgodzinek, przerwy elastyczne w zależności co się w dany dzień wykonuje, możliwość awansu na kontrolera i wyżej. Możliwe delegacje za granicę :)

Śmieszek

Dziękuję za mecz szanownym decydentom. Dajcie lepiej podwyżki a nie wolne na kibicowanie. Zatykacie nam buzię przerwa na ostatnie rozgrywki Polaków. Żałosne kierownictwo.

Były operator

Oooo!!! Ale tu się dzieje ????????????

Miszka

Witam jeżeli masz jakiegoś wroga lub kogoś nie lubisz poleć mu pracę w bsh szczególnie polecam chłodnictwo Panu kierownikowi Krzysztofowi K całkiem się poprzewracało w głowie jak obserwuję z linii co on robi ze swoimi niewolnikami to nie mogę uwierzyć w to co widzę chcesz być niewolnikiem jak najbardziej polecam tam pracę

@Miszka

Jeszcze się taki nie urodził aby wszystkim dogodził....ehhhhh

Obserwator

Jasne. Ciekawe czy pracownikom biurowym, którzy siedzą w klimatyzowanym pomieszczeniu, także będzie wyrzucać do kubła ładowarki od telefonów. A tam w biurze, czy swoim ulubieńcom tak zrobi. Uważałem Cię panie Krzysku za normalnego gościa. Cóż, pranie mózgu zrobili, można być ......

Ktosik
@Obserwator

Jak ta firma funkcjonuje bez "normalnego" kierownictwa??? Dziwne

Obserwator
@Ktosik

A kto powiedział że funkcjonuje? Jak każde rozpędzone koło kiedyś się zatrzyma. Już brakuje ludzi do pracy. Kwestia czasu. Amen.

Miłośnik BSH
@Miszka

Panie Marku, Panie Krzysku, mam prośbę! Nie biegajcie już razem w polmaratonie, w maratonie czy w innych dewiacjach. Po tym wysiłku przewraca się wam w głowach. Wspólne pomysły i ślepa realizacja. Siedźcie już lepiej w biurze i nie wychodźcie na słońce, unikajcie upałów.

Katarzyna

Czy w kwestii nieprzepisowej, zbyt wysokiej temperatury na hali w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego nie możecie porozmawiać bezpośrednio z Waszym przełożonym lub złożyć jakiś wspólny wniosek o zainstalowanie klimatyzacji? Może warto spróbować podziałać w tej sprawie bezpośrednio z tą firmą.

Szczęśliwy pracownik
@Katarzyna

O czym ty piszesz. Jesteś kolejna wszą. Kierownictwo nie widzi problemu? Wiem że są głupi, ale chyba powinni czuć jaka jest temperatura na hali. Pisma do nich? Przecież oni nie potrafią ani czytać ani pisać. Najbardziej to pan J.S. pseudonim GOSZKI ????????????

Muminek
@Katarzyna

Przecież klimatyzacja jest !!! tylko nie jest uruchomiona !!! banda ...... i ...... Chłopaki ( kierownictwo) nie potrafią się wypowiedzieć bez używania słów powszechnie uważanych za wulgarne w rozmowie z pracownikami poziom rynsztoku....

Żądny wiedzy

Jeden z kierowników z chłodnictwa powinien udać się do szkoły w celu podniesienia swojego wykształcenia. Czytaj to panie J. S.

@Żądny wiedzy

Wnioskuję żeś po najlepszym uniwersytecie, skoro wymagasz podniesienia tegoż kierownika wiedzy. Możesz być magistrem czy inżynierem czy też doktorem a ludzko będziesz szmatą. A możesz być po zawodówce i być super gościem . Wykształcenie nie jest wyznacznikiem bycia człowiekiem.

Żą

Może nie po najlepszym ale po dobrym. Pracownicy produkcyjni mają wyższe wykształcenie a kierownictwo... Śmiech na sali. W Niemczech jest wymóg żeby kierownik miał odpowiednią szkołę.

@Żą

Z wyższym wykształceniem pracujesz na produkcji?? I do kogo masz pretensje? Do kierownika że tego wykształcenia nie ma i pracuje na stanowisku kierowniczym? A może wystarczy ruszyć 4 litery i pracować zgodnie z wykształceniem.... A nie mieć pretensje do wszystkich że z tytułem magistra pracuje się na produkcji...

Żądny wiedzy

Nie poniżaj się człowieku. Rządy każdego dyktatora kiedyś się kończą.

@Żądny wiedzy

Przyjdź i powiedz jemu to w twarz, na takich portalach to każdy mądry .....

Żądny wiedzy

Już lecę. Wstyd dla firmy że dopuszcza do takich sytuacji. Ale cóż, jaka firma takie kierownictwo. Już ktoś kiedyś napisał. Kolesiostwo i kumoterstwo. A jak ktoś zwróci uwagę na portalu, to ta sama odpowiedź, "przyjdź i powiedz to jemu w oczy". Puknij się w łeb. W tym zakładzie, gdzie kolesiostwo góruje, lepiej się nie odzywać.

Żądny wiedzy

A kim ty jesteś że tak go bronisz. Od produkcyjnych wymagacie żeby przechodzili jakieś testy manualne i tygodniowe szkolenie, a od kierowników nawet szkoły nie oczekujecie. Żałosne. Ciekawe czy pan J. S. miał uczciwa rekrutację. Otóż jestem pewien że tak nie było. Wstydźcie się i proponuje zmiany na stanowiskach kierowniczych. Nikomu nie polecam pracy w tym bałaganie które tworzą ludzie bez szkół i udają najmądrzejszych.

Pracownik zorientowany
@Żądny wiedzy

To kolego nie tylko na chłodnictwie dzieją się takie rzeczy . Jak to możliwe że ludzie którzy nie mają odpowiedniego wykształcenia zarządzają ludzmi . Na liniach zwykły szaraczek ma lepszą szkołę ukończoną niż kierownictwo co nie które. Wystarczy dobrze się za kręcić i już masz .

@Pracownik zorientowany

Ale ta firma to już przesada. W BSH myślą że produkcyjny jest głupi i niczego nie widzi. Na rekrutacji mydla oczy jak to nie jest cudownie a później udają zdziwionych. Zachęcam potencjalnych zainteresowanych żeby nagrywać co wam obiecują na rozmowach wstępnych. Uwiezcie, że później wszystkiego się wypierają.

Tola

Widocznie taki magister :) papiery każdy głupi może mieć znam masę ludzi co są inżynierami pracują na swoim stanowisku a kompletnie nie wiedza o co chodzi i dopóki nie wytłumaczy im osoba po szkole średniej na produkcji to wielkie oczy bo nie kumają . A że po wyższym wykształceniu pracujesz na produkcji widocznie słaby kierunek wybrałeś . Ogólnie lubię jak kierownicy doceniają swoich pracowników i odnoszą się do nich z szacunkiem ale irytuje mnie jak ktoś kto "studiował" każdy wie jak to studiowanie wygląda ...I może udało mu się skończyć wyżej s r a niż d u PE ma. Uważasz że stać cię na więcej droga wolna a może jesteś świadomy że nie dasz rady ze swoim wykształceniem i wiedza

@Tola

Za to poziom szkoły średniej jaka skończył pan J. jest zdecydowanie lepsza niż mój kierunek studiów. Takim tokiem myślenia daleko nie pojedziecie. A to, że wspomniany pan jest g ł u p i o mądry nie robi go inteligentnym. Nie dość że nie ma racji to jeszcze wmawia wszystkim ze ma. Co za ..... ;)

Ten
@Żądny wiedzy

Kierownik z czasem skończy swoje racje jeśli będzie nawalał... Nie mówię że głupio mądry jest mądry! Ale że skończyłeś studia nie sprawia że jest się inteligentnym ... Można być mądrym w zbędna wiedzę ale można nie umieć jej wykorzystać kiedy się nie ma inteligencji wrodzonej. I jak masz wysokie ambicje to szukaj pracy w branży a nie jako zapier dalus pospolity na produkcji :p xD

@Ten

Tak też się stanie. Gdyby nie tak piękne koloryzowanie na rekrutacji, to by mnie tu nawet nie było. Ale ta wasza "wrodzona inteligencja" i manipulacja, sprawiły że uczciwy człowiek dał się złapać na te brednie. A broniąc tego inteligenta bez szkoły świadczy tylko o tym że wystarcza znajomości aby mieć lepsze stanowisko.

Banan
@Żądny wiedzy

A co Ci obiecali? Idź do kadr z wypowiedzeniem powiedz że nie dotrzymali słowa i rezygnujesz. I albo coś z tym zrobią albo zmień firmę. W każdej innej dostaniesz 2500 do ręki na start. A lubi będą potrzebować ale nie każdy chce zarabiać stawkę jaką dają na start 3000 brutto dla pracownika przy taśmie ma 80% firm we Wrocławiu plus takie premie że spokojnie wyjdzie Ci 2700 do ręki albo i więcej. A jak są weekendy pracujące to już w ogóle można dorobić ale nie daj się stlamsic Polacy w końcu powinni się obudzić i zawalczyć o lepsze pensje ...

Takitam
@Banan

Będą ludzi potrzebować jak duża ilość firm która mało płaci a chcieliby mieć stałą ekipę! I zaufaną! a takie przyszły czasy że jak kasa mała to nikt nie będzie siedział za piękne oczy kierownika . teraz to mało kto zwraca na to co kierownik mówi kim on tam jest i czy on jest kierownikiem. Ludzie robią swoje nie więcej bo jak kasa mała to szkoda zdrowia na zbyt duży wysiłek . Jak zaczną dobrze płacić to mogą wymagać więcej a póki co marne pensje i premie , benefity

Koko
@Żą

Teraz studia może mieć każdy a oleju w glowie nie.

Koko
@Pracownik zorientowany

Pokończyli jakieś wsb i się dziwią że na produkcji robią haha

@Koko

Widzę, że szanowny Koko kończył taką samą szkołę co kierownictwo. Jestem pod wrażeniem. Sami geniusze. Wspaniale jest pracować z takim doświadczonym i wyuczonym zespołem.

Tęskniący za zimą

Ludzie, w tym (usunięte przez administratora) brakuje związków zawodowych. Niech ktoś się zmobilizuje, zadzwoni np. do Solidarności na placu Solidarności, dowie się jak i co. Oni z chęcią pomogą, poprowadzą i doradzą. Wówczas skończą się rządy Pana Marka, Jacka, Karolinki od BHP, oraz całej bandy z upośledzeniem mózgowym, którzy siedzą w klimatyzowanym biurze i nie widzą problemu. Codziennie świeże obiadki, soczki, napoje bo im się należy. A na hali nie ma na wiatraki. Zarząd najgorszy jaki widziałem.

Pracować
@Tęskniący za zimą

Kiedyś ktoś z fabryki lodówek mówił mi na temat pracy na fabryce kuchenek że kierownictwo do du.... rygor i w ogóle zapiernicz . Jak na razie tu pracuję i jest tak że jeśli temperatura przekracza +30 stopni mamy dodatkową przerwę plus to że są wiatraki w porównaniu do fabryki chłodnictwa. A jeśli chodzi o premię to nawet ciekawe są. Ps a może wasze kierownictwo myśli że jeśli pracujecie na chłodnictwie to wam jest chłodno???????????????????????? Pozdrawiam

@Pracować

Nie, mylisz się. Nasze kierownictwo nie myśli. Jak wspomniałem dbają tylko o to żeby w biurze były obiady, zimne napoje i coś słodkiego na przekąskę. No i oczywiście klimatyzacja. To co jest na hali jest na ostatnim planie. Banda decydentów. Nie nabierajcie się na rozmowach o pracę na te fałszerstwa.

Wszędzie dobrze...
@Tęskniący za zimą

A na rozmowie rekrutacyjnej mówili że hala klimatyzowana hahaha! I miały być super zarobki a tu 2300 do ręki ahahaha!

@Wszędzie dobrze...

2300 z kartą lunch pass. Nie rozpędzają się.

Mały

Dzień dobry mam pytanie co sądzicie o pracy na emalierni

Muminek z ravensbrück

Praca w temperaturze 31stopni,coraz wyższe normy, brak zrozumienia przez zarząd. W.. kiedy będzie działać klimatyzacja w fab chłodnictwa, czemu nie wspomniałeś o Tym w mat. Tvp Wrocław na temat bsh Wrocław, taka niszowa TV pewnie znowu by wyraziła chęć realizacji mat. Na temat bsh to byś się pochwalił ile zaoszczędziłeś na nie działającej klimatyzacji. Ostatnio zacząłem się udzielać na stronach sklepów agd i nie tylko wiele moich znajomych nabyło wyroby wiadomych firm i nie są z........ moje opinie są bardzo merytoryczne i wyczerpujące. Nicki kanarek oraz niespodziewajek to trolle bsh udzielają się też gdzie indziej. Dla dociekliwych polecam stronę siemens.com/company/history ciekawie rzeczy hmmm, mam nadzieję że bsh podzieli los IG farben i przestanie istnieć.

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.