Opinie o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

heh

Jak wy wszyscy taki mądrzy, wykształceni, to dlaczego żaden z was nie startował na kierownika, a tylko na p. produkcji?

@heh

Bo nie każdy jest corpo śmieciem ?

Zniesmaczony z bsh

Wbiurze temperatura powyżej 30 stopni pasożyty mają owoce napoje obiady a pracownik fizyczny który pracuje na tych odłów nie zasługuje na wiatrak idioci czy to tak dużo dla was ? Wy nawet swoich mord nie wystawiacie na halę a ludzie tam siedzą 8 godzin porażka praca w bsh nikomu nie rzycze

@Zniesmaczony z bsh

(usunięte przez administratora) w krawatach, te wszy w budynku biurowym mają klimę aż sople z nosa wiszą, W... Ty bezczelna ...... I .......

Zakochany w BSH
@Zniesmaczony z bsh

Dbają o siebie dziady. Życzę im wszystkiego co najgorsze.

anonimus
@Zniesmaczony z bsh

Dziś" super" kierownik z SC Marcin B. na pytanie pracownika czy firma zrobi coś z wysokimi temperaturami na hali odpowiedział ,że on pracował kiedyś w takich warunkach.Dyrekcja nie da żadnych wiatraków.A ludzie zwalniają się masowo z fabryki piekarników.Wymyślili(między innymi "super " kierownik),że brakujących ludzi zastąpią pracownikami z działu lodówek.Przyjmując się do pracy nikt nie mówił że , że będą oddelegowani do fabryki piekarników. Tylko patrzeć jak z lodówek będą się zwalniać lub pójdą na L-4

Gowork
@Zniesmaczony z bsh

W głowach Wam się poprzewracało, w innych firmach połowę byście nie dostali tego co tutaj. Wiatraki, dodatkowe przerwy, kubki, bidony i co jeszcze? Może wgl przestańcie pracować tylko zmiencie firmę skoro tutaj jest Wam aż tak źle. Na gowork to każdy mądry a jak przychodzi co do czego to siedzą cicho jak mysz pod miotłą.

Pracownik miesiąca
@Gowork

Wsadź sobie ten kubek i bidon. Wiesz gdzie??? Wystaw swoje biurko i daj przykład jak się pracuje 8 godzin w takiej temperaturze. A ty ile masz przerwy? Co chwilę biurowe wsze latają na kawki, herbatki. Jesteś hipokryta i (usunięte przez administratora) społeczna. Bez poważania.

Gowork
@Pracownik miesiąca

Tak się składa mendo że pracuje na hali. Pracowałem o wiele gorszych warunkach. I nie narzekam tak jak Ty wylewajac swoje wypociny na gowork.

@Pracownik miesiąca

Standardowe podejście , jak nie masz takiego samego zdania jak te dwie osoby piszące tu to musisz być wszą z biura. Ja wiele lat pracowałem w spożywce i nawet nam się nie śniły wiatraki i dodatkowe przerwy . No ale cóż faktycznie się w (usunięte przez administratora) poprzewracały bo pracować każą....

Zakochany w BSH

No i po co się scierasz. Wyjdź na halę dziadu i tam pracuj jak fizyczni

Iza

To, że Pan pracował kiedyś w gorszych warunkach to żaden argument. Świat idzie do przodu, standard pracy się zmienia .

Szmitek
@Zniesmaczony z bsh

Piekło na hali!!! Auuuuuu!!!

Bolek

Jak mogłeś się zwolnić z lakierni jeśli od początku bsh jeszcze nikt z niej nie odszedł

@anonimus

B/S/H ... drugi oddział psychiatryczny we Wrocławiu ...

@anonymous

Czytam te wasze gorzkie żale i aż morda mi się śmieje jakimi jesteście kiepskimi pracownikami. Chyba na serio przyjmują kto się nawinie. Byle zapełnić lukę na stanowisku, a potem wychodzi taki mieszczuch czy wsiun nie potrafiący kompletnie nic, na wyj..bce przychodzi do pracy byle kasa się zgadzała co miesiąc, byle odwalić swoją robotę, ponarzekać jak jest tu źle - bo przecież wszyscy narzekają. Rośnie nam pokolenie zadufanych w sobie ignorantów. Zamiast się cieszyć z tego co macie, to tylko narzekacie. Się nie podoba? - to zwolnijcie się! nikt za wami płakać nie będzie. Szukajcie pracy idealnej dla siebie, gdzie nie trzeba nic robić, lenie śmierdzące, panicze jedne - szlachta nie pracuje, co za żal...

Ex
@OpenYourEyes

I pisze to koleś z pipą zamiast twarzy dlatego każdy go ru CH @ praca nie przeszkadza a małe zarobki cieszą cię to pracuj . Niewolnictwo zniesiono za należytą pracę w należytych warunkach należy się należyte wynagrodzenie. A jaka płacą tak ludzie pracują lub po prostu się zwalniają. Nara piz duś

@Ex

Obrażać to możesz się na siebie, że podpisałeś umowę z tak niską stawką. Skoro za mało ci płacą, to po kiego grzyba tu pracujesz i się żalisz jak tu jest źle i mało płacą? sam sobie zgotowałeś ten los, inni tak samo.

Ex
@OpenYourEyes

Nie podpisałem okres próbny wystarczająco zniechęcił mnie do pracy ;) teraz w innej firmie wiem za co robię i atmosfera wśród ludzi jest kumpelska :)

@Ex

To podaj nazwę tej firmy, może ktoś z nas też się skusi by tam pracować :P jakie tam są zarobki?

Max
@OpenYourEyes

4000 brutto na pracowników produkcji plus możliwość 150 % za weekendy . Można? Można tylko trzeba chcieć znaleźć dobrą robotę.

Enga
@Max

A na produkcji z jakiej branży?

Ciekawy
@Max

Max a zdradz nam tą wspaniałą firmę gdzie może na produkcji zarobić 4000 zł , chyba z niedzielami i sobotami ha ha ha

Ejka
@Ex

ex pochwal sie Moze tez zostane twoim kumplem

Ejka

maksiu pochwal sie

Reksio
@Ejka

Myślę że maksio ma na was wyje b a ne konkurencja mu nie jest potrzebna w robocie. Czas wziąć sprawy w swoje ręce

Wow!

Mnie proponowali 3000 brutto plus dodatki , ale cieszę się że się nie zdecydowałem bo w mojej obecnej firmie ponad 3000 zł mam do ręki jako pracownik produkcji... i dziwię się że tyle osób uciekło z firmy w której pracuje do bsh jak są takie śmieszne stawki... Pewnie nabrali się na piękne słowa o możliwości rozwoju klimatyzowanej hali . Wolę 8 km dojechać ale wiedzieć za co pracuje niż w bsh się ośmieszać , pracując na kieszeń innych

LeniwaGrazyna
@Wow!

Pochwal się więc co to za praca. Jestem po rozmowie z bsh i nie wiem czy się decydować

@LeniwaGrazyna

nie radze

anonimus
@anonymous

Ogromna ilość bzdurnych,utrudniających pracę procedur.Wiecej jest zakazów niz praw.Mnożenie zakazów w pracy znacznie obniża wydajność.Za byle co można dostać upomnienie lub naganę.Marna kadra kierownicza ,która chce się wykazać kosztem pracownika.Niesympatyczni ludzie którzy dorwali się do stanowisk.Jednym słowem buraki.

wkurzony
@anonimus

Do tych durnych procedur dochodzą głupie i niepotrzebne wypełnianie wszelakich tabelek. Dokumentowanie wszystkiego. Paranoja jakaś.

Głos ludu
@Wow!

Gwiazda bo na pazurki nie starczy

ciekawski

Witam Wow Powiedz w jakiej firmie pracujesz BO ROZWAZAM POJSCIE DO BSH

ciekawski
@LeniwaGrazyna

Wow pochwal sie nie badz samolubem

LoL

I co zatrudniają już Ukraińców? Tanią ale niewydajną siłę roboczą! Bo ogłoszenia ciągle widnieją na portalach pracy .. tylu chętnych miało być jak się dowiedzieli jakie stawki są to zrezygnowali.

Dumny z siebie
@LoL

Stawka jak stawka. Gorsza jest atmosfera jaka tam panuję. I te kierownictwo. Poziom Ukraińców.

Pracownik Produkcji

Najpierw były robione testy zręcznościowe, co osobiście mnie upokorzyło bo jeśli wiem że nie dam rady pracować to się tam nie pacham. Później rozmowa na temat produkcji i zarobków. Po całej rozmowie która trwała długo, stawkia zasadnicza była zdecydowanie za niskia benefity jak w każdej firmie ale premia niska a do tego brak sobót/niedziel ( inne firmy mają 100% i 150% a nawet 200% płatne weekendy) żeby dorobić ewentualnie dzień do oddania. Dlatego nie została przyjęta przeze mnie oferta pracy w tej firmie. Choć na początku pani przez telefon oklamala mnie że mogę liczyć na 3000 do ręki. A okazało się na miejscu że max 2400... A to za mało.

Odnośnie produkcji

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Samantha

Ile dostaje nowy pracownik na produkcji? Widziałem ogłoszenia i nie wiem czy aplikować?

Śwagier

2400- 2500 Zł

Nn

Wal na operatora

@Samantha

Odradzam pracy w tym bałaganie. Pracowałem, ale pożegnałem się z tym zakładem w którym wykorzystują i każą robić w spartańskich warunkach. Kierownictwo do niczego, bez szkoły i kwalifikacji. Żenada.

@Śwagier

To jest netto? A dochodzą do tego jakieś dodatki? Z góry dziękuję.

Śwagier
@Samantha

Tak netto będą Ciebie zwodzić jakimiś kartami itp premiami wszystko jest tak ustawione że wychodzi 2400do 2500 na rękę z kartą sodexo

@Samantha

2900 brutto podstawy, Premia do 750 brutto plus karta sodexo 100 PLN miesięcznie (do wydania na jedzenie)

Dzięki

Dzięki

Samantha

A jak przestawia się sprawa z sobotami?

@Śwagier

A soboty są pracujące? Jeśli tak to do odbioru czy kasa?

@Nn

A operator ile dostaje i na czym polega ta praca,?

@Samantha

Soboty jeżeli się zdarzą to będą do odbioru. Ale zdarzają się baaardzo rzadko (z 2x w roku chyba były na razie).

Pracownik bsh wrocław

Dlaczego tyle ludzi zwalnia się z piekarnikow ,...

Głos ludu
@Pracownik bsh wrocław

Po to żebyś mógł tam isc

Były
@Pracownik bsh wrocław

Bo doświadczyli poniżenia, pracy w dantejskich warunkach oraz szczególnie hamskiego i niedouczonego kierownictwa.

huehue
@Pracownik bsh wrocław

Zwalniają się bo mają nosy zadarte wyżej od czoła.

Były
@huehue

Jesteś żałosny

heh
@Były

Myśla ze jak sie zwolnia i pojda do innego zakladu pracy to bedzie lepiej, wszedzie jest goraco, a w niektorych zakladach to jest gorzej niz w bsh.

Kubuś

Jest jak jest nie ma co się rozpisywać w sumie to jedyny w miarę funkcjonujący dział na lodówkach to UR. Zawsze pomoga, duża wiedzę mają i ogólnie fajne chlopaki.

juk

Czy we Wrocławiu są już same obozy pracy?Pytam się!

Wariat bsh

Je....ne cioty zalicie jak dzieci z przedszkola rachunków za was nikt nie zapłaci tumany bo jest gorąco sam to czyje na własnych Piecha ale robić trzeba 8 godzin i do domu wylewcue tu swoje troski i żale hahaha czemu na zebraniu się nie odezwiesz tylko wylewasz swój bol tuta?????????

K

Nie oszukujmy się, na tą stronę wchodzą osoby które są sfrustrowane bo nie dostały się na stanowisko bo nie mają wykształcenia albo są poprostu za słabe, myślały, że pieniądze z nieba lecą lub, tak jak ja, chcą się pośmiać z komentarzy. Pracowałem w kilku firmach, lepszych i gorszych. Tutaj szału nie ma, ale tragedii też nie. A jak ktoś jest nie zadowolony to proponuję się doszkolić, postarać sie, zmienić firmę, a może i branżę. W fabrykach nigdy nie jest sprawiedliwie i lekko.

@K

Prawda

Biurwa
@K

Pamiętaj że szybko posadę można stracić a zwłaszcza jak się nie szanuje innych ludzi . Jeśli w kilkanaście osób zaczniecie starać się o lepsze podwyżki , warunki pracy dla swoich pracowników to możecie dużo zdziałać. Ale niestety większość to egoiści którzy sami zarabiają dużo rękoma innych ludzi. Dojdzie do takiej sytuacji że ludzie odejdą i sami będziecie pracować. Bo na obecną chwilę nawet Ukraińcy uciekają z polskich firm do Czech itp. A praca w bsh do ambitnych nie należy zatem żeby mieć dobrą posadkę wystarczy znajomy na odpowiednim stanowisku. Dlatego nie podnoś swojego ego że niby taki jesteś super zaradny czy wykształcony dlatego Cię trzymają po prostu nikt inny lepszy nie chciał pracować za Twoją pensje. A zamiast przeglądać formu zacznij żyć w domu z rodziną lub weź się za robotę bo nikt nie będzie Ci płacił za siedzenie na forum w godzinach pracy

Zmartwiona

Prośba do HR-ów i BHPowców - dbajcie o waszych pracowników i ich prawa! Na hali ludzie nie mają czym oddychać, jest 32 stopnie, brak powietrza, kobiety słabną, mężczyźni z resztą też. To nie są ludzkie warunki. Zakupcie chociaż wiatraki, skoro klimatyzacja to za duży koszt. Tak dbacie o BHP a gdzie dbanie o BHP w kontekście temperatury w pracy? To powinno być karalne. :(

wkurzony
@Zmartwiona

Operatorzy wózków też nie mają najlepiej, siedzenie na tych skóro - podobnych fotelach nagrzewa i poci 4-litery i genitalia, co z tym zrobi BHP jak który z nas straci płodność? Przecież tak wysokie temperatury w okolicach krocza źle wpływają na produkcję plemników! A nas młodych operatorów jest sporo, jak tu myśleć o przyszłości?

Jadzia
@Zmartwiona

Ostatnio było 36 stopni ... Ludzie mdleja. Miały być izotoniki..i co? Jajco! Dostaliśmy zapas wody Staropolanke. Woda starczyła na 2 dni. Ponoć ma minerały i jest lepsza od elektrolitow. Śmiech na sali . Ludzie w meczarniach pracuja na hali za 2400zl ,a w biurze ,w klimatyzowanych pomieszczeniach Wpierniczaja kateringowe obiadki,soczki i bog wie co jeszcze . Zarząd do wymiany. Połowa koordynatorów po zawodowkach i bez matury! Jada po ludziach próbując zabłysnąć. Czym chcąbłyszczeć pytam się grzecznie?!

Roksa

Jest goraco na hali a szczegolnie goraco i mokro jak przychodzi do nas na linie doktor B. U i rzuci kilka zaczepnych slowek. Kazda jegi wizyta na linii to ożywczy powiew wiatraka którego nie mam. Doktorze B przychodz czesciej. Mozemy nawet coś dla Ciebie zepsuć....:*

Szmitek

Ku...wy na wydmach!!!

Pan Jacek

Przecież doktor B.U. to niezrównoważony człowiek! Lubiany ale świr

Żonka
@Roksa

Szkoda, że skrócił brodę, było co poczochrać ????

Wszą biurowa

Co za firma! Pracuje w biurze. Obiady są fatalne, albo przywiozą chińskie, albo pizzę, niedobre to jedzenie. Kawa robi się długo. Od klimy zimno jak na Antarktydzie. Ciagle muszę brać L4... Basen wczoraj nam zamknęli, bo niby sinice i nie można normalnie odpocząć w trakcie pracy. Produkcyjni mają przynajmniej ciepło na hali...

N.N

Już wydrukowane wypowiedzenie, ja i parę innych osób zamyka temat bsh.

noname
@N.N

podobno z pieksów ponad 20 osób odchodzi? ludzi z chłodziarek ściągają?

ralf

zarobki farsa koordynatorzy zwłaszcza taka jedna porażka ale potrzebne są takie naganiaczki które sobą nic nie reprezentują tylko (usunięte przez administratora) buta wszechobecny prymitywizm tych osobników jest porażający i zatrważający

fenek

wyzysk maxymalny omijac szerokim łukiem

Przestroga

Przestrzegam, jeśli myślisz o pracy w tej firmie to widocznie chcesz popełnić duży błąd. Już mało ważne że atmosfera jest taka czy owaka-ludzie zawsze i wszędzie tworzą sobie problemy w szczególności jak jest dużo kobiet. Ważne jest to że na hali jest codziennie ponad 30 stopni a pracownik musi pracować na jednym-dwoch stanowiskach na raz pocąc się jak świnia. Dużo osób skarży się na bóle głowy, na zasłabnięcia, a karetki stają się normą na zabłocony parkingu. Szanuj zdrowie, nie myśl o tej firmie jako "first choise", to jest last choise a potem szpital.

Muminek

Odnośnie maksymalnej dopuszczanej temp nie ma żadnej wzmianki w kodeksie pracy dlatego maja wy***ne na was bo nic im nie możecie zrobić nie ma ku temu podstaw, podobnie tyczy się wszelkich środków ochrony indywidualnej stosuję się i zatrudnia się kapo do egzekwowania ich stosowania po to aby nie płacić odszkodowań, naprawdę to mają wywalone na was czy będziecie się podcierać łokciem czy będziecie jeździć na wózku. Z większymi mistrzami obłudy się nie spotkałem nigdy mistrzowie socjotechniki ,skracanie dystansu,dodatki do dodatku , otoczka quasi rodziny, i wiele wiele innych dr.Goebbels wiele by się nauczył. Klimatyzacja jest ! tylko najwidoczniej przekalkulowali że włączanie im się nie opłaca.

@Muminek

Srodki ochrony osobistej są po to żeby były czy po to żeby Ciebie głąbie chroniły?? Pomyśl to nie boli. Pokaż mi zakład pokroju BSH z klimatyzowaną halą produkcyjną.....

Muminek

Widzisz słodziutki nie gorzki, jak się mało wie to się siedzi cicho, rozchodzi się o to że w pl jeszcze jest coś takiego jak kodeks pracy który normuje takie rzeczy (rozdział 10) , gdyby nie było aktów prawnych które jasno wskazują pracodawcy co jest jego obowiązkiem wobec pracownika a co nie, nie tak jak jest w niektórych państwach w których wiadoma firma ma swoje gułagi..., nie miał byś żadnych praw do niczego rozumiesz?!!? I jak by ci się coś stało a miałbyś pretensję że nie byłeś dostatecznie zabezpieczony na tą ewentualność dostał byś kopa w torbę łza by ci spłynęła po policzku otarł byś śpika z nosa i za bramę tyle. Pewnie ten post powyżej go'sz'ki napisał bo widać że za bardzo się wczuł w rolę inteligenta i sufler źle ci podpowiada. Co do klimatyzacji ul.kwiatkowskiego daleko szukać nie trzeba. a teraz do g***gle .pl i szukaj sufler, rozdział 10 kp w poniedziałek cie odpytam oraz poćwicz czytanie ze zrozumieniem moja siostra ma z podstawówki ćwiczenia to ci pożyczę.

@Muminek

Czemuś w pracy taki mądry nie jesteś tylko siedzisz cicho i się wyżalasz w internetach.....wiedza internetowa a wiedza praktyczna to dwie różne rzeczy. Wnioskuję że Muminek także posiada suflera który podpowiada dobrze ale sprzedać tego nie potrafisz w wiadomej firmie. Tyle w temacie

3ann

nie ma żadnego chłodzenia na hali, +30stopni ludzie mdlja codzienne sytuacje z bólami głowy i zawrotami BHP na całego Zzgłosisz problem to pytanie po co przszłaś do pracy? 3 osoby w szpitalu, po dwie przyjechała karetka a potem kazali odpracować te godziny, żenada głupota

Puszek
@3ann

Sauna, gorąco.. Dramst. Dyrekcja nie reaguje na liczne skargi pracowników dotyczące zbyt wysokich temperatur i braku cyrkulacji powietrza. Totalna olewka.

Jadzia
@Puszek

Trzeba jeszcze dodać, że pracownik, który zemdleje i zabierze go karetka musi odrobić " zmarnowany " czas

@3ann

Dziś przyjechała kolejna karetka, Multisport zbędny sauna dostępna na hali

Ktosikw
@Andrzej

Gdzie przyjechała??

@Ktosikw

Hala Lodowek

wrocławianin

Pracowałem w BSH jako pracowniku transportu wewnętrznego z tego co zauważyłem ludziom którzy się pozwalniali nikt nie oferował wyższych stawek a było to duże grono osób a teraz nowym pracownikom oferuje się wyższe stawki śmiech na sali sama wiocha pracuje w tej firmie kierownictwo też jest nie kompetentne a do tego oszukuje pracowników na każdym kroku

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.