Opinie o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

Zdegustowana

Czytając Wasze opinie włos na głowie się jeży. Przemawia przez Was złość i frustracja. Czy ktoś Was łańcuchem przywiązal do tej firmy. Wszyscy tylko narzekają i marudza, A jedynym rozwiązaniem jaki widzicie żeby coś polepszyć to skarga do kierasow lub M.N. czy to normalne? Myslicie ze Oni nie maja wiekszych zmartwien i problemów .Owszem atmosfera nie jest zbyt komfortowa mając na uwadze to że chłodnictwo pracuje na jedną zmianę i często bywa że jest chaos organizacyjny. Ale chyba lepiej przebolec ten czas niż firma mialaby żegnać się z pracownikami . Zapewne są firmy które płacą więcej, więc co Was tu trzyma. Droga wolna. Kariera w firmie .Jest możliwa wystarczy tylko zorientować się w temacie np w HR . Nikt Wam tego nie zabroni.Jak widać są możliwości awanse z pracowników na wyższe stanowiska. Inną historią jest to kogo wybierają, bo niektóre osoby są zupełnie bez kompetencji i niepotrafia zarządzać ludźmi. Ale skarżenie też niewiele zmieni do momentu kiedy kierownicy nie otworzą oczu komu dają szansę.

T
@Zdegustowana

Dla mnie atmosfera jest ważna, do tego dochodzą małe pieniądze i dlatego wolę odejść.

Obiektywnie

Dla mnie rozwój firmy to rozwój pracowników oferowanie im możliwości rozwoju . Firma się rozwija a pracownik zarabia 2400 do ręki ?! Słaby ten rozwój niech zarząd sam pracuje za takie pieniądze.

Wujek dobra rada
@Obiektywnie

Jeżeli chodzi o rozwój pracownika to nie ma najmniejszego problemu. Organizowane przeróżne szkolenia itp, dofinansowanie do studiów, studia podyplomowe itd. Możesz sam znaleźć szkolenia które zakład Ci dofinansuje (trzeba uzyskać zgodę przełożonego). Nie chodzi tu o szkolenia pilotażu samolotu jeżeli pracujesz na linii montażowej ale czegoś związanego z Twoją pracą np. studia z Zarządzania Produkcji i później jakiś awansik. Niestety pracownicy produkcji mogą o tym nie wiedzieć - większe info dział HR, ewentualnie regulaminy na dysku sieciowym firmy.

Xxxx
@Wujek dobra rada

Niech (usunięte przez administratora) Skorzysta z dofinansowania do szkoły.

Wujek zła rada
@Wujek dobra rada

Przypuszczam,że jesteś pracownikiem "biurowym",bo pracownicy na produkcji to chyba tylko co niektórzy mają jakiekolwiek kursy. Niestety informacji brak,bo wysyłają w większości z biur. Nawet na wózki widłowe idą panie z biura,bo na pewno im to bardzo potrzebne

Stary pracownik
@Obiektywnie

Teraz jest cięcie kosztów. Nie ma pieniędzy na nic!!! Żadnych szkoleń itp.

Całkiem nowy

Pracuje na chłodnictwie od jakiegoś czasu. Dramat, kierownictwo bez kompetencji, koordynatorzy jeszcze gorsi. Będziemy się żegnać z tą pseudo firmą.

anonimus
@Całkiem nowy

co prawda to prawda

joannaa89

Witam , jak wygląda grafik pracy i system pracy w tej firmie na stanowisku operator maszyn produkcyjnych na montażu ?? Zastanawiam się czy aplikować CV , czy warto i jakie zarobki dla "nowego" pracownika na montażu? i czy zatrudniają kobiety? z góry dzięki za odp. Pozdrawiam Joanna.

Pracownik Produkcji

Najpierw były robione testy zręcznościowe, co osobiście mnie upokorzyło bo jeśli wiem że nie dam rady pracować to się tam nie pacham. Później rozmowa na temat produkcji i zarobków. Po całej rozmowie która trwała długo, stawkia zasadnicza była zdecydowanie za niskia benefity jak w każdej firmie ale premia niska a do tego brak sobót/niedziel ( inne firmy mają 100% i 150% a nawet 200% płatne weekendy) żeby dorobić ewentualnie dzień do oddania. Dlatego nie została przyjęta przeze mnie oferta pracy w tej firmie. Choć na początku pani przez telefon oklamala mnie że mogę liczyć na 3000 do ręki. A okazało się na miejscu że max 2400... A to za mało.

Odnośnie produkcji

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Katarzyna

@Muminek, jeśli zaobserwowałeś, że niektórych komentarzy nie ma, to musiały one łamać regulamin Gowork (https://www.gowork.pl/regulamin) i w związku z tym zostały usunięte przez administratora. Widzę, że opinie o warunkach pracy i zatrudnieniu w BSH są raczej mieszane. Każda opinia pracownika zawsze będzie do pewnego stopnia opinią subiektywną. Każdy ma inne wymagania. Zachęcam osoby, które są zatrudnione w tej firmie o opisanie aktualnej sytuacji panującej w niej.

Muminek

Z tego co widać fabryka w Łodzi trzyma podobny styl co kołchoz w breslau, masowe wypowiedzenia, L4 itd brawo. Widać że dbają o te tendencje w swoich niskobudżetowych montowniach we are bsh tu link 50 stron lektury nt bsh Łódź http://www.pracadokitu.com/temat/928/bsh-lodz/strona/50/

Agent Gwiazdy

Piekarniki robi się tu drugi Whirlpool kierownik swoje przyzwyczajenia przywiózł tu ze sobą i ludzi traktuje jak śmieci chyba że dobrze wchodzi mu się w (usunięte przez administratora)

prometeusz
@Agent Gwiazdy

fakt, czysty whirpool, lenie , zero jakośći, lodówki czy piekarniki? to ludzie idący na ilość a nie na jakość.

@Agent Gwiazdy

Usuwaja nie wygodne komentarze jak i ten ostatni o wiadomo kim pewnie się os**ł że wyjdzie na jaw jego miłosierdzie do pracowników, albo bsh się polapalo że wj***się na minę zatrudniając takiego wyrzutka i dba o image.

Bsh

Witam po przeczytaniu tych sterty głupot nie wiem co myslec o tym zakładzie tzw (usunięte przez administratora) wiadomo o obietnicach z sufitu i o premiach wirtualnych ,jakości wirtualnej i bhp ,jakiś wymyslonych zagrożeniach i wielkich bzdurach ,opowiadanych codziennie poprzez wyspecjalizowana komorke tzw koordynatorow i kierownikow o fajnej kasie masakra . Opowiadanie na spotkaniu z dyrektorem o stolowce i już ogłaszaniu na poczet rekrutacji poprzez dzieci tam zatrudnione w tym zespole o wirtualnej stolowce zakładowej której nie ma a miała być otwarta we wrześniu . Najwazniejsze zarobki na produkcji i norma ok 260 szt piekarnik z rotacja pracowników jak w mackdonaldzie przy tasmie akordowej ,ze zmienna norma do 290 szt i może byc więcej tzw testy bez przeszkolonych pracownikow aby premia byla lepsza chyba ,codziennie nowi ludzie nie wiedzący co tam sami robia --kwota 2300 z premia netto ,plus ta karta 190 zl od września ,to bardzo duzy zarobek na dwie zmiany . Rotacja ludzi z lodowek tzw sypialni bo tam to luzik i nagle ich zwolnienia l4 bo trafili do bagna ,gdzie się wymaga a mniej zarabia .obiecana premia wirtualna 750 zl brutto nigdy nie osiagnieta i nigdy nie będzie przy takiej organizacji na szkode pracownika i marki . Proszę ludzie jak piszecie, piszcie cos z sensem pracuje już tam trochę i widze realia tej firmy pozdrawiam wyrobnik norm BSH.

Pomocny

Pierwszy umowa na okres próbny 3 miesiące. Następna na 1 rok, no i później oczywiście na stałe. Karta sodexo, co miesiąc 190 zl, Multisport w cenie 19 zl, no i oczywiście co miesiąc premie w granicach od 500 do 750 zł brutto.

Jan !!! Sobieski
@Pomocny

Kiedy tam premia była 750 zł chyba że brutto sudexo też 190 zł ale brutto po co ktoś takie rzeczy pisze Medicover też nie jest całkowicie za darmo płacimy po części zaniego na pasku proszę sobie odszukać to są składki rzeczowe

@Jan !!! Sobieski

Kolego napisałem do 750 brutto. A ostatnio była 590 brutto. A sodexo od września ma być 190 na rękę... Jeżeli nie wiesz i nie jesteś pewny to proszę się dowiedzieć, a nie ludzi wprowadzać w błąd. Proszę pamiętać że jak ta firma nie ruszy to nie zacznie zarabiać więc ludzie też więcej nie będą dostawać. Dziekuje

@Pomocny

Premia może wynieść nawet 0 jeśli firma nie osiągnie żadnych celów. Aczkolwiek nie zdążyli się tak jeszcze

C
@Pomocny

Multisport plus? Jaki rodzaj karty za 19 zł ?

@C

Tak Multisport plus

C

To chociaż tyle się postarali... Oby jeszcze tylko chcieli lepiej ludziom płacić

Nie jesteśmy kolegami.

Nie jesteśmy kolegami

ANNA
@Pomocny

Czy jest wypłacany dodatek urlopowy z ?

Operator

Zapraszamy na dział wyrobów gotowych, mamy chyba najwyższe stawki wśród pracowników fizycznych. Wymagane uprawnienia na wózki widłowe. Pracujemy na osprzęcie z chwytakami, więc to jest specyficzna praca. Obowiązki: ściąganie lodówek i piekarników z sortera, rozładunki i załadunki samochodów ciężarowych, kontenerów, a w przyszłości wagonów, prace magazynowe tj. konsolidacja wyrobów gotowych, inwentaryzacje, dbanie o jakość, BHP oraz porządek. Wielu z nas zapewnia bezinteresowne wsparcie i pomoc w "nauce" pracy ;) Zapraszamy doświadczonych jak i początkujących operatorów.

@Operator

Na jaką stawkę można liczyć?

Operator
@Mario

Po 3 miesięcznym okresie próbnym wchodzi umowa na rok ze stawką 3800 brutto i premią 500 brutto (z możliwym liniowym wzrostem do 750 brutto za bardzo dobre wyniki produkcyjne, małe ilości wad, wyśmienite audyty bhp i jakościowe) Na start 100 zł netto na karcie sodexo launch pass (zbliżeniowa) - od września podobno ma wzrosnąć do 190 zł netto. W tym roku podwyżki wyniosły już 600 zł brutto, a to jeszcze nic, ponieważ produkcja i sprzedaż nie rozwinęła nawet skrzydeł w połowie ;) + wielu pracownikom powpadały już umowy bezterminowe :) + wszystko idzie do przodu, jest co raz lepiej :)

@Operator

A czy są możliwe nadgodziny i jak są płatne

Ale śmieci piszesz.

@Operator

Te ty chyba z (usunięte przez administratora)spadłeś, siejecie degrengoladę tutaj i mieszacie w małych rozumkach pracowników produkcji. Już w hr nie macie co robić?

road
@Operator

Witam. Mam uprawnienia na operatora, ale mało jeżdziłem. Gdzie wysłać podanie by dostać się na na ten dział ?

Ktoś
@Operator

Czyli hm... Ile można brać średnio na rękę. Ok 3000 to rewelacji nie ma. To na jaką kwotę mogą liczyć operatorzy wózków po roku pracy? Ile przychodzi na konto?

Dla pracowników jakości

Jak przebiega proces rekrutacji na pracowników jakości ? Jakie firma ma wymagania i jakie stawki ? Ktoś coś wie ?

Szok!!
@Dla pracowników jakości

Nie ma pracowników jakości w tej firmie?

chujoliza

Jest super więc o co wam chodzi?

dokładnie dokładnie ...

Boss

Jak się ciągle siedzi na l4 niż w pracy to tak już jest

@Boss

I to nie tylko w bsh

Fan telenoweli

Widzialem nie raz nie dwa leci na wszystko co sie rusza a ona mu obiadki gotuje. Oboje nie grzeszą inteligencją on ona i jej blond kumpela co nazywa sie jak zupka knorra i wykorzystuje ja na kazdym kroku i za plecami robi swoje

Obiektywnie
@Fan telenoweli

Bądźcie poważni kogo obchodzi innych prywatne życie!??? Tu chodzi o polepszenie warunków pracy a nie obgadywanie innych bo ch wam do tego kto z kim jest. Walczcie o kasę lepsze zarobki warunki pracy a życiem zajmijcie się swoim. Chodzące ideały

@Obiektywnie

Niby nikogo. Ale jak awansuje ktoś kto sam w życiu do niczego nie doszedł to jest coś nie halo. Zgadzam się z tobą ze trzeba walczyć o kasę, ale jakaś sprawiedliwość też się należy. Nie tylko przez szerokie nogi....

Korniszon
@Nnn

Dokladnie nie chodzi o to ze awansuja inni a nie my tylko o to ze awansuja (usunięte przez administratora) Obie te laski to tempe dzidy. A Patruś ciagke chodzi i sie drapie

Rafon
@Nnn

Ty no ja nie wiem jak tam twoja szmaciura (usunięte przez administratora) zrogowaciałą niedźwiedzica co się kurwi pod mostem za wojaka i siada jeb** na butle od wanisha i pijanom wozili po osiedlu w taczkach .... wiesz o co chodzi mnie nie przegadasz bo mi sperme z pały zjadasz (usunięte przez administratora) zrogowaciały frajerska chmuro (usunięte przez administratora) ci na matule je* ci starego

Korniszon
@Rafon

To o patrusiu czy o patrysi?

xxx

He zabolała prawda...

Tede

Rafon. Boska wypowiedź

@Rafon

Pokazujesz Koordynatorze swój poziom. Pięknie, kolejny awans murowany. Tym razem bez pomocy swoje ukochanej której robisz rogi. Super postawa.

Omg
@Nnn

Walnijcie wypowiedzeniem może w takiej sytuacji znajdzie się inne stanowisko żeby zachęcić was do pracy albo podwyżka... Dla mnie śmiech żeby operator z różnymi kursami miał tylko 3000 do ręki . A musi robić robotę swoją i utrzymania ruchu ( stanowisko w innych firmach które zajmuje się ustawianiem maszyn)

Trzeba wpie..olić konfidentowi ... Pracował on kiedyś w Whirlpool na Psim Polu na zmywarkach na linii jako pracownik produkcji ... Strasznie prymitywny buc ...

@anonymous

Konfident Patryk K. o nim piszę ...

Mario

Jak wygląda praca na magazynie ? Na jakie zarobki można liczyć ?

Wystarczy spojrzeć na Rapę i wiadomo kto to jest ........ ......... ale ona tego nie rozumie bo ma siano w głowie ....

Frajer za 2700

Będzie mieli rotację pracowników a co za tym idzie wytraty na każdej płaszczyźnie materiał jakość ilość to są skutki postępowania kierownictwa wobec pracowników. Ale co się dziwić jak spora część kierownictwa jest z w...la zakład będzie co najwyżej przeciętny na miejscu Pana W bym wyjj tą klikę.

Nieznajoma

Praca ok. Wiadomo nie wszystko jest dograne, ale firma dopiero się rozwija więc nie ma na co narzekać. Ci co narzekają to pewnie zero doświadczenia nie mieli w innych firmach.

Niewinny

Jak wygląda rekrutacja na operatora maszyn ?

Hejka

Upaly mijaja jsk teraz jest

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.