Opinie o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

Bywalec

Witam rodacy ???? A co sądzicie o Pani koordynatorrrrr... M. Z? Jak tam na przedmontazu życie kwitnie? ????

Puszekokruszek

Co sądzicie o reworku na dziale lodówek? Dostałem ofertę pracy opłaca się? Jak atmosfera? Możliwości rozwoju?

BonaparteNapoleon
@Puszekokruszek

Czy Pan. S.S Karaczan dalej sprawuje rządy na reworku???

@Puszekokruszek

Z Panią A. B która ma ostatnia szansę szkoda gadać bez urazy dla chłopaków

Omatkobosa
@Głos ludu

Pani a.b szefuje na reworku??

Hakuna matata
@Omatkobosa

Pewnie sprząta

Luta

Proponuję zabrać pewnej dysponenentce o inicjałach AS telefon komórkowy. To jest nieśmieszny żart - pracownicy zapieprzaja a ta za ich plecami czy przy biureczku przegląda sobie fejsika. Żenada pełną parą.

Hakuna matata
@Luta

AB też to robi. Albo udaje całymi dniami że coś robi przy kompie.

Gość 11

Hej mam takie pytanko słyszałam że w bsh można za miesiąc zarobić 3500zl na rękę czy to prawda czy tylko ktoś się przechwalał?

pupek
@Gość 11

można jak natrzepiesz nadgodzin grubo powyżej 200 to owszem

Ciekawy
@Gość 11

Patryka B. znów poniosło

Nicky
@Ciekawy

Co odwalil? Mozg wycisnol na silce?

Fafi
@Nicky

A mnie mówili że godziny do odbioru ... Że nie ma płatnych nadgodzin. Dlatego praca przestała mnie interesować

Pracownik Produkcji

Najpierw były robione testy zręcznościowe, co osobiście mnie upokorzyło bo jeśli wiem że nie dam rady pracować to się tam nie pacham. Później rozmowa na temat produkcji i zarobków. Po całej rozmowie która trwała długo, stawkia zasadnicza była zdecydowanie za niskia benefity jak w każdej firmie ale premia niska a do tego brak sobót/niedziel ( inne firmy mają 100% i 150% a nawet 200% płatne weekendy) żeby dorobić ewentualnie dzień do oddania. Dlatego nie została przyjęta przeze mnie oferta pracy w tej firmie. Choć na początku pani przez telefon oklamala mnie że mogę liczyć na 3000 do ręki. A okazało się na miejscu że max 2400... A to za mało.

Odnośnie produkcji

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Miki

Witam Czy na produkcji pracuje się na 3 zmiany

Obserwaror

Wszyscy tylko marudza ,jecza,czy ktoś Was trzyma tu na siłę? Czy wasza praca jest aż tak ciężka że ciągle marudzicie. Sami od siebie nie dajecie nic A wymagacie od innych. A jak coś nie po waszej myśli to najlepiej w piątek pod Finlandią stanąć i po problemie. Żenada....

@Obserwaror

Wal się w dziub dzbanie bo orientację pod biorkiem masz dobrą jak widzę na kolana i żałuj za grzechy fugo babilonska

Tukan Kutan
@Głos ludu

Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; Nie marnujcie nasienia i wina Dzieci: Sperma jest święta, sperma dobra jest. Kiedy się marnuje, Pan Bóg gniewa się. DZIECKO: Paskudni poganie ziemię kropią nią. Bóg ich za to strąci w otchłań wiecznych mąk. B2MAN: Wrze mongolska sperma Cuchnie mokry pies Od zazdrości piecze W (usunięte przez administratora) palec jest

@Tukan Kutan

Co za dzban bibli mi nie cytuj znalazł się święto (usunięte przez administratora)

grapler

zostały tylko (usunięte przez administratora)baby z okolicznych wioch klakierzy (usunięte przez administratora) koordynatorów którzy mają intelekt ameby ogólnie dno

Tukan Kutan
@grapler

Śniady królu Bitumenu (usunięte przez administratora) Zrob przysluge sercu memu Skończ to glupie (usunięte przez administratora) Refren: Asfalt nie chce wiązać zimą Wiatr biednemu w oczy wieje Az (usunięte przez administratora) mu pękają A (usunięte przez administratora) z zimna mu maleje

Miki

Witam Czy są teraz przyjęcia w bsh na produkcje

@Miki

Po nowym roku

Fan Marka N.

Panie Marku, schodzisz na psy. A.B i J.B na reework. Parodia.

Katarzyna
@Fan Marka N.

Jesteś w stanie opisać bardziej szczegółowo, co takiego obecnie dzieje się na dziale reework w firmie BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego? Nie mam wiedzy na temat tego miejsca pracy, więc chętnie dowiedziałabym się, jak wyglądają warunki zatrudnienia oraz pracy w tym miejscu. Proszę, abyś podzielił się swoimi doświadczeniami na ten temat.

Dziabnięty

Wraca pająk po drabinie - skąd ty wracasz skurweszynie? - byłem zgwałcić muchę końską ale szapre ma za wąską

Admin czego usunołeś wierszyk

dorota

Logistyka -tragedia! Bhp-tragedia! Chwila nieuwagi a można zginać na hali lub na magazynie rozjechany przez wózek widłowy lub ciągnący !!. Kierownictwo oraz koordynatorzy -Porażka! Jedna wielka dezorganizacja pracy, poganianie i chaos! Płaca -mizerna! Jednym słowem kołchoz bez przyszłości owiany w piękne opakowanie na zewnątrz.

@dorota

Płaczący pracownicy--- tragedia

Dobrze Wam życzę :)
@dorota

Jak chodzicie jak święte krówki i myslice tylko o łące to wasz problem. Patrzcie gdzie chodzicie a nie narzekania bo oczy to chyba w (usunięte przez administratora)macie. A co do płacy jaka praca taka płaca. Osobiście zapłacił bym mniej patrząc jak się opierdzielacie.

Jak można wykręcić 10 wad A na początku miesiąca tumany

Ktos
@Głos ludu

Trzeba było się zabrać do roboty tlumanie.

nNn
@Ktos

Może gdyby nasze kordynatorki schylajac się pokazując nam bieliznę i cały tyłek, nie prowokowały tak, mniej było by wad.

@Ktos

To mogli elity do Łodzi nie wysylac

onn BSH
@nNn

Gdzie macie takie widoki ? ? :D

@Ktos

To trzeba było zatrudnić ambitnych materiałowców A nie dupowłazy,które siedzą na telefonie zamiast pilnować zlecen

Wojownik z drzwi
@Głos ludu

Tyle wad bo wady od niewady nie potrafia tumany rozróżnić. Maja z tego premie ponoc ze wala wady. Raz wada a na nastepny dzien przychodzi ktos inny i mowi ze nie wada. Co za banda. Ten ich kierownik niech sie zastanowi czy nie warto w koncu (usunięte przez administratora) ruszyc z klimatyzowanego biura i zrobic z tym porzadek. Ktos wie wogule jak on wygląda bo ja na oczy goscia nie widzialem a jestem tu juz kilka miesiecy.

Nie tłuman
@Głos ludu

A kto wierzy w te wady A??? Dali podwyżki i wyrównuja zmniejszając premie.

Strażnik sprawiedliwości
@Wojownik z drzwi

No w tym miesiącu niezłą premia wleciala za wady. Nie możemy o tym głośno mówić, bo byłby problem, ale za każdą wadę A dostajemy po 500 zł premii. Im więcej tym lepiej, ale też nie można przesadzic. Ale święta ida, chyba sam rozumiesz że prezenty dla dzieci trzeba kupić. A szefa nie widziałeś nigdy, bo właśnie jest na urlopie, bo firma go nagrodziła i został wysłany na urlop na Karaiby za dobrą ilość wad. No cóż - taka szara rzeczywistość

Pickle Rick

Dzień dobry, jestem człowiekiem z ulicy. Mam znajomych na swojej ulicy i w ogóle kręcę się tu i tam. Czy też mogę tak zarabiać ?

@Strażnik sprawiedliwości

Jak można dawać ludziom wady i ucinać premię bo tego wymagają przełożeni. Chory system. Jak nie było od kilku dni wady to nagle jebs wskaźnik strzela w górę. Wyciągną jakaś część albo podmienia dokumenty i już premia na nowe autko leci

Głos bsh

Maciuś?

@Głos bsh

Wujek Staszek?

Bez Nika

Ten Bosz to jakieś dno. Kierownicy i koordynatorzy - porażka.

Głos ludu

Pewien człowiek spać nie może myśli tylko o oborze robi wszystko jak najgorzej sciemnia tyle ile może wciąż papiery wypisuje bo awaria go ruinuje stoi biedny i tłumaczy chodź kolegów nie uraczy żeby pomóc zrobić lepiec wciąż coś psuje małomleczek lider z niego będzie żaden....

Zmywarki

Mobbing jest widoczny codziennie koordynator ma swoich pupilkow którzy robią co chcą a reszta musi jeszcze ciężej zapier... Do tego awanse tylko po znajomości bądź w rodzinie. Jeżeli człowiek jest chory to musi pracować nawet z temperatura bo jeżeli pójdzie na L4 to zostanie przeniesiony na inną zmianę bądź w przypadku pracowników z Agencji po prostu zwolniony. Jeżeli chodzi o kasę to z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Co tu dużo mówić lepiej omijać firmę szerokim łukiem.

Alicja
@Zmywarki

To w BSH są pracownicy zatrudnieni przez agencję ? Z tego co mi wiadomo to umowy są pospisywane bezpośrednio z pracodawcą .

Świnka pepa

Nie sądzę. To się dzieje na codzień. Koordynatorzy nietykalni,traktuja ludzi nierówno. Czas chyba zmżeby ktis sie tym zajoł bo sypia sie wypowiedzenia. Żałosne.

Kiler

Żenada stoi się na jednym i tym samym stanowisku pracy brak jakich kolwiek możliwośći nauczenia się po mimo wielo krotnego proszenia , i tak mają to w du.... Moje sugestie dla BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.: Jeśli już chcecie aby ludzie na audytach mówili o samodoskonalenie to dajecie im taką możliwość bo w tym momencie to brednie .

On

Koordynatorka J. B. i jej pupil (usunięte przez administratora)) to koszmar (usunięte przez administratora) i brak kultury to główne cechy tych "pan" nie dziwne że ludzie chcą przejść na drugą zmianę. Byle do grudnia i czas się pożegnać z tą firmą.

@On

Zgadzam się że pani zupka knorr jest tragicznym człowiekiem i jeszcze gorszym koordynatorem. Mam nadzieję że już niedługo nim będzie i ktoś pójdzie po rozum do głowy. Taki człowiek to taki koń trojański, rozwali montaż od środka.

Gorszy sort
@On

Ciekawe kto chce przejść na drugą zmianę? bo jak na razie zmiana pani(usunięte przez administratora) wcale na nią nie narzeka. Pani (usunięte przez administratora)to jedne z lepszych koordynatorek.

@Gorszy sort

Ciekawe w czym są najlepsze ?? Chyba w tym że ciągle ich nie ma na hali ...????

Smoczyca
@Montażystka

Mam wrażenie że czepiacie się detali nie znając charakteru pracy na tych stanowiskach..... owszem wyjścia na kawkę i obiad to przesada ale są też inne priorytety o których nie wiecie. Wytykacie błędy innych A sami swoich nie widzicie.... czy wiecie jaka będzie w tym miechu premia pewnie 0 zł bo tyle wad.....I myślicie że czyja to wina ich???? Zastanówcie się nad soba bo nigdy nic nie ugramy jak nie będziemy zespołem i każdy będzie miał wyj....e. musimy współpracować A nie jeden w podpi.......dalac.

Mający szacunek do siebie
@Gorszy sort

Lepsze koordynatorki ????dobre sobie. Awans po "zaliczeniu" zimnego na patyku . To znaczy że jest się lepszym koordynatorem? Pytam bo nie wiem. Dlaczego nikt, nie narzeka na płeć męska? Zaraz będzie że dyskryminacja!!!! Nie kuźwa, życie. Wkurza mnie polityka tej firmy, ludzie bez szkoły, faworyzacja. Szanowny Zarządzie Firmy BSH, pokażcie ludziom jakie Firma dzięki działaniom najlepszych koordynatorek przynosi zyski???? Zatrzymana 2 zmiana, brak 3. Super. Aż chce się pracować w tym s.y.f.i.e.

Mający szacunek do siebie
@Smoczyca

Na kawę? Czy na kolejnego papierosa lub ...

Doswiadczony
@Gorszy sort

J. B. ma za mało ludzi, a jeszcze co poniektorzy zostają do grudnia i albo inny dział, albo firma, kasa kasa, ale atmosfera jak z horroru, szkoda że traktują nas jak dzieci i jeszcze donosi ciele Mateusz, Kaśka i Patryk, droga trójce nie tedy droga, chyba lepiej żyć ze wszystkimi w zgodzie, wyżej przez to nie pójdziecie.

@Gorszy sort

Szkoda ze nikt głośno o tym nie mówi, ale prawda jest ze sporo ludzi nie chce być na tej zmiana, u Patrycji, teraz Gosi ludzie są bardziej zgrani.

Pracownik p
@On

wszyscy koordynatorzy tacy sami. Hukową atmosfera Krasinska baba chłop drze mordę i jej czarno rudy podpirdalacz. Chodzą na kacu dwie i nikt tego nie widzi albo udaje.brak szacunku do ludzi i do siebie jako kobiet -żal same dno

Denny
@Doswiadczony

Ludzie zwalniają się hurtowo i nikt nie reaguje. Nikt nie pyta dlaczego. Połowa osób na zwolnieniu, bo nie wytrzymują napięcia. Drogi zarządzie, strzelacie sobie w kolano tymi delegacjami do Łodzi I na piekarniki. Myślę, że lepiej by było dac Niektórym postojowe niż nie pozostawiac im innego wyboru jak zwolnienie się.. Odchodzą naprawdę kompetentni ludzie. Zostaniecie z bandą niedoświadczonych pracowników. Będą się sypać wady ,atmosfera się jeszcze bardziej pogorszy, morale będą szorowac dno

@Smoczyca

Ja osobiście nic nie mam do koordynatorów. Chcą zapalić to niech idą, chcą zjeść to niech idą. Ich sprawa..byle by było wyraźnie powiedziane jakie komponenty idą do jakiego zlecenia, żeby nie było wad A. Najgorszym problemem w tej firmie na chwilę obecną są te patologiczne delegacje. Przez te wyjazdy do Łodzi I wypychanie pracowników na piekarniki ludzie zaczynają rzucać wypowiedzenia. Znaczna część stanowisk na kuchenkach jest fajna,a praca lekka( przedmontaz). Niestety są też takie, gdzie pracując myśli się o rzuceniu wszystkiego i wyjściu z pracy. Łódź- też haos. Nie wszyscy mają możliwość wyjazdu z Wrocławia, ale zostali do tego zmuszeni . Groźba zwolnienia z pracy (w wypadku odmowy wyjazdu)była przekazana między wierszami, nie wprost. Ludzie chca pracować, ale niektóre warunki pracy zmuszają ich do pójścia na l4 lub w ostateczności złożenia wypowiedzenia. Drodzy dyrektorze, kierownicy linii..dajcie nam szarym pracownikom możliwość wyboru. Traktujcie nas jak ludzi,zrozumcie. Wysłuchanie argumentów. Chcemy pracować w fajnej atmosferze. Niefajnie jest przychodzić do pracy w stresie. Jesteśmy tylko ludzmi.

Obiektywny Obserwator
@On

Co do samicy AS jak najbardziej się zgodzę, wiecznie pretensjonalny wyraz twarzy, krzyczy bez powodów nie potrafi odezwac sie do pracownika bez użycia minimum jednego przekleństwa. Moim zdaniem reszta dysponentów linii odwala kawał dobrej roboty i odwalają 3/4 roboty koordynatorów dziwi mnie tylko to ze skoro robota jest taka łatwa i przyjemna i (usunięte przez administratora) platna to czemu sami nie pojdiecie na te stanowiska a tyle wad ile idzie jest też nasza wina bo gdyby kazdy byl skupiony i jakos zaangazowany w ta prace a nie ze wszystko podstawia mu pod buzke.

Łódzki
@Świnka pepa

W łodzi haos?? Kierownik pierwsza klasa. Ogarnia wszystko

N

Pracownikowi nigdy nie dogodzisz. Po rozmowie dostajesz informacje o zarobkach, po co sie zatrudniasz skoro Ci sie nie podobaja? Za goraco? W firmach produkcyjnych na hali zwykle jest goraco ;), co w tym szokujacego? Wymagasz od pracownika biurowego, zeby wyszedl pracowac na hale? Niby czemu mialby to robic? Po to sie uczyl i aplikowal na takie stanowisko, zeby mogl pracowac w biurze, Tobie nikt nie broni aplikowac. Masz wyksztalcenie, doswiadczenie? Skladaj CV! Z tego co widze to pracownicy produkcyjni awansuja i to na koordynatorow wiec rozwoj jest. Czy Wam sie wydaje, ze firma produkcyjna bedzie Wam co miesiac dawac podwyzki i awansuje kazdego pracownika? To kto by wtedy pracowal? Firma jest w miare. Jak ktos chce pracowac to nikt go nie zje. Gorzej maja pracownicy, ktorzy sa wiecznie na L4 I ktorym nic sie nie chce, dla takich nie ma miejsca. Male zarobki na operatora? Znajdz inna firme ;). Przepracowalam 10 lat jako pracownika produkcyjny i uwazam, ze zarobki sa ok.

Xxxx
@N

Jasne, żałosne wypociny. Firma dno, kierownictwo, koordynatorzy dno, awans po znajomości lub przez danie .... Ogólnie porażka. Brakuje Wam ludzi do pracy bo szybciej odchodzą niż dobrze zaczną pracować. Jesteście nieporozumieniem na rynku pracy i tyle.

ktos
@N

Niektórzy się uczyli, a pomimo tego pracują na stanowiskach "robotniczych". Denerwuje mnie takie gadanie. Uważasz,że tylko osoby po podstawówce czy zawodówce pracują na produkcji czy na magazynie? Zdziwiłbys się.

N
@ktos

Co to za bzdury?! Skoro masz predyspozycje to aplikuj. Ktos Cie trzyma sila na tej produkcji? Masz pretensje do calego swiata, ze Ci nie wyszlo czy co?

ktos
@N

To nie są żadne bzdury, po prostu uswiadamiam Cię, że takie sytuacje mają miejsce. Na marginesie, nie pracuję w BSH, przeglądam opinie gdyż zastanawiam się nad zmianą pracy, tyle i aż tyle.

Tros
@ktos

Twoja wypowiedź nie ma sensu. Masz predyspozycje i wykształcenie to kto ci każe pracować na produkcji??? Takie sytuacje maja miejsce? Gdzie? Czy tu rozmawiamy o tej konkretnej firmie czy o jakichś twoich żalach do świata? Może ktoś ma wykształcenie i pracuje na produkcji bo chce? Czyj to wybór?

Miler
@ktos

Jak nie pracowałeś w BSH to po c(usunięte przez administratora) się wypowiadasz

Montażowy żigolak
@Miler

BSH świetna firma, świetne zarobki, piękne dziewcznyki :)!!! dziewczynki kocham was

Zdegustowana
@N

Oj i tu bym się kłóciła...są wyjątki co siedząc więcej na l4 niż w pracy dostają umowę na stałe i podwyżkę większą niż przeciętny pracownik produkcji....w życiu można się ustawić, tylko co z szacunkiem do samego siebie ???

Jenny
@Xxxx

Dokładnie! Szybciej odchodzą niż przychodzą! Kulka w łeb A nie delegacje! Teraz wam ludzi ubylo, bo ich nie szanujecie. Zamiast zadbać o pracownika to pod groźbą zwolnienia ich wywaliliście do innego miasta i do (usunięte przez administratora) na piekarnikach. Parodia!

świerzak

Operator wózka widłowego czy ma możliwość często sobie dorobić w sobotę lub niedzielę ?

Doswiadczony wyrobnik norm
@świerzak

Witaj dorobisz sobie w innym zakładzie tutaj linki zamykają ,nie przychodz do tej firmy bo to porazka ,w zeszłym tygodniu na jednej zmianie dalo wypowiedzenia 4 osoby ,wiec co to za firma gdzie rotacja jak w tanim barze ,tam gdzie sa ciagle przyjęcia to wiadomo ze (usunięte przez administratora) i nic nie zarobisz nonstop nowi ludzie a teraz to odwołali rekrutacje we Wrocku ze względu na brak chętnych.

Xyz
@Doswiadczony wyrobnik norm

4 osoby na 980 zatrudnionych to g.u.w.n.o

Doswiadczony wyrobnik norm
@Xyz

980 osob to chyba z tymi co maja się zatrudnić wirtualnie na te 3 zmiany

Miler
@świerzak

w niedzielę można dorobić albo w tygodniu nadgodziny. Sobota za dzień wolny

Krystyna123
@Miler

Tak, tak. Już tak było, że w niedzielę będą płacić jak za papieża a jak przyszło co do czego, to kiedy chcecie wolne.

mlody
@Doswiadczony wyrobnik norm

A czemu az 3 zmiany tyle maja zamowien?

Głos ludu

Do roboty nieroby a nie głupoty wypisujecie na forum

Obeznany

Ta firma to nieporozumienie Wymieńcie kierownictwo Wymiana kierowników

@Obeznany

I co niektórych pracowników którzy ciągle "płaczą".

Obeznany
@Montażystka

I niektóre pracownice które dają

Ciekawy
@Obeznany

A które dają??

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.