Opinie o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

były z SC na urlopie

Jako były pracownik BSH, mogę napisać kilka słów o firmie w której skończyłem już karierę. Zacznę od pozytywów bo ich jest zdecydowanie więcej. Firma prezentuje się z zewnątrz jak i od wewnątrz bardzo dobrze, w końcu jest to potentat na rynku który oferuje też solidny pakiet benefitów swoim pracownikom i pewne zatrudnienie. Wynagrodzenie nie jest złe, ale są firmy które pacą za fizyczną pracę dużo lepiej (tutaj duży minus za brak ekstra płatnych sobót). Atmosfera jest jak w domu, ale tylko w biurze HR gdzie sympatycznym rekrutantom zależy na kadrze pracowniczej. Poza tym wszystko jest zależne od tego gdzie się trafi i na jaki dzieł się trafi, bo można trafić dobrze jak i źle. A kadra kierownicza na niektórych działach czasem sprawia wrażenie jakby została wzięta z łapanki. Jej zachowanie też daje wiele do życzenia względem zwykłego pracownika. W każdym razie jak już źle trafisz i chciałbyś to zmienić, nie zdziw się że firma nie da ci szansy i wyemigrujesz za bramę, takich przypadków było juz kilka, sam znam to z autopsji . Poza tym trzeba walczyć o swoje bo może ktoś wcześniej stwierdził , że nadajesz się idealnie (degradując cię zawodowo) do przepychania wózków i niczego innego poza tym. Przez co szansa na rozwój w firmie jest równa zero i to pomimo tego, że jesteś starym pracownikiem, który powinien umieć wiele... Nie zdziw się też, że ktoś podpiera ścianę lub ma dużo czasu na granie w gierki podczas pracy, bo to znajomy kierownika. Tak taka patologia też niestety ma miejsce. Reasumując, firmę uważam za bardzo dobrą w której warto pracować jeśli tylko ma się szczęście i trafi na życzliwą zgraną ekipę w okuł siebie.

@były z SC na urlopie

Co do łapanki pracowników to zgadzam się w 100%. Teraz biorą kto się nawinie, ponieważ ludzie nie chcą tu pracować.

Witam !!!! Panowie jesli chcecie pracować w BSH piekarniki na dziale SC u Pana Kordynatora M.SZ nie polecam zrobiła się tam jedna wielka klika , kilkoro pracowników dybie ciężko a kilku pupili usadowili się na lżejszych procesach i godzinę przed zakończeniem pracy mają koniec cytuje " kochany ja już mam koniec pracy mogę iść do domu " a godzina na zegarku 13 sta. Nie wspomnę że co godzinę chłopaki z SC wychodzą na fajkę i kawkę , nikt z tym nic nie robi bo są nie tykalni . A Pan Marcin .K. zastepca Marcina .SZ nic nie robi niby taki spec od pewnych spraw a nie potrafi ogarnąć pewnych spraw na dodatek jeden drugiego kryje . A co,najgorsze nie warto się odzywać bo jak coś powiesz to zostaniesz zdegradowany na najgorszy proces . JEST TYLKO JEDNO PYTANIE W CZYM JEST GORSZA PRODUKCJA OD SC BO CI PANOWIE MAJA LAJT WYCHODZĄ NA PRZERWĘ KIEDY CHCĄ NAWET 10 MINUT PRZED PRZERWĄ I NIKT IM NIC NIE MÓWI. PANIE DEREKTORZE PIEKARNIKOW PROSZĘ ZAINTERESOWAC SIĘ CO SIĘ DZIEJE W FIRMIE .

MilfRUN

Jak chłopaki potrafią się wyrobić to chwała im za to, a lelum polelum co nawet na smieciach nie daje rady i trzeba mu co chwilę zmieniać proces bo może gdzieś się odnajdzie zawsze będzie narzekać. Psy szczekają, karawana jedzie dalej...

były z SC na urlopie

Odnoszę nieodparte wrażenie, że ktoś posłużył się moim odejściem, do wylania żółcią swoich flustracji. A nóż mu się poprawi.

Praca praca praca

Ktoś coś usłyszał , jak ktoś coś do kogoś mówił i jest teraz afera . Uszy sciany maja.

@Praca praca praca

Rozwiń temat

Wuja

Siema w logistyce i transporcie to ujmę to w 4 wyrazach ;Kolesiostwo,kumoterstwo,słabe zarobki 2200 na rękę,i brak szacunku od strony kierowniczej.Jestem 8 miesięcy i coraz gorzej.Możliwość rozwoju jak znasz odpowiednie osoby ,podwyżka po roku przepracowanym i ocenie ,dali śmieszną premie która tną czym się da ,była fajna premia frekwencyjna to zabrali i zrobili ogólną premie na 2 zakłady także 2500-2600 z max premią.Dla mnie gołym okiem widać że pobrali kolegów z innych firm np (bosh z Mirkowa) i się windują ,nieliczni jakoś awansują bo wkońcu to nowa firma .Ja osobiscie rozglądam się za nowa pracą.

glaca
@Wuja

Jakie 2500-2600zł z premią?! Produkcyjny robol max 2400zł na rękę plus 100zł karta lunch i zapiernicz okropny na lodówkach pełno bubli po 100szt w plecy co dzień na zmianach pseudo koordynatorki pobrane po znajomościach na niczym się nie znają i tylko z ryjem do ludzi mobbingują i wprowadzają terror i swoje zasady pełno konfidentów kolesiostwa podejrzanego lizusów ogólnie kicha omijać szeroko ten zakład nie polecam absolutnie ogólnie stawki jedne z najniższych na dolnym śląsku omijać ten zakład szerokim łukiem ludzie

@glaca

A co się dziwić, skoro wielu pracowników przyszło tu z whirlpoola. Takie zachowania wynieśli właśnie z niego. I tutaj robi się ten sam (usunięte przez administratora).

Ruda tańczy jak szalona
@glaca

Glaca robolem ty jesteś a na produkcji zarabia się 2400 brutto coś Ci się pomyliło , a widzę że opinia o panach odblaskowych to duża jest . Śmiechu warte za robotę się wziąść obiboki

Pracownik Produkcji

Najpierw były robione testy zręcznościowe, co osobiście mnie upokorzyło bo jeśli wiem że nie dam rady pracować to się tam nie pacham. Później rozmowa na temat produkcji i zarobków. Po całej rozmowie która trwała długo, stawkia zasadnicza była zdecydowanie za niskia benefity jak w każdej firmie ale premia niska a do tego brak sobót/niedziel ( inne firmy mają 100% i 150% a nawet 200% płatne weekendy) żeby dorobić ewentualnie dzień do oddania. Dlatego nie została przyjęta przeze mnie oferta pracy w tej firmie. Choć na początku pani przez telefon oklamala mnie że mogę liczyć na 3000 do ręki. A okazało się na miejscu że max 2400... A to za mało.

Odnośnie produkcji

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
szukajacy pracy

Witam wszystkich co aplikuja do BSH bylem dzis na rozmowie zaproponowali mi 2000 tys na reke wiecej nie daja, szkoda czasu na ta firme

@szukajacy pracy

zapomnialem dodac w Biedronce za wykladanie towaru daja wiecej

@szukajacy pracy

A czego się spodziewałeś bez szkoły na produkcji? Przykręcać śrubki i elementy każdy potrafi. Chcesz zarabiać więcej? idź zrób szkołę, jakiś kurs czy coś. Na przykład operator wózka, za kilka stówek. Teraz każdego biorą jak leci. A kasa prawie 3 klocki na rękę - ale to już trzeba coś umieć zrobić.

@albert

Że co? Operator więcej. Wykształcenie, kursy mówisz???!!! Przeanalizuj wykształcenie kierowników zanim oceniasz pracowników produkcyjnych. Otóż, ten najmądrzejszy kierownik, J. S, skończył zawodówkę samochodową i zarabia tyle kasy bez Twoich idiotycznych kursów i szkoleń. Jeśli nie znasz tematu, proponuje nie pisać. Ja osobiście jestem zażenowany że są tacy kierownicy, którzy nie dorastają zwykłemu pracownikowi do pięt.

@szukajacy pracy

Miało być zdruzgotany ale słownik wklepał zażenowany.

@Wkurzony na maksa

A co ma wykształcenie do bycia dobrym fachowcem???

@Hmmmm

Jesteś idiotą, tyle.

@albert

Mam wiedze na te maszyny ci mialem pracowac ale to sie nie liczy, cZy cos potrafisz czy nie daja tyle bo tak sie przytjelo ze Polak robi za darmo.

@Wkurzony na maksa

Po czym wnosisz że jestem idiotą??

@anonymous

Twoje pytanie jest odpowiedzią

@Wkurzony na maksa

Musisz być mega mózgiem skoro po jednym zdaniu potrafisz trafnie określić człowieka. Szacun ????

gorgonzola
@Wkurzony na maksa

Ma tyle doświadczenia i umiejętności ze może mu to niepotrzebne. W bsh ogarniętych ludzi doceniają i szybko awansują. Ale nie ciebie wiedziałeś ze tak będzie dlatego wybrałeś biedre heh

Odpowiedzialny anonim

Wiecie co. To jest wszystko jedna wielkie przegięcie paly co tu robicie! Zaczynałem jako kierowca wózka a teraz jestem operatorem na trudnej maszynie. Takie coś co to się odwala to jest dla mnie tragedia. Chociaz często mam na pienku z kierownikami to tak naprawdę sa w porządku i szukają rozwiązań. Muszą tak robić w pracy nie ma zartow jedna sekunda i cie nie ma a dzieci co! Najgorsze jest to że nie wszyscy to rozumia aby nie bylo problemu korzyystaja z wiedzy a pozniej maja cie gdzies.

Srantrator
@Odpowiedzialny anonim

Brawo Remek za postawę!

Były
@Srantrator

Wiesz co panie odpowiedzalny anonim,,,,, dowiem sie kim jestes i za to ze podszywasz sie podemnie to pogadamy o inaczej ! Zacznij się bać , bo ja ci nie wybacze!!!

Zainteresowana parac.
@Były

A co,prawda boli i czy to nie idzie w parze z mobingiem . Odrazu. Widać jaka atmosfera . Miałam chęć składać papiery do tej pracy ale widać że strach się bać.

Tak sobie

Nie będę się wypowiadał jakie warunki som bo takie jak indziej. Atmosfera na obszarach niektorych dziwna. Zwlaszcza na zmianie drzwi gdzie liderzy ok inaczej z gostkiem co w zoltej kurtce chyba spi. Jest taki co z taboru cyganow chyba jest. Mało wyglonda bo oczy ma mongolskie i nie potrafi zdania zbudowac. Ale parkuje kolo dyrektora swoj woz cyganski i sie podlizuje i donosi. Uwarzac na niego

Byly pracownik
@Tak sobie

A jak on sie nazywa ?? Widocznie jestes ciulem a nie pracownikiem.... Dlaczego nie powiesz jemu to w oczy tylko nadajesz bzdury na necie?? Pracowalem na drzwiach i było ok ..Najpeierw powiedz to jemu w oczy a pozniej gadaj o nim ba necie ! A co do skownictwa to naucz sie pisac ciamajdo ! Pozdrawiam....

Były
@Tak sobie

Tak. Sobie ,,masz do mnie problem ???? To zadzwon do mnie to pogadamy! Numer znasz idioto !

Jakut

Praca jak praca, demotywujące jest to że co po niektórzy zamiast pracować obijają się np. pan odblaskowy posiadający cechy pewnej grupy etnicznej odpala jednego papierosa od drugiego snuje się jak smród po gaciach a ludzie patrzą i się w*** , korzysta z telefonu gdzie inni maja zabronione, swoim srebrnym taborem jeździ po drogach wew zakładu z dużą prędkością wykonując niebezpieczne manewry/zrywy mające na celu pokazanie że sznurki którymi powiązany jest tabor nie są drugiej lub trzeciej jakości. Uderzające podobieństwo : https://www.youtube.com/watch?v=jGAkWygct9o

osrani

Zakład poziom PRL są równi i równiejsi chodzą palić a ty zapierd**** łażą (usunięte przez administratora) robią popieram tego typa co im wsadził h**ja prosto w korporacyjne serce, pewnie osrani są po pachy.

Realista
@osrani

Pracy we Wrocławiu jest sporo. Jesteś Panem swojego losu... możesz pracować gdzie chcesz albo idź na studia pracuj dobrze to moze za parę lat będziesz stał i palił z nimi. Do brania to każdy się zgłasza ale żeby dać coś od siebie to kolejki nie ma. Ja nie pale i jakoś nie bolą mnie cztery litery jak widzę że inni palą. Maść na ból (usunięte przez administratora) jest w tubkach na allegro koszt 5zl. Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki lub skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą....

Dr Basen
@osrani

Odpuść internistę, nakładaj w dużych ilościach i rozcieraj dokładnie.

@Realista

medyk się znalazł,chyba to jest P.Jacek

Ktoś może opisać jak wygląda praca w fabryce kuchenek ? Atmosfera , zarobki , kierownictwo ? Chodzi mi o dział jakosci bo chciałbym aplikować na stanowisko kontroler jakosci a jeśli się nie uda to może operator maszyn

baca
@Kandydat

Zarobki 2100 + premia ruchoma około 2 , 3 stówy +karta 100zł lunch pass

Albert
@baca

Wydaje mi się że w jakosci zarabiają więcej niż na produkcji..

Albatros
@Albert

Z tego co wiem zarabiają podobnie

Jan jan

Praca, nie jest zła ( na produkcji ) Płacą mało, ale czynności nie wymagają myślenia, można przyjść na 8h , wyłączyć mózg i robić jak ta małpa, te same czynności kilkaset razy. Ludzie chcieliby zarabiać po 3 tys na rękę, ,za wkrecanie caly dzień śrubek. Nie rozumiem ludzi, narzekają, gadają po kątach, a później siedzą cicho, gdy ktoś pyta o warunki pracy. Pracy jest dużo, można zmienić

Procesy

Nie rozumie czemu jak komus przeszkadza praca tutaj to nie idzie gdzie indziej. Teraz wszędzie znajdziesz pracę we Wrocku bez problemu i bez spiny. A moze lepiej jeczec i stekac jak stara baba jak to nas dojezdzaja... Chojrak w necie (usunięte przez administratora) w swiecie. O bezpieczeństwie gadaja do orzygania akurat i czegos takiego nigdzie nie qidzialem.

Inny punkt patrzenia
@Procesy

A dlaczego ludzie nadal nie zmieniają pracy? * ponieważ tu mają bliżej, * być może z dobrym dojazdem, * bo tu jest łatwa umysłowo praca, * bo znają się tylko na "przykręcaniu śrubek" * bo wszędzie indziej ich nie chcieli, a co najistotniejsze: * bo liczyli na normalną pracę z godnymi zarobkami i ludzkim traktowaniem pracownika, * bo naiwnie wierzą, że będzie lepiej.

@Inny punkt patrzenia

Pokaż mi proszę dział w którym nieludzko traktuje się pracowników w tej firmie?? Co do zarobków ok, racja ale nie wyjeżdżamy z nieludzkim traktowaniem

@Inny punkt patrzenia

Sam obraziłeś swoimi wyliczankami siebie i swoich kolegów i swoje koleżanki z pracy twierdząc że do niczego się nie nadają tylko do przykręcania śrubek ????????????????????????

JP2
@Inny punkt patrzenia

Nosz (usunięte przez administratora) Pracuje tu już pol roku i ja nie mam takiego problemu. Wszystko co wymienione dostaje. Jestem wyjątkowy.....?! Watpie! Pracowałem na smieciowach w kilku firmach (nie tylko produkcja sprzętu, też spożywka i chemia) i w każdnym z tych miejsc kierownictwo i brygadzisci nie byli tacy wporzadku!... Piszecie takie śmieci na tych ludzi a jutro będziecie im reke podawać! Fałsz....!! Praca jak praca Kasa du*py nie urywa i mogloby być wiecej. Ale atmosfera zaje*bista...!! Ludzie się znają i lubie.... Zastanów się człowieku! Bo ludzkie traktowanie jest od początku, a takimi śmieciami i komentarzami to zniszczycie.....!!

Le prowocateur

Jazda z nimi!!..oni wszyscy się nadają do "tarcia chrzanu" i "pchania karuzeli"...czegoś takiego (ogólnie całokrztałt) jeszcze nie widziałem a pracowałem w parprodukcyjnych" produkcyjnych. Kasa dramat robota dramat towarzystwo dramat..wszystko wielki .UJ. Trzeba uciekać..

@Le prowocateur

Ktoś Cię przymusza do pracy w tym bałaganie i z tym towarzystwem???

Le prowocateur

Paru bałaganach produkcyjnych jest tam napisane(mała klawiatura i litery się pi.rdolą) tyle sprostowania

Kanarek

O co chodzi z tym wydarzeniem z nieoddaną maszyną? Poproszę jakieś szczegóły.

Patrząc z boku
@Kanarek

Robią z igły widły Ci którzy tak kiepsko pracują że ich nikt nie docenił a wręcz odwrotnie zwrócił im uwagę że muszą się poprawic

@Kanarek

A widzisz stan wiedzy jest taki maszyna nie przeszla jeszcze badań WE, nie posiada deklacji zgodnosci tym samym nie posiada znaku CE. Widac ze pojawily sie opinie dziwne majace wmanewrowac nas w dyskusje ze szczegolami majacą na celu zawęzić krąg podejrzanych, Co wy myslicie ze na produkcji robią sami .... i sie nie połapią ze cos jest nie tak

pogromca mitów

Maszyna ma CE chyba że chodzi ci o CHINA EXPORT hahaha

@pogromca mitów

Dalsza rozmowa z trolami bsh jest bez przedmiotowa, musiacie zaglebic sie w temat marketingu szeptanego aby podniesc pozycje na go work, pozdrawiam wesolych swiat.

Patrząc z boku
@Konstany Radziwiłł Sudomierski

Bezprzedmiotowa pisze się razem, przed aby dajemy przecinek. Polska mogłaby sie wstydzic za ciebie, ale na szczęście jesteś nikim

Konstany Radziwiłł Sudomierski

Juz mozecie szykowac szczoteczki, dowody osobiste oraz gruszki do lewatyw zk nr1 we wroclawiu czeka na nowych kuracjuszy jestem w trakcie pisania w piatek po konsultacji w inspekcji pracy skladam pismo w biurze podawczym na podwalu. Wczasy na koszt ministerstwa sprawiedliwosci lepsze niż wyspy kanaryjskie acha tylko solarium nie ma w zk panie wiadomo jaki. Milych swiat szkoda ze nie spadla na nich fajnie by bylo organizowac zbiorke na wieniec dla tych gnid heh szkoda

Brawo

Operator bez kompleksow
@Konstany Radziwiłł Sudomierski

Ciekaw jestem kto to wypisuje. Pracuje na zmianie u Jacka S i jestem zadowolony nie wiem o ch.. tu chodzi bo wiadomo nie zawsze jest kolorowo ale to produkcja i to rzecz normalna. Gdzie są ci buntownicy na codzień czemu nie rozmawiają o tym że im źle tylko smaruje jakas (usunięte przez administratora) na forum raczej niewinnych ludzi. Ja pierwsze słyszę że takie rzeczy się dzieją. Ciekawe który to taki rozgoryczony. To musi być mały człowiek skoro ma czelność obrażać dobrych ludzi. U Pana Marka byłem kiedyś gdy miałem problemy rozmawiał ze mną i mi pomógł a nie musiał. Obrażasz mały człowieczku tych ludzi a jaki masz powód? Na Ciebie coś zleciało chyba...? Powiedz nam bo pewnie 99 procent ludzi nie rozumie dlaczego tych ludzi nie szanujesz i nikt za Tobą nie stanie i w tym twoim sądzie nie powie o nich złego słowa. Jesteś sam idź sobie do firmy na W i tam siej zaraze a nam tu się dobrze pracuje. bez Ciebie jak widać będzie jeszcze lepiej. (usunięte przez administratora) se w łeb i graj piękny Cyganie jak to mówią haha haha zalosne

Balkoniki

Nikt nam nie karze pracować tu, a obrażanie na tym forum żałosne.....poznać ludzi po czynach nie po słowach ......

@Balkoniki

Infantylna teoria. Pewnie wyższe stanowisko masz skoro piszesz takie śmieci. Poznałem tych ludzi i zgadzam się z każdą opinia na ich temat. A ich czyny powinny być wzięte pod lupę.

Balkoniki
@Obecny pracownik

Nie będę się zniżała do poziomu tej dyskusji, skoro wszystkich poznałeś to co ciebie tutaj jeszcze trzyma skoro jest tak kiepsko od atmosfery przez bezpieczeństwo do zarobków???

@Balkoniki

Balkoniki ciekawe Co robisz siedzisz na pupie czy zapierdzielasz na lini punkt widzenia zależy od punktu siedzenia nikt tutaj nikogo nie obraza oraz nie podejmuje dzialan niezgodnych z prawem, moze czasem wpisy sa dyskusyjne jesli chodzi ogolnie przyjete normy ale prosze zrozumiec rozgoryczenie ludzi ktorych kaze sie za gryza batonika czy podwinieta nogawke lub powieszenie bluzy firmowej gdzies kolo stanowiska pracy. A kaza pracowac na maszynie nie oddanej i byl by prawie smiertelny wypadek, dla nich sie nie licza pracownicy tylko ile zrobione dobrych sztuk.

@Balkoniki

Jak większość ludzi z BSH szukam pracy. Póki co trzymam się tego syfu bo trzeba z czegoś żyć. Takie to trudne do zrozumienia.

Balkonik
@Obecny pracownik

Właśnie trubne, skoro coś mi nie odpowiada to odpuszczam bez względu na okoliczności. Tyle jest "bezpiecznych" zakładów wokoło

Normalny pracownik

Czytam te komentarze i wierzyć mi się nie chcę. Ludzie narzekają, a w większości siedzą na telefonach. Owszem nie jest idealnie ale pamiętajmy, że zakład ciągle jest w fazie budowy. Ilości obecnie nie ma żadnej w porównaniu np. do wspomnianej firmy na W, stawki no cóż mogło by być lepiej ale w innych firmach jest podobnie. Cóż na pewno gdzie indziej będzie lepiej.

mongolski król

1. Totalny brak bezpieczeństwa. Element formy o znacznej wadze spadający w miejscu podstawowych czynności pracownika. (prawie wypadek śmiertelny) Ciekawe co na to Urząd dozoru technicznego? skoro liczy się tylko ilość. 2. Robią z ludźmi co chcą. Wysyłanie sms-a bądź messengera o 21-szej, ze rano na 6 nie przychodzisz do pracy. A potem w ciepły weekend za darmo do pracy. Pracodawca nie może dowolnie zmieniać grafiku po zakończeniu twojej pracy!!! Art. 129 § 3 3. Totalna dezinformacja, twój przełożony nie zna odpowiedzi na podstawowe pytania. 4. Koordynatorka A. - totalny brak kultury, krzykiem zastrasza ludzi. 5. Awans w pracy tylko przez 4 litery (usunięte przez administratora) 6. Podwładny uczy przełożonego pracy. 7. Słodki Jacek, przyjaciel wszystkich, zna się na wszystkim. 8. Operator z drzwi o skośnych oczach więcej śpi w pracy niż w domu. 9. Kierownik- duży miś nigdy nic nie wie i twierdzi, że nadgodziny są przymusowe. Czasy niewolnictwa dawno minęły. Zgodnie z art. 151 kodeksu pracy - Pracownik może odmówić pracy w nadgodzinach gdy narusza to porządek życia społecznego. 10. Wszyscy chcą być koordynatorami tylko robić nie ma komu. 11.Jakość jest najważniejsza pod warunkiem, że ilość się zgadza. 12. Wiele nie zarobisz- na start pracownik produkcji 1962 plus premia która raz jest a raz nie ma. A operator 2400 max.

Uranus
@mongolski król

A ja mam nawet dowody że tam jest niebezpiecznie. Jak chcesz to pisz 69bolszewik@gmail.com

Konstany Radziwił Sudomierski

W czwartek udaje się do inspekcji pracy w celu zgłoszenia faktu -praca na nie odebranej maszynie To co stało się w piątek (wypadnięcie formy z maszyny) kwalifikuje się do prokuratury więc postanowiłem że zgłoszę możliwość popełnienia przestępstwa przez trzy osoby tj o czyn z art.160kk- sankcja karna do 3 lat a i jeszcze nasi milusińscy nie wywiną się od uniknęcia kary takie przestępstwo jest ścigane z urzędu prokurator wątpie aby umorzył śledztwo biorąc pod uwagę takie uchybienia pracodawcy. ŻARTY SIĘ SKOŃCZYŁY. nie rzucam słów na wiatr i tak jak napisałem wyżej tak zrobię. co do podwyżki 10 euro/49zł heh.... Mareczku jesteś tak bezczelny czy głupi nazywając 10euro podwyżką, to stado baranów które za 2100zł ciągnie dyszel wózka na którym wy siedzicie i zarabiacie po 10-15tys to nie znaczy że nie jesteście do ruszenia i nikt was ni może z tego wózka spier...., zasoby ludzkie (trzoda) pracuje na jaśnie wielmożnych panów i jeszcze im źle hmmm, doświadczycie pewnego zjawiska proporcjonalnie do zwiększającej się temperatury na dworze liczba pracowników będzie spadać. Nikomu łaski nie robicie dając zatrudnienie za takie ochłapy przejeliście mase upadłościową po fagoże a fagor po wrozamecie, firma córka którą stworzyliście na terenie RP posiada kapitał niemiecki czemu tak się stało... pewnie względy finansowe tego sie dowiem, Macie tu jak w raju za jednego pracownika w niemczech tutaj zatrudnicie 4 niskie koszty energi el, wody , tania siła robocza. Kto ma w sobie co najmniej okruch ambicji powinien się z tą firmą pożegnać. ps Będę waszym koszmarem...

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.