AZAGroup

Opinie o AZAGroup

Ale firma nie składa sie jedynie z działu HR. Generalnie jest spoko, polecam.

Potencjalny pracownik
@Andrzej

A czy to nie od działu HR zależy czy dobry pracownik spotka potrzebującego go pracodawcy? I czy taki pracownik zostanie skoro dział HR nie stanowi źródła wsparcia tylko źródło (usunięte przez administratora)? Przecież to jeden z kluczowych działów w każdej poważnej firmie!

Do do Andrzej

HR dzieli się na dwie zasadnicze części: HR matka i HR PR. Przy rekrutacji masz do czynienia z HR PR czyli tą lepszą i reprezentatywną częścią, dlatego opinie są podzielone i stwarzają obraz nieprawdziwych. Natomiast jeżeli chodzi o HR matkę, to średnio to wypada... można to porównać do urzędnika państwowego jeszcze w poprzednim ustroju politycznym tego kraju.

Wojciech
@Do do Andrzej

A wiesz może ile się zarobi w AZAGroup? Jakie są tu obowiązki pracownika i czy jest się ciężko dostać jeśli nie ma się doświadczenia? :)

Azagroup to miejsce, gdzie pracuje wiele prawdziwie wybitnych osób, które niestety w większości przypadków nie są doceniane. A szkoda - bo miejsce miałoby wtedy duży potencjał. Niestety, ale dużo decyzji podejmowanych jest bezsensownie. Atmosfera - w zależności gdzie, ale jest całkiem przyjemnie(usunięte przez administratora) Reszty się nie czepiam.

A jak wygląda sytuacja na CallCenter?

Do Michał
@Michał

To tylko moja subiektywna opinia: "uważałbym". Nie ma za co.

Elżbieta

A może ktoś zechciałby napisać mi o plusach pracy w AZAGroupie tak konkretnie i pokrótce? :D Widzę, że Wasze zdania na temat zatrudnienia w firmie są różne więc chciałabym po prostu skupić się na tych pozytywach :) Ktoś byłby tak miły i napisałby czemu warto tutaj aplikować o pracę? Może być w punktach :D

Byly pracownik
@Elżbieta

Pracowałem w AZIE 1,5 roku i nie żałuję. To czego się tam nauczyłem jest bezcenne, ale zapitol był taki, że przez ten czas miałem wrażenie, że pracuję tam co najmniej dwa razy dłużej. Z opinią o HR się zgadzam. Aza jest dobrym miejscem jeżeli ktoś lubi dynamiczne środowisko pracy i umie być elastyczny względem często zmiennych decyzji po stronie zarządu.

Nie zgadzam sie z Tobą. Dla mnie był i jest rewelacja.

Ska

To że Tobie nie odpowiadał nie znaczy że nie odpowada innym. Dziwny komentarz - nie że firma, że zasady działania, rekrutowania - a konkretnie HR.

Pracownik zadowolony
@Ska

Ska - zgadzam się z Tobą. Dziwny komentarz. Tym bardziej ze HR jest uśmiechnięty i przyjazny. Strasznie niewiarygodnie to jest... I jeszcze atak na kandydatów przejętych do pracy. Słabo. Zazdrość? :D Coś, każdy ma prawo do własnego zdania, ale tu wygląda na celowy atak przeciwko działu, który jest naprawdę super. Każdy, kto pracuje w tej firmie wie, że jest to dobre miejsce, aby być. Moim zdaniem :) Ja więcej nie będę odpowiadać na komentarzach kandydata, bo ewidentnie ktoś ma uraz, że nie był akceptowany. I już.

Szczerze
@Pracownik zadowolony

W takim razie nie pracujesz w Azagroup... Osoby z działu HR(usunięte przez administratora) do najmilszych nie należą, a często są również aroganckie. Jakiekolwiek pomocy udzielają z wielką łaską i uważają się za niewiadomo kogo... Nie polepsza to atmosfery w firmie. Kiedyś była to świetna firma z bardzo fajną atmosferą, czego nie można już o tym powiedzieć na obecny moment. Wszystko się zmienia wraz z ludźmi, szkoda, że na gorsze.

@Szczerze

Mam kompletnie inne doświadczenia: na rozmowie rekrutacyjnej było tak na luzie, że wszyscy sobie żartowalismy, śmialiśmy się, itp. Serio, najlepsza rozmowa na jakiej byłam, a intensywnie chodziłam wtedy na rozmowy :)Teraz pracuję w tej firmie i mimo że pracy jest dużo, to atmosfera pozostała bardzo spoko. I dziewczyna z HR mi pomogła z moim pytaniem o urlop, więc nie jest wcale tak źle jak napisałaś/eś. I mają fajne memy na ścianie :)

fYE.
@Pracownik zadowolony

(usunięte przez administratora) W innych działach też bywa różnie. W niektórych przełożony dopuszcza się do ingerowania w życie prywatne pracowników. Pracownik stara się zachować work life balance, ale ciężko gdy przełożony bierze go na dywanik i komentuje z kim i w jaki sposób spędza czas po pracy. Czemu z tymi osobami, a z innymi nie.... to tylko jeden przykład z wielu tego typu sytuacji, gdzie pracownikowi zostają narzucone jakieś kwestie, które nie są związane z pracą... Wiem, że kiedyś w tej firmie było inaczej, masa interesujących, fajnych ludzi, którzy byli zaangażowani w jej rozwój. Nieodpowiednie osoby na nieodpowiednich stanowiskach celnie podcinają skrzydła najlepszym pracownikom, rozbijając przy tym zespół, a firmę traktują jak swój plac zabaw. Przykre.

@Pracownik zadowolony

Widać, że pisze to ktoś z firmy

@Karolina

No cóż, bo mówi prawdę.

JP

Totalnie się zgadzam z Tobą. Gorszego HR trudno będzie spotkać.(usunięte przez administratora) Polityka firmy też pozostawia wiele do życzenia. Nadgodziny za które nikt nie płaci, telefony w dni wolne oraz straszny (usunięte przez administratora) w biurze, który skutkował rozwojem grypy żołądkowej już parę razy w tej firmie(usunięte przez administratora)

Potencjalny pracownik
@Plus

A to ciekawe... LOL. Przecież każdy rozgarnięty i czytający nowinki z HR wie, że podstawową i najgorszą wpadką przy rozmowie o pracę jest pytanie o urlop. Co drugi artykuł w Internecie jest o tym. Pośmiać się to można, owszem ale z tak nieudolnego komentarza mającego ukazać firmę w pozytywnym świetle. Naprawdę... i jeszcze ta "najlepsza rozmowa w życiu..."

Akurat
@Plus

Żartowałeś sobie mówisz? No tylko, że celem profesjonalnej rozmowy HR jest rozpoznanie najbardziej idealnego kandydata oraz stwierdzenie przez niego samego czy odpowiadają mu warunki pracy. To nie spotkanie towarzyskie. Jeśli tak opisujesz to spotkanie to oznacza, że celowo wprowadzasz w błąd. Na realnej rozmowie profesjonalny rekruter nie pozwoliłby sobie na takie rzeczy bo to strata czasu. Z resztą żaden portal dla HR nie opisuje żartowania z pracownikiem jako metody na znalezienie dobrego kandydata. Ja osobiście byłbym zaniepokojony jako kandydat, bo takie skracanie dystansu ma na celu zwykle manipulację i osłabienie moich atutów w negocjacji warunków płacowych. Cała ta wypowiedź, podobnie jak inne w tym stylu to wabik na niedoświadczonych kandydatów. Niskie zagranie.

Czy kandydat na stanowisko PHP Developer w firmie AZAGroup ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Iks

Na jaką pensję netto może liczyć Specjalista ds obsługi klienta?

Mario

Jakieś rekrutacje wewnętrzne są?

zadowolony pracownik

Nie zawsze warto, się sugerować tym, co napiszą ”niedocenieni” pracownicy (subiektywny punkt widzenia, kto wie, jacy byli i o co chodziło tak naprawdę). Mój (również subiektywny :D) punkt widzenia: dobrze, że trafiłem do Azy, a nie gdzieś indziej. Jest naprawdę spoko. Sam wyrobiłem sobie zdanie i dobrze!

Jakie są warunki zatrudnienia w AZAGroup?

Witam, radzę napisać e-mail bezpośrednio do HR: rekrutacja@azagroup.eu. Zależy jakie stanowisko Cię interesuje.

Zadowolony pracownik

Kto co lubi, każdy ma swoje oczekiwania. Ja pracuje już 2 lata i za nic bym nie zmieniła! Jest to moja 4 praca, więc wiem co mowie :D Jak ktoś się stara, raczej nie ma co żałować. Polecam pracę w Azagroup!

gość

Witam czy ktoś coś wie na temat wysokości wynagrodzenia w tej firmie ?

Gabriela
@gość

Podpinam się do pytania! Oby ktoś szybko nam to powiedział. Jednak jestem niemal w stu procentach przekonana, że wysokość zarobków w AZAGroup zależy między innymi od obejmowanego stanowiska, a teraz szukają tam tylko Głównego Księgowego: https://azagroup.eu/job/glowna-ksiegowa-glowny-ksiegowy/ Tym stanowiskiem jesteś zainteresowany?

ANONIM

Bardzo dziwne miejsce. Bardzo specyficzne i niemiłe miejsce. Brak kultury i klasy. Straszne kompleksy mają, są marka chińska a robią z siebie światowy brand. Nie polecam.

NICOL_A

(usunięte przez administratora) Buty śmierdzą klejem i taniością a co najgorsze kopiują modele butów i ciuchów światowych brendów. Nadają na siebie i obsmarowują na wzajem.

Ludzie są niemili, atmosfera dziwna i nieprzyjazna. Ludzie się nie kłaniają, są obojętni. Brudno i nieprzyjemnie. Nie polecam. Szkoda czasu.

Edward

Co masz na myśli mówiąc, że firma faworyzuje mniejszości narodowe? Rozwiń proszę swoja wypowiedź.

FYI
@Edward

Wietnamska rodzina się rozrasta...

Norbi

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje kogoś do pracy? Jaka atmosfera w firmie i zarobki?

Copywriter

Miałam rozmowę na stanowisko copywritera i ani Pani z HR (MB) ani osoba towarzysząca ani mnie nie obraziły, ani nie poniżyły, ani nie dały odczuć, że rozmowa jest prowadzona "z wielką łaską". Podejrzewam, że większość opinii tutaj zamieszczonych jest zmyślona.

Edward
@Copywriter

Możesz uchylić rąbka tajemnicy i napisać jakie warunki zatrudnienia były Tobie proponowane? Mam na myśli trzy główne zakresy: wynagrodzenie, umowa, ewentualne premie.

Włodek

Dokładnie widać jak trudno wszystkim dogodzić. Tak jest z opiniami , że trzeba je brać z przymrużeniem oka.

Zespół AZAGroup

Cześć Kuba! Wszystkie aktualnie prowadzone rekrutacje znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://azagroup.eu/jobs/ Forma zatrudnienia zależy od stanowiska i charakteru pracy. Najczęściej stosujemy umowę o pracę. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, zapraszam Cię do kontaktu pod adresem: rekrutacja@azagroup.eu :) Pozdrawiam, Marta z Działu HR :)

Agnieszka

AZA Group ciągle rozwija się i poszukuje specjalistów w wielu dziedzinach, m.in. IT, finansów i marketingu. Dlatego można aplikować spontanicznie do tej firmy. Może znajdzie się osoba, która zrobiła tak i została zaproszona do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym? Jeżeli tak, to jak on wygląda w tej firmie? Relacje z jego przebiegu będą ważne dla osób, które chciałyby rozpocząć współpracę z AZA Group.

Zostaw merytoryczną opinię o AZAGroup - Warszawa

• Jak się pracuje w AZAGroup?

Zobacz opinie na temat firmy AZAGroup tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AZAGroup?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AZAGroup