Opinie o MSU w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MSU. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MSU o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MSU w Bydgoszcz

Agnieszka

@anonymous, nie mamy takiej mocy, aby sprawdzać prawdziwość każdego z wpisów. W każdym miejscu w Internecie czy też na każdym forum swoje wypowiedzi dodawać może tak naprawdę, kto chce. Wydaje mi się, że każda osoba szukająca w Internecie wie, że do wypowiedzi Internautów zawsze należy podchodzić z pewną dozą dystansu. @Grzegorz, a czy wcześniej takie sytuacje też miały miejsce w MSU?

Grzegorz

Firma krzak,płacą jak chcą,co z tego ze w terminie,jak nie zgadzają się kwoty.Zero wody do picia,brak pasków wypłat.Nie polecam.

@Grzegorz

Zgadzam się z tobą w 100%

@Grzegorz

Firma krzak? Ponad 70 lat na rynku.

@anonymous

No i co z tego,że działa 76 lat ?.Wody w upały nie dali,środki czystości we własnym zakresie,firma nastawiona na duży zysk,jak najmniejszym kosztem, lub kosztem pracowników. Odradzam każdemu pracę w tym (usunięte przez administratora)

Aśka

Na obiekcie Baumit w Pobiedziskach chyba nie ma koordynatora z prawdziwego zdarzenia nie interesuje się obiektem grafik robi osoba która nie ma pojęcia o niczym zero wiadomości na temat pracy no cóż nie szanują ludzi na umowę zlecenie zresztą mini ochroniarz zawsze daje do zrozumienia że jest lepszy bo ma grupę a tak naprawdę zero wygladu zaniedbany i brzytko pachnacy a wizerunek firmy jest straszny

@Aśka

Chyba macie tego samego co my P.Basie kompletnie niekumata 4 miesiące załatwia dopłatę do dojazdów i nic.

Aśka
@oszukana

No tak Pani Basia masakra. Zmień firmę jak najszybciej

@Aśka

Ta kobieta jest kompletnie nie kumata gdybym na czerwiec nie zrobiła grafiku to by go nie było i wcale się nie zainteresuje czy ktoś jest na obiekcie a dopłatę za dojazdy już mi 5 miesiąc załatwia

@anonymous

No widzisz bez was Baumit by upadł - co za hipokryzja , pracujesz od niedawna i chciałabyś decydować o firmie Baumit i MSU - najpierw zdobądź jakiekolwiek wykształcenie a potem porozmawiamy na forum o pracy w firmie

@Wojtek

W przeciwieństwie do ciebie mam i wykształcenie i doświadczenie

@anonymous

Ojej , a mi się wydaje , że ani jednego ani drugiego - przykro mi!

Sadzisz po sobie?

Krze mien
@anonymous

Wojtek ty nie pracowałeś w MSU A JEZELI TO MINIMALNIE WIĘC NIE WYPOWIADAJ SIĘ BO NIC NIE WIESZ

Agnieszka

@Wojtek, przepraszam, musiałam przeoczyć tę informację.Masz sporo racji w tym, co piszesz. Wszelkie problemy czy uchybienia w pracy powinno zgłaszać się odpowiednim osobom. Chciałabym przypomnieć Ci jednak, że na forum dzielimy się opiniami na temat pracodawców - opinie powinny więc pochodzić od pracowników danych firm. @anonymous, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w MSU. Co możesz napisać o pracy w tym miejscu?

@Agnieszka

Krótko i na temat MASAKRA nie polecam nikomu

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie MSU? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Kuba

Mozesz coś wiecej napisac ? Chcialem tam pracować we Wrocławiu a teraz to sam nie wiem... mozeWrocław chociaż placa na czas

@Kuba

Daj sobie spokój,we Wrocławiu jest dużo firm ochrony,masz w czym wybierać,nie pchaj się w (usunięte przez administratora) Ciagle się ogłaszają,bo nikt nie chce pracować, miesiąc góra dwa i ucieka.

Wojtek

Dotyczy osób piszących na temat Baumit pobiedziska - niestety firma MSU popełniła wielki błąd przyjmując do pracy osoby , które aktualnie negatywnie wypowiadają się na temat firmy. Niestety te osoby z zerowym wykształceniem , a co za tym idzie kompletnym brakiem doświadczenia zawodowego nie są zdolne do jakichkolwiek merytorycznych ocen pracodawcy , piszą to tylko i wyłącznie z powodu zwolnienia dyscyplinarnego jednej z tych osób - czyli ze złości - w związku z tym proszę o kompletne ignorowanie wypowiedzi tych osób.

właśnie ja
@Wojtek

Witam, widać że pała Pan nienawiścią do jednej osoby. Już dawno ani Pana ani tej osoby tutaj nie ma zatem więc proszę skończyć stalkować tą osobę. Nie pracuje już Pan tutaj od kilku lat więc nie wie Pan co tutaj obecnie się dzieje . I muszę Pana zdziwić... jest dobrze!

On
@Wojtek

Twojej czlowieku tez,aż kipi nienawiścią...

@właśnie ja

Tak do wiadomości wiem co to stalking , i niestety ale tego nie robię. Po prostu piszę prawdę.

@Wojtek

Tak dla porządku - stalking to uporczywe nękanie osoby - proszę tego nie nadużywać.

Lalunia

Msu to (usunięte przez administratora) kretacze zwolnili mnie bez powodu nie zapłacili mi za urlop kierownik i dyrektor straszą mnie policja bo zgosilem ze inni piją w pracy

nik nak

Konfident.

nik nak
@Lalunia

A w ogóle ,to jak można mieć ksywę lalunia , będąc facetem.Kochający inaczej?.

JSP

Ja napisałem do pip w Bydgoszczy i oddali mi ponad 300 zł za nadgodziny

@Lalunia

Co ty za bzdury wypisujesz panno - zwolnili cię dyscyplinarnie,bo uderzyła ci sodowa do głowy , notabene po krótkim stażu pracy.

Kkuyt
@Wojtek

Wojtek nic nie wiesz jakie dyscyplinarne????????????????????????

Agnieszka

@anonymous, nie każdy pracodawca musi zaglądać na forum, gdzie wymieniane są opinie na jego temat. Jestem zdania, że ważne kwestie należy podejmować twarzą w twarz. @Spocony i spragniony ., rozumiem. Trzymam kciuki, aby w firmie działo się lepiej pod względem tych warunków, o których pisaliśmy.

@Agnieszka

Tylko trzeba mieć z kim rozmawiać i to poważnie ale z nami nikt nie chce rozmawiać nawet przez telefon nie mówiąc już o rozmowie twarzą w twarz masakra.

@anonymous

Do pracodawcy dzwoni się z konkretnymi i poważnymi sprawami , a nie z duperelami szczególnie w kwestii "podpieprzania" współpracowników.

@Wojtek

Z tym podpieprzaniem mówisz o sobie

Człowieku ogarnij się ja cały czas pracuje co ty za bzdury piszesz

Despero

Ogłaszają się że potrzebują do pracy w Wołowie, kontakt od 8.00-16.00,i wogóle nie odbierają, po co barany dajecie ogłoszenie? Widać że (usunięte przez administratora) nie firma.

@Despero

Daj sobie spokój z tą firmą szkoda zdrowia i nerwów

@anonymous

Co ty tak uprzykrzasz innym tę firmę - jeśli rzeczywiście masz doświadczenie 15-letnie w pracy w ochronie i w dodatku na umowę o pracę , to się dziwię twoim wypowiedziom.Sugerujesz , że mi płacą za wypowiedzi - nic bardziej mylnego , po prostu jak dla mnie , to jesteś panie anonymous PROSTA i bez kultury osobistej.

@Wojtek

Każdy sądzi sam po sobie a jeśli chodzi o firmę to co piszę to sama prawda a jak wiadomo prawda boli.

@anonymous

Proponuję poczytać kodeks pracy , w którym zawarto jasne definicje co się należy pracownikowi zatrudnionemu na umowę zlecenie , a co na umowę o pracę. Na tym też trzeba się trochę chociażby znać.

@Wojtek

Mam umowę o pracę i wiem jakie mam prawa a jakie obowiązki więc przestań mnie człowieku pouczać.

OBYWATEL

Szacunek dla MSU - nareszcie ktoś z kierownictwa firmy poszedł po rozum do głowy i zrobił porządek z pewnymi osobami na jednym z obiektów w Wielkopolsce. Niestety te osoby nie nadawały się do pracy w zespole i właściwie to nie powinny być wcale zatrudnione , gdyż do pracy przychodzi się pracować -wykonując swoje obowiązki wynikające z regulaminu , a nie interesować się wszystkim tylko nie pracą. Niestety zanim firma to zrozumiała to dzięki tym osobom straciła paru wartościowych pracowników. W myśl przysłowia - "kto mieczem wojuje od miecza ginie"

Jurek

O jakim obiekcie mowa?

OBYWATEL
@Jurek

Pobiedziska

xyz
@OBYWATEL

Nie rozumiem dlaczego pisze OBYWATEL w liczbie mnogiej? zwolniono kilku pracowników?

liga
@OBYWATEL

Ta osoba wykonywała swoje obowiązki bardzo dobrze i z tym się nie zgodzę że tego nie robiła po prostu ze względu na wiek jeszcze bo aczkolwiek bardzo młoda myślała ze zjadła wszystkie rozumy zresztą wina inspektora który na to pozwolił i dał jej wolną rękę a sam miał spokój

Ateista
@OBYWATEL

Witam, mam pytanie jak długo ta osoba co nic nie robi się tam utrzymała? Widocznie była osobą niepełnosprawną, nietykalną. Mamy podobny problem dlatego pytam jak się pozbyć takich ludzi.

Kers
@Ateista

Ta osoba bardzo dużo robiła była osoba aż za bardzo dokładną a pan OBYWATEL ZŁOŚLIWIE TO PISZE BO WIDOCZNIE MIERZY LUDZI TĄ SAMĄ MIARA

Znawca MSU
@OBYWATEL

Szacunek no to jest dobre słowo trafione jak nic Panie Obywatelu to słowo nie na miejscu

@Znawca MSU

Dlaczego!

Falko

Witam napiszcie mi czy zostając na obiekcie z starej firmy ochroniarskej po przejęciu przez msu nie majac grupy jest szansa zostać w tej firmie? I jeszcze jedna majac 10 służb 240 godzin na zleceniu składki zusowskie sa odprowadzane od całości z góry dziękuje za odpowiedź

@Falko

Wezmą Ciebie na góra miesiąc, aby mieć więcej czasu na poszukanie innych pracowników z grupą, a potem powiedzą Bye Bye. Ty przez ten czas wszystkich nowych powprowadzasz, a potem dla firmy nie będzie z Ciebie żadnego pożytku. Najwyżej powiedzą Ci abyś sobie grupę załatwił to wtedy dostaniesz umowę.

@Falko

Nie ma szans oni biorą tylko z grupami liczy się dla nich kasa z PFRON nie biorą na zlecenie i nie płacą nadgodzin wogóle to nic nie płacą tylko goła pensja

@anonymous

a pomyślałeś kiedyś że ta kasa z pefron to jest na twoją wypłatę między innymi, bo żeby wygrać przetarg trzeba zaproponowac taka stawke że byś pracująć musiał dopłacać... rusz głową zakład pracy chronionej!!! mówi ci to coś??

@Franc

A gdzie kasa od chronionego obiektu? Biorą kasę podwójnie a jakie mają ulgi w ZUS,od podatków, itd. poczytaj, zorientuj się a potem pisz bo w tej chwili piszesz bzdury.

@anonymous

Widziałeś jakie stawki są na przetargach? Chyba nie i nie masz pojęcia, stawka od firmy chronionej jest poniżej twojej stawki godzinowej o połowę niższa... wygrywa ten kto mniej weźmie kasy od klienta. Poczytaj trochę o przetargach, ale przedstawię to Tobie łopatologicznie... Wyobraź sobie że firma X chce ochronę startuje MSU, Solid, Impel itp pierdoły... Firma X mówi tak, my dajemy 6zł za roboczogodzinę, kto da mniej wygrywa, skoro stawka jest prawie 14zł teraz brutto do dodaj 2+2 i pomyśl skąd różnice muszą wziąć, z PEFron i to nie tylko na twoje zarobiki bo ze wszystkich firm w całej Polsce muszą mieć kasę nie tylko dla Ciebie ale i dla pracowników administracji, dyrektorów, działu IT, BHPowców itp. Więc poczytaj nie na forach gdzie piszą rozżaleni pracownicy a w pismach branżowych, myślenie nie boli kolego.

@Franc

Bzdury wypisujesz kasę mają podwójną z PFRON i od chronionego obiektu.Kierownictwo sobie krzywdy nie zrobi ciekawe czy oni też pracują za 1.500 zł. miesięcznie? Nie mogą oszukać państwa więc oszukują ludzi a jakby im się nie opłaciło to by nie brali obiektów oddalonych o 300 km od Bydgoszczy więc przestań pisać farmazony.

Ty piszesz kompletne bzdury - poczytaj post Franca

Agnieszka

@wacek, a jakie stanowisko Cię interesuje? Wysyłałeś już swoje CV? Przypominam, że wątek dotyczy pracy w MSU w Bydgoszczy. @wroclaw.pl, @anonymous, Wasze komentarze są niedopuszczalne n a forum. Zachęcam do zapoznania się z obowiązującym nas tu wszystkich regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin . Komentarze pisane w wulgarny i obraźliwy sposób nie będą tolerowane i mogą zostać usunięte przez administratora forum.

wacek
@Agnieszka

Chciałem aplikować, na stanowisko pracownik ochrony w oddziale MSU Wrocław,ale teraz sam już nie wiem.

@Agnieszka

Coś ci nie pasuje czy prawda boli ? Wszystko co napisane to prawda.

Jurek
@anonymous

Człowieku, czego nie rozumiesz, łacinę podwórkową to możesz używać w domu przy swojej żonie. Regulamin mówi jasno jak należy się wypowiadać. Nie chodzi o prawdę tylko o sposób w jaki to mówisz, skoro nie potrafisz się wysłowić w sposób odpowiedni to nadajesz się do chlewa a nie pracy z ludźmi. :)

Wojtek

no i się wygadałaś - prostsza od druta

@Wojtek

A ty głupszy od buraka kapuś i donosiciel do pięt mi nie dorastasz ani wykształceniem ani stażem pracy tym bardziej w ochronie więc nie ucz księdza pacierza.

@anonymous

Jeśli się orientujesz , a uważam, że nadrabiasz krzykiem - to prawdziwa ochrona to ci co są kwalifikowani , reszta to zwykłe ciecie ( nie obrażając portierzy).

@anonymous

To jakie masz wykształcenie - napisz i podaj publicznie swoje dane

@anonymous

A jakież to ty masz wykształcenie - kucharz , czy inne - możemy na ten temat porozmawiać , bo ja ze względu na chorobę musiałem przerwać studia na WAT Warszawa po pięciu semestrach z ośmiu

@Wojtek

Nie Babcia Klozetowa. A co mnie obchodzą twoje przerwane studia i twoja choroba nie ty pierwszy i nie ostatni samo życie.

@anonymous

Sprawdziło się to o czym pisałem wcześniej - masz wielki problem sama ze sobą i wszyscy pracodawcy powinni cię omijać szerokim łukiem. Widzę , że nie potrafisz rzeczowo porozmawiać na forum - a to tylko i wyłącznie świadczy o tobie i twojej psychice.

Stary

Nie zgadzają się wypłaty nie ma dodatków za noce zaczyna się okrada ie ludzi

Serafin
@Stary

Też mi się wydaje, że za noce chyba za styczeń lub luty 2018r. nie było policzone, ale nie sprawdziłem tego dokładnie jeszcze. Serafin

@Serafin

W bydgoszczy jeszcze mi sie nie zdarzylo zeby nie placili na czas za nocne zawsze tez wszystko ok jak tak czytam te opinie to mam wrazenie jakbyscie pracowali w innym msu . ....komedia doslownie ale moze fakt bydgoszcz glowna siedziba firmy to moze lepiej jest

Spocony i spragniony .

Są piekielne upały.W naszych budach jest czasem 40 stopni . Butelka wody mineralnej taka zwykła kosztuje ok. 1 zł . Kodeks Pracy coś tam mówi o wodzie w upały . Czy ktoś gdzieś pracujący w tej Firmie otrzymał wodę ?????? No my nieeeeeeeeeeee . Panie Prezesie !!!!

@Spocony i spragniony .

U nas w budzie jest jeszcze goręcej ok.60 stopni teraz przywiezli nam wodę 2 zgrzewki najtańszej wody na 5 osób ręce opadają nadmienię że w butelce jest 1,5 litra i na tym się skończy do następnego lata nic.

Mineralna
@Spocony i spragniony .

I nie dostanieszsz, do roboty leniu

@Spocony i spragniony .

U mnie na obiekcie w bydgoszczy wody tyle dowiezli ze do zimy starczy . Zreszta panowie panie chyba stac nas jeszcze zeby za 60gr kupic sobie wode. Choc wam powiem ze w takimej firmie S..... dostalem kiedys od kordynatora odpowiedz . Jest czajnik na obiekcie mozna sobie przegotowac wode ostygnie to sie pan napije hehe

Agnieszka

@Wojtek, rozumiem, dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam! Życzę wiele dobrego. @anonymous, po Twoich wypowiedziach wnoszę, że jesteś pracownikiem MSU. Jak oceniasz tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki? @anonymous proszę o nieobrażanie nikogo na forum. Według regulaminu takie wpisy podlegają usunięciu przez administratora. Po raz kolejny proszę o nieobrażanie się na forum! Szanujmy się wzajemnie.

@Agnieszka

Warunki?jakie warunki tam nie ma żadnych warunków. A jak oceniam mniej niż zero.

@Agnieszka

Dzięki - po prostu trzeba być wobec firmy obiektywnym , sądzę to po 34 latach pracy zawodowej na umowę o pracę .

@Agnieszka

Płaca na czas ,obiekty w miare ok . Jestem z bydgoszczy i powiem tak jedna z lepszych firm a pracowalem juz w roznych . I zawsze cos bylo nie tak . Wiadomo kazdy ma swoja opinie ale ja tam nie narzekam

Pobiedziska- ochroniarze wszyscy są niekompletni, nie potrafią wypełnić swoich obowiązków dobrze, mimo że niektórzy siedzą tam długi czas, zajmują się pierdolami a nie robotą, wolą uprzykrzać życie kierowcom, oglądać filmy w internecie, bawić się telefonami i słuchać głośno muzki, jak człowiek im się coś zapyta to łaskawie z wielką obrazą odpowiadają, najgorsza jest ta woń zupek chińskich po podejściu do okienka. Msu jak widać pomija standardy jakiegokolwiek wyglądu pracownika który jest wizytówką firmy, oraz tego co mają w głowie. Nie pozdrawiam Panów z Ochrony MSU POBIEDZISKA

JOla
@anonymous

Liczy się tylko to żeby była grupa, nawet jeśli ktoś kompletnie nie nadaje się do pracy. Później poziom jest jaki jest.

@JOla

Jak przyjęto nowego pracownika , to trzeba było go wprowadzić do pracy i zapoznać z obowiązkami , a nie rżnąć głupa i udawać znawcę

@anonymous

Drogie panie zostałyście zatrudnione na podstawie umowy - zlecenia , niestety wasza praca polega i polegała głównie na tym aby wszystkich pozostałych nowo przyjętych zniechęcić do tej pracy . Uciekacie się do wszelkich możliwych sposobów. Niestety to nie jest wasz prywatny folwark , chociaż tak wam się wydaje. Stwierdzam , że wy nie nadajecie się do żadnej pracy wśród normalnych ludzi. To bardzo przykre , ale wśród ludzi też trzeba umieć się znaleźć. Ale do tego niestety jest potrzebne doświadczenie zawodowe , którego wam niestety BRAKUJE. Tyle w temacie - pozdrawiam i nadmieniam w przeciwieństwie do was , że ni kryję się pod bzdurnymi anonimami , jak to potrafiła zauważyć jedna z was.

@anonymous

I tu się mylisz mam umowę o pracę i 15 letnie doświadczenie pracy w ochronie więc nie mów mi kto się naddaje do tej pracy a kto nie.Ile zapłacili ci za pisanie tych bzdur? bo za friko tego nie robisz.

@anonymous

W takim razie mam do ciebie pytanie - jeśli jesteś zatrudniony na umowę , to jesteś niepełnosprawny w jakimś stopniu - czy jesteś kwalifikowanym ochroniarzem z bronią do konwojów itp.

@Wojtek

Za dużo chciałbyś wiedzieć jesteś z policji czy książkę piszesz?

@anonymous

To po co ściemniasz z umową

@anonymous

Po za tym wiem kto te bzdury wypisuje - trzeba wobec pracodawcy być w miarę obiektywnym , ale niestety trzeba trochę popracować , żeby wyrażać szczególnie na forum takie opinie - drogie panie to tylko świadczy o waszym poziomie intelektualnym.

ADAM

Na obiekcie w Pobiedziskach jest duża rotacja ludzi. Nowa pani inspektor zatrudnia pracowników, którzy kompletnie nie nadaja się do pracy(która wcale nie jest tak skomplikowana). Ważne że mają grupę a reszta muszą przejmować się starzy pracownicy, którzy muszą pracować za dwóch. Dobrzy pracownicy powoli uciekają a patologia wciąż narasta. Pani inspektor kompletnie nie radzi sobie z obowiązkami. Nie potrafi zrobic grafiku. Gdy jest potrzebna nie odbiera telefonu. Na wejściu zwolniła pracownika, który był tam od 3 lat. Później zatrudniła kolejne osoby na umowę o pracę, przez co dla osób z umowy zlecenia zabrakło godzin. Nowi, nieprzeszkoleni pracownicy obsługiwali kierowców którzy wyjeżdżali ze złymi dokumentami. Mimo że zostały tam z dwie normalne osoby nie dziwię im sie,że pracują jak pracują kiedy takie rzeczy dzieja sie w firmie.

@ADAM

Wieczne marudzenie... Wcześniej źle teraz źle... Może sami sie zatrudnijcie jako koordynator na tyle obiektów i zobaczcie jak to ciężko jest... Wy macie. Tylko przyjść na jeden posterunek i wydawac przyjmowac papier... A inspektor ma obiekty do ogarnięcia na cale Wlkp... Pozdrawiam a jak sie nie chce robić to 1% bezrobocia jest w Poznaniu zawsze można zmienić job

Kompletne bzdury wypisujecie drogie Panie

@Franc

Osoba , która została zwolniona jak piszesz na tzw. wejściu , to powinna zweryfikować swoje postępowanie wobec pracujących kolegów - tyle w temacie

@ADAM

Przede wszystkim zacznijmy od tego drogie Panie jakie wy macie doświadczenie w pracy , że w ten sposób wydajecie opinie - proszę pochwalić się dorobkiem zawodowym , wtedy porozmawiamy jak równy z równym.Pozdrawiam

@Franc

nie warto.... dyrektor od 7 boleści.... menda...kretacz....oszust...za mobbing dawno powinien siedzieć!!! omijać ten oddział z daleka!!!!

Agnieszka

@Wojtek, a czy Ty pracujesz aktualnie w MSU w Bydgoszczy? Jeśli tak, to napisz proszę, jak oceniasz tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki. Czy są one dla Ciebie satysfakcjonujące? Bardzo proszę osoby wypowiadające się w tym wątku o kulturalne i merytoryczne wypowiedzi! Komentarze nie wnoszące niczego do dyskusji na temat tego pracodawcy mogą zostać usunięte przez administratora forum.

@Agnieszka

Niestety już nie ze względu na chorobę.

@Agnieszka

Co do terminowości wypłat bez zastrzeżeń - wszystko się zgadza pod względem wypłaty, można mieć jedynie zastrzeżenia do tzw. niektórych koordynatorów

Po wywaleniu T.Zawadzkiego przyszedł nowy,bardzo kiepski koordynator.Kłopoty z grafikami,kilka razy w miesiącu zmieniane.Krótko mówiąc,dobrali się kolesie i robią co chcą.Najwyższy czas zrobić z nimi porządek. SPRAWIEDLIWY

@anonymous

U nas grafik był zmieniany w ciągu 2 dni 3 razy pracujemy bez umów, nie dopłacają do dojazdów chociaż obiecali po 200 zł. miesięcznie i na tym się skończyło. Nie mogą okradać państwa to okradają ludzi. Czy ktoś zrobi porządek z firmami ochroniarskimi?

karol
@anonymous

kiepski koordynator on może o tym wiedzieć ,a czy ty wiesz może byłeś kiepskim pracownikiem

Hhhrkp
@anonymous

Na baumicie to samo w pobiedziskach zero pojecia na temat grafików

@Hhhrkp

U nas to samo zero pojęcia na temat grafików i zawsze są ostatniego dnia.Tej firmie zależ tylko na ludziach z grupami liczy się tylko kasa z PFRON nic więcej.

Mik
@oszukana

zgadzam sie w 100%. widzę ze wszędzie robia tak samo!!

@karol

Sądzisz po sobie? Bo mnie nie znasz i nie wiesz jak pracuję a pracuję w ochronie 15 lat i wiem z czym to się je więc nie ucz księdza pacierza.

@Hhhrkp

Ciekawe - tacy mądrzy jesteście w sprawach grafików - chyba robionych pod siebie

Śmiech na sali :)
@Wojtek

Wyczuwam" BÓL" tyłka hahaha ???? Niejaki Wojtek, nie spinaj się Pan bo Panu żyłka pęknie ???????? na MSU się świat nie kończy. I po co te wredne nikomu nie przydatne komentarze? ???? Pozdrawiam ????

@Śmiech na sali :)

Przykro mi na pracy trzeba się znać , a nie udawać i nadrabiać miną. Trzeba również mieć trochę osobistej kultury jak się wypowiada na forum. No ale cóż , jeżeli ktoś jest prosty i w dodatku zakompleksiony , to już jego problem.

Xxxay

W Pobiedziskach. Pracownicy Ochrony MSU NIE NADAJĄ SIĘ DO PRACY NO MOŻE 2 OSOBY A RESZTA NIE. TAM JEST SAJGON

hfhdis
@Xxxay

Dlatego każdy ogarnięty stamtąd ucieka :)

Anelisse
@hfhdis

Tam już nikt normalny nie pracuje ???????????? zostałe same dziady ???? jeden normalny, niewysoki blondyn ok 40lat, rowny spoko.gosciu ale zapewne długo się nie uchowa. Lepiej żeby uciekał bo jeszcze tam zwariuje jak inni ????????????

@Anelisse

Sądzisz tak bo już tam nie pracujesz!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o MSU - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MSU?

Zobacz opinie na temat firmy MSU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MSU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 5 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MSU
1.6/5 Na podstawie 236 ocen.
  • Plac Piastowski 3
    85-012 Bydgoszcz