GMG-SERWIS MICHAŁ GOTOWSKI

Bydgoszcz

Opinie o GMG-SERWIS MICHAŁ GOTOWSKI

M.H.

Pracuję tu prawie dwa lata i jestem bardzo zadowolona z zakresu moich obowiązków i całej atmosfery w Firmie GMG SERWIS -MICHAŁ GOTOWSKI . Życzę całej Firmie pomyślności w 2017 roku!

użytkownik zarejestrowany

Matii

Firma jest bardzo stabilna i bezpieczna . Rozwój i rzetelność. Polecam.

Maniek

[usunięte przez moderatora] !Firma GMG jest OK!

pozdro

Czesc Rychu! Firma nasza do tragicznych nie nalezy rozwija sie ale zarobki sa male!!!!!!!!!!!!!!!!! Dajcie zarobic ja chce sie uczyc i doskonalic fach w reku ale prosze dajcie zarobic.A tak to jest w GMG SERWIS calkiem dobrze[usunięte przez moderatora]

COLT 45

DNO DNO DNO to samo co Kormost bo ten sam koleś dowodzi jak najdalej od nich

Profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu.Zajmują się antykorozją przemysłową i nieruchomościami szeroki zakres ale naprawde radzą sobie wyśmienicie!

Zostaw opinię o GMG-SERWIS MICHAŁ GOTOWSKI - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GMG-SERWIS MICHAŁ GOTOWSKI