Opinie o MSU w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MSU. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MSU o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MSU w Bydgoszcz

Ex pracownica

Przeczytałam to co napisane na temat firmy, ochraniającej w Łowiczu,u z wszystkim praktycznie się zgadzam,piszecie prawdę co do grafików, rządów Paniusi,która nie ma kwalifikacji odpowiednich do sprawowania władzy na obiekcie,stosowania przez nią psychicznej presji,a inspektor nic...pracujące tam osoby, chociaż za plecami popularnie mówiąc,, obrabiają jej tyłek,,i to w dość perfidny sposób,to będąc przy niej,fałszywie się cieszą,byle by tylko pracować, cieszę się,że mnie tam nie ma i każdemu odradzam,bo w takiej atmosferze nie da się żyć i pracować, teraz pracuję wśród ludzi z którymi, aż miło porozmawiać,dyrekcja fantastyczna,wysoka kultura osobista,z chęcią i uśmiechem idę do pracy,a tym tchórzom pracujacym na obiekcie w Łowiczu,pozostaje dalej siedzieć i zacieszać się fałszywie do gwiozdy, bać się oddychać,bo nie wiadomo co jej się spodoba ,nie ma nikogo szczerego kto powie że dość tego syfu,ale śmiech ludzki jest tak głośny, że słychać go bardzo daleko.

Witam Chciałabym się dowiedzieć jakie obiekty ochrania firma we Wrocławiu, i chciałabym dowiedzieć się jaki jest inspektor we Wrocławiu, czy menager . Przeczytałam opinie i w niektórych oddziałach chwalą a jak jest we Wrocławiu ?

Czytam treści zamieszczone na tej stronie i niestety muszę z wieloma się zgodzić,w Łowiczu odbywa się samowolka i to w szerokim rozumieniu.Grafiki robi pracownica,która to ma układy z inspektorem, tak je ustawia jak jej pasuje,roszada ludźmi ,bo zostają tylko ci co fałszywie się do niej uśmiechają,i nie potrafią wyrazić głośno opinii,pod jej dyrektywą są dwa obiekty,i każdy z pracowników musi jej przytakiwać pomimo tego że opinię ma jaką ma.Ale do kogo mają się odezwać pracownicy?inspektor jest głuchy na skargi ludzi,a jeśli ktoś powie własne zdanie to jest groźba zmiany obiektu i miasta.Jaki szanujący się pracodawca nie słucha ludzi,gdzie większość ma dość mobbingu,przez tę pracownicę?Pracownicy obiektu obudźcie się,bo jesteście pośmiewiskiem ze względu na uwłaczające zachowanie tzn.ustepowanie i płaszczenie się i przytakiwanie,wbrew własnemu zdaniu.

Michal

W każdej firmie ochroniarskiej jest tak samo że za obowiązki kierownika robi pracownik Ochrony grafiki. A szczególnie pod siebie robią grafiki zamiast myśleć o pozostałymi pracownikami. Sam się o tym przekonałem.

poznaniak

swięte słowa obudzcie się ludzie kolega ma rację tylko szantaż albo grożba przeniesienia na inną placówkę oczywiście dalszą od miejsca zamieszkania to nie jedyna firma na rynku ochrony dlatego warto rozglądnąc się za innym pracodawcą to im da do myślenia ze tak się ludzi nie traktuje

Wykozystuja w pracy na godzinach nie oddaja za wolne te godziny gdzies znikaja a do tego oszukuja na urlopie licza godzinowo a nie za miesiac pracy 1.66

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie MSU? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Kamila

Szukam pracy i najbardziej zależy mi na dobrej atmosferze. Powiedzcie, jak jest pod tym kątem w MSU. Pracownicy dogadują się ze sobą?

@Kamila

W zależności gdzie,w Łowiczu jeśli będziesz miła dla jednej pracownicy,która to wywiera presję na innych,to się dogadasz,jeśli będziesz miała własne zdanie,to nie ważne jakim będziesz pracownikiem,bo i tak ona wykończy cię psychicznie,rotacja ludzi ogromna.

Poznaniak

dobrze się stało ze zwolniono pseudo p.inspektor okłamaną i szantażującą zwolnieniem z pracy za jej kadencji odeszło dużo dobrych ludzi a szkoda bo firma jest całkiem niezła powinno się bardziej przyglądać osobom mające pełnic takie funkcje ponieważ niektórzy mają za duże ego po otrzymaniu tego stanowiska myślą ze są bezkarni i wszystko im wolno nie wiem czy dyrekcja MSU zna te problemy te i inne sprawy ale dobrze ze ta pani z poznania już nie pracuje może skończy się szantaż i wywierania presji na pracownikach

Łowiczanka@
@Poznaniak

U nas nie zwolniono do tej pory pracownicy,przez którą odechciewa się pracować...ma pozwalane na rządy swoje i swoje zasady,szkoda słów,firma nic z tym nie robi a skargi są

Kierowca$

Piszecie o Pobiedziskach,a ja napiszę o Łowiczu..zacznę od psów biegających luzem,goniących auta ,dziwny zapach przy dyżurce,unoszący się z jedzenia tych psiaków,kierowcy wykonując manewry na placu muszą uważać aby nie najechać na te psy.. smród i bród..ochrona nie ma wpływu na zachowanie tych psów...gdzie dyrekcja?gdzie inspektor?moją uwagę zwróciła dziwna redukcja pracowników w tej ochronie...pracowała tam przemiła pani,niestety nie pamiętam imienia,szatynka,nie wysoka, miła uśmiechnięta,zawsze służąca pomocą i miłym słowem, już jej nie ma...powiedziano mi że jest na zwolnieniu bo w tej atmosferze nie da się pracować...szkoda że firma nie szanuje takich pracowników,bo to świadczy o firmie

Zibi &
@Kierowca$

A widzieliście te pojemniki ustawione przy portierni?podobno w tym kąpią psy... ładna reklama firmy.Tak była ta miła pani,ale już chyba z pół roku jej nie ma,szkoda bo uśmiech jej był zaraźliwy,inaczej mijał czas na załadunku,no ale dziś widać są inne priorytety...a ta czarna ,wysoka to jakaś ważna tam? rządzi jak u siebie.

Kierowca

Czy firma nie powinna przyglądać się swoim obiektom?jestem pod niemiłym wrażeniem, będąc w Łowiczu,po załadunek,i urzerajac się z biegającymi na luzie psami...nikt nad tym nie panuje,psy rzucają się do kół,i ganiają samochody,tylko czekać kiedy do nogi się dobiorą,na zwracaną uwagę ochronie,pani siedząca tam,opryskliwie odpowiada że to tylko psy i nic się nie dzieje. .porozwalane ,śmierdzące jedzenie,a ochrona zamiast pracować spaceruje z pieskami... gdzie tak jest?

Zazen

Pracowałem w tej firmie jeden wielki (usunięte przez administratora) tak ładnie miało być zwrot za recepty i kierownik mówił że czeka się na pieniądzmi gura des.tygodnie ja.odobiscie czekam już osiem tygodni i nic

Dawid
@Zazen

Pamiętaj, żeby nie używać tutaj określeń, których nie wypada pisać na forum publicznym. Nie otrzymałeś zwrotu przysługujących Ci pieniędzy, ale chyba nie tylko na tym opierasz swoją opinię na temat pracy w "MSU"? Jakie plusy i minusy współpracy z tą firmą mógłbyś wymienić?

filozof

Firma spoko, pracować trzeba ale nie ma powodu żeby narzekać to i na forum mało wpisów.

Roman

Tak pracowałem już w tej firmie i nie mogę nażekać wszystko jest jak obiecują

Bydgoszczanin

MSU jako firma to totalna porażka. Współczuję wszystkim pracownikom, którzy muszą tam pracować. Inwigilacja, szpiegostwo i kolesiostwo jest na pożądku dziennym. Dla zatrudniania chorego są w stanie zrobić wszystko...byleby tylko był zwrot z Pfron... pracownikom nakazuje się podpisywać oświadczenie o dysponowaniu urlopem. A może zaraz pensja. Radzę omijać to (usunięte przez administratora) Panie Prezesie...słoma wychodzi Ci butów.... wiesniactwo, buraki i tyle!!! Bydgoszcz. ... wybacz.... Mieszkaniec

kudłaty
@Bydgoszczanin

Z urlopami to szczera prawda,dysponują urlopem bez wiedzy pracownika,zabierając na poczet godzin....(usunięte przez administratora)

Baumit

A o kogo chodzi

Beti
@Baumit

O spasiona tłusta i śmierdzacą Inge z nią praca to kara

Bezstronny

Pracowałem z tobą w Zgierzu i Łodzi .Boli jak kogoś wywalą na zbity pysk .Jak byłeś kapusiem Tomka Z. to miałeś przywileje .Z 1 grupą psychiatryczną nie powinieneś w ochronie pracować zwłaszcza sam na noce , podczas których opuszczałeś posterunek lub spałeś .Powinni wcześniej cie wywalić . Teraz się mścisz na firmie raczej uczciwej , picie wódki w pracy to tak jakbyś pisał o sobie samym . Lepiej bądź cicho bo opowiem o Albie i o muzeum na Kilińskiego i dlaczego wywalili cie z tych obiektów . Mając taką kartotekę lepiej siedź cicho . Dziwne że teraz nie możesz żadnej pracy dostać mimo jedynki psychiatrycznej .

Bezstronny

A za co siedziałeś w więzieniu ? Za niewinność ? Alkomatu naszemu szefowi na Kilińskiego też nie ukradłeś ? Przez ciebie firma straciła na Albie obiekt bo kradłeś . Można to sprawdzić . Dobrze że cie wywalili śmieciu . Pisać nawet nie potrafisz . Donosiłeś kapusiu bo zwolnili mojego kolegę przez twoje kablowanie . Ze Zgierza też wyleciałeś ciekawe dlaczego ?

@Bezstronny

Bardzo proszę o zaprzestanie takich dyskusji na forum! Wzajemne obrażanie się nie będzie tutaj tolerowane - jeśli ktoś chce zamieścić swój komentarz, to wiąże się to z akceptacją obowiązującego na forum regulaminu. Zachęcam do zapoznania się z tym dokumentem (https://www.gowork.pl/regulamin ). Skoro wypowiadasz się o pracy w MSU, to może zechciałbyś zamieścić nieco bardziej rzeczową i merytoryczną opinię o pracy w tym miejscu?

Bartek
@Bezstronny

Wszyscy doskonale wiedzą że pieniądze na albei ukradł Marcin Bartosiński A jak zaczął pracować na muzeum zaczęły ginąć sprzęt narzędzia i potem pieniądze a teraz wielki Pan policjant i (usunięte przez administratora)

Szpieg
@Bezstronny

Ja powiem coś takiego Marcin Bartosiński Od kiedy poszedł na budowę kilińskiego zaczęły ginąć rzeczy wypadek też był tylko i wyłącznie dlatego że pomógł mu Tomasz Z pracowałem na obiekcie kilińskiego to wiem Nie musieliśmy robić żadnych obchodów w środku budynku w remontowanych budynkach nie chodzi się w środku bo tam był zakaz a on poszedł bo szukał pewnie jakiegoś towaru lub drzewa do siebie do domu gdyby nie to że pan kierownik zawadzki pomógł mu w załatwieniu chorobowego i wypadkowego nic by nie miał

@Szpieg

O narzędziach i sprzętach nic nie nie wiem . Alkomat zwędził Marceli Szw....cz vel Szpak . . Bo szukał u nas w Zgierzu kupca . Ma tyle za kołnierzem a czepia się i kłamie o piciu alkoholu w pracy . Po co jełop zaczynał wojnę . Dobrze że go wywalili . A tyle naszczekał , że w Łodzi roboty dobrej nie dostanie . Szef rozesłał jego namiar po firmach ochroniarskich i to że siedział w ulu za kradzieże .

Marceli szpak
@Bezstronny

Spotkamy się już niedługo w sądzie namierzają cie kozaczku

Informatyk
@Bezstronny

Dziś dowiedziałem się Kim jest Pan bezstronny który tak najeżdża na swoich pracowników i byłych pracowników Przykro mi że kadra kierowniczatak z rejonu łódź tak traktuje swoich pracowników

@Informatyk

Marceli Szpak mieszał z błotem firmę i obrzucał błotem kolegów , którzy mu w pracy bardzo pomagali jaki że jest upośledzony umysłowo a to jest podłe . Bo kłamał . Już do tego tematu nie będę wracał bo nie ma sensu . A z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim aby je godnie i zdrowo spędzili .

Agnieszka

@Wojtek, to jest chyba nie do przewidzenia, jak firmę odbierać będą pracownicy. Pracujesz aktualnie w MSU czy nie jesteś już związany z tą firmą? @właśnie ja, a możesz trochę rozwinąć swoją wypowiedź? W tym momencie niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w MSU w Bydgoszczy, więc napisz proszę coś więcej!

@Agnieszka

Agnieszko już w tej kwestii ci odpisałem , że aktualnie nie. Natomiast z moim doświadczeniem zawodowym , gdzie zarządzałem ludźmi , nigdy nie spotkałem się z takimi wypowiedziami , szczególnie na forum . Zawsze byłem uczony , że istnieje coś takiego jak droga służbowa , czyli pewne problemy najpierw załatwia się z moim bezpośrednim przełożonym a jeżeli to nie przynosi efektów , to jego przełożonym itd. , natomiast nie na publicznym forum bo to tylko świadczy o osobie piszącej opinie , że jest osobą niedojrzałą a co za tym idzie jak już pisałem nie nadaje się do pracy wśród ludzi - jak można obrażać kolegów z którymi się pracuje w jednym miejscu , to niedopuszczalne.

@Wojtek

Teraz wszystko jasne nie pracujesz w MSU nie wiesz jak traktują ludzi,jakie są warunki pracy i płacy a się wymądrzasz. Wydaje ci się że na wszystkim się znasz i zjadłeś wszystkie rozumy oprócz swojego.Jeśli ktoś mówi że na wszystkim się zna tak jak ty to znaczy że nie zna się na niczym.

@anonymous

Dzięki za opinię - fajnie że śledzisz wpisy na forum - coś w tym musi być.

@anonymous

Przykro mi należy czytać wypowiedzi z tzw. zrozumieniem - czego tobie panie anonymous niestety brakuje ale cóż ludzie są różni.

@anonymous

Pani , Panie anonymous - skończmy tą bzdurną polemikę na tym forum , bo uważam , że pod względem doświadczenia zawodowego nie mamy w czym współzawodniczyć - tyle w temacie.

@Wojtek

Odezwał się mądry który zęby zjadł na pracy w ochronie a w rzeczywistości jesteś zwykłym cieciem

@anonymous

Zgadzam się z twoją opinią - reszty się domyśl

Msu kiedyś
@Wojtek

Wojtek tylko u nich nie ma drogi służbowej. Ja zacząłem walczyć o swój urlop bo pan z bydzi podał mi kiedy chciał jak brakowało godzin, skończyłem telefonem do dyrektora a następstwem tego było wypowiedzenie umowy.

@Msu kiedyś

Ale to Ty wypowiedziałeś swoją umowę o pracę z MSU, czy Tobie została ona wypowiedziana? Nie wynika to jednoznacznie z Twojej wypowiedzi. Czy mógłbyś napisać, czym zajmowałeś się w tej firmie? Może mógłbyś też napisać kilka słów na temat tego, co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie u tego pracodawcy.

Major

Ja nie narzekałem na tą firmę pracowałem parę lat w niej. Wiadomo w każdej firmie coś jest. Ja trafiłem na dobry obiekt i ludzi

@Major

A czy mogę zapytać, dlaczego zdecydowałeś się zrezygnować z pracy w MSU? Jeśli oczywiście chcesz i możesz powiedzieć. Jakie miałbyś rady dla osób chcących aplikować do pracy w tym miejscu? Warto jak najbardziej podzielić się nimi na forum!

R . Ś .

Piszą tu ,że to firma krzak , że nie płacą !!! Pracuje tu 2 lata .Dostaję pensje w terminie , na okulary dostałem , za leki też coś dają . W upały było też trochę wody . Pracować trzeba . Pić w robocie nie można .Opuszczać chronionego obiektu nie wolno . Mam pół roku do emerytury i nie muszę słodzić i się podlizywać . Wiele zależy od bezpośredniego szefa - koordynatora . Jak taki jest jełopem to kicha . Z miasta Łodzi się pochodzi i tu pracuję . Szefem bezpośrednim jest normalny facet , ma wady i zalety jak każdy ale jest normalny i co ważne nie jest złośliwy . Być może , że ci co tak mocno krytykują firmę maja koordynatora mniejszego kalibru niż ja mam teraz . Wylewają pomyje na cala firmę !!! Napisałem to co mam u siebie na obiekcie , a nie w imieniu wszystkich ochroniarzy , których nazywają też cieciami !!! Mój podpis to moje inicjały bo napisałem cala prawdę i tylko prawdę ( ze swojego podwórka ) .

Agnieszka

Czy są na forum osoby, które obecnie pracują w MSU? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki? Zachęcam do dodawania swoich opinii! @anonymous, może warto przyjąć inny nick, aby nie myliło się z innymi użytkownikami - ciężko w takim przypadku zwracać się do konkretnej osoby. Rozumiem, że pracowałeś w MSU, tak?

MASAKRA nie polecam nikomu

@anonymous

A dlaczego twierdzisz że masakra i nie polecasz nikomu

@Michał

Pracowałeś kiedyś albo pracujesz w MSU?

Agnieszka

@anonymous, a jakieś rozwinięcie Twojego zdania? Taka ogólna, krótka opinia zapewne nie jest zbyt wiarygodna dla osób, które interesują się podjęciem pracy w MSU. Zawsze warto podawać rzeczowe argumenty, bo wtedy widać, że osoba pisząca komentarz naprawdę miała styczność z danym pracodawcą. Częściej generuje to także dyskusje - bo inne osoby mogą mieć na przykład zupełnie inne zdanie niż Ty.

Agnieszka

Proszę o kulturalne wypowiedzi na forum i nieobrażanie się nawzajem! @Krze mien, a Ty pracujesz lub pracowałeś w MSU? Tak wnoszę z Twojej wypowiedzi, więc jeśli chciałbyś napisać, jak widzisz pracę w tym miejscu - zachęcam do dodania swojej opinii. @Grzegorz, z czego wynikają te rozbieżności w wynagrodzeniach, o których piszesz? Czy próbowałeś to zgłaszać w dziale kadr? Może to zwykłe przeoczenie.

@Agnieszka

Witam. Dopiero dzisiaj dotarłem na tą stronę. Trochę nie wiem o co na niej chodzi. Zamieszczacie opinie kogokolwiek, bez sprawdzania prawdziwości wpisów. Nawet 5 latek może zrobić wpis na temat każdego, nawet jeśli go nie zna i nigdy nie widział. Jest to szalowanie dobrego imienia. Może każdy, kto obraża, ma dużo wulgaryzmów do zamieszczenia na temat kogokolwiek i jest taki odważny w wypowiedziach podpisze się imieniem i nazwiskiem , na jakim obiekcie pracował, w jakim oddziale. Przypominam wszystkim, że internet wbrew pozorom nie jest anonimowy. Można wystąpić do sądu o udostępnienie IP komputera z którego zamieszcza wypowiedzi. Więc wszyscy naruszający dobre imię kogokolwiek, niech o tym pomyślą, zanim cokolwiek zamieszczą, bo mogą otrzymać wezwanie do sądu w charakterze oskarżonego. A wracając do MSU, wzywam każdego, kto czuje się oszukany, okradziony lub źle traktowany o skierowanie sprawy do odpowiednich instytucji, które są odpowiednie do karania patologii i łamania praw pracownika. Jeżeli Wy jesteście tacy kryształowi, prawi i uczciwi otrzymacie należne odszkodowanie i zadośćucznienie od firmy MSU. Pozostaje tylko pytanie dlaczego tego nie robicie....? Wyżywacie się jedynie na tym forum.

@anonymous

Odezwał się anonymous, padłem ze śmiechu.Jeszcze raz odradzam pracę w MSU,ja się zwolnilem i mam spokój z tym szajsem.

zgadzam się z tobą w 100%

Zostaw merytoryczną opinię o MSU - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MSU?

Zobacz opinie na temat firmy MSU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MSU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 5 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MSU
1.6/5 Na podstawie 236 ocen.
  • Plac Piastowski 3
    85-012 Bydgoszcz