Opinie o MSU w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MSU. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MSU o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MSU w Bydgoszcz

Bolszewo

W firmie MSU jeżeli są uczciwi i pracowici to pracują cały czas i są bardzo zadowoleni z pracy, no niestety jak się nie nadają do pracy to nie pracują,ale też żadna inna firma nie zatrudni takich osob

@Bolszewo

Właśnie przekopuje się przez te różne komentarze tutaj i moja uwagę zwróciło to, że stwierdzasz, że ktoś może nie nadawać się do pracy tutaj. Po czym konkretnie? Jakich predyspozycji nie może mi braknąc? Nie chce po prostu zmarnować czasu jeśli wyjdzie ze jednak się nie nadaje

Pracownik ochrony

Owszem może się nie nadawać bo np. wyrazisz swoje zdanie i upomnisz się o wypłatę czy też wodę latem, która Ci się należy. Więcej możemy porozmawiać prywatnie.

Damian

Dobra atmosfera, nie spotkałem się z wyżej wymienionymi zarzutami, ale wszędzie nie byłem, więc nie wypowiem się za każdego. Umowy na czarno to ściema, to nie mała firemka, żeby oszczędzać na zusie, serio kto wierzy w takie bajki.

meryk

w Włocławku nowy koordynator stary glina terrorysta się zaczął znieważa kobiety w pracy masakra bardzo nieprzyjemny nie ogarnia swoich obowiązków podejrzewam że ludzie będą uciekać

Ktoś
@meryk

Widać znajdzie wspólny język z tym (usunięte przez administratora)w Bydgoszczy. Czy to prawda, że studenci pracują od 1ego stycznia na czarno? Umowy nie gotowe, brak aneksu... Widzę, że firma MSU z miesiąca na miesiąc podnosi standardy.

Nico
@meryk

Wręcz przeciwnie w końcu może nastanie spokój i porządek wszyscy robią co chcą każdy pracownik uważa się za prezesa firmy tylko robić nie ma komu warto byłoby zmienić część pracowników

Pracownik ochrony
@Ktoś

Jestem nowym pracownikiem od tego roku i umowę dostałem od pierwszego dnia pracy, więc to jakieś plotki z tą pracą na czarno. A co do aneksów to koledzy z obiektu dostali umowę z nową stawką. Pozdrawiam z województwa mazowieckiego.

Oko
@Pracownik ochrony

U nas kolega czekał miesiąc na umowę.

Zool
@meryk

Pracuje jako sprzątaczka. Przyszła nowa koordynatorka i zaczęła robić swoje porządki do tego stopnia, że ludzi zaczęła traktować jak najgorszych. (usunięte przez administratora) całą brygadę, gdzie nie było żadnych skarg co do sprzątania. A teraz na obiekcie są ludzie na umowę zlecenie i skargi sypia się, że hej. Nie da sobie nic powiedzieć tylko ,że jesteśmy konfliktowe. Nie mamy do kogo się zgłosić po pomóc. A teraz jesteśmy przepracowane i na zwolnieniach to chciała nas podstępem na zebranie sprowadzić i zwolnić. To czeka aż wrócimy żeby dać wypowiedzenie. Przedtem była inna koordynatorka i było ok. Co ludzie potrafią zrobić, żeby być (usunięte przez administratora)dyrektora.

MIKOŁÓW

Witam do dnia dzisiejszego nie otrzymałem wynagrodzenia za przepracowanie jednego dnia na obiekcie w MIKOŁOWIE ,sprawę podaje do PIP

Wy mi lepiej powiedzcie czy ten pierwszy dzień jest w ogóle na jakiejś umowie czy jak? Kiedy konkretnie się ją tak ostatecznie podpisuje? I tak w ogóle co się dzieje teraz tam na obiekcie? Czy to często się na tym rejonie zdarza, żeby ludzie rezygnowali?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie MSU? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Ssddddd

Jestem pracownikiem MSU jeszcze nie spotkałam tak dziadowskiej firmy wiadomo że o pracowników nie dbają o wszystko trzeba się prosić i tak nie dostaniesz a dofinansowanie na dojazd do pracy juz trzy razy dostałam odmowę za każdym razem coś nie tak

@Ssddddd

Pytanie tylko co jest konkretnym argumentem odnośnie tej odmowy? Trzeba mieć jakiś dłuższy staż pracy? lub chodzi może o konkretną odległość? Jest to może gdzieś spisane w regulaminie skoro masz sygnał o takich możliwościach?

@Ssddddd

Dofinansowanie za dojazdy dają cały czas!!! A jak Ty nie umiesz dobrze napisać wniosku,, hihihi, to idź do kogoś żeby Ci napisał!!! Ja mam cały czas dofinansowanie,, a Tobie 3 razy cofnęli!!! Hihihi! Źle piszesz!!

@ochrona z Kryn,,

Co Ty piszesz za bzdury człowieku! Pracuje w MSU ok 9 lat i jestem bardzo zadowolona!! Wypłata zawsze na czas, za leki , za dojazdy dają! Można jechać na turnus rehalib do Dąbek,a Ty piszesz takie bzdury! Wiadomo pracować trzeba, a nie zajmować się (usunięte przez administratora) mi w robocie! Jak nie chce Ci się pracować, to siedź w domu!

Jankes

Jestem pracownikiem firmy MSU od 26 stycznia. Firma jest w porządku dla pracownika i wypłata też niczego czego i ludzie też w porządku

Piskorz
@Jankes

Pewnie pracujesz jako szycha, bo zwykły pracownik nic nie otrzymuje tylko gołą pensję

@Piskorz

Dokładnie. Jeszcze zmniejszyli kwoty na dojazd.

Natalia
@Zwykły pracownik

A nie ma żadnych premii za dobre wyniki?

@Piskorz

Bo to prawda!Pensja za tak ciężką pracę beznadziejna!

@Jankes

Kręci bo to na pewno jedyne możliwe źródło utrzymania od dawna dlatego im się podlizuje.

@Sławek

W sensie, że on? co niby daje takie podlizywanie?

@Jankes

Bo ta tzw.firma kantuje i (usunięte przez administratora) pracowników jak to możliwe

Rafał80
@Jankes

Witam. W MSU pracuję od stycznia 2019 na obiekcie w Szczecinie. Kasa jak wszędzie w ochronie gdy pracujesz mna umowę o pracę. Wyplata jest zawsze na czas, przeważnie dzień lub dwa przed 10, do tego oczywiście dodatek za nocki. Atmosfera ok. Wiadomo ludzi nie zmienię, wszędzie się znajdą obiboki, ja mam robić swoje. Koordynator Janusz spoko. ( chociaż czasami mu współczuję i podziwiam jednocześnie za spokój i cierpliwość:)) Firma zwraca w części kasę za leki i takie rzeczy jak: proteza,okulary ciśnieniomierz, kule, itp. Jest dofinansowanie do turnusów i wczasów rehabilitacyjnych. Wszystko jasno i czytelnie jest napisane i dostępne do wglądu w biurze, co,ile i za co jest zwrot lub refundacja. Dla mnie ta firma jest ok. Nie ma cudów ,ale wg. mnie oczywiście,jest stabilność, a to cenię bardzo na obecnym rynku pracy. Wiadomo, zawsze można coś zmienić, ale....No właśnie. Gdzie czegoś nie można zmienić? Praktycznie wszędzie.

@Jankes

A fałszowanie dokumentacji? Pracowałem na stanowisku Inspektora. Po 3 miesiącach okazało się, że pracowałem w godzinach 7-15, a przecież pracowałem po nocach, w weekendy i nawet po 12 godz. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Prawda.
@Rafał80

Obiboki wszędzie są na zmianach. Tak uczciwej firmy jak MSU, dziś to ze świeczką szukać. Pozdrawiam wszystkich pracowników na wszystkich innych oddziałach. Zasada jest jedna, nie pasi w MSU praca, zmień pracę. Nie manipuluj zmiennikam- jesteśmy schorowanymi już ludzmi.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w MSU?

Nie polecam pracy w MSU. Nie ważni są ludzie a pieniądze jakie firma zarobi na tych ludziach. Praca za najniższą krajową, mimo że MSU dostaje dofinansowania do pracowników z PFRON, bo większa ilość jest z orzeczeniem o niepełnosprawności i to oni tak naprawdę utrzymują tą firmę. Nie ma co się odzywać w kwestii podwyżki, bo masz zapewniony wylot z firmy przez Dyrektora Zwierzchowskiego. Ciągłe zastraszanie przez Panią koordynator usługi porządkowej M.H.,że wyląduje się na dywaniku- wielka Pani a sama z mopem lata po Colianie. Szkoda,że Prezes jest ślepy.... jak go w konia robią Dyrektorzy na czele ze Zwierzchowskim.

Tom922

Pracowałem rok czasu na obiekcie run chłodnia w wloclawku w ochronie do czasu objęcia przez p.majewskiego funkcji koordynatora który jest teraz zatrudniony przez run jest on wręcz osobą która pomiata ludźmi obraża zastrasza poniża resztę pracowników w obecności ich kolegów koleżanek a fakt zgłoszony jej kierownictwu został zamieciony pod dywan dla przyszłych i obecnych pracowników lepiej uwazac

Tom

Pracowałem rok czasu na run chłodnia w wloclawku aż do czasu objęcia stanowiska przez p.m który został koordynatorem jest poprostu osoba niekompetentna wręcz pomiata ludźmi przy innych pracownikach obraża pozostałych zastrasza i wiele innych rzeczy a kierownictwo run chłodnia nic z tym nie robi.dla przyszłych i obecnych pracowników lepiej uwazac

Czy MSU zapewnia kartę multisportu?

Laleczka

Witam dowiedziałem się od pracowników z Bydgoszczy że nie dajecie wody do picia takie upały ze szok pracują u was starsze osoby i żeby wody nie dać ja zgłoszę to do PlP w Bydgoszczy i wtedy oni się wami zajmą skandal żeby wody żałować dla własnych pracownikow

Lll

Powiem wprost,firma porażka,na wszystko brak pieniędzy,długi długi i jeszcze raz długi wszędzie mają.traktowanie pracowników jak roboty tylko masz (usunięte przez administratora) a kasy brak.a jeden pan dyrektor oddziału południe Wrocław to jest porażka dużo dużo obiecuje i na tym kończy się.po prostu (usunięte przez administratora)

Jaki jest wkład kierownictwa MSU w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Zwykły pracownik

U nas żaden. Mają w nosie co się dzieje.

@Zwykły pracownik

I co wobec tego? "Zwykli" pracownicy sami organizują sobie dobrą atmosferę? W jaki ewentualny sposób? Po pracy też się widujecie czy wystarcza wam jak tu się spotkacie?

Były Inspektor

Mowa o tym buraku z Bydgoszczy co to nawet się nie przedstawiał jak pierwszy raz przyjechał na obiekt? Wiele miale prac i podwładnych ale z takim brakiem kultury i prostactwem się nie spotkałem. Dobry koleżka Ryszarda Es. Taki sam kłamca i (usunięte przez administratora)

Pracownik Ochrony

Chyba negatywne opinie to ludzi którym nie chciało się pracować. Pracuje w firmie 3 miesiąc i jestem bardzo zadowolony. Wypłata na czas, umundurowanie od pierwszych dni, elastyczny czas pracy. Obiekt spokojny.

Inspektor Włocławek

Nie polecam pracy w tej śmiesznej firmie jak i współpracy z nimi. Fałszowanie kart ewidencji pracy. Moje prośby o korektę zostają bez odzewu. pan Inspektor Ryszard S. z Bydgoszczy jest patologicznym kłamcą i (usunięte przez administratora) Chroniąc swój własny (usunięte przez administratora) sprzedałby swoją matkę. Obiecują konkretną stawkę wynagrodzenia, a finalnie okazuje się, że zostało się oszukanym. Kadry to już w ogóle bajzel i (usunięte przez administratora) na ķółkach. Nie odpisują na maile, nie odbierają telefonów, w kartę ewidencji wpisują co chcą. Firma świadczaca usługi w zakresie ochrony pozwala, żeby w ich imieniu dane osobowe były przetwarzane przez osoby z dozorem elektronicznym. Pracowalem na stanowisku Inspektora we Włocławku. Nie miałem ani szkolenia stanowiskowego, ani biura, nie płacą za nadgodziny oraz nie chcą płacić za godziny nocne. Nawet nie potrafią dobrze wręczyć wypowiedzenia aby zgodne było z przepisami prawa. Nie polecam

Babel
@Inspektor Włocławek

Niepoważna firma. Blokują prywatny telefon oraz profil na mediach społecznych aby uniemożliwić kontakt. Kłamią, że pracownicy kadr są na urlopie, a jednocześnie z innego numeru ta sama osoba odbiera. Mimo skrupulatnie prowadzonej ewidencji czasu pracy wypłata się nie zgadza. Żeby zatrudnić pracownika nawijaja makaron na uszy, a później nie potrafią ponieść konsekwencji swoich czynów. (usunięte przez administratora) nawet kontrahentów. Nie polecam współpracy z tą pseudofirmą.

@Inspektor Włocławek

Zgadza sie

Byłypracownik

Nie polecam! Brak płatności za dodatkowe nadgodziny pracy! Dodatkowo przełożony narzuca kiedy pracownik ma wybrać urlop i sam wpisuje to w grafik! Nie można liczyć na żadne premie ani docenienie pracownika! Ta firma to (usunięte przez administratora) Nie wypłacają należnej odprawy wykręcając się i nie traktują ludzi poważnie , pomimo narzucenia obowiązku zapłaty i kary przez inspekcje pracy! Wykorzystują oraz nie szanują podstawowych praw pracownika.

@Byłypracownik

Miałem, a raczej mam dokładnie to samo

ochrona

Ciekawe, czy w tym roku dadzą chociaż jakikolwiek dodatek na święta. Pewnie nie, a już nawet najbardziej dziadowskie firmy po te 500 PLN dają.

@ochrona

Szczerze wątpię. Potrafią tylko brać,żeby cokolwiek dac to musiałby chyba śnieg w lipcu spaść....

@Zwykły pracownik

Naprawdę nigdy nikt niczego tu na święta nie dostał? A pracownicy wprost nie zagadywali w tym temacie może? Piszesz, że kompletnie niczego nie dają, to czy oprócz podstawy kompletnie nic nie przysługuje?

@Urszula

Na święta nic. Są dofinansowania różnego rodzaju ale to nam się należy jak każdemu niepelnosprawnemu z pfron u. Ja nie prob9walem pytać bo chodzą ploty że kto spytał ten pożegnał się z pracą

Małgorzata
@ochrona

To będzie ostatnia firma świata w której takie prezenty wprowadzą. Pytany na ten temat cham - pan G. z Wrocka potrafił mówiąc delikatnie mocno się obruszyć. Zapomina chyba, ze pracownicy nic mu nie zawdzięczają i to on ma płacone z naszej (PFRONowej) kasy. Jest fundusz socjalny, ale niestety jest poza zasięgiem szeregowego pracownika.

@Urszula

Nie

@Anna

no to już ktoś mi tak odpowiedział. a to fatycznie prawda, że za pytanie o dofinansowanie kogoś zwolniono? tym to nikt z zewnątrz już by się nie zainteresował?

Xxx
@ochrona

Nie bo nigdy niedali ciekawe gdzie socjal idzie

Zostaw merytoryczną opinię o MSU - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MSU?

Zobacz opinie na temat firmy MSU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MSU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 5 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MSU
1.6/5 Na podstawie 236 ocen.
  • Plac Piastowski 3
    85-012 Bydgoszcz