Opinie o MSU w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MSU. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MSU o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MSU w Bydgoszcz

Xxxay

Jak ktoś chce pracować w cyrku zapraszam na obiekt Baumit w Pobiedziskach

@Xxxay

Gorzej jak w Nowej Wsi k.Wronek ?

Wojtek
@Xxxay

Sądzisz to po sobie

wacek

Pracuje ktoś w oddziale Wrocław,warto się zatrudnić?.Może ktoś coś napisac?.

wroclaw.pl
@wacek

nie warto.... dyrektor od 7 boleści.... menda...kretacz....oszust...za mobbing dawno powinien siedzieć!!! omijać ten oddział z daleka!!!!

@wacek

Nie warto wcale w tej firmie pracować (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) to jest firma krzak

Franc
@anonymous

Firma krzak a isnieje od 75 lat :)

@Franc

Może istnieje od 75 lat ale na ludzkiej krzywdzie sami się tego w uczciwy sposób nie dorobili

Bartas
@anonymous

Nikt nikogo nie zmusza do pracy w tej firmie... Końmi was nie ciągną. :)

@Bartas

Masz racje ale jak u nas nie ma żadnej pracy to się bierze co jest za najniższą krajową żeby chociaż rachunki popłacić a szuka się czegoś innego ale jeśli mam być szczera nie polecam nikomu tej firmy nawet najgorszemu wrogowi.

Cabal

Menedżer zwodzi obietnica pracy około dwóch tygodni potem nie odbiera telefonu sami oceńcie co to za firma.

@Cabal

To jest firma krzak daj sobie spokój szkoda zdrowia i nerwów

Spocony i spragniony

Pracuję dwa lata . Szefami są raczej ludzie rozumni i doświadczeni . Mają zapewne termometry i być może czują też gorąc . Niezręcznie jest zwykłemu cieciowi atakować szefostwo w tak prostej kwestii . Ważne że ONI mają wodę .

Spocony i spragniony .

Teraz jestem na urlopie ale koledzy zadzwonili że mają już WODĘ MINERALNĄ .Lepiej późno niż wcale . Ale się postarali ....

Nikogo nie atakuję bezpodstawnie to co piszę to jest prawda i piszę to z własnego doświadczenia.Tak ja ta firma traktuje ludzi a tym bardziej niepełnosprawnych to się w głowie nie mieści. W nazwie mają ZPCH a w rzeczywistości to jest zakład pracy gonionej. Za nic nie płacą,na nic nie mają pieniędzy a obiecywali złote góry dzwonisz,wysyłasz mejle i co? nawet nikt nie odpowie. Ile można się poniżać i prosić o swoje? ile można udowadniać że się nie jest wielbłądem? Zero reakcji.

ANDREJ L
@anonymous

to jest dobra firma jest woda pieniądze przed czasem umundurowanie inne firmy musza sie schowac do msu ja jestem bardzo zadowolony piszą osoby takie co nie mogą w zyciu dać sobie rady zwani nie udacznicy

@ANDREJ L

Ile ci za tą opinię zapłacili? Sam nie wierzysz w to co piszesz albo każdy z nas robi w innym MSU. Człowieku ogarnij się i przestań wypisywać farmazony.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie MSU? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Agnieszka

@Jan, a czy firma ma duże tego typu zaległości wobec swoich pracowników? Rozumiem, że nie pracujesz już w MSU, tak? @Franc, jesteś obecnie pracownikiem MSU? Jak oceniasz oferowane przez firmę warunki?

@Agnieszka

Jakie warunki? Tam nie ma żadnych warunków nic nie ma dla nich liczy się tylko grupa i kasa z PFRON a ludzi mają w .....

Franc
@Agnieszka

Wszystko zależy od posterunku, są fajne miejsca byłem na różnych w Poznaniu są i słabe tzw dziury. Jeśli chodzi o pracodawce to, wiadomo kapitalizm z kasą szału nie ma, no ale nie oszukujmy się, nasza praca nie jest jakaś mega wymagająca. oczywiście zależy od posterunku. Na jednym potrafiłem przesiedzieć cały dzień, a na drugim był zapierdziel za tę samą stawkę. Życie, ale dorobić trzeba. Jak ktoś ogarnięty to da rade jak, leń to nigdzie mu dobrze nie będzie, niech na zasiłek idzie :P

Jurek
@anonymous

Umożliwiają dopłaty do leków dojazdów okularów, wyjazd do ośrodka, ale to nikt się nas nie będzie prosił trzeba się samemu zainteresować, zauważyłem że tu ludzie nauczeni że im się należy... poczytaj pogadaj popytaj a inspektor ogarnie, prędzej czy później. Ja byłem kilka razy w Dąbkach nad morzem, kase na dojazdy dostałem, tylko że trzeba się przypomnieć, nikt sam się prosił nie będzie pracownika, a czy Pani krysiu zechce Pani dopłatę do tego i tego... ogarnijcie (usunięte przez administratora)

@Jurek

Co ty za bzdury piszesz i wprowadzasz ludzi w błąd od 6 miesięcy prosimy się o wszystko za dojazdy, za leki, o długopisy,o jakieś kartki do pisania,o napoje a wiadomo jakie są upały,nawet nie mamy umundurowania każdy chodzi w swoich ciuchach i butach nic nie mamy. Ile razy można mówić i się poniżać?

Agnieszka

@Mati, Twój komentarz nie ma nic wspólnego z merytoryczną i rzeczową opinią na temat pracodawcy i ostrzegam, że może zostać usunięty przez administratora forum. Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w MSU w Bydgoszczy? Czy firma normalnie funkcjonuje? Możecie powiedzieć coś na ten temat?

@Agnieszka

Uciekaj jak najdalej od tej firmy (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nic więcej

Łowicz

banda złodzieji okrada ja jawnie my zbieramy w regionie podpisy i robimy pozew zbiorowy zróbcie to samo nie damy się okrada

pipa
@Łowicz

co za pierdoły.Nigdy na Łowiczu i w rejonie nie były zbierane żadne podpisy a już na pewno nie było żadnego pozwu zbiorowego.Pan Woj.K.ma chyba nie równo pod sufitem i nie był trzeźwy jak t pisał.Jeśli ktoś wylatuje z roboty z apicie,to potem pisze takie bzdety

Mati
@pipa

Inga nie broń ich to (usunięte przez administratora) Tomek się poświęcił to masz etat a ty im tak w (usunięte przez administratora) wchodzisz że szok bo jesteś pani kierownik nikt się nie nawalił a twój ojciec nie raz pijany był na dyżurze więc się nie ośmiesza

Jan

Podaję ich do sądu , i PiP żeby zapłacili za godziny nocne.

Obserwator

Wszystko co napisanie o obiekcie przy ulicy Gdańskiej to czysta prawda, przedtem był jełop Zawadzki a teraz jest następna grupa kolesi. Należy to wszystko zaorać i zacząć od nowa bo w dalszym ciągu dno i gruba warstwa mułu.

@Obserwator

Jaka następna grupa kolesi ???? Są od ponad roku ci sami pracownicy . Dobrzy pracownicy co nie nawalają nie spóźniają się nie piją w robocie .Zmienił się koordynator , który nie oszukuje pracowników jak to robił poprzednik . I chociażby z tego powodu jest lepszy . Dobrze jak komentarze pisze się na trzeźwo i wie się o czym się pisze . Paplanina typu - wszystko zaorać lub gruba warstwa mułu - źle , bardzo źle świadczy o piszącym takie brednie . O firmie - płacą w terminie , za leki trochę zwracają , za okularki też . Jak komuś taka praca nie pasi to może zmienić bo ofert jest sporo .

Obserwator
@RŚ

Do RS z tego co wiem to najpierw wychwalał pan Tomasza Zawadzkiego następnie wieszał pan na nim psy. Później wychwalał pan nowego koordynatora a teraz jest pan niezadowolony z grafików jakie robi a to za późno a to coś zmienia ogólnie rzecz biorąc to jest pan człowiekiem mało wiarygodnym.

R.Ś.
@Obserwator

Każdy jełop może tu wszystko napisać bo chowa się za anonimowym pseudonimem .Ciekawe skąd takie rewelacje wziął chowający się pod pseudo Obserwator .Może nie jest do końca pozbawiony inteligencji skoro zna takie trudne słowo jak obserwator .Faktem pozostaje że nowy szef bardzo późno daje grafiki ale jest w pożo i nie można w żaden sposób porównywać go do nieuczciwego T.Z. . Ale na ten temat ani razu nie zabierałem głosu .

@R.Ś.

Każdy sądzi sam po sobie chyba sam jesteś jełopem albo kapusiem skoro nie widzisz co się robi z ludzmi w tej firmie.To co piszą to w 100% prawda jedno oszustwo i nic więcej liczy się grupa a ludzi mają w (usunięte przez administratora) za nic nie płacą goła pensja a obiecali złote góry (usunięte przez administratora)

R.Ś.
@anonymous

Kapusiem ? A to dobre. Widzę że nie wszystko działa na sto procent .Ale w każdej firmie tego typu coś szwankuje . Robię za ciecia już ze 20 lat . Mam porównanie . Coś tam nie dokładnie liczą godziny nocne . Ale u kolegów w innych firmach nie dostają za okulary lub za leki .Zawsze można zmienić robotę .Po co się denerwować . Mnie jak na razie żadna znaczna krzywda tu nie spotkała .Zawadzki kombinował ale go wywalili na zbity pysk i jest lepiej .

@R.Ś.

My nie dostajemy za nic ,za dojazdy,za leki,jak powiedziałeś za okularki nie mamy długopisów,zeszytów, nie ma na czym i na czym pisać,nie mamy umundurowania,nie płacą za pranie,nie otrzymujemy kwitków od wypłaty i tak można by wymieniać w nieskończoność jednym słowem nie mamy nic i według ciebie wszystko jest super?

R Ś.
@anonymous

Ja nie napisałem , że jest super . Napisałem o tych rzeczach , które ja otrzymałem . Za pranie też nic nie dostałem , długopisy jakieś są , kwitki z wypłaty - no też nie mam . Umundurowanie mamy .Teraz nawet wodę gazowana dostaliśmy . Pracowałem w wielu takich firmach i wiem , że tu nie jest źle .Mankamenty są wszędzie . Od 4 lat procesuję się z inna firma o wypłatę pensji . Bo nie płacili . A sądy to wiadomo jak pracują .Tu płacą w terminie . No i zawsze można zmienić pracodawcę . W Łodzi jest dużo ofert dla CIECI .Pozdrawiam .

@R Ś.

Po pierwsze nie jestem z Łodzi, po drugie pracowałam też w różnych firmach ale takiego syfu jak tu nie było.O czym ty mówisz jaka woda?jak sobie kupimy sami,zabierają urlopy bez zgody a teraz po 6 miesiącach chcą żeby im podpisać karty urlopowe i to według ciebie nie jest oszustwo?

pipa
@anonymous

A w jakim mieście pracujesz?Jeśli Twoim inspektorem jest Cezary Pawęzka to grubo się mylisz.Odkąd wywalili Zawadzkiego za przekręty,nareszcie wszystko zaczęło wracać do normy.Jest czerwiec i dopiero teraz udaje się wyprostować (usunięte przez administratora) po Zawadzkim.My z grafikami nie mamy problemów,wypłaty na czas,paski z wypłat dostajemy co miesiąc regularnie,zwroty za dojazdy też,więc nie rozumiem o co tak się pieklisz.Wystarczy poprosić inspektora.I nie wieszajcie na wszystkich psów,bo inspektor jest tylko pracownikiem i jeśli góra nic nie daje to inspektor jak to się mówi z g....na bata nie ukręci choćby chciał

@pipa

Co za bzdury opowiadasz?jakie dopłaty do dojazdów,jakie kwitki od wypłaty? bredzisz,my nie mamy nic goła pensja, brak umundurowania,nie mamy czym i na czym pisać,nie płacą za pranie,za dojazdy,grafik jest ostatniego dnia miesiąca i to jeszcze zły poprawiają go 3 razy dziennie,żadnych napoi jednym słowem nic ZERO my mówimy firma krzak

Pipa
@anonymous

Widzę,że masz ogromny problem ze wszystkim,ale największy masz sam ze sobą.Przecież nikt tam cię siłą w pracy nie trzyma.Zwolnij się i poszukaj innej pracy.Wy wszyscy chcielibyście tylko przyjść,odwalić swoje godziny,wyspac sie i tylko kase brać.A wypadałoby jeszcze popracować,bo za to macie płacone.

Pogromca MSU
@Pipa

Słuchaj no (usunięte przez administratora) lizusie. Jesteś gównem tak jak cała ta (usunięte przez administratora) firma.

Marcello.

ISS ist mit 520 000 Mitarbeitern und Niederlassungen in 53 Ländern weltweiter Marktführer und Komplettanbieter für alle Dienstleistungen rund ums Gebäude. In Österreich sind täglich mehr als 7500 Mitarbeiter für unsere Kunden im Einsatz. Mit Ihrer Unterstützung werden wir die Marktführerschaft in Österreich ausbauen und unsere erfolgreiche Strategie weiter umsetzen. Wir suchen ab sofort:Portier. Ihre Rolle: In dieser verantwortungsvollen Position als Portier sind Sie für die Gewährleistung der Sicherheit unseres renommierten Kunden in Unterach verantwortlich. Die Arbeitszeit beträgt 36 Wochenstunden mit einer Zeitgestaltung im 12-stündigen Schichtdienst. Ein einwandfreies Leumundzeugnis, Bereitschaft für Wochenend-, Nacht- und Feiertagsdienste, hohe Dienstleistungs- und Kundenorientierung sowie ausgezeichnetes Auftreten und ausgezeichnete Umgangsformen setzen wir voraus. Rufen Sie an 785823939

Izaak

TŁUMACZENIE od IZAAK Z 520 000 pracowników i biur w 53 krajach, ISS jest światowym liderem i dostawcą kompleksowych usług dla wszystkich usług budowlanych. W Austrii ponad 7500 pracowników codziennie pracuje dla naszych klientów. Dzięki Państwa wsparciu zwiększymy naszą wiodącą pozycję na rynku w Austrii i będziemy nadal wdrażać naszą skuteczną strategię. Szukamy: porter. Twoja rola: Na tym odpowiedzialnym stanowisku jako portier jesteś odpowiedzialny za zapewnienie bezpieczeństwa naszego renomowanego klienta w Unterach. Czas pracy wynosi 36 godzin tygodniowo, a struktura czasu w 12-godzinnej usłudze zmiany. Certyfikat bezbłędnej reputacji, gotowość do usług weekendowych, nocnych i wakacyjnych, wysoka jakość usług i zorientowanie na klienta oraz doskonały wygląd i doskonałe maniery, jakich wymagamy. Zadzwoń pod numer 785823939

karcik

Narzekacie a pracujecie zmieńcie firmę proste

Bydgoszczanin

Firma dla każdego z grupą jest w stanie poświęcić wszystko. Mobbing na porządku dziennym. Ktoś pisał o Sikorze...cóż tylko współczuć... dobry gość tylko nie ma nic do powiedzenia..dwóch Ch... tepaków rzadzi tą firemka...błąd... na garbie Pana Prezesa siedzi nieudacznik z Wroclawia

byly pracownik
@Bydgoszczanin

Tak tylko grupa się liczy dla nich.Racja.

oszukana
@byly pracownik

Święta prawda tylko grupa i nic więcej ludzi olewają

Dawid

Koordynator to pupilek pracowników który słucha narkomana takich firma przyjmuje pracowników którzy piją i przychodzą pijani

seba

Zgadzam się wszystko to, wydaje się być podejrzane.Wypłata najpierw ostatniego,póżniej 10-tego, teraz brak dodatków za noce.Trzeba wypadać z tej firmy.

oszukany

do końca roku zarabialem z premii nocna 1650 a teraz pracuje tyle samo i dostałem 1604 jaja jakieś czy co najniższa krajowa wynosi 1550 to premiera nocna to 50 złotych jaja jakieś brakuje po raz kolejny kasy ludzie nie dajcie się mamić brakuje pieniędzy bierzcie paski

Lublin

Znowu zaczynają się i jajo z wypłatą ta banda złodziei Nie wypłaca na czas kiedy zadzwoniłem i zapytałem co się dzieje usłyszałem że pieniądze wyszły zadzwoniłem do kasy pieniądze nie wyszły do mnie do domu zadzwoniła z powrotem na górę do biura i odezwałem się że Oddaję sprawę do sądu pieniądze się znalazły banda oszustów i złodziei zwierzchowskim i sikorą na czele unikajcie tej złodziejskiej firmy

QWE
@Lublin

Potwierdzam też nie dostałem wypłaty jak zadzwoniłem do księgowości to też mi ściemniali, że pieniądze wyszły tylko gdzie

pracownik MSU
@Lublin

Kiedy bierzecie wypłatę 10, czy ostatniego dnia miesiąca?.

Lublin
@pracownik MSU

Przecież teraz wypłaty zrobili 10 bo nie mają pieniędzy z Pefronu stracili częściowe status zakładu pracy chronionego

qwerty
@pracownik MSU

wcale, cha, cha, tu się pracuje dla idei, a tak na poważnie to od stycznia br. 10 każdego miesiąca 2018 roku

Okręg łódzki .
@Lublin

Teraz płacą do 10 następnego miesiąca . Ja dostałem już 7 Nadal uważam tą firmę za uczciwą .Mieli tylko kiedyś takiego Zawadzkiego , który był nieuczciwy i miał złodziejskie zapędy . Ale go wylali z korzyścią dla firmy . Teraz się mści i robi krecią robotę .

Nemesis
@Lublin

W bydgoszczy kasa na czas pracuje juz 3 lata i nie mialem rzadnych problemow. A p.sikora super kordynator idzie sie dogadac itd ja polecam m.s.u ale wiadomo rozne sa obiekty.itd

Za to, że walczyłem o swoje dostałem wypowiedzenie z pracy. Pan sikorka bo inaczej o nim napisać nie można, wysyła z wypowiedzeniem jakiegoś pachołka, bo wiedział, że kilka epitetów w jego stronę by poleciało. Co do wypłat itp nie można narzekać, chociaż nie wiem jak będzie dalej.

Jurek
@anonymous

Walczyles i... Przegrales, czyli albos slaby albo nie miałeś argumentów ????

Agnieszka

@anonymous ale czy to takie złe, że firma MSU zatrudnia osoby niepełnosprawne? Może ponosi z tej racji korzyści, ale jednak to ważne, żeby i osoby niepełnosprawne mogły normalnie pracować.

Poszkodowany za dojazd
@Agnieszka

Panie Kierowniku z Chorzowa... brak wiedzy, kompetencji. Mówisz Pan jedno a Kadry drugie. Nie ma Pan żadnej wiedzy a robi Pan z siebie Panisko...Tak, Jak piszą koledzy... brak kompetencji wśród Kierowników... do gnoja, a nie do zarządzania !!!!

pracownica 5 letni staż
@Agnieszka

czy to normalne, że nie płaci się pracownikom za nadgodziny, wpisuje się urlopy bez zgody pracownika, nie płaci za dowożenie pracowników? kto wierzy że szanowny Prezesik nie wie o tych praktykach - bo napewno nie pracownicy Bydoszczy

ktoś 123

Pracuję w MSU od jakiegoś czasu. Jedyne do czego mogę się doczepić to,że jeden z kierowników ewidentnie nie wykonuje sam swoich zadań.Czasami zdarza się też poślizg z wypłatą. Reszta mi w mojej pracy się podoba. Pozdrawiam

pracus
@ktoś 123

pracujesz w oddz. Bydgoskim? bo wygląda jak byś pisał o Wesołowskim - gorszego lenia nie ma chyba nigdzie

Jan

Pracuje może ktoś w oddziale Wrocław?.Jakie mają warunki pracy i obiekty?.Zastanawiam się czy aplikować,na stanowisko pracownik ochrony,warto?.

Zostaw merytoryczną opinię o MSU - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MSU?

Zobacz opinie na temat firmy MSU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MSU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 5 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MSU
1.6/5 Na podstawie 236 ocen.
  • Plac Piastowski 3
    85-012 Bydgoszcz