INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.

Opinie o INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.

Szukam pracy

Siemanko na jaką stawkę można liczyć na sam początek w tej firmie? Praca dla zwykłego pracownika

DGB
@Szukam pracy

Witam, już tam nie pracuje od jakiegoś czasu ale wątpię żeby się tam dużo zmieniło. Czyli; Na start najniższa krajowa + mały bonus. Premie są ale za byle co zabierają. Na podwyżki zaliczasz obsługę kolejnych maszyn. Gorący mikroklimat no i na konfekcji dużo gorsza praca ale tragedii nie ma. Ludzie z reguły spoko ale mend też nie brakuje, generalnie na plus. Największy minus to(usunięte przez administratora) się o pierdoły, typu; podniesienie jakiegoś papieru z podłogi ma wyższy priorytet niż zrobienie czegoś sensownego, np przygotowanie palet. Kolejny minus to czterobrygadówka i nie adekwatna płaca. Ogólnie nie jest źle ale nie licz tam na nie wiadomo co. I darujcie sobie opinie, że jest tam tak (usunięte przez administratora) jak i te opinie, że żal, lipa (usunięte przez administratora) Po 10 latach(usunięte przez administratora) zarabiasz? To na(usunięte przez administratora) tam siedzisz.... Myślę, że w miarę objektywnie napisałem.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Flexpol Sp. z o.o? Ktoś coś?

Em

Tam jest system 3 zmianowy

Cizia

a ja myślę, że najważniejsze jest to, że mi dobrze robią panowie

Igor

@Barney A ja myślę, że praca w dobrej firmie przerasta niektórych !

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Elektroautomatyk? Podziel się swoimi wrażeniami!
Barney

strasznie małe pieniądze, jak na pracę w systemie czterobrygadowym. Administrator i tak usunie kwotę, ale powiem wam, że więcej dostaniecie za pracę na jedną bądź 2 zmiany z wolnymi weekendami, w większości firm w Płocku. Najlepszym określeniem będzie "przytstanek dla osób bezrobotnych", które muszą mieć czas na znalezienie czegoś lepszego.

Edyta

@yooo, pracujesz w czterobrygadówce? Czy dostajesz jakieś dodatki za pracę w niedzielę i święta? Pracodawca oferuje benefity w postaci premii, szkoleń lub pakietu socjalnego? Jak wygląda według Ciebie atmosfera w pracy? Masz dobre relacje ze współpracownikami? Praca w przyjaznym otoczeniu często rekompensuje inne niedogodności. Firma na swojej stronie https://www.flexpol.pl/pl/kariera/oferty-pracy szuka osoby na stanowisko operatora. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn i urządzeń do produkcji i cięcia folii. Rekrutacja w firmie jest wieloetapowa. Można poczytać o tym na stronie pracodawcy.

yooo

Baaardzo małe zarobki jak na pracę w systemie 4brygadowym. gorąco, i same zakazy i nakazy, nie polecam. 10 lat pracy zeby zarobić (usunięte przez administratora)na rekę... żal

Edyta

@Iwo możesz w kilku zdaniach przybliżyć nam swoją przygodę z tym pracodawcą? Od jakiego stanowiska zacząłeś karierę w Flexpol? Czy oprócz podstawy, można tam liczyć na premie oraz pozapłacowe benefity?

Kuba

Ja jeszcze nie spotkałem się z tym, żeby wszystkim dogodzić!

Iwo

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Nie narzekam na pracę

Zadowolony były pracownik.

Jestem byłym pracownikiem Flexpolu. Odszedłem ponieważ otrzymałem większe pieniądze w innym zakładzie pracy. Jednak gdyby nie to do dziś bym tam pracował. Nie rozumiem dlaczego większość pracowników narzeka na pracę w firmie. Praca stosunkowo lekka, pieniądze na czas, normalne stosunki ze współpracownikami i przełożonym. Teraz pewnie podniosą się głosy, że praca ciężka i pieniądze małe. Ale tak piszą tylko Ci którzy innej pracy nie znają. Ja do flexpolu poszedłem po pracy w takim zakładzie, w którym wyzysk pracownika opracowano do perfekcji. Nie będę się rozpisywał na ten temat ale 1500 na rękę i harówa ponad siły. Do tego upodlenie ludzi do tego stopnia że wszyscy skakali sobie do gardeł i jeden drugiego by zadusil za przysłowiową złotówkę. Więc kiedy przyszedłem do flexpolu to z początku byłem bardzo zdziwiony tym, że praca może być taka normalna. Poza tym dostałem więcej pieniędzy na start niż w poprzedniej pracy po 9 latach pracy. Pozdrawiam wszystkich z produkcji. Powodzenia i więcej optymizmu. Praca nie jest zła. Trzeba mieć tylko punkt odniesienia.

@Zadowolony były pracownik.

Z tonu wypowiedzi rozumiem że na konfekcji nie robiłes.

Edyta

@XYZ czy przeszedłeś już przez etap rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisku laboranta? Jeśli tak podziel się wrażeniami a pomożesz innym użytkownikom których dopiero to czeka? Czy należy oczekiwać nietypowych pytań, jakiegoś niezwykłego zadania do wykonania? @fajka pracujesz jeszcze w systemie zmianowym? Jeśli tak jak radzisz sobie w pracy na "nocki"? Możesz się podzielić pomysłami jak wytrwać i zachować skupienie podczas pracy w trybie nocnym?

XYZ

Wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko laboranta. Jakiego realnego wynagrodzenia brutto mogę oczekiwać? I jak wygląda ten system zmianowy w praktyce?

Edyta

@ciciek i jak przebiegła rekrutacja? Zostałeś zatrudniony w firmie? Opinia nowego pracownika jest szalenie ważna dla osób przeglądających oferty pracy.

Ciciek
@Edyta

Nie podpisałem umowy jak zobaczyłem jakie zarobki są za pracę całym rokiem znalazłem inna prace za większe pieniądze i jednozmianowa od pon-pt a ty ?

fajka

Ciężko cztery noce pod rząd przepracować.

Edyta

Jak ocenicie pracę na stanowisku specjalisty ds. eksportu? Aktualnie poszukiwany jest pracownik, który posiada doświadczenie w pracy B2B. Czy firma mimo wszystko zapewnia dodatkowe szkolenia sprzedażowe podczas trwania zatrudnienia w firmie?

ciciek

wyslalem tam cv w sprawie pracy ide na rozmowe kwalifikacyjna ile moze zarobic Nowy pracownik na start ? praca w systemie 4 brygadowym dzial konfekcja

sopel

jaka placa jest w tej firmie warto isc ? praca w systemie 4 brygadowym

xyz

Zlikwidowano gaz do dostrybutora do wody zeby zaoszczedzic.Nie tedy droga w szukaniu pieniedzy.

@xyz

jak można zlikwidować cos co jest darmowe. Bredzisz. Wystarczy jeden telefon i przywiozą tylko nikomu sie nie chce. Nygusy.

@xyz

Kto chce zaoszczędzić na gazie który jest darmowy. Wystarczy zadzwonić i zamówić. Czy to tak trudno? Nygusy.

@oper

A co masz dzis za darmo?nic wiec nie pisz ze sie nie chce zadzwonic tylko gosc przyszedl i zabral butle.

senior

eeee Ruleś jeszcze robi? i ten zgnily Rómek okularnik z konfekcji, co to brygadzista go zrobili?

@senior

Pracuja

Zostaw merytoryczną opinię o INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.?

INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.