Sławpol Zakład PHU

Bronowo Kmiece

Opinie o Sławpol Zakład PHU

Adam

Wyzysk pracownika, tak jak napisał poprzednik praca dla robola.

Mario

Nie polecam, pracuje tu wiele spokrewnionych osób, nagadują jeden na drugiego. Najniższa krajowa, praca dla typowego robola u prywaciarza. Trzeba się narobić.

Koteczka

Ciągle szukają nowych ludzi, co tam się dzieje??

rysiek

Pracowałem tu 3 miesiące nie wliczając tygodnia przerwy, nigdzie się nie narobiłem tak jak tu non stop jest coś do roboty, człowiek nie ma kiedy usiąść, kazali mi nawet malować i czyścić wózki. Jak na pracę fizyczną dobrze płacą, ale trzeba się narobić. Na stronie internetowej pisze że potrzebują operatorów, a tak naprawdę jest to pomocnik operatora.

edzia

może będa poszukiwac handlowcow jak mowisz ,wiec aplikuj.

do spoko

Ludzie wynoszą folie ? Przecież jest ochrona! A firma nie jest taka cudowna (zadnych talonów na święta,gruszy,stawki godzinowe niskie,szef tylko obiecuje to obiecuje tamto,inwestuje w hale a nie w pracowników,poza tym wprowadzają nie zdrową atmosfere-zatrudniaja nowych ludzi i oni od razu rządza(drukarnia)

spoko

zakład spoko, ludzie spoko, wszyscy są spoko tylko po co ludzie pracujący wynoszą folie z zakładu i handlują na skupie folii.... i to w płocku

zakład spoko można tam pracować pieniądze na czas i to jest ważne fajne dziewczyny w biurze przyjemne a to też ważne szefostwo też niczego sobie dostępne można się dogadać.

Snowboard

Może ktoś się jeszcze wypowiedzieć i powiedzieć coś więcej

Zostaw opinię o Sławpol Zakład PHU - Bronowo Kmiece

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sławpol Zakład PHU