Sławpol Zakład PHU
counter
2 9 31 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Czy Sławpol Zakład PHU zapewnia kartę multisportu?

Bamo Nowy wpis

Praca bez rewelacji. Same podlizuchy ML z biura najwieksza nagabuje na wszystkich . (usunięte przez administratora) Produkcja najlepsza ale władza i te kontrolerki.ciemnota.Dzial planowania spoko. Ale nie ma roboty i trzeba patrzeć na te brzydoty.

Gutek Nowy wpis

Czy dużo zabezpieczeń sanitarnych wprowadziła firma w związku z pandemią?

Lemi Nowy wpis

Witam, macie tam dni do odbioru? Jak wygląda praca w swieta, jest wtedy przestój?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Osobiscie polecam prace w firmie slawpol.pracowalem,pracuje i pracowac bede mam taka nadzieje.ludzie narzekaja,wszedzie dobrze gdzie nas nie ma szefostwo okiludzie z produkcji,automaty,drukarnia i regranulacja spoko czego chciec wyplata na czas,mi sie podoba

Ooo
@Pracownik

Na jakim dziale pracujesz

Hohoh

Ogólnie nie polecam firmy wysyk jak ich mało. Menadżer tej firmy to jakaś porażka szef firmy nie wie połowy rzeczy co tam się wyprawia. Nie za te pieniądze praca Dadzą Ci podwyżkę to upierdziela na premi i jeszcze wyjdziesz na minusie

Bocian

Odpowiem na pytanie.polecam firme slawpol,maja luznie piatki luzne poniedzialki obiady jablka itp.....fajnie sie tam pracuje polecam

Bocian

Pieprzenie o szopenie,mialem zaszczyt miec stycznosc z firma lux trafulem na fajna ekipe pana W,J i Pana P nie pamietam nazwizka i pani E,D w biurze przemila kobitka,wlasciciele spoko firma.ogolnie spoko a z pania E i D mozna dac sobie rade sa jak wrzody na (usunięte przez administratora) ogolnie polecam firme SLAWPOL z reka na sercu

Skarpeta
@Bocian

Skoro firma taka lux to dlaczego Pan już tam nie pracuje? I czy pracował Pan na produkcji? Bo z opinii pracujących na produkcji wynika coś zupełnie innego.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 443 dni.

Czy Sławpol Zakład PHU praktykuje "luźne piątki"?

macio3

Jak najbardziej polecam pracę w tej firmie. Szefostwo otwarte na rozmowy z wszystkimi pracownikami. Niebagatelizowanie powstających problemów ale ich skuteczne rozwiązywanie.Managerzy oraz kierownicy otwarci oraz służący pomocą.Dział planowania - bezkonkurencyjny... Prawdziwy zespół!????

Natalia

Faktycznie jest tak duży wyzysk pracowników w firmie?

Na szczęście nie muszę już dostępować wątpliwego zaszczytu pracy w tej firmie. Zarobki śmiechu warte, pracowników w biurze więcej niż na hali (jak tu na nich zarobić????), mega wyzysk pracowników fizycznych i brak szacunku do ludzi pracujących tam wiele lat. Właściciel jest tak zapatrzony w swoje biurowe "perełki", że nie słucha zwykłych roboli. Panie E. J. i D. K. wprowadzają strasznie toksyczną atmosferę, szczują na siebie pracowników, wymyślają bajki, żeby skłócić pracowników (aby na siebie donosili). Pracownicy fizyczni robią ponad swoje siły, wydajności podkręcane na maksymalne obroty, kontrola jakości robi wszystko to, czego kierownikom i menagerom się nie chce plus coraz to nowe obowiązki i odpowiedzialność za produkcję. Generalnie nie polecam nikomu- nawet wrogowi- pracy w tej firmie, bo nikt nie może pozwalać na takie wykorzystywanie i brak szacunku. Mam nadzieję, że karma wraca ????️

NIESTETY I JA KIEDYS MUSZE WYRAZIC SWOJA OPINIE DLA MNIE KATASTROFA PO PROSTU NIE POLECAM TAM NIKOMU PRACY NIGDY TAK JAK WSZYSCY PISZA TO WYZYSK CZLOWIEKA PO PROSTU TYPOWY KOLCHOZ TRAGEDIA NAJNIZSZA KRAJOWA I TYLE WLASCICIEL POZJADAL WSZYSTKIE ROZUMY TYLKO W SIEBIE BY INWESTOWAL OMIJAJCIE TO Z DALEKA

Dariusz
@Pracownik

Na czym polegał wyzysk ,o którym piszesz?

Kamila

@Kordek, dlaczego nie polecasz? Z jakiej konkretnie przyczyny? Ktoś w was ma podobną opinię? Podzielcie się proszę jakie macie doświadczenia z tą firmą? Czy Sławpol aktualnie rekrutuje pracowników? Wiecie coś na ten tema?

kordek

Nie polecam.

Kamila

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Posiadacie informacje na temat atmosfery panującej w Sławpol Zakład PHU? Napiszcie o tym! Prowadzą aktualnie nabór?

Co powiecie na temat zarobków w Sławpol Zakład PHU? Czy ich wysokość od dodania ostatniej opinii zmieniła się?

Rebeliusz

Nie polecam tam iść do pracy, menadżer kompletnie nie nadaje się na to stanowisko, wyzysk nic więcej. Najniższa krajowa, w tym zakładzie trzeba tyrać, nie pracować. W firmie panuje kiepska atmosfera każdy nagaduje na każdego

Nick

Macie tam jakies przerwy??

Adam

Wyzysk pracownika, tak jak napisał poprzednik praca dla robola.

Zostaw merytoryczną opinię o Sławpol Zakład PHU - Bronowo Kmiece

Sławpol Zakład PHU