CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

qwerty Nowy wpis

Jaki system pracy ma Operator lasera do cięcia sklejki drewnianej tak w ogóle? Nie ma informacji nigdzie jak patrzę, w tym ogłoszeniu też. Ile zmian macie panowie, o ile w ogóle robota na zmiany jest?

@qwerty

Na 2 zmiany, 6-14, 14-22 od poniedziałku do piątku

Gall

Na ile zmian jest to praca?

@Gall

Głównie na 2 zmiany, a na wydziale, gdzie jest jedna, należy mieć gotowość na dwie zmiany.

Mari

Mam takie pytanko :P Na młodszego specjaliste ds. technicznych widzę że mile widzana jest znajomość Autocad i Adobe Illustrator. Myślicie ze można przy znajomości tych programów starać się wynegocjować większą stawkę ? czy raczej takie rzeczy w firmie nie są praktykowane

@Mari

Pytanie co znaczy większa stawka ;) proponuję złożyć cv i w przypadku zaproszenia na rozmowę można dopytać jakie wynagrodzenie jest możliwe do osiągnięcia.

Witam. Czy aktualnie są przyjęcia pracowników (kobiet) na produkcję? Jeśli tak, to czy są to przyjęcia wyłącznie sezonowe czy może również na dłuższy okres? @Pracodawca

@Anonim

Witam, liczą się kwalifikacje, a nie płeć kandydata, zatem przyjmujemy kobiety i mężczyzn. Zależy nam na długiej współpracy.

Firma CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim (branża opakowań tekturowych). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
AmX

Witam, czy firma przyjmuje kobiety na stanowisko pracownika produkcji? Cv można wysłać mailem czy osobiście donieść?

@AmX

Witam, większość naszej załogi to kobiety, odpowiadając zatem na pytanie tak przyjmujemy. Oba rozwiązania są w porządku.

Widzę, że firma poszukuje pracownika na stanowisko magazyniera. Czytam, że oferowane jest wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji. Można chociaż prosić o podanie widełek? :) Poza tym, na jakie dodatkowe świadczenia socjalne można liczyć? :) Napiszcie, bo zastanawiam się nad aplikacją w to miejsce.

Witam, nie posiadamy otwartej polityki płacowej, ofertę płacową wystawiamy wraz z ofertą pracy po rozmowie. Uznaniowe świadczenia wspierające z Funduszu Socjalnego przyjmują rożne formy w tym imprez rekreacyjno- sportowych, kart przedpłaconych, paczek, świadczeń rzeczowych, czy zapomóg losowych jeśli zostaną przyznane przez Komisję Socjalną.

Magda

@Pracodawca czy w dziale księgowości jest możliwość pracy hybrydowej czy tylko stacjonarnie?

@Magda

W większości jest to praca stacjonarna z okazjonalną pracą zdalną.

Czy rozmowa rekrutacyjna w CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ odbywa się również w języku angielskim?

Samanta

Sprawny specjalista ds. BHP - jakie może osiągnąć zarobki na start? Oczywiście, pewnie zależy, czy pokrywa zapotrzebowanie firmy na BHP na równi z p-poż. i ochroną środowiska, ale załóżmy, że pokrywa :)

@Samanta

Zarobki negocjujemy na rozmowie o pracę, a nie na publicznym forum, nie prowadzimy takiej polityki :)

Małgosia
@CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Skoro jest opcja negocjacji, to czy liczą się wtedy takie rzeczy, jak doświadczenie i wykształcenie pracownika? Jest to brane pod uwagę podczas ustalania zarobków?

@Małgosia

W większości przypadków tak, w zależności od stanowiska ponieważ w przypadku BHP, ustawodawca reguluje poziom wykształcenia i wówczas, tylko takie kandydatury, które spełniają wymóg możemy możemy wziąć pod uwagę. Jednakże przede wszystkim liczą się kompetencje i umiejętność ich wykazania jako wynik różnych działań, nie tylko dyplomy, czy dokumenty poświadczające doświadczenie.

Skoro prowadzą państwo rekrutację do działu KJ, to dlaczego nie ma oferty na internecie?

@Kandydat

Mamy sporo kandydatów bez ogłoszenia i przede wszystkim stawiamy także na rozwój wewnątrz organizacji naszych obecnych pracowników, więc jeśli nie znajdziemy właściwej osoby po weryfikacji bazy kandydatów lub dla jeszcze większego poszerzenia grona kandydatów to wystawimy ogłoszenie.

Witam, poszukujemy doświadczonych operatorów maszyn poligraficznych :)

Kontrola

Czy poszukują państwo kogoś na kontrolę jakości? @Pracodawca

@Kontrola

Prowadzimy nabór do działu KJ. CV - sak@graphicwest.dk z dopiskiem KJ

Daria

@Pracodawca Witam, pytanie mam, czy jest możliwość pracy w godz od 6 do 14 lub 7 do 15 albo 8 do 16?

@Daria

Posiadamy takie kombinacje czasu pracy, ale obecnie potrzebujemy pracowników na dwie zmiany pn-pt, 6-14,14-22 tydzień/tydzień.

@Pracodawca potrzebują państwo na stanowisko operatora maszyn czy na magazyn też są przyjecia?

@Tomek

Potrzebujemy operatorów, ale rozważamy także zatrudnienie magazyniera, więc zapraszam do złożenia CV.

Amy
@CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy na magazyn trzeba mieć uprawnienia na wózek czy jest szansa je zrobić już będąc zatrudnionym? Jakie widełki są dla magazyniera?

@Amy

Trzeba mieć uprawnienia z Kartą UDT, bez tego osoba nie jest w stanie zacząć pracy. Nie podajemy do publicznej wiadomości zakresów wynagrodzeń.

Monika99

Witam czy jest szansa na 3/4 etatu od 7 do 13 przez 2 tyg a na 3 tydzień normalnie 8h? I tak cały czas?

@Monika99

Dzień dobry, obecnie nie posiadamy takiego wakatu.

@Monika99

Witam, nie.

X

Witam czy sa aktualnie przyjęcia do pracy?

@X

Witam, tak, potrzebujemy doświadczonych operatorów maszyn poligraficznych.

Joanna

Hej, szukają Specjalisty ds. obsługi klienta z językiem niemieckim, myślę nad aplikacją. Praca stacjonarna, a jest możliwość dogadania się w kwestii pracy zdalnej albo hybrydowej? No i możecie mi powiedzieć ile procent dofinansowują do szkoleń i nauki języków obcych? No i pytanie ile trzeba przepracować, aby móc z tych benefitów skorzystać ;)

Proszę o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: sak@graphicwest.dk

Gabriela

Pół roku temu potrzebowali w firmie analityka, orientujecie się, jaka jest rotacja na tym stanowisku, lub ogólnie zapotrzebowanie na analityków i stanowiska pokrewne? Warto zerkać, czy nie pojawi się ponownie oferta?:) Pisza o atrakcyjnym wynagrodzeniu, uzależnionym od kwalifikacji. Jeśli ktoś spełnia wszystkie wymogi zawarte w ofercie i ma doświadczenie, to na jakie średnio zarobki może liczyć? Wspominają też o relokacji biura do Gdańska, wiadomo kiedy to nastąpi? Istnieje możliwość pracy zdalnej/hybrydowej?

@Gabriela

Stanowisko jest obsadzone, oferta nieaktualna.

Wiki

szukają Drukarza, znalazłam ofertę pracy, czy ktoś potwierdzi czy ta oferta jest aktualna? Mąż chciał aplikować. Praca w Szwajcarii. Praca na dwie zmiany, podacie godziny tych zmian? Skoro praca jest wyjazdowa i kontrakt roczny, to czy pomagają w znalezieniu zakwaterowania lub go zapewniają? Czy po upływie tego rocznego kontraktu, jest szansa na przedłużenie?

@Wiki

Tak, oferta aktualna. Dwie zmiany od 6 do 14 od 14 do 22. Tak, pomagamy. Tak, jest szansa.

Zostaw merytoryczną opinię o CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Nowogard

• Jak się pracuje w CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ