CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Weronika

Dzień dobry, czy przyjmujecie kobiet do pracy? Złożenie CV na mejla mogę podać czy osobiście? poproszę adres e-mail

@Weronika

Dzień dobry, płeć kandydata nie ma znaczenia. Proszę przesłać na: sak@graphicwest.dk lub osobiście w biurze przy ulicy Nadtorowej 12.

AmX

Witam, czy zatrudniają państwo jeszcze na produkcję? Czy CV trzeba składać osobiście czy można elektronicznie? Jeśli tak poproszę maila :)

@AmX

Witam, tak potrzebujemy pracowników na produkcję. Można elektronicznie: sak@graphicwest.dk :)

@CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dzięki za info. Na produkcje trzeba mieć doświadczenie czy w razie czego jest przyuczenie albo przeszkolenie nowego? Można bez problemu się wdrożyć?

X

Dzień dobry, pod jakim adresem znajduje się biuro aby złożyć CV?

@X

Nadtorowa 12, Nowogard

Witam, czy przyjmujecie aktualnie kobiety do pracy?

@Anonim

Witam, płeć jest bez znaczenia. Potrzebujemy operatorów maszyn.

Firma CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim (branża opakowań tekturowych). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Rafał

Witam. Pracowałem 2 lata jako operator maszyn ale poprzednia firma nie pozwalała mi chodzić na urlopy wtedy kiedy mi pasuje tylko narzucali z góry. Czy tu operatorzy mogą w dowolnej chwili iść na urlop, czy tylko zgodnie z wnioskiem urlopowym, który na początku roku złożą kierownikowi?

@Rafał

Dzień dobry, w dowolnej chwili nie, ponieważ jak większość firm jesteśmy związani kontraktami i planujemy naszą produkcję, jednak naturalnie działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami KP. Urlopy są udzielane na wniosek Pracownika w terminie przez niego wybranym i możliwym do zrealizowania dla firmy, wyłączając niezwykle ważne sytuacje losowe.

Kuba
@CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pracodawca kłamie- urlopy nie są udzielane tak jak pracownicy składają wnioski . Tylko zależy to od ilości pracowników na produkcji. Jak ludzi w pravy6brak to urlopu nie dostajesz. Nie ma wakacji z dziećmi czy ferii.

@Kuba

Czyli nie ma wcześniej ustalonego grafiku np. na wakacje? Bo zwykle w marcu się taki robi w firmach żeby ludzie z wyprzedzeniem mogli sobie coś zaplanować? To z braku pracowników mogą odwołać wolne? Nawet jak ktoś ma wykupione wczasy?

Łucja

Te pytania, mam wrażenie, zadają osoby chętne do pracy na produkcji. A czy jest szansa, że dowiem się tutaj, w jakich granicach zarabia specjalista ds. jakości? Adekwatnie do wymagań - to jasne, ale na pewno firma ma jakiś górny pułap, powyżej którego nie będzie z kandydatką rozmawiała :3

@Łucja

Dziękuję za pytanie, jednak polityka grupy CCL nie przewiduje możliwości publikacji tabeli wynagrodzeń.

Monika99

Witam. Czy zatrudniają państwo osoby które jeszcze nigdy nie podjęły żadnej pracy? Wychowuje dziecko ale od września maluch idzie do szkoły a ja bardzo chciałabym podjąć pracy. I czy ewentualnie przyjmują państwo na jedną zmianę?

@Monika99

Witam, tak również przyjmowaliśmy osoby na pierwsze doświadczenie pracownicze, jednakże preferujemy osoby z doświadczeniem w pracy na produkcji. Zapraszam do złożenia CV w biurze przy ulicy Nadtorowej 12. Nie mamy wolnych wakatów na jedną zmianę.

Olga
@CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

To ja dopytam. Czy właśnie jak ktoś nie ma doświadczenia, to jak wygląda szkolenie wstępne w takiej sytuacji? Ile czasu, co obejmuje? Chodzi mi szczególnie o obsługę tych maszyn na produkcji. Czego się uczy na początek?

@Olga

W zależności od stanowiska istnieje szczegółowy program opisujący szkolenie obejmuje on. np. tzw. próbki pracy, czyli pokazanie przez doświadczonego operatora posiadającego przeszkolenie w zakresie BHP dla kierujących pracownikami, w jaki sposób odbywa się praca na danej maszynie. Czas na wprowadzenie/ adaptacji Pracownika do pracy trwa do 3 miesięcy. Zapraszam do biura przy ulicy Nadtorowej 12, aby złożyć CV i ewentualnie porozmawiać więcej o procesie wprowadzenia.

@CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Tak ? 3 miesiące? A w realu 2 tyg i masz zasuwac, robić normę, a jak nie... to po 3 miesiącach do widzenia. Pięknie piszecie, jak zwykle, ale wszystko się zmienia po przekroczeniu progu firmy.

Karolina K.

Witam, czy są teraz przyjęcia ? Pozdrawiam ☺️

Ineska

Witam przyjmują Państwo osoby do prac manualnych? Czy jest możliwość pracy dla kobiety od 6 do 14 ?

@Ineska

Witam, obecnie mamy pełną obsadę na pracach manualnych jednak zachęcam do osobistego złożenia CV w biurze przy ulicy Nadtorowej 12 w Nowogardzie na przyszłe procesy rekrutacyjne.

Czy firma prowadzi nabór pracowników? Wysyłałam kilka CV na maila firmy i cisza

@Karolina

Tak, mamy otwarte rekrutacje na operatora maszyn oraz do działu kontroli jakości. Zapraszam do kontaktu telefonicznego w sprawie Pani CV - 538 816 543.

Emil

Witam. Czy są przyjęcia na Magazyn?

@Emil

Witam, zapraszamy do złożenia CV do naszej bazy kandydatów osobiście w biurze przy ulicy Nadtorowej 12.

Ines

Dzień dobry. Czy zatrudniają Państwo obcokrajowców? Poszukuje pracy dla mężczyzny. Jeśli tak, proszę bardzo o nr kontaktowy Pozdrawiam

@Ines

Dzień dobry, tak, jak najbardziej. Zapraszam tel 538 816 543. Pozdrawiam

Artur

Czy do pracy na magazynie trzeba mieć doświadczenie? Jesteście skłonni zatrudnić osobę bez doświadczenia?

@Artur

Tak, rozważamy również kandydatów bez doświadczenia.

rozastefanska1@gmail.com

Czy przyjmujecie kobiety do pracy

@rozastefanska1@gmail.com

Tak, przyjmujemy.

Anonimowa

Dzień dobry. Czy można przesyłać CV mailowo, czy tylko osobiście? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Anonimowa

Dzień dobry, Tak: sak@graphicwest.dk

Anonimowa

Czy przyjmujecie kobiety do pracy na jedną zmianę?

@Anonimowa

Tak

Czy są teraz przyjęcia na produkcje manualna? Tam gdzie obsadzone są kobiety?

@Karolina

Mamy przyjęcia, kobiety obsadzane są na każdym wydziale.

@CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

A czy do manualnej pracy aktualnie Państwo zatrudniają?

Tak

Edward nozyco ręki

Witam czy są przyjęcia na magazyn?

@Edward nozyco ręki

Witam, tak, proszę o złożenie CV na naszej ofercie na pracuj.pl

Wiktoria

Czy potrzebują państwo aktualnie kobiet do pracy?

@Wiktoria

Tak, jak najbardziej do pracy jako operator maszyn poligraficznych lub kontroler jakości.

Xxxa

Witam, czy przyjmują państwo do pracy?

@Xxxa

Tak, potrzebujemy Lidera magazynu, operatora maszyn i 2 Panie do prac manualnych. Proszę o wysłanie cv: sak@graphicwest.dk

Zbyszek
@CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jestem magazynierem z 10 letnim stażem. Interesuje mnie praca magazyniera w Nowogardzie. Obecnie mam pracę na czas nieokreślony. Na jaki czas po okresie próbnym dawana jest umowa w Waszej firmie? Czy dajecie pracownikom umowy na czas nieokreślony?

@Xxxa

Tak, potrzebujemy więcej drukarzy, kontrolera jakości oraz specjalisty ds. personalnych. CV można przesłać na adres sak@graphicwest.dk

@Zbyszek

Obecnie większość pracowników w firmie jest zatrudnionych na czas nieokreślony.

@CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dzień dobry co to za praca manualna bo jestem zainteresowana?

Zbyszek
@CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czyli dajecie umowe na okres próbny a potem czas nieokreślony?

@Zbyszek

Każda sytuacja jest inna i rozważana indywidualnie, zwykle kolejna była umowa na czas określony, aż do wypracowania maksimum na czas określony ( firma była młodym start up'em ) ale jest też tak, że po okresie próbnym następowała umowa na czas nieokreślony.

@CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dzień dobry czy przyjmujecie do pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Nowogard

• Jak się pracuje w CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CCL SPECIALTY CARTONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ