INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.

Opinie o INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.

asasasasas

Małpa jeśli chodzi o PKn to takie gadanie że 2900 brutto zł od razu na start to możesz swoim dzieciom opowiadać :-)

Małpa
@asasasasas

Pokazać ci umowę o pracę mowie Orlenie a nie spółce i trzeba mieć wykształcenie a nie zawodowe rolnicze

Pracownik Orlenu
@Małpa

Pokaż mi tą umowę o pracę za 2900 podstawy brutto na początek. Oczywiście nie chodzi mi o zatrudnieniu po znajomości

oper

nie przesadzajcie - właściciel zadowolony i jest ok.

uuuuuuu

Jak okradłeś firmę to nic dziwnego że cię zwolnili.

dddd
@uuuuuuu

a co zwykły szary pracownik może ukraść?? papier toaletowy z łazienki jedynie i mydło chyba. zastanów się człowieku co piszesz. Hala to nie biurowiec

Widziałem ogloszenie na handlowca do exportu, jakies opinie o tym stanowisku?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Elektroautomatyk? Podziel się swoimi wrażeniami!

Podobno teraz mają przyjmować na asystentów operatora.haha

Jeśli od maja obniżą dodatek to można dopiero powiedzieć że dzieje się w firmie źle.

Blue

Nic sie nie dzieje dodatki za nocki obnizone premie miesieczne obnizone

@Blue

Dodatek za nocki obniżony? Co ty za bzdury piszesz.

Blue

Zobacz sobie na kwitku chyba ze trzymasz palca w d...e to masz większą premie

Figi

Jak się nazywa ta babka w kadrach co z kierownikiem D się przytula oszukał mnie na 3 dni urlopu

@Blue

Nie chodzi o premie tylko dodatek nocny baranie.

hmmm

Co sie dzieje z ta firma?.Ma ktos jakies wytlumaczenie?

Odpowiadajacy
@hmmm

A o co pytasz dokladnie?

aa

hmm z czym?

ssss
@hmmm

ale zależy o co Ci chodzi???

Blue

Bylem na rozmowie kwalifikacyjnej i wszystko przebiegało super mily kierownik opowiadał o swojej karierze jak mozna awansowac w firmie i Pani z kadr. Milo bylo do czasu jaka mi zaoferowano stawke za prace w systemir 4 brygadowym brak dodatku za prace w swieta i wekendy zachecali wolnym w tygodniu ze sa tzw WD tylko ze pracujac w normalnym systemie pon_pt wliczajac wekendy wolne i swieta wychodzi wiecej dni wolnego. Podziekowalem za oferte jednak wole swoja stara prace za wieksze pieniadze i praca na 2 zmiany wekendy i swieta wolne. Jak wy dajecie rade zachecali owniezcpremiami od 300 do 500 zl ale to chyba sciema

taka prawda

Nie chrzań, że pracujesz cały czas bez wytchnienia i odpoczynku, bo to jest niezgodne z kodeksem pracy. Odbębnisz swoje 8 godzin, zmykasz do domu i nic cię nie obchodzi, to i mało zarabiasz. Przysługuje ci urlop wypoczynkowy i w tygodniu zawsze masz dni wolne od pracy.

taka prawda

Jak ci tak źle to po co tam siedzisz wulgarna istoto? Idź tam, gdzie za leżenie i puszczanie bąków dadzą ci 5 tysięcy. W każde święta i weekend pracujesz? Raczej nie, bo to niemożliwe. Sam chciałeś pracować w systemie 4 brygadowym, a teraz ci źle. Urlopu wypoczynkowego też nie masz? Tak ci co więcej zarabiają często są do dyspozycji firmy po godzinach pracy, kiedy ty żłopiesz piwsko.

Blue

Widzialem ogloszenie o. Prace na operatora. Jaka atmosfera w pracy ? Ile mozna zarobic ? Nie ma problemów z wypłatą i jaka umowa ? praca w systemie 3 zmianowym pon- pt Prosze obardzo konkretne odpowiedzi

asas
@Blue

1. Wypłata na czas, mała ale jest. 2. Atomosfera fatalna. 3. Praca w każdy dzień, święta, weekendy również.

Zainteresowana

A gdzie można nocą spać? Są wygodne łóżka?

Suchy
@Zainteresowana

Na krzesełkach

Zainteresowana
@Suchy

Szkoda, ze łóżek nie ma.

Dobra zmiana

Janusz Janusz - Ty miej odrobinę honoru!

Nika

Witam, Proszę o opinie na temat pracy Technolog . Jak wygląda praca i czy jest warto podejmować się ?

AndzelinaJoli
@Nika

Nie ma ofert pracy na technologa, ale jeśli mam być szczera to jako były "technolog" a właściwie pseudo (bo technolog zajmuje się wszystkim, tylko nie technologią w tej firmie) nie polecam z całego serca i to moja opinia.

nick

to chyba tępa dzida się pod niego podszyła

Przyszly pracownik

Jaka teraz jest stawka dla nowych pracownikow wiecej niz 2200 ? Dodatek nocny jest ? Premie na jakim poziomie? Czy zarobie 2500 netto ? Prosze obardzo odpowiedz mam isc na rozmowę kwalifikacyjną

oper
@Przyszly pracownik

2500 netto no to kilka lat się zejdzie

Przyszly pracownik
@oper

To tak licho z placa w tej firmie ? Kto w tych czasach pracuje za ponizej 2500 ,w swieta w nocy i wekendy pojde i powiem swoje warunki mam swoja godnosc

2017

A co ty Iskra ludzi straszysz nocą? Spać nie możesz czy co? Ha ha Idź i powiedz mu to prosto w oczy, a nie w necie majaczysz.

w miasto to niech idzie dajka a my zostaniemy na starych śmieciach

@998

My czyli kto?

@999

A co cie to obchodzi wscipska istoto?

kieras

pamiętacie jak śpiewał Kult ?? "...gnoje, parobasy. nie przyjechaliście tutaj na wczasy ...". Brać się do roboty jaśnie państwo, póki ją macie !!

ognik

no panowie czas pisać CV! i w miasto,

ognik

a co dobrze?

Zostaw merytoryczną opinię o INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.?

INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.