Opinie o Hilti Poland w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hilti Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hilti Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hilti Poland w Warszawa

eks

Z roku na rok bylo gorzej, trafne porównanie do AmWaya powyzej. Ciesze sie ,ze jestem na swoim, a nie w jakies korporacji.

niestety się nie udało

Dużo żalu tu widać, ale szczególnie u osób, które nie brały udziału w rekrutacji z tego co widzę :D typowe... Ja byłem zaangażowany w rekrutację w połowie stycznia, dwie rozmowy, niestety się nie udało, ale firma jako taka zrobiła na mnie spore, pozytywne wrażenie. po rekrutacji dostałem info dlaczego mnie nie widzą u siebie, co jest wg mnie sporym plusem. także moim zdaniem zamiast wypisywać głupoty, to warto wziąć się w garść i aplikować :)

ona

Stanowiska typu Customer service representative czy Terirority Sales Representative są dostępne niemal non stop z uwagi na nie małą i przeważnie nieuzasadnioną rotację w tej firmie. Jakieś 2 lata temu jak tam pracowałam, na słuchawkach zarabiali ok. 2500 netto, na przedstawicielu handlowym różnie, najstarsi z najlepszymi klientami wyciągali ładne premie - sama podstawa to od 3000-4500 z czym ta górna granica raczej tylko dla Wieloletnich pracowników. Poza tym, masa raportów, tabelek i innych bezsensownych analiz, kierownictwo średniego szczebla w większości poniżej krytyki, zarząd kolesiowski. Na start można próbować bo dobrze wygląda w cv, dla doświadczonych pracowników zdecydowanie nie chyba że chcą robić karierę bez wzglądu na wszystko - bo normalną ścieżką nie ma szans.

delta

ile zarabia sie u was na sluchwkach wsparcie klienta?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Backend / Smart Contract Developer
Wrocław
P&P Solutions Sp. z o.o.
paweł

nie mam pojęcia niestety jak sprawa wygląda konkretnie z tym wszystkim, chodzi mi o to, że nie widziałem ogłoszeń na stanowisko Customer Service Representative, więc chyba nie jest już wolne, na pewno teraz je zdjęli dlatego, bo zajęte. ale może też chcieli coś zmienić w punktach tego ogłoszenia na przykład i dlatego go nie ma.

itre

Nieustanie inwestują w rozwój swoich pracowników, oferując im pracę, w różnych działach -i w regionach geograficznych,praca w Hilti obejmuje wszelkie czynności związane z procesem tworzenia najwyższej jakości – dlatego zapewne ciężko dostać się do pracy u nich.Wiem że pracownicy działu sprzedaży koncentrują się wokół potrzeb klienta, ale ja w tym zawodzie szukam pracy i interesuje mnie ta działka w firmie więc prosiłbym o opisy jak to wygląda dokładniej

votan

Witam. Pracuję w tej firmie już sporo czasu. Jeśli ktoś ma poważne pytania to zapraszam.

fan
@votan

Witaj. Jesteś młody to aplikuj.Wyciągnij co się da a potem desant. Albo się zwolnisz albo cię odstrzelą. Taki team Thomas, Aga, Ernest i reszta.

Haha

Cześć HAHA Niestety tak jest. Historia wojenna wypaliła piętno na firmie. Teraz firma działa identycznie jak podczas wojny. Zobacz jak było kiedyś, a dowiesz się jak jest dzisiaj.

zonkis

Na jakie zarobki mozna liczyc w hilti na stanowisku eksperta? Praca w Warszawie.

:-(

Taka firma jaka historia. Poczytajcie o działalności firmy i jej założycieli w czasie II wojny światowej. Tylko na "wolnych stronach". Dzisiejsza działalność to kontynuacja. Wiem, że moderator to usunie. Wtedy napiszę więcej.

haha

Do D. Cenzura strony.

as

Ściema

gość

1000 etapów rekrutacji, z których nic nie wynika, a dział HR to jakaś porażka. Zdecydowanie odradzam aplikowanie na stanowiska w tej firmie osobom, które cenią swój czas.

very funny

Ten piekny tekst to pisal ktos z Hilti aby sytuacje wyprostowac. Ta firma jest do bani(usunięte przez administratora)Nie polecam bo pod plaszczykiem pieknych obietnic i lukru jest brutalna praca jak w biedronce.

Miklas

Firma jest do bani. Wiele razy wysyłałem CV i list motywacyjny bez odzewu. Czemu? Bo nie mam wyższego wykształcenia tylko średnie ekonomiczne. Co z tego że elektronarzędziami interesuję się od wielu lat. Znam ofertę Hilti perfect. Nawet serwisówki. (usunięte przez administratora)

AK

Witam , może ktoś coś więcej powiedzieć o tym stanowisku? Stanowisko Terytorialny Przedstawiciel Sprzedaży Tj. Kasa , social , auto itp? Z góry dziękuje

haha
@AK

To miejsce nie było pierwsze, ale kolejne. Stymulowane wewnętrznie :-)

Voy

Również miałem przyjemność pracować w tej korporacji. Wspominam te kilka lat z wielkim sentymentem. Hilti otworzyło mi nowe możliwości. To tu nauczyłem się podstaw sztuki jaką bez wątpienia jest handel. Wiem, Wiem, nie powinienem pisać handel. Tłuczono nam do głowy że jesteśmy Rzeczoznawcami a nie handlowcami. Uważam jednak że dobry przedstawiciel Hilti (VB) powinien mieć wiedzę techniczną na najwyższym poziomie oraz niezłe zdolności handlowe. Obecnie już kończą się możliwości rabatowania na lewo i prawo według widzi mi się, co utrudnia pracę "Rzeczoznawcą" bez pojęcia. Czy żałuję że odszedłem? Tak, czasami tak. Mam to szczęście że udało mi się zdobyć podobne stanowisko w podobnej co do wielkości i jakości korporacji. Z wieloma pracownikami Hilti utrzymuję kontakt do dziś i mam nadzieję że tak pozostanie. Mam dużą nadzieję że w Hilti dzwi dla mnie będą zawsze uchylone. Warto też zaznaczyć, że Hilti zdobyło tytuł (bodajże w 2009 roku?) najlepszego pracodawcy. Takiego tytułu nie zdobywa się przypadkiem. HILTI w CV robi jak wytrych..... Pozdrawiam wszystkich!

gość

Ja też jak wyżej chciałem zapytać o warunki pracy, atmosferę, wysokość podstawy itp.Stanowisko Terytorialny Przedstawiciel Sprzedaży woj. śląskie.

TS

Witam. Pojawiły się ostatnio oferty pracy Na Terytorialnego Przedstawiciela Sprzedaży. Jakie są obecne nastroje firmie? Jakie są warunki płacowe itp? Jeżeli Ktoś może napisać to będę wdzięczny. Pozdrawiam.

ted80

Jaką na start mozna dostac podstawe i jak wygląda sposob rozliczania premii?

Zostaw merytoryczną opinię o Hilti Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Hilti Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Hilti Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hilti Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hilti Poland?

Kandydaci do pracy w Hilti Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hilti Poland