Opinie o Hilti Poland w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hilti Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hilti Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hilti Poland w Warszawa

@zainteresowany

Szanowni Państwo, czy odpowiadacie informacją zwrotną chociażby mejlem każdemu kto wyśle CV w odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne na waszej stronie internetowej ? Zdarzyło mi się już kilka razy wysłać Cv, dodam że spełniam kryteria podane w ogłoszeniu i nigdy nie dostałem informacji zwrotnej, oprócz tej standardowej generowanej z systemu, ze zarejestrowaliście moje Cv. Jak to wygląda w praktyce, czy jeśli nie spełnię oczekiwań osoby odpowiedzialnej za HR to dostanę chociażby mejla z informacją zwrotną? Na profilu mam aktywną aplikację, a w danym momencie jest aktualne ogłoszenie o wolnym stanowisku. Wszystkie dokumenty są uzupełnione, jaki więc może być powód braku kontaktu z Państwa strony?

Prosty
@@zainteresowany

Bo to tylko propaganda z tych ich standardami... 6 lat byłem w tym i widziałem ten cyrk od środka.

@@zainteresowany

Witaj, bardzo dziękujemy za zainteresowanie Hilti, naszymi ofertami pracy i przede wszystkim za czas poświęcony na wypełnienie kwestionariuszy aplikacyjnych. Tak jak informujemy w mailu potwierdzającym otrzymanie aplikacji, kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Przeprowadzamy selekcję wstępną na podstawie podstawowych kryteriów wymienionych w każdym ogłoszeniu rekrutacyjnym. Czas rozpatrywania aplikacji może być bardzo różny, od kilku dni do nawet kilku tygodni, zależny od ilości aplikacji oraz terminu dnia rekrutacyjnego wyznaczonego przez Lidera zespołu i HR Business Partera. Jeśli ilość aplikacji jest bardzo duża, zdarza się, iż są brane pod uwagę dodatkowe kryteria wyboru kandydatów ustalane przez Lidera Zespołu. Warto róznież dodać, iż w rekrutacji na każde stanowisko mają pierwszeństwo kandydaci wewnętrzni. Wracamy z informacją zwrotną jedynie do kandydatów, z którymi mieliśmy okazję porozmawiać telefonicznie, on-line lub osobiście maksymalnie w ciągu 2 tygodni. Jeśli jest Pan zainteresowany szczegółową informacją dotyczącą Pana aplikacji, zapraszamy do kontaktu poprzez kariera.pl@hilti.com W ten sposób będziemy mogli sprawdzić status Pana aplikacji, procesu rektutacji oraz zweryfikować przyczyny braku kontaktu z naszej strony. Pozdrawiamy, zespół Hilti

Aktualność
W obliczu pandemii zmieniło się nie tylko nasze życie prywatne, ale także sposób w jaki pracujemy.
  • Obecnie w Hilti Poland naszym celem jest utrzymanie aktualnego stanu zatrudnienia i przejście przez okres pandemii w sposób gwarantujący ciągłość i stabilność naszego biznesu.

• Mamy trzy jasne priorytety:
    1) zabezpieczenie naszych Pracowników
    2) wsparcie naszych Klientów
    3) zabezpieczenie naszego biznesu.

• Więcej o tym, jak pracujemy w okresie pandemii, jakie udogodnienia wprowadziliśmy dla Klientów oraz jak dbamy o siebie wzajmenie w tym szczególnym okresie: https://careers.hilti.pl/pl-pl/o-nas/hilti-vs-koronawirus
    @rekrut

Witam ! Czy każda osoba która spełnia wymagania z ogłoszenia, która wysłała CV po zapoznani się rektutera z jego listem motywacyjnym i Cv dostaje odpowiedz zwrotną, chociaż nie decydujecie się na rozmowę telefoniczną? Dostałem tylko mejla o zarejestrowaniu w systemie mojego CV. A już kilka razy zdarzyło mi się odpowiedzieć na ogłoszenie rekrutacyjne.

@@rekrut

Witaj, bardzo dziękujemy za zainteresowanie Hilti, naszymi ofertami pracy i przede wszystkim za czas poświęcony na wypełnienie kwestionariuszy aplikacyjnych. Tak jak informujemy w mailu potwierdzającym otrzymanie aplikacji, kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Brak dalszych wiadomości z naszej strony oznacza, iż na tą chwilę nie mamy wakatu, na którym mógłby Pan wykorzystać swoje doświadczenie i umiejętności. Mamy bardzo jasno i szczegółowo określony profil kandydatów. Przeprowadzamy selekcję na podstawie podstawowych kryteriów wymienionych w każdym ogłoszeniu rekrutacyjnym. Wracamy z informacją zwrotną jedynie do kandydatów, z którymi mieliśmy okazję porozmawiać telefonicznie, on-line lub osobiście. Jeśli jest Pan zainteresowany szczegółową informacją dotyczącą Pana aplikacji, zapraszamy do kontaktu poprzez kariera.pl@hilti.com. Pozdrawiamy, zespół Hilti.

Aktualność
    Są takie chwile kiedy chce się pochwalić całemu światu! Z niekrytą radością ogłaszamy, iż zajęliśmy 3 miejsce w rankingu 10 najlepszych pracodawców w Polsce! Dodatkowo zostaliśmy także wyróżnieni jako jedno z Najlepszych Miejsc Pracy dla  Milenialsów zajmując 7 miejsce. Wynik mówi sam za siebie i jest dla nas powodem do prawdziwej DUMY!

Drużyno #HiltiPolska DZIĘKUJEMY i GRATULUJEMY! Wszyscy razem tworzymy tak fantastyczne miejsce pracy!

Więcej informacji o nagrodach Instytutu Great Place to Work, pełny ranking wyróżnionych firm oraz nagranie ogłoszenia wyników znajdziecie tutaj: https://www.greatplacetowork.pl/
    logo firmy Specjalista IT
    logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
    Piaseczno
    NRF Poland Sp. z o.o.
    logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
    Albéa Poland Sp. z o.o.
    M10

Cześć! Po kilkutygodniowej rekrutacji spełniło się moje małe marzenie i jestem na pokładzie Hilti. Rekrutacja była etapowa, kilka spotkań i rozmów, podczas których można było się wzajemnie poznać, wymienić poglądami, porozmawiać na temat obowiązków i oczekiwań, by ostatecznie podjąć wspólną decyzję. Miło jest poczuc, że obu stronom zależy. Teraz skupiam się na obowiązkach, być może za jakiś czas podzielę się wrażeniami z pracy. Poziom rekrutacji oceniam bardzo wysoko tak pod względem merytorycznym, jaki i kultury oraz sposobu komunikacji. ????

@M10

Przede wszystkim witaj na pokładzie! Bardzo dziękujemy Ci za ten pozytywny komentarz. Bardzo miło nam czytać, że proces rekrutacji spełnił Twoje oczekiwania. Zachęcamy również do zamieszczania opinii na temat Twoich pierwszych kroków w Hilti - wprowadzenia, szkoleń, atmosfery, obowiązków itd. Pozdrawiamy serdecznie, zespół Hilti.

Szczerozłote
    @M10

Popatrzcie się - jednorożec!

ciekawy
    @M10

a na jakie stanowisko składałeś swoje CV?

Aleksander
    @M10

Mogę poprosić o krótki opis rozmowy kwalifikacyjnej? Jakie pytania Ci zadawano i jaką ofertę przedstawiono? Z perspektywy czasu, jakie plusy pracy w Hilti mógłbyś wymienić? Dzięki.

M10
    @Aleksander

A możesz :). Rozmowa merytoryczna, konkretna, kulturalna. Pytania i odpowiedzi były z obu stron. Atmosfera bardzo przyjazna. W rozmowie chodziło głównie o to by się poznać i porozmawiać o stanowisku pracy, konkretnych zadaniach i obowiązkach. Mogę uczciwie i z przekonaniem stwierdzić, że jeśli chodzi o kulturę pracy, nie zawiodłem się. Wręcz przeciwnie. Obowiązki są, wymagania są, ale jest też wsparcie i pomoc doświadczonych Koleżanek i Kolegów. Mam świetnego przełożonego, który wspiera mnie w rozwoju i wdrożeniu. Cieszę się i jestem dumny, że pracuję w HILTI :)

Ciekawy

Cześć! Jak długo czekaliście na ewentualne zaproszenie na drugi etap po rozmowie telefonicznej? Chodzi o pracę na stanowisku Terytorialny Przedstawiaciel Sprzedaży, jak wygląda codzienna praca ? Odwiedza się markety budowlane ?

@Ciekawy

Witaj! Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i czas poświęcony na udział procesie rekrutacji. Wracamy z informacją zwrotną do każdego kandydata po rozmowie telefonicznej, niezależnie od jej wyniku. Jeśli odpowiedź jest pozytywna informujemy kandydata o wyniku oraz zapraszamy na spotkanie z Managerem tak szybko jak to możliwe. Formalnie czas oczekiwania na odpowiedź nie powinien przekraczać 2 tygodni, zdarzają się jednak wyjątkowe sytuacje kiedy potrzebujemy więcej czasu na decyzję i/ lub ustalenie terminu spotkania (informujemy wówczas kandydatów o wydłużonym okresie oczekiwania na decyzję). Terytorialni Przedstawiciele Sprzedaży w Hilti są odpowiedzialni za aktywną sprzedaż naszych produktów i usług. Ich zadaniem jest budowanie z długofalowych relacji z naszymi klientami. Nasi przedstawiciele samodzielnie zarządzają swoim terytorium, bazą klientów a także czasem pracy. Ramy czasowe w jakich pracujemy są zależne głownie od godzin pracy naszych klientów. Praca jest w 100% w terenie, natomiast wszystkie niezbędne aktywności np. planowanie wizyt czy raportowanie można wykonać korzystając z aplikacji w smartfonie. Pracujemy wyłącznie od poniedziałku do piątku. Jednym z elementów procesu rekrutacji są tzw. „jazdy w terenie”, czyli kilka godzin, podczas których można zobaczyć na czym polega praca naszych Terytorialnych Przedstawicieli Sprzedaży od „podszewki”. W razie jakichkolwiek dalszych pytań prosimy o kontakt: kariera.pl@hilti.com Pozdrawiamy, Zespół Hilti

Jurand
    @Hilti Poland

Kwestie finansowe są poruszane dopiero po zakończeniu pełnego procesu rekrutacji??WTF???To takie firmy jeszcze istnieją?W takim razie nie szanujecie czasu osób ,które myślą o pracy dla Was oraz czasu osób prowadzacych proces rekrutacji.Ja rozumiem ,że obecnie branża IT jest jedyną,która już w ogloszeniach podaje widełki(tak jak jest to przyjęte w cywilizowanym świecie) ale chyba trzeba być frajerem,żeby poświęcać swój czas na długi proces rekrutacji,po czym się dowiedzieć że firma nie jest w stanie spełnić naszych oczekiwań finansowych.Ruszcie głową.

@Jurand

Witaj, dziękujemy za zainteresowanie naszym forum. Oferta pracy jaką składamy kandydatowi (w tym także wynagrodzenia jakie możemy zaproponować) jest zależna od poziomu doświadczenia i kompetencji kandydata na stanowisko, na które aplikuje. Proces rekrutacyjny Hilti jest tak zaprojektowany, aby poznać profil kandydata jak najlepiej, dlatego dopiero po przejściu wszystkich etapów możemy wyjść z konkretną propozycją warunków zatrudnienia. Kandydaci są proszeni o podanie swoich oczekiwań finansowych podczas rozmowy rekrutacyjnej i jeśli z góry wiemy, że jest to poziom wynagrodzenia znacznie przekraczający „widełki” płacowe, jakie możemy zaproponować, szanując czas obu stron nie angażujemy kandydata w dalsze etapy. W razie dalszych pytań zapraszamy do kontaktu bezpośredniego: kariera.pl@hilti.com. Pozdrawiamy, zespół Hilti.

X

Cześć wszystkim. Zostałem zaproszony na rozmowę rekrutacyjną w związku z tym następujące pytania: 1. Czy auto jest też do użytku prywatnego? 2. Ile wizyt dziennie? 3. Czy jest jakiś system nadzoru typu GPS w aucie? 4. Jak z rozpoznawalnoscia marki w Polsce? 5. Jaka podstawa dla repa z ponad 10 letnim stazem? Obecnie mam 5 netto + premie więc jak dają mniej to szkoda mi czasu. Dzięki za odpowiedzi

mark.
    @X

Kolego- jak zaczynasz od pytań typu czy auto jest do prywatnego użytku to ja takiego pracownika bym nie zatrudnił. Najpierw trzeba dowiedzieć się jaki jest zakres pracy jakie kompetencje a później kasa plus inne korzyści wynikające z tej pracy. Jak masz problem do GPS to uważam że nie jesteś wybitnym pracownikiem, bo ja jestem zadowolony że mam w samochodzie służbowym zamontowany gps, bo działa to w dwie strony. Jak masz 5 tyś netto ( przy umowie o pracę ) podstawy to myślę, że obecnie żadna firma nie będzie chciała dać Ci więcej ( zbliża się spowolnienie gospodarcze i trzeba być realistą ). Z rynku wiem, że praca w Hilti jest ok. ( samochód do użytku prywatnego oczywiście tankujesz paliwo ).

@mark.

Dzięki "kolego" za odpowiedź. Nie pytam o zakres obowiązków bo po niemal 15 latach w zawodzie w różnych branżach wiem czego się spodziewać, poza tym został mi on przedstawiony przez Panią z HR. Pytam o rzeczy które są z mojego punktu widzenia ważne czy w ogóle firma jest godna mojej uwagi i czasu i widzę że jest to typowe korpo więc dam sobie spokój. Co do zarobków i GPS pozostawiaeto bez klmentarza. 5 na rękę to żadna laska ani coś super przy obecnych cenach i inflacji i mam propozycje za więcej (inaczej po co miałbym zmieniać prace). Chcesz być korpoludkiem zwiększającym za miskę ryżu z szefem monitorującym Twój czas spędzony w kiblu - Twoja Boscha.

X

Cześć wszystkim. Zostałem zaproszony na rozmowę rekrutacyjną w związku z tym następujące pytania: 1. Czy auto jest też do użytku prywatnego? 2. Ile wizyt dziennie? 3. Czy jest jakiś system nadzoru typu GPS w aucie? 4. Jak z rozpoznawalnoscia marki w Polsce? Dzięki za odpowiedzi

@X

Patrząc na te wpisy to szkoda twojego czasu.

X

Witam Zostalem zaproszony na rozmowę w zwiqzku z tym pare pytan: 1. Ile wizyt dziennie? 2. Jak duże tereny pracy? 3. Czy można korzystać z auta służbowego prywatnie? 4. Czy jest jakaś forma inwigilacji np GPS w autach? 5. Ile podstawy może liczyć rep z ponad 10 letnim doświadczeniem. Obecnie mam 5 netto więc jak płaca mniej to szkoda czasu. Dzięki

X

Cześć wszystkim. Zostałem zaproszony na rozmowę rekrutacyjną w związku z tym następujące pytania: 1. Czy auto jest też do użytku prywatnego? 2. Ile wizyt dziennie? 3. Czy jest jakiś system nadzoru typu GPS w aucie? 4. Jak z rozpoznawalnoscia marki w Polsce? 5. Na ile kasy może liczyć rep z ponad 10 letnim doświadczeniem? Obecnie mam 5 netto podstawy więc jeśli płacą mniej to szkoda mi czasu na 4 etapy. Dzięki za odpowiedzi

MARS

Hilti poza Wrocławiem i Warszawą nie ma swoich biur - jedynie Hilti Story. Praca mng terytorialnego polega na odwiedzeniu klientów i praktycznie całe twoje biuro mieści się w domu i samochodzie. Dobrze rozumiem? To gdzie w takim razie odbywają się meetingi, szkolenia i rozmowy on-line itp, o których piszecie dla mng terytorialnych z Gdańska, Krakowa, Konina, Nowego Sącza? Czy jeżeli ktoś jest mng terytorialnym to ma realną szansę na awans w swoim miejscu zamieszkania czy w grę wchodzi tylko relokacja?

@MARS

Witaj, dziękujemy za udział w dyskusji. Tak, praca Terytorialnych Przedstawicieli Sprzedaży jest całkowicie zdalna, więc miejsce zależy od Ciebie. Spotkania wewnętrzne odbywają się w lokalizacjach ustalonych z pozostałymi uczestnikami spotkania, szkolenia stacjonarne organizowane są głównie w Warszawie ( w naszej siedzibie głównej czy Hilti Store) lub naszym Centrum Serwisowym we Wrocławiu, a w spotkaniach on-line możesz brać udział z każdego miejsca na świecie (mamy zapewniony zdalny dostęp do internetu). W Hilti bardzo dbamy transparentność wszelkich procesów, szczególnie procesów personalnych. Awans czy przejście pomiędzy działami są związane ze spełnieniem określonych warunków, są to zarówno kwestie formalne jak np. staż pracy czy odpowiednie doświadczenie/wykształcenie oraz także kompetencje "miękkie" m.in. postawa i zaangażowanie. Oczywiście awans czy przesunięcie następują, gdy w firmie zaistnieją odpowiednie warunki biznesowe, odtworzy się odpowiedni wakat czy powstanie nowe stanowisko. Otwartość na relokację naturalnie zwiększa potencjalne możliwości i ułatwia zmianę stanowiska. Decyzja o awansie jest zawsze podejmowana przez grono doświadczonych liderów na poziomie lokalnym, regionalnym a nawet globalnym, w zależności od poziomu stanowiska, o którym rozmawiamy. Szczycimy się od lat bardzo wysokim wskaźnikiem awansów wewnętrznych na poziomie 80%, co oznacza, że 4 z 5 managerów awansowało w Hilti. Pozdrawiamy, Zespół Hilti

DEMENTI

Powiem tak, działania PR-owskie prowadzone przez fimię HILTI na tym portalu są aż niesmaczne. Rozumiem ze zależy wam na opiniach ale z NICZYM NIE MOŻNA PRZEGINAC. Bo wówczas wygląda to karykaturalnie i śmiesznie. Odpowiedzi w stylu "dziekujemy za krytykę i prosimy o jeszcze..." to skrzyżowanie kabaretu z umysłową miałkością. Jako pracownik moge odpowiedzialnie powiedzieć iż bardzo dużo NEGATYWNYCH KOMENTARZY szczegónie pod adresem działu HR i jego jakże wielkim zaangażowaniu w weryfikację umiejętności kandydatów to BAJKI i NIESTWORZONE HISTORIE. Przejdźcie się korytarzami i popatrzcie na STAFF. Az rece opadają... Szczególnie zacznijcie sami od siebie, w dziale HR - WSZYSCY SA DO WYWALENIA, od samej "góry" Do przyszłych kandydatów: szukajcie poprzez opcję sortowania NEGATYWNYCH komenatrzy na temat firmy. I NIE DAJCIE SIE OMAMIC TEMU PR-OWSKIEMU BEŁKOTOWI.

Zaciekawiony
    @DEMENTI

Skoro taki fatalny staff a Ty jesteś pracownikiem firmy Hilti to znaczy ze Ciebie kto inny rekrutowal nie HR? Napisz czemu warto tam pracować bo rozumiem ze skoro tam jesteś to coś cie tam trzyma jednak?

Wacek Ch.
    @DEMENTI

Królu złoty!! Dzięki, ze jesteś - bez Ciebie by padli!!

Czy Hilti Poland oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Dziękujemy za udział w dyskusji. W Hilti Polska wszyscy pracownicy etatowi są zatrudniani na podstawie umowy o pracę. Wyjątkiem są osoby, odbywające u nas praktyki lub staż, wówczas proponujemy umowę zlecenie (informujemy o tym zarówno w treści ogłoszenia jak i w trakcie wstępnego wywiadu telefonicznego). Pozdrawiamy, zespół Hilti

Niedawno miałem okazję uczestniczyć w rekrutacji w Hilti na stanowisko managerskie. Mimo wielu przeprowadzonych rozmów nie oceniam procesu jako zbyt długiego - tak jak to sugeruje tutaj część osób. Myślę, że daje to możliwość dość dobrego poznania się wzajemnie przez obydwie strony. Bardzo wysoko oceniam profesjonalizm osób z którymi miałem możliwość się spotkać, a całą rekrutację za rzeczową i przyjazną kandydatowi. Serdecznie polecam!

@Michał

Witaj, bardzo dziękujemy za tę informację zwrotną. Bardzo zależy nam na tym, aby kandydaci czuli się komfortowo na każdym etapie selekcji, dlatego niezwykle miło nam przeczytać Twój pozytywny komentarz. Pozdrawiamy serdecznie, zespół Hilti.

Z punktu widzenia Hilti informacja zwrotna jest naprawdę bardzo ważna. Dzięki serwisom takim jak GoWork każdy może wziąć udział w dyskusji, podzielić się swoją opinią, zadać każde pytanie. Dla nas jest to jeden z najważniejszych kanałów komunikacji, dzięki którym mamy kontakt z naszymi potencjalnymi kandydatami, a także obecnymi i byłymi pracownikami. Śledzimy dyskusje na forum, odpowiadamy na pytania i wątpliwości oraz wyciągamy wnioski, wprowadzając dzięki nim wiele usprawnień. Choć nie każda zamieszczona tutaj opinia jest dla nas pochlebna, jesteśmy wdzięczni za wskazanie obszarów, które wymagają uwagi czy poprawy. Pozdrawiamy, zespół Hilti.

Hilary

Dlaczego co 4-6 miesiące jest ogłoszenie na Waw na stanowisko Sales Team Manager??? Nie zakładam, że firma jest w fazie szybkiego budowania struktur, by było potrzeba tak częstej rekrutacji. Albo to ogłoszenie jest dla ogłoszenia..., albo przełożeni Sales Team Manager, czyli szefostwo stawia wymagania takie, że ludzie (kierownicy) nie dają rady. Z drugiej strony jak czytam o możliwościach awansów to co...?, nie ma nikogo z handlowców w firmie by go wyciągnąć "do góry za uszy"...? Coś mi się tu "nie spina" i chętnie poznam opinię. Myślę o wysłaniu CV, ale jak na tym stanowisku jest rotacja jak w drzwiach żabki w niepracującą niedzielę to dziękuję :))), ten etap kariery zawodowej mam za sobą... :)))

@Hilary

W ramach naszej długofalowej strategii rozwoju Hilti, co roku otwieramy nowe stanowiska, stąd tak szeroko prowadzone rekrutacje. Hilti osiąga sukcesy na rynkach lokalnych, regionalnych i globalnych, dlatego wymagamy od siebie coraz więcej, dynamicznie się rozwijamy i szukamy do swojego grona najlepszych z najlepszych - regularna rekrutacja jest tego naturalną konsekwencją. W Hilti w Polsce tylko w ciągu ostatnich 12 miesięcy uruchomiliśmy ponad 30 nowych miejsc pracy. Rekrutacja na stanowiska strategiczne jak Sales Team Manager czy lokalizacje, w których rozwój naszych struktur i rynku budowlanego jest niezwykle dynamiczny, jest procesem ciągłym- ogłoszenia są publikowane przez cały rok. Każdy proces rekrutacji jest prowadzony w odpowiedzi na realne aktualne potrzeby biznesowe. Szczycimy się od lat bardzo wysokim wskaźnikiem awansów wewnętrznych na stanowiska kierownicze na poziomie 80%, co oznacza, że 4 z 5 managerów Hilti to osoby, które awansowały z wewnątrz organizacji. Nie ma to jak konkretne przykłady, dlatego zachęcamy do przyjrzenia się ścieżkom zawodowym naszych Regionalnych Kierowników Sprzedaży np. na Linkedin. 20% managerów szukamy na zewnątrz, ponieważ ze względu na ich doświadczenia z innych firm czy branży wnoszą do Hilti świeży punkt widzenia i nowe kompetencje. Jeśli chodzi o fluktuację- aktualna sytuacja na rynku pracy sprzyja rotacji w każdej firmie w Polsce i to prawda, nas także to dotknęło, ale my możemy się pochwalić poziomem znacząco niższym od wartości uznawanej za normę. Co więcej, wielu pracowników wraca do nas po krótkiej „rozłące” ;) W razie pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem kariera.pl@hilti.com. Pozdrawiamy!

phlublin

jak wyglada średnie wynagrodzenie na stanowisku ph w Lublinie?

Rozgladacz

Terytorialny PH na zachodniopomorskie. Jaka podstawa? Warto próbować z doświadczeniem w sprzedaży ale bez w branży? Pozdrawiam

@Rozgladacz

Witaj. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Kwestie wynagrodzenia poruszamy z kandydatami dopiero po przejściu pełnego procesu rekrutacji, a jego poziom jest uzależniony doświadczenia i kompetencji kandydata. Nasz zespół to grono dobrze dobranych osobowości, a niektórzy z naszych najlepszych pracowników trafili do nas bez żadnego doświadczenia w branży. Dlatego nic nie szkodzi, jeśli nie masz doświadczenia w budownictwie. Zachęcamy do wysłania swojego CV. Aktualne oferty pracy zawsze znajdziesz tutaj: https://careers.hilti.pl Pozdrawiamy i zapraszamy!

Soren
    @Hilti Poland

"Kwestie wynagrodzenia poruszamy z kandydatami dopiero po przejściu pełnego procesu rekrutacji, a jego poziom jest uzależniony doświadczenia i kompetencji kandydata." . Pełnego? To znaczy kwestie wynagrodzenia są poruszane dopiero po 3 tygodniach rekrutacji na 4-tym spotkaniu? Jak to możliwe, że wcześniej kandydat nie ma szans dogadać się co do pensji? To nie wygląda na partnerskie podejście...

@Soren

Witaj! Dziękujemy za wpis i pytanie. Oczywiście omawiamy z kandydatem jego oczekiwania finansowe i pokrótce opisujemy nasz system wynagradzania już podczas pierwszego spotkania, jednakże konkretną indywidualną ofertę czyli wynagrodzenie i pakiet benefitów kandydat otrzymuje dopiero w finalnym etapie rekrutacji. Pozdrawiamy, zespół Hilti.

Lokos

Nie polecam

@Lokos

Witaj! Dziękujemy za feedback. Jeśli jest coś, nad czym moglibyśmy popracować, poprosimy o przesłanie bardziej rozbudowanej informacji zwrotnej na adres: kariera.pl@hilti.com. Chętnie poznamy przyczyny Twojej opinii. Pozdrawiamy, zespół Hilti.

Zostaw merytoryczną opinię o Hilti Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Hilti Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Hilti Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hilti Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hilti Poland?

Kandydaci do pracy w Hilti Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hilti Poland