opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Hilti Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 836 ocen
Opinie(1007)
Dodaj opinię
Aktualności(17)

Opinie(1007)

Dodaj opinię
Aktualności(17)
Logo
  • Kim jesteśmy
  • .
  • Kultura i wartości
  • .
  • Dlaczego Hilti?
  • .
  • Benefity
  • .
  • Zrównoważony Rozwój
  • .
  • Co robimy

Kim jesteśmy

Kultura i wartości

Dlaczego Hilti?

Benefity

Zrównoważony Rozwój

Co robimy

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Wrocław - Hilti Poland

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Hilti Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Hilti Poland Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9
    • 10

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Hilti Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Chciałem aplikować

    16.10.2016 21:58

    Inne

    Chciałem tam aplikować ale jak się naczytałem to dziękuję . Aż nie wierzę, że taka firma mająca sprzęt z najwyższej półki więc wymagałoby to z założenia profesjonalnego doradztwa idzie w kierunku FMCG. Dla mnie szok i utrata szacunku dla działań tego zarządu w moich oczach
    ReviewUserIcon
    Montezeuma

    27.09.2016 19:26

    Inne

    Pracuje w Hilti od wielu lat i miałem okazję pracować na różnych stanowiskach sprzedażowych. Przez wiele lat byłem bardzo entuzjastycznie nastawiony na działania zarządu i to w jakim kierunku firma zmierzała. Często też broniłem jej i oceniałem jako doskonałego pracodawce. Warto jednak spojrzeć na to w końcu z innej perspektywy i pomóc innym w dokonaniu wyboru - czy warto lub czy nie warto aplikować do Hilti. Z mojego punktu widzenia ostatnie dwa lata były bardzo destrukcyjne dla firmy i jej pracowników. Hilti zamieniło się w korporację pełną gębą. Odeszli wartościowi ludzie ze sporą wiedzą i ludzkim podejściem do innych pracowników. W ich miejsce pojawili się uśmiechnięci panowie z branży FMCG na kierowniczych stanowiskach , ze swoimi tabelami, systemem wartości i niekrytym celem żeby jak najszybciej dojść jak najdalej. Nikt już w firmie nie ukrywa że cel jest inny. Kiedyś rzeczoznawcy techniczni mogli zarobić konkretne pieniądze oraz byli pracownikami zawieszonymi między sprzedażą a solidnym wsparciem technicznym. Ostatnie miesiące to niestety coraz bardziej przypominające akwizycje wizyty handlowe co tydzień u tego samego klienta (w branży budowlanej nowe inwestycje dla danej firmy nie pojawiają się z taką częstotliwością - uwierzcie mi ). Ponadto nowa strategia firmy zakłada kolosalne wzrosty sprzedaży - w rezultacie bardzo ciężko jest wyrobić jakąkolwiek premie i od wielu lat zarobki pikują w dół. Można pewnie powiedzieć że to normalne na stanowiskach sprzedaży że zakładane są wzrosty. - owszem. Tylko one już od dłuższego czasu nie są realne. Sztucznie zawyżane w celu obniżenia wynagrodzeń. Efekt? Historycznie największa rotacja pracowników na stanowiskach sprzedażowych. Ostatnie pół roku to około 30-50 osób które zdecydowało się odejść ze sprzedaży. Great place to work 2017? Wątpie ;-) Warto o to zapytać na rozmowie kwalifikacyjnej. Warto zapytać jak dużo trzeba poświęcić czasu na spełnienie wymagań dot. raportowania, szkoleń online, planów działań na klientach i tysiąca innych rzeczy których nie sposób zrobić w 8-godzinnym czasie pracy podczas którego trzeba odbyć jeszcze 10 wizyt handlowych. Wreszcie warto się zastanowić czy pracą dla marki Premium (owszem - jest bardzo dobra) i mętną wizją awansu zarobisz na to żeby wsadzić co nieco do garnka ;-)
    ReviewUserIcon
    msj

    30.01.2016 00:40

    Inne

    Wczoraj zostałem zaproszony na rozmowę do HILTI. W mejlu z dokładnymi informacji kiedy i gdzie będzie rozmowa poproszono mnie o przygotowanie 5-minutowej scenki sprzedażowej, z możliwością wykorzystania rekwizytów oraz osób prowadzących spotkanie. Nie za bardzo mam koncepcję jak to zrobić, nigdy nie byłem zbyt dobry w wymyślaniu takich rzeczy, planowaniu, pisaniu scenariuszy Chętnie przeczytam podpowiedzi, sugestie, uwagi jak się do tego przygotować. Z góry dziękuję za pomoc.
    ReviewUserIcon
    Nick

    28.01.2016 15:18

    Inne

    @gonia - jak najbardziej umowa o pracę :-) Okres próbny standardowo, następnie czas nieokreślony
    ReviewUserIcon
    Ryba

    18.12.2015 15:50

    Inne

    Boże co za bzdury! Pracuje w Hilti jako handlowiec zwany też VB lub Rzeczoznawca - na dzień dobry dostajesz 3200 zł podstawy do tego pierwsze 3 miesiące jesteś na tzw. stałce i masz 3999 zł podstawy do ręki! jak ludzie nie wiecie to nie piszcie bzdur o jakimś 1000 zł do ręki bo nigdy tak w Hilti nie było. Po co więc zmyślacie!?
    ReviewUserIcon
    Przedstawiciel

    12.10.2015 16:00

    Inne

    Witam, Na temat pracy nie wypowiem sie poniewaz nie bylo mi dane pracowac w firmie Hilti.Natomiasr napisze pare slow o procesie rekrutacji.Otoz wyslalem swoje cv,po ok dwoch tygodniach odezwal sie w piatek do mnie pan z propozycja spotkania w srode;nastepnego tygodnia.Jako zainteresowany wyrazilem chec spotkania,w zwiazku z czym pan powiedzial ze zadzwoni do mnie w poniedzialek i poda mi szczegoly gdzie i o ktorej godzinie.Dodam tylko ze dzwonil z zastrzezonego numeru.Minal poniedziale,wtorek i sroda i cisza,zadnego telefonu.postanowilem wiec wyslac swoje cv bezposredni do firmy Hilti.Dzisiaj otrzymalem odpowiedz wygenerowana przez automat ze dziekuja,ale niestety nie spelniam wymaganych kryteriow.Czytalem wiele o kulturze i atmosferze w Hilti,ale to co mnie spotkalo to absolutny brak szacunku.ja rozumiem ze zawiodl czlowiek a nie cala firma,ale ten czlowiek ja reprezentowal.Firma Hilti duzo stracila w moich oczach,bo wystarczylo zadzwonic i powiedziec ze sprawa jest nieaktualna.Dalsza ocene pozostaiam Wam. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    stop

    09.10.2015 11:16

    Inne

    http://www.pb.pl/4212748,73229,hilti-chce-zwiekszyc-przychody-w-polsce-do-380-mln-zl-w-2020-r. To chyba wiele wyjaśni
    ReviewUserIcon
    Prestidigitator

    08.10.2015 23:18

    Inne

    Chyba jednak się rozwijają. http://www.bankier.pl/wiadomosc/T-Trocil-Hilti-Poland-W-2020-roku-przychody-spolki-osiagna-blisko-400-mln-zl-7270836.html
    ReviewUserIcon
    gigi sullivan

    26.09.2015 21:53

    Inne

    jak zarobki i atmosfera ogłoszenie na kujawsko pomorskie dość długo wisi
    ReviewUserIcon
    pracuję więc wiem

    10.08.2015 14:52

    Inne

    Panie "obecny" skoro jest sporo ciekawszych ofert pracy to co jeszcze robisz w Hilti, po tak się meczysz? A ci "niesłusznie" zwolnieni po co tak walczą w sądzie pracy, skoro w Hilti jest tak źle? Śmieszny jesteś z tym swoim biadoleniem.
    ReviewUserIcon
    nie obecny

    31.08.2015 10:34

    Inne

    Panie "pracuję tam więc wiem" na szczęście już nie pracuję w tej firmie. Teraz widzę z perspektywy czasy zmarnowane lata pracy. Walczą w sądzie pracy, jak nie doczytałeś, bo zostali niesłusznie zwolnieni. Podsuwacie im "ugody do podpisania" z góry zakładając, że się nie połaszą, a gdy już tak się staje to za chwil kilka zatrudniacie w to miejsce nowego tańszego pracownika...
    ReviewUserIcon
    obecny

    09.08.2015 10:21

    Inne

    Praca w hilti??? generalnie nie polecam!!! "Zaufanie" podszyte ciągłym sprawdzaniem... Firmna leci w rankingach na pysk już od kilku lat!!! Nie mogą sobie poradzić z wewnętrznym badaniem geos - podkręcają na siłę parametry bo co roku jest bardziej nieciekawie. Nie pakujcie się tam. Na rynku jest sporo ciekawszych ofert pracy. Mają kilka spraw założonych przez byłych pracowników (niesłusznie zwolnionych). Z mojej wiedzy wynika, że 4-5ciu spraw już zostało wygranych (sąd pracy nakazał wypłatę odszkodowania).
    ReviewUserIcon
    PH Hilti

    24.07.2015 16:18

    Inne

    Pracuję w tej firmie kilka lat na różnych stanowiskach w dziale sprzedaży. Są plusy i minusy jak w każdej firmie. Ktoś tu pisał bzdury o podstawie 1000 zł i dużych premiach. Jest zupełnie odwrotnie podstawa jest przyzwoita a premie zależą od wyników w szczególności na stanowisku PH. Jak ktoś jest dobry to co 4 miesiące może zobaczyć 5 cyfrową kwotę z 1 na początku na koncie. Podstawa tak jak ktoś pisał 3300 do 4500 na rękę także nie ma co wybrzydzać. Zawsze mnie irytują koledzy z pracy którzy ciągle narzekają na firmę Hilti - odpowiedź jest jedna jak ktoś uważa ,że jest więcej wart na rynku to niech sobie znajdzie lepszą pracę. Rzeczywistośc wyglądą tak ,że narzekają i pracują tu 10 czy naście lat. Na pytanie czy warto aplikować odpowiadam WARTO
    ReviewUserIcon
    Taz

    31.07.2015 13:13

    Inne

    Pytanie do PH Hilti. Jak myślisz jakie mam szanse dostać się na stanowisko PH mając 10 letnie doświadczenie jako Przedstawiciel Medyczny i czy j. angielski jest tak bardzo potrzebny jak piszą w ogłoszenie. Z góry dzięki za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    JUne

    15.07.2015 15:00

    Inne

    Witam jestem pracownikiem Hilti w terenie ;] więc jak ktoś ma jakieś pytanie piszcie.
    ReviewUserIcon
    zloty

    20.07.2015 22:46

    Inne

    chce aplikowac na stanowisko Territory Sales Representative. mam kilka lat doswiadczenia jako PH W spozywce. jest sens wysylac CV? Chodzi o kase, mozliwosc premii i szkolen oraz atmosfere. czy region pracy wpywa na kase? na stronie pisza tez o mozlwiosci rozwoju miedzynarodowego. to realne? JUne, czekam na info
    ReviewUserIcon
    Ciekawy gość

    30.06.2015 00:45

    Inne

    Proszę o informację co jest powodem tego , że od bodajże lutego tego roku cały czas ukazuje się ogłoszenie na śląsk na stanowisko Territory Sales Representative? Brak odpowiednich kandydatów czy może nikt nie ma ochcoty pracować w Hilti? Jakie są warunki na w/w stanowisku. Dziękuje za wszelkie prawdziwe info. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.06.2015 01:01

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    obecny

    10.07.2015 11:06

    Inne

    Firma jest zarejestrowana w Polsce i tutaj powinna wzorcowo (tak jak sama próbuje kreować o sobie opinię) płacić podatki a nie transferować zyski do rajów podatkowych (luxemburg). Dla mnie i dla moich przyszłych dzieci będzie to miało olbrzymie znaczenie. Z poglądami które reprezentujesz możesz śmiało emigrować poza Polskę, bo przy takim podejściu twoja praca tu jest zbędna.
    ReviewUserIcon
    były

    03.06.2015 21:38

    Inne

    Cześć "obecny" Zgadzam się w 100 % z twoim zdaniem. Cała ekipa to nieudolnik prezio, spolegliwy Erneścik i Aga modliszka. :-)
    ReviewUserIcon
    obecny

    27.04.2015 14:47

    Inne

    Ta firma robi wszystko by płacić podatki w jednym z krajów beneluxu. Ich religia kształtowana na wyjazdach OCJ to nic innego jak maglowanie umysłów w różnych obszarach funkcjonowania. Ideei Hilti i ich piękne hasła mają się nijak do rzeczywistości. Fakt, że z roku na rok firma ląduje coraz niżej w rankingach pracodawców. To oczywiście duża zasługa obecnego prezia i jego młodego zarządu, któremu dał wolną rękę, a oni rąbią firmę na kawałki (niektórzy wiedzą o czym piszę). Odpowiedzialność odpowiedzialnością jak umie się z niej robić użytek. Czasy prezesa Thomasa G. to był okres w którym doceniano pracowników. Firma sięgnęła po drugi miejsce w rankingu naj.pracodawcy. Obecny sklecony na wymianę zarząd to porażka. Najważniejsze, że schaan zaczyna się przyglądać temu folwarkowi Orwella... Agnieszka co ty za głupoty opowiadasz w tym "wywiadzie" do gowork.pl? Weż ogarnij się kobieto!!!
    ReviewUserIcon
    Nareszcie wolny

    13.08.2017 21:04

    Inne

    Święte słowa. Ta Firma jak ryba psuje się od głowy i ten proces trwa od kilku lat nieustannie przyspieszając. Według mojej opinii opartej na czynnej obserwacji jest to zasługa "wampirycznego" zarządu który koncentruje się wyłącznie na osiągnięciu tzw. sukcesu kosztem pracowników (nigdy swoim). Prowadzone są regularne pogadanki indoktrynacyjne oraz inne psychotechniki mające wyłącznie na celu wyssania maksymalnej ilości krwi. Jest więc rzeczą naturalną, że wyschnięci pracownicy traktowani są jako odpady a na Ich miejsce przyjmowani są kolejni. Stąd tak niebotyczny poziom tzw. fluktuacji kadr. Smutne jest dodatkowo to, że jako przyczynę zwolnienia podaje się do ogólnej wiadomości wymyślone idiotyczne uzasadnienia jak np. "brak chemii" zamiast "Ona/On mieli własne zdanie w jakimś temacie". Nierzadko dochodzi także do zachowań na granicy prawa jak permanentna presja czy rozmowy z użyciem wyrazów wulgarnych wypowiadanych KRZYKIEM !!! Pensje dla nowych pracowników są raczej w dolnej strefie stanów niskich. Jedynym plusem jest to, że ludzie (Ci na stanowiskach frontowych) są bardzo w porządku i normalni. Oczywiście jak w każdym stadzie co jakiś czas trafia się szczur i wazeliniarz który zaczyna mozolnie podgryzać swych pobratymców torując sobie drogę do miernego awansu. I oczywiście na TAKICH LUDZI Firma stawia. Jednak na wyższe szczeble dostają się po kumotersku ludzie z zewnątrz notabene całkowici regularni ignoranci których wielu np. z firmy produkującej batony i nikomu nie przeszkadza brak Ich wiedzy o budowlance czy eksploatacji maszyn bo przecież Oni mają entuzjazm (no i zęby do podgryzania i wazelinę by smarować tam gdzie nie można ugryźć). Moja rada - uważajcie na tą firmę i raczej omijajcie ją szerokim łukiem. Sam proces rekrutacji jest tak stresujący i po prostu idiotyczny (dla normalnego człowieka), że nawet średnio inteligentny kot po pierwszej rozmowie prysnął by w krzaki. Tak działa ta korporacja. Nie muszę chyba wspominać, że obciążenie pracą (zadaniami) rośnie w postępie geometrycznym wraz ze stażem pracy oczywiście wyłącznie w trosce o rozwój wewnętrzny danej ofiary. Pozdrawiam serdecznie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.04.2015 16:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    REP

    22.04.2015 22:37

    Inne

    TO zależy jakie jest "otoczenie" - czy rekrutacja jest w dużym mieście (ilu chętnych na stanowisko), jak często zmienia się PH na tym terenie, co jest powodem odejścia poprzednika (jak jest dobra praca, to mało kto, rzuca ją z dnia na dzień, powodów może być kilka: sprawy osobiste, relacje z przełożonym, albo coś "w terenie" - utrata duże klienta, niedopilnowanie zamówień, reklamacji itp.) Pamiętaj, żeby NIGDY nie negocjować "czegoś, kosztem czegoś". Zawsze staraj się wynegocjować możliwie najwyższą podstawę (to w końcu coś "pewnego", coś od czego masz płacone składki na emeryturę, ubezpieczenie w razie L4, itp), premia to tylko obietnice, które u jednego się spełnią u drugiego nie. Czynników na to wpływających jest wiele. Jeśli na rozmowie, przyznasz, że oczekujesz większej podstawy w zamian za niższą premię, to świadczy o braku pewności siebie, motywacji, przekonania co do swoich możliwości, dlatego chcesz "zabezpieczyć tyły". Zawsze mów o dobrej podstawie (dowiedz się ile może zarobić taki pracownik na tym samym stanowisku ale nie tylko w tej firmie, ale także w tej branży - daje pogląd "na ile" firma ceni pracowników) oraz o dobrych premiach! Najlepiej mieć w rękawie asa w postaci jakichś potwierdzeń swoich wyników (dyplomy uznania, nagrody, wyróżnienia, i referencje od poprzednich pracodawców jeśli jest możliwość). To dobra podstawa do negocjowania podstawy, bo jak inaczej odpowiedzieć na pytania "dlaczego Pan/Pani chce tyle zarabiać?" - BO jestem specjalistą, znam się na swojej pracy i mam na to kilka dowodów (i wtedy dajesz do wglądu wszystkie wyżej wymienione dokumenty). Nie dawaj nigdy żadnych wyników czy innych pism firmowych, które ujawniają jakieś kwoty, rankingi itp - pracodawca może stwierdzić, że jak Cię zatrudni, a po jakimś czasie zechcesz zmienić pracę lub on zechce zakończyć z tobą współpracę, to wewnątrz obiegowe dane ujrzą światło dzienne. Domyślasz się co wtedy taki rekrutujący zrobi ... Powodzenia.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.03.2015 16:27

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    REP

    20.04.2015 22:18

    Inne

    Do kolegi mikołajek - jak na podstawie dają "tysiąc z hakiem" + "duże" premie (na które składa się "widzi mi się" przełożonego, albo sto czynników, i jak nie spełnisz jednego to nie dostaniesz ani grosza poza gołą podstawą - to wiedz, że gra nie warta jest świeczki. Auto służbowe, telefon, czy komputer to małe pocieszenie, za nerwy z klientami (ludzie bywają na prawdę "różni" - ale na tym polega handel, aby umieć negocjować z prawie każdym, ze wszystkimi się nie da, jak ktoś twierdzi, że się da, to ja już mówię, że się nie da i tak obalam jego teorię) oraz siedzenie nad nieraz nie wiadomo komu potrzebnymi tabelkami, stworzone przez dział marketingu lub innego "mądrego zza biurka", które bardzo często okazują się później nikomu nie potrzebne. Na wstępie podkreślam, że nie jestem i nie byłem pracownikiem HILTI. Jestem handlowcem (ścieżka kariery od zwykłego PH po Regionalnego i Sieciowego) od 8 lat i pracowałem dla korporacji i małej firmy (ale nie w Hilti ani w tej branży), i wiem że takie zabiegi typu niska podstawa i premie zależne od wieloskładnikowych wytycznych realizacji to celowe zagranie. Już tłumaczę - realizując zamówienia na kwotę X jesteś już rentowny dla firmy, a w planie do realizacji kwartalnej czy miesięcznej masz kwotę 2X. Do tego wiele składników do realizacji (kwota sprzedaży, średnia cena na produkcie, średnia marża na produkcie, minimalna sprzedana ilość w sztukach dla danego produktu, minimalne pokrycie w terenie, minimalna średnia wartość zamówienia, itp, itd). Firma na tobie zarabia i to w stopniu zadowalającym, a jednocześnie ma "haka" na ciebie - nie realizujesz 100% planu (bo z góry wiadomo że jest on nie osiągalny i specjalnie jest tak wyliczony), więc nie pochwalisz się w CV jakimiś "specjalnymi sukcesami w sprzedaży" bo na ewentualnej rozmowie w innej firmie nie pokażesz raportów czy dyplomów uznaniowych za osiągnięcie ponad przeciętnych wyników. Będziesz też na z góry straconej pozycji jeśli upomnisz się o podwyżkę za staż pracy czy nowe obowiązki, bo głównym kryterium jest wtedy poziom realizacji planu sprzedażowego. Równocześnie nie będziesz się "wychylał poza szereg" w opiniach na temat produktu czy rozwiązań wprowadzonych przez dany dział, bo w każdej chwili mogą cię zwolnić, a do tego będą mieli priorytetowy argument - brak realizacji oczekiwanej sprzedaży (a rolą handlowca jest głównie sprzedaż-sprzedaż-sprzedaż). A jak do tego masz jeszcze kredyt hipoteczny na głowie, to już w ogóle pracodawca ma oręż do "przykręcania Ci śrubki", ponieważ chcesz czy nie, do banku co miesiąc ratę za swoje 4-kąty musisz wpłacić, bo inaczej Ci je zlicytują za zadłużenia. W konsekwencji będziesz się żyłował żeby doskoczyć do tych wymogów, bo na spotkaniach zespołowych czy szkoleniach pokazują wszystkim tabelę z premiami (typowe działanie psychologiczne - widzisz kilka albo kilkanaście tysięcy premii za 100% albo 130% planu, to już w głowie masz cel na co byś tę kasę wydał). W rzeczywistości do wymaganego 100% nie doskoczysz i firma o tym wie, bo plan jest celowo tak wyliczony, nim się pokapujesz będziesz orał przez przynajmniej pół roku (jeśli rozliczenie premii jest miesięczne), albo rok (jeśli rozliczenie kwartalne). Taki okres się przyjmuje jako średni czas na badanie terenu działanie i zapoznanie się z klientami (oszacować wartościowość klienta typu A-kluczowy do D-nie rentowny następuje dużo szybciej, ale to zależy od wielkości terenu i ilości potencjalnych klientów, oraz Twojego zaangażowania, jak go nie będzie, to sam wiesz co wtedy się robi ...) po tym okresie albo idziesz w prawo albo w lewo (zostajesz bo już coś "zaczyna ci się kręcić w terenie" albo się "odpalasz" bo nie widzisz dalszej możliwości swojej realizacji). No chyba że trafisz na naprawdę dobrego kierownika, prawdziwego menadżera kariery, który będzie widział w tobie potencjał i postara się tobie pomóc wyjść z impasu i tzw "rutyny handlowej" (powtarzanych schematów rozmów i negocjacji z klientami, nie uwzględniając fundamentalnej zasady "każdy jest inny" a więc z każdym należy inaczej rozmawiać, ale to już osobne kwestie analizy klienta, typu działalności, oceny środowiska branży, oraz innych czynników). To takie moje doświadczenia z handlu. Trochę się rozpisałem, wybaczcie, starałem się maksymalnie skrócić swoją wypowiedz ;D
    ReviewUserIcon
    abbc

    19.02.2015 14:39

    Inne

    votan, co więcej możesz powiedzieć o swojej pracy? Mnie interesuje sprzedaż w hilti i nie wiem czy aplikować.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Hilti Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Hilti Poland Sp. z o.o.

    Franciszka Klimczaka 1 02-797 Warszawa

    NIP:1180000314

    REGON:006234383

    KRS:0000003816

    https://www.hilti.pl/
    Branża główna: Sprzedaż hurtowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    tomaszae

    18.02.2015 18:35

    Inne

    A ja wysłałem CV na pakowacza i nic ;/ to co ze jestem po Akademii Ekonomicznej po EKonometrii i Statystyce w Polsce nie ma pracy.dlatego trzeba szukać pracy jako pakowacz pracownik produkcji. W sumie fajna praca.
    ReviewUserIcon
    eks

    11.02.2015 10:02

    Inne

    Z roku na rok bylo gorzej, trafne porównanie do AmWaya powyzej. Ciesze sie ,ze jestem na swoim, a nie w jakies korporacji.
    ReviewUserIcon
    niestety się nie udało

    09.02.2015 13:17

    Inne

    Dużo żalu tu widać, ale szczególnie u osób, które nie brały udziału w rekrutacji z tego co widzę :D typowe... Ja byłem zaangażowany w rekrutację w połowie stycznia, dwie rozmowy, niestety się nie udało, ale firma jako taka zrobiła na mnie spore, pozytywne wrażenie. po rekrutacji dostałem info dlaczego mnie nie widzą u siebie, co jest wg mnie sporym plusem. także moim zdaniem zamiast wypisywać głupoty, to warto wziąć się w garść i aplikować :)
    ReviewUserIcon
    ona

    27.01.2015 22:46

    Inne

    Stanowiska typu Customer service representative czy Terirority Sales Representative są dostępne niemal non stop z uwagi na nie małą i przeważnie nieuzasadnioną rotację w tej firmie. Jakieś 2 lata temu jak tam pracowałam, na słuchawkach zarabiali ok. 2500 netto, na przedstawicielu handlowym różnie, najstarsi z najlepszymi klientami wyciągali ładne premie - sama podstawa to od 3000-4500 z czym ta górna granica raczej tylko dla Wieloletnich pracowników. Poza tym, masa raportów, tabelek i innych bezsensownych analiz, kierownictwo średniego szczebla w większości poniżej krytyki, zarząd kolesiowski. Na start można próbować bo dobrze wygląda w cv, dla doświadczonych pracowników zdecydowanie nie chyba że chcą robić karierę bez wzglądu na wszystko - bo normalną ścieżką nie ma szans.
    ReviewUserIcon
    delta

    24.01.2015 15:31

    Inne

    ile zarabia sie u was na sluchwkach wsparcie klienta?
    ReviewUserIcon
    paweł

    22.01.2015 16:14

    Inne

    nie mam pojęcia niestety jak sprawa wygląda konkretnie z tym wszystkim, chodzi mi o to, że nie widziałem ogłoszeń na stanowisko Customer Service Representative, więc chyba nie jest już wolne, na pewno teraz je zdjęli dlatego, bo zajęte. ale może też chcieli coś zmienić w punktach tego ogłoszenia na przykład i dlatego go nie ma.
    ReviewUserIcon
    itre

    22.01.2015 16:03

    Inne

    Nieustanie inwestują w rozwój swoich pracowników, oferując im pracę, w różnych działach -i w regionach geograficznych,praca w Hilti obejmuje wszelkie czynności związane z procesem tworzenia najwyższej jakości – dlatego zapewne ciężko dostać się do pracy u nich.Wiem że pracownicy działu sprzedaży koncentrują się wokół potrzeb klienta, ale ja w tym zawodzie szukam pracy i interesuje mnie ta działka w firmie więc prosiłbym o opisy jak to wygląda dokładniej
    ReviewUserIcon
    votan

    23.12.2014 20:18

    Inne

    Witam. Pracuję w tej firmie już sporo czasu. Jeśli ktoś ma poważne pytania to zapraszam.
    ReviewUserIcon
    fan

    18.02.2015 21:53

    Inne

    Witaj. Jesteś młody to aplikuj.Wyciągnij co się da a potem desant. Albo się zwolnisz albo cię odstrzelą. Taki team Thomas, Aga, Ernest i reszta.
    ReviewUserIcon
    Haha

    07.12.2014 01:56

    Inne

    Cześć HAHA Niestety tak jest. Historia wojenna wypaliła piętno na firmie. Teraz firma działa identycznie jak podczas wojny. Zobacz jak było kiedyś, a dowiesz się jak jest dzisiaj.
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.11.2014 15:53

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    zonkis

    19.11.2014 20:13

    Inne

    Na jakie zarobki mozna liczyc w hilti na stanowisku eksperta? Praca w Warszawie.
    ReviewUserIcon
    :-(

    14.10.2014 23:11

    Inne

    Taka firma jaka historia. Poczytajcie o działalności firmy i jej założycieli w czasie II wojny światowej. Tylko na "wolnych stronach". Dzisiejsza działalność to kontynuacja. Wiem, że moderator to usunie. Wtedy napiszę więcej.
    ReviewUserIcon
    haha

    14.09.2014 02:25

    Inne

    Do D. Cenzura strony.
    ReviewUserIcon
    as

    01.09.2014 23:33

    Inne

    Ściema
    ReviewUserIcon
    gość

    18.07.2014 12:02

    Inne

    1000 etapów rekrutacji, z których nic nie wynika, a dział HR to jakaś porażka. Zdecydowanie odradzam aplikowanie na stanowiska w tej firmie osobom, które cenią swój czas.
    ReviewUserIcon
    very funny

    24.06.2014 12:43

    Inne

    Ten piekny tekst to pisal ktos z Hilti aby sytuacje wyprostowac. Ta firma jest do bani(usunięte przez administratora)Nie polecam bo pod plaszczykiem pieknych obietnic i lukru jest brutalna praca jak w biedronce.
    ReviewUserIcon
    Miklas

    25.05.2014 16:49

    Inne

    Firma jest do bani. Wiele razy wysyłałem CV i list motywacyjny bez odzewu. Czemu? Bo nie mam wyższego wykształcenia tylko średnie ekonomiczne. Co z tego że elektronarzędziami interesuję się od wielu lat. Znam ofertę Hilti perfect. Nawet serwisówki. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    AK

    24.05.2014 13:15

    Inne

    Witam , może ktoś coś więcej powiedzieć o tym stanowisku? Stanowisko Terytorialny Przedstawiciel Sprzedaży Tj. Kasa , social , auto itp? Z góry dziękuje
    ReviewUserIcon
    haha

    01.09.2014 23:22

    Inne

    To miejsce nie było pierwsze, ale kolejne. Stymulowane wewnętrznie :-)
    ReviewUserIcon
    Voy

    23.04.2014 15:19

    Inne

    Również miałem przyjemność pracować w tej korporacji. Wspominam te kilka lat z wielkim sentymentem. Hilti otworzyło mi nowe możliwości. To tu nauczyłem się podstaw sztuki jaką bez wątpienia jest handel. Wiem, Wiem, nie powinienem pisać handel. Tłuczono nam do głowy że jesteśmy Rzeczoznawcami a nie handlowcami. Uważam jednak że dobry przedstawiciel Hilti (VB) powinien mieć wiedzę techniczną na najwyższym poziomie oraz niezłe zdolności handlowe. Obecnie już kończą się możliwości rabatowania na lewo i prawo według widzi mi się, co utrudnia pracę "Rzeczoznawcą" bez pojęcia. Czy żałuję że odszedłem? Tak, czasami tak. Mam to szczęście że udało mi się zdobyć podobne stanowisko w podobnej co do wielkości i jakości korporacji. Z wieloma pracownikami Hilti utrzymuję kontakt do dziś i mam nadzieję że tak pozostanie. Mam dużą nadzieję że w Hilti dzwi dla mnie będą zawsze uchylone. Warto też zaznaczyć, że Hilti zdobyło tytuł (bodajże w 2009 roku?) najlepszego pracodawcy. Takiego tytułu nie zdobywa się przypadkiem. HILTI w CV robi jak wytrych..... Pozdrawiam wszystkich!
    ReviewUserIcon
    gość

    03.02.2014 10:40

    Inne

    Ja też jak wyżej chciałem zapytać o warunki pracy, atmosferę, wysokość podstawy itp.Stanowisko Terytorialny Przedstawiciel Sprzedaży woj. śląskie.
    ReviewUserIcon
    TS

    27.01.2014 21:42

    Inne

    Witam. Pojawiły się ostatnio oferty pracy Na Terytorialnego Przedstawiciela Sprzedaży. Jakie są obecne nastroje firmie? Jakie są warunki płacowe itp? Jeżeli Ktoś może napisać to będę wdzięczny. Pozdrawiam.

    Zostaw merytoryczną opinię o Hilti Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.