Opinie o Hilti Poland w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hilti Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hilti Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hilti Poland w Warszawa

Ambitna

Witam. Czy poszukują Państwo na stanowisko przedstawiciela? Region Lubuskie. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam ☺️

@Ambitna

Witaj. Dziękujemy za zainteresowanie Hilti. Wszystkie aktualne oferty pracy zamieszamy na naszej stronie www.hilti.pl w zakładce kariera :https://careers.hilti.pl/pl-pl/search/jobs?f[0]=sm_field_country%3APL Pozdrawiamy, Zespół Hilti

Ambitna

Witam. Mam pytanie, czy poszukują Państwo pracowników na obszar w lubuskiem, stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam ☺️

Zdecydowałem się na zmianę pracy po 16 latach pracy w branży FMCG i powiem jedno to zaszczyt pracować w "czerwonej druzynie"

@Nowy

Witaj w Hilti! Bardzo się cieszymy, że dołączyłeś do naszego zespołu. Czujemy dumę, czytając Twoje słowa. Życzymy Ci zatem dalszych sukcesów i rozwoju w naszych szeregach. Pozdrawiamy!

Chetny

Byłem umówiony na rozmowę w sprawie pracy w Waszej firmie i osoba przeprowadzająca rekrutację nie zadzwoniła do mnie o umówionej godzinie, ani nie odebrała ode mnie kiedy dzwoniłem.

@Chetny

Witaj, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Wyjaśnimy, co było powodem braku kontaktu. Rekruter na pewno ponowi kontakt z Panem celem przeprowadzenia wywiadu wstępnego. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i trzymamy kciuki za kolejne etapy rekrutacji. Pozdrawiamy, zespół Hilti.

Chętny
@Hilti Poland

A w jaki sposób dowiecie się o którego kandydata chodzi? Aplikowalem na przedstawiciela ((Koszalin) Pozdrawiam R.

@Chętny

Takie sytuacje zdarzają się niezmiernie rzadko, dlatego dość łatwo udało nam się Pana zidentyfikować. Jest Pan w puli kandydatów zakwalifikowanych do wywiadu wstępnego, więc rekruter na pewno ponowi kontakt z Panem i wyjaśni zaistniałą sytuację. W razie pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni, co pozwala zareagować szybciej: kariera.pl@hilti.com Pozdrawiamy, Zespół Hilti

Chętny
@Hilti Poland

Witam, Rekrurer skontaktował się ze mną i przeprowadził profesjonalną rozmowę. Dziękuję bardzo za reakcje. Teraz czekam na odpowiedź :) Pozdrawiam serdecznie R

@Chętny

Cieszymy się, że wszystko udało się wyjaśnić i raz jeszcze przepraszamy za zaistniałą sytuację. Zespół rekrutacji wróci do Pana z informacją zwrotną w ciągu najbliższych 14 dni. Pozdrawiamy, zespół Hilti

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
KRS

Średnie wynagrodzenie w Hilti Poland w 2019 roku: 116.786,04 zł brutto.

VB

Jestem pracownikiem firmy od kilku tygodni i o ile nie mogę się wypowiedzieć jeszcze za dużo w kontekście samej pracy, to w kwestii rekrutacji i wdrożenia do firmy- jak najbardziej. Przed rekrutacją na VB (rzeczoznawca techniczny/account manager/handlowiec) oczywiście naczytałem się tutaj różnych opinii i byłem trochę sceptycznie nastawiony. Ale cały proces okazał się być bardzo dynamiczny, sprawny, profesjonalny i kulturalny. Złożyłem CV w poniedziałek około godziny 12:40, wiedziałem, że będę pracował w Hilti w następną środę około godziny 12. De facto cała rekrutacja zamknęła się w przeciągu 9 dni. Fakt jest taki, że od pierwszej rozmowy telefonicznej (a jest to pierwszy etap) pasowaliśmy do siebie i była "chemia". Rozmowa trwała około 30 minut, ogólnie rozmowa o obecnym doświadczeniu i motywach zmiany pracy. Od razu, pod koniec tej rozmowy, dostałem zaproszenie na spotkanie F2F (dwa dni później). Na tymże spotkaniu obecny był HR Manager i VL (dyrektor sprzedaży w danym regionie). Rozmowa bardzo kulturalna i profesjonalna, z głównym nakierowaniem na dotychczasowe doświadczenie, również wielokrotnie byłem pytany o potencjalną lojalność wobec Hilti (co świadczy o tym, że firma promuje swoich pracowników wewnątrz organizacji - i jest to prawda, ponieważ z opowieści kolegów z pracy wiem, że firma daje realne możliwości rozwoju). Pod koniec spotkania zostałem poproszony o zaaranżowanie scenki sprzedażowej (5 minut), na którą byłem przygotowany, ponieważ dowiedziałem się o tym przez telefon, podczas poprzedniej rozmowy. Spotkanie F2F było o 9 albo o 10, telefon z zaproszeniem na kolejny etap był o 13 tego samego dnia- propozycją był dzień kolejny (czwartek) lub poniedziałek. Wybrałem poniedziałek- jazdy w terenie z pracownikiem polegają głównie na tym, że ma się możliwość zadania pytań osobie, którą "ani grzeje, ani ziębi", czy przyjdziesz pracować do tej firmy. Więc jest to bardzo uczciwe. Jazdy po klientach, budowach, na zaplanowane spotkania i na te niezaplanowane. Ogólnie stwarza to wrażenie takie, jakby się samemu decydowało, czy chce się pracować w Hilti, czy nie. Jednakże trzeba pamiętać, że to wciąż osoba, z którą się jeździ, wystawia finalnie o Tobie ocenę, czy będziesz potencjalnie dobrym pracownikiem, czy nie- i to warto o tym pamiętać i się do tego uczciwie przyłożyć. Polecam założyć ciuchy, które nie są wartościowe- absolutnie żaden garnitur i eleganckie ciuchy- pamiętaj, będziesz jeździł po budowach. Z kolegą, z którym jeździliśmy, pożegnaliśmy się słowami "do zobaczenia"- i tak też się stało. Co do warunków wynagrodzenia- wiadomo, że mogłyby być lepsze. Ale moim zdaniem są uczciwie dopasowane do doświadczenia, które sobą reprezentujesz. Fajne pieniądze (czyli drugi próg podatkowy i więcej) zaczynają się po pierwszym/drugim awansie (zależy, z którego stanowiska startujesz). Do tego Skoda Octavia Kombi w niezłym wyposażeniu, bardzo fajny telefon (naprawdę z górnej półki) i bardzo fajny komputer (z ekranem dotykowym i nielimitowanym internetem LTE), firmowe ciuchy (świetnej jakości, ze świetnych materiałów, co jest ważne, bo jednak sporą część dnia pracy spędzasz na budowie). Po kilku tygodniach pracy wiem, że praca jest wymagająca, ale za to czas bardzo szybko leci, wielu klientów kupuje Hilti dlatego, że firma ma renomę, dużo sprzedaży "samo się robi". Plany są dostosowane do referencji z poprzedniego roku oraz twoich możliwości sprzedażowych. Uczciwie mogę stwierdzić, że wdrożenie wygląda obiecująco- z każdej ze stron czuję, że troszczą się o mnie, jako o nowego pracownika. Nie wolno zapominać też o tym, że Hilti to ogromna firma, korporacja- nie uniknie się procedur, które bywają "sztuką dla sztuki". Ogólnie pracę w sprzedaży w Hilti bardzo polecam. Ale trzeba pamiętać, że będzie to wymagająca praca.

@VB

Witamy w Hilti! Bardzo Ci dziękujemy za zabranie głosu w dyskusji i podzielenie się swoimi wrażeniami. Ogromnie miło nam czytać o Twoich pozytywnych doświadczeniach. Dokładamy wszelkich starań aby zarówno podczas procesu rekrutacji, jak i okresu wdrożenia na stanowisko pracy każdy czuł się komfortowo. Życzymy Ci dalszych sukcesów na ścieżce rozwoju i przede wszystkim cieszymy się, że dołączyłeś do naszego zespołu! Pozdrawiamy, zespół Hilti.

KońSerwator

Cześć Hilti ! Dlaczego usuwacie niepochlebne komentarze ? Macie coś do ukrycia ? Tak się składa że ostatni wpis użytkownika " Hokeista" w 100% pokrywa się z sytuacją jaka obecnie u was panuje. PR-owo jesteście w tej chwili w (usunięte przez administratora) , macie pożar w (usunięte przez administratora) którego nie potraficie ugasić i raczej go nie ugasicie. A na wasze górnolotno wybielające korporacyjne komentarze już chyba nikt się nie nabierze. Potencjalny kandydacie, zastanów się trzy razy zanim podejmiesz decyzję i wybieraj mądrze.

@KońSerwator

Witaj. Forum GoWork jest miejscem gdzie każdy anonimowo może podzielić się swoją opinią, ale także zapytać o ważne kwestie. Podstawą funkcjonowania GoWork.pl jest rozmowa i my z tej okazji korzystamy, dlatego nie usuwamy komentarzy. Część z nich to dla nas cenny feedback i bodziec do wprowadzania zmian, z częścią nie zawsze możemy się zgodzić, dlatego aktywnie uczestniczymy w dyskusji i staramy się nie pozostawiać bez odpowiedzi nawet tych niepochlebnych dla nas opinii. Administrator serwisu usuwa jedynie fragmenty czy pojedyncze frazy, przekleństwa czy określenia uznawane powszechnie za obraźliwe, żaden post nie został przez nas do tej pory nigdy skasowany. Post, o którym piszesz jest bez zmian widoczny na tym forum, a my opublikowaliśmy odpowiedź na tę opinię w dniu 16.10. Gdy szukasz jakiegoś posta, najłatwiej skorzystać z funkcji wyszukiwania na stronie, np. poprzez słowo kluczowe. Zachęcamy również do przeczytania naszej odpowiedzi. Pozdrawiamy, Zespół Hilti.

Cześć poszukujecie handlowców w mazowieckim?

@Zainteresowany

Witaj, tak jak najbardziej, dziękujemy za zainteresowanie. Pod tym linkiem znajdziesz wszytkie aktualne oferty pracy i linki do przesłania aplikacji:https://careers.hilti.pl/pl-pl/search/jobs?f[0]=sm_field_country%3APL Zachęcamy do odwiedzania naszej zakładki "Kariera" na stronie hilti.pl, gdzie znajdziesz więcej informacji m.in. na temat wymagań wobec kandydatów i praktycznych porad. Pozdrawiamy, Zespół Hilti

Miś Jogi

Przy dużej ilości otwartych rekrutacji potencjalni Kandydaci mogą szukać informacji na stronach jak ta. Informacja dla tych osób powinna być krótka i konkretna: Unikać Hilti i szukać dalej, poważni ludzie mogą wrócić jak wywieje obecne towarzystwo w zarządzie i może przyjdzie ktoś kto nawróci „tę łódkę” na dobry kurs. Korporacja międzynarodowa w złym wydaniu od kilku lat z utrzymywanym kursem na coraz większy odlot.

Osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Hilti Poland? Na co zwrócić uwagę w trakcie rozmowy na stanowisko Przedstawiciel Handlowy?

Witaj! Cieszymy się nasza oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie. Poniżej zebraliśmy informację o tym czego spodziewać się w kolejnych etapach rekrutacji oraz w jaki sposób się przygotować. Mamy nadzieję, że pomoże Ci to w przygotowaniach do rozmów z nami. Jeśli zaprosimy Cię do udziału w procesie rekrutacji, będzie to dla nas równie ważne jak dla Ciebie. W trakcie rekrutacji stanie się jasne (zarówno dla nas, jak i dla Ciebie), czy do siebie pasujemy. Dlatego podczas procesu rekrutacyjnego chcemy poznać jak najlepiej naszych potencjalnych pracowników. Każdy proces rekrutacyjny na stanowisko Terytorialnego Przedstawiciela Sprzedaży składa się z kilku etapów: ETAP 1 Rozmowa telefoniczna – po selekcji nadesłanych CV kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nasi rekruterzy przeprowadzają wstępne wywiady telefoniczne, w których pytają m.in. o dotychczasowe doświadczenie zawodowe, weryfikują znajomość języków obcych i inne podstawowe kompetencje związane ze stanowiskiem, o które się ubiegasz. ETAP 2 Po pozytywnym przejściu pierwszego etapu kandydaci zapraszani są na rozmowę ze swoim potencjalnym przełożonym oraz HR Business Partnerem. Wraz z zaproszeniem otrzymasz również prośbę o przygotowanie kilkuminutowej symulacji sytuacji sprzedażowej dowolnego produktu lub usługi spoza portfolio Hilti. Podczas takiej scenki kluczowym jest wejście w interakcję z nami jako potencjalnymi klientami. Spotkanie w przełożonym i HRBP trwa około godziny. Podczas takiego spotkania poznajemy lepiej kandydatów i sprawdzamy na ile pasują do zespołu Hilti oraz pozostawiamy kandydatom przestrzeń na zadawanie pytań oraz lepsze poznanie nas. ETAP 3 Najlepszym sposobem pokazania Ci naszej osobowości, prawdziwego ducha Hilti, jest przedstawienie Cię naszym pracownikom. Pomoże nam to potwierdzić, czy podzielamy te same wartości i sposób myślenia, a także wyobrazić sobie jak pracujemy razem. Dlatego najczęściej kolejnym krokiem w procesie rekrutacyjnym jest zaproszenie kandydata na dzień próbny na danym stanowisku pracy lub dzień w terenie w przypadku stanowisk sprzedażowych. Dzięki temu kandydaci mają okazję zobaczyć „na żywo” jak wygląda praca z nami oraz poznać naszych pracowników. ETAP 4 Finalizacja procesu – jeśli obie strony wyrażą chęć współpracy, złożymy Ci ofertę dopasowaną do Twojego profilu kompetencji, doświadczenia i stanowiska, o które się ubiegasz. Każdy nowy pracownik zostaje starannie wdrożony na swoje stanowisko pracy i towarzyszy mu tzw.”buddy”, który wspiera go w pierwszych tygodniach pracy. Pamiętaj! Niezależnie od naszej decyzji zawsze zostaniesz poinformowany/a na temat bieżącego statusu rekrutacji. Niezależnie od wyników rekrutacji w ciągu maksymalnie kilku dni otrzymasz informację zwrotną od naszych rekrutrów. Jak zaprezentować się z najlepszej strony? Chcielibyśmy Cię uspokoić i wesprzeć w przygotowaniach do rozmowy, dlatego zebraliśmy kilka rad udzielonych przez osoby, które być może poznasz osobiście. Mamy nadzieję, że okażą się pomocne, bez względu na to, czy to Twoja pierwsza rozmowa, czy masz już doświadczenie w rozmowach rekrutacyjnych. Bądź sobą - chcemy się dowiedzieć, jaki/jaka jesteś naprawdę, nie bój się tego pokazać. Zademonstruj pasję - jeśli angażujesz się bez reszty w działania charytatywne, chcemy o tym wiedzieć. Nie zastanawiaj się, czy to taktowne. Dla nas najważniejsza jest Twoja energia i charyzma. Okaż ciekawość - poszukujemy osób z zapałem do nauki, odwagą do podejmowania wyzwań i pragnieniem udoskonalania wszystkiego, łącznie z samym sobą. Mów otwarcie - to nie jest ankieta, więc nie musisz się obawiać „złych” odpowiedzi. Każdy ma mocne i słabe strony, a świadomość tych ostatnich i umiejętność rozmowy o nich to coś, co Cię wyróżni. Przygotuj się - poświęć trochę czasu i przed spotkaniem zbierz informacje o naszej firmie. Wyobraź sobie, że już masz tę pracę - dosłownie – że już pracujesz z osobami, z którymi właśnie rozmawiasz. Jeśli jesteś w stanie wyobrazić sobie siebie pracującego w tym towarzystwie, to znaczy, że jesteś we właściwym miejscu i podzielasz nasze wartości. Mów szczerze - w naszej firmie najważniejszy jest człowiek, a dla nas najważniejsza jest osobowość. Jeśli poczujemy – Ty także – że pasujemy do siebie pod tym względem, wszystko jest na dobrej drodze. Dlatego nie zastanawiaj się, czy odpowiadać zgodnie z jakimś kluczem, według gotowego scenariusza. Czuj się swobodnie - od wielu z naszych pracowników usłyszysz, że w momencie przybycia na rozmowę kwalifikacyjną poczuli się jak w domu. Jeśli i Ty to czujesz, będziesz już miał odpowiedź, czy pasujesz do Hilti. I właśnie o to chodzi w rozmowie kwalifikacyjnej. Do zobaczenia. I powodzenia! Pozdrawiamy, Zespół Hilti

hiltianin

Jest tylu pracowników hilti byłbych i obecnych na rynku. Napisz, zadzwoń, zweryfikuj. Każdy chętnie odpowie na Twoje pytania. Taki prawdziwy obraz bardzo Ci pomoże. Nie oceniaj książki po okładce.

Janusz

W pełni podzielam opinie. Bardzo rzeczowy pierwszy etap rozmowy rekrutacyjnej (telefonicznie) bez dziwnych pytań typu "jak sprzedać" albo "co byś zrobił gdyby...". Osoba z działu personalnego przynajmniej wiedziała z kim rozmawia i jakie ma doświadczenie. Pracowałem w największych korporacjach i standardy stosowane w HILTI są na poziomie "premium". Jak by się dalej nie potoczyła moja historia z HILTI polecam. Pzdr. J

@Janusz

Witaj! Bardzo nam miło czytać te miłe słowa. Bardzo nam zależy na tym, by kandydaci na kazdym z etapów, niezaleznie od wyników rozmów, czuli sie komfortowo. Dziękujemy Ci za zaintersowanie nasza ofertą pracy i czas jaki poświęciłeś na rekrutację. Trzymamy kciuki za pozytywny wynik i pozdrawiamy, Zespół Hilti

hiltianin
@Janusz

Romek

Ile jest regionów i ile jest PH w jednym regionie?

@Romek

Witaj, W Hilti w Polsce aktualnie mamy 29 regionów sprzedaży, a w każdym z zespołów jest średnio 7 Przedstawicieli Sprzedaży. Pozdrawiamy, Zespół Hilti

@Hilti Poland

A czy potrzebujecie PH w Katowicach?

@Michał

Witaj, tak poszukujemy Przedstawiciela Sprzedaży w Katowicach. Pod tym linkiem znajdziesz ofertę pracy i link do przesłania aplikacji:https://careers.hilti.pl/pl-pl/jobs/terytorialny-przedstawiciel-sprzedazy-133 Zachęcamy do odwiedzania naszej zakładki "Kariera" na stronie hilti.pl, gdzie znajdują się nasze aktualne ogłoszenia. Pozdrawiamy, Zespół Hilti

Kandydatka

Czy osoby mające prawo jazdy tylko na automatyczną skrzynię mogą liczyć na Octavię z DSG?

Szukający pracy

Cześć, jakimi samochodami jeżdżą PH i z jaką skrzynią biegów?

@Szukający pracy

Skoda Octavia Kombi Czerwona , 1.6TDI , 115km , 5 biegów

Andree

Witam, Chciałbym zgłosić oraz pokazać jakich (usunięte przez administratora) oraz prostaków zatrudniacie. Ten Pan na filmiku spowodował zagrożenie w ruchu drogowym za co straciłby prawo jazdy. Poniżej filmik z serwisu (usunięte przez administratora) - Stop (usunięte przez administratora) https://www.youtube.com/watch?v=B-FXBhL7RvE

@Andree

Witaj. Dziękujemy za udostępniony materiał. Jest nam niezmiernie przykro, że doszło do takiej sytuacji. W Hilti przestrzegamy zasad i wartości, którymi się kierujemy – dotyczą one również zachowania na drodze, które w tym przypadku jest nieakceptowalne. Nagranie niestety jest nam już znane, a nasz pracownik sam zgłosił ten incydent. Zapewniamy, iż w odniesieniu do tego zdarzenia zostaną podjęte odpowiednie kroki. Pozdrawiamy, Zespół Hilti

Czy hilti planuje rekrutacje do działu technicznego do projektów zajmujacych sie mocowaniami instalacji?

@Nowy

Witaj! Dziękujemy za zainteresowanie Hilti. Informacje o specyfice pracy y w dziale technicznym oraz aktualne oferty pracy na całym świecie znajdziesz tutaj: https://careers.hilti.pl/pl-pl/nasze-dzialy/dzial-techniczny W Polsce mamy teraz otwarte dwie rekrutacje: https://careers.hilti.pl/pl-pl/search/jobs?f%5B0%5D=im_field_job_department%3A231&f%5B1%5D=sm_field_country%3APL Pozdrawiamy, Zespół Hilti

Dziewczyny jaki styl panuje w Hilti Poland?

Ciekawy

Im mniej tym lepiej :P

VB

korporacja do kwadratu, troche jak sekta

Krisss

Napisz coś więcej? Wciąż tam pracujesz? Słyszałem ze dobrze przetrwali pandemie, zero zwolnień, zero obniżek pensji. U mnie niestety dużo gorzej. Zastanawiam się nad przesłaniem Cv, dużo ogłoszeń się pojawiło w Hilti.

Bogdan
@Krisss

Obcięli wszystkim pracownikom wynagrodzenie o 20%, więc nie wież we wszystko co mówią. Jest sporo wakatów po bardzo dużo doświadczonych chłopaków przeszło do firm konkurencyjnych.(usunięte przez administratora)

Krisss
@Bogdan

Stary, to chyba Ty jesteś z konkurencji i wprowadzasz ludzi na tym forum w błąd! W Hilti pracuje mój znajomy ze szkoły i siostra i nikomu nie obcięli wynagrodzenia, żadnemu pracownikowi, zostały wstrzymane podwyżki to tak, ale to chyba nic dziwnego w erze korony. Słyszałem tez ze często ci co odeszli wracają, wszędzie lepiej gdzie nas nie ma hehe Swoją droga tez ciekawe ze ich przyjmują spowrotem.

@Bogdan

Witaj, dziękujemy za zainteresowanie Hilti. Bardzo prosimy jednak o nie rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji. Naszym nadrzędnym celem jest utrzymanie aktualnego stanu zatrudnienia i przejście przez okres pandemii w sposób gwarantujący ciągłość i stabilność naszego biznesu. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych pracowników udało nam się osiągnąć wyniki biznesowe pozwalające na kontynuacje biznesu bez zmian, zarówno jeśli chodzi o wysokość wynagrodzeń wszystkich pracowników, strukturę zatrudnienia jak i wsparcie naszych klientów. Branża budowlana wraca do normalności dlatego aby odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów odmroziliśmy w ostatnim czasie rekrutacje na strategiczne z punktu widzenia biznesu stanowiska i lokalizacje: https://careers.hilti.pl/pl-pl Więcej o tym, jak pracowaliśmy w okresie tzw „lockdown”, jakie udogodnienia wprowadziliśmy dla Klientów oraz jak dbaliśmy o siebie wzajemnie podczas kwarantanny można przeczytać tutaj: https://careers.hilti.pl/pl-pl/o-nas/hilti-vs-koronawirus Pozdrawiamy, Zespół Hilti

Gruby

Witam Czy baza klientów jest przydzielana przez firmę, czy trzeba samemu ją budować ???

chudy
@Gruby

Zaczynasz z konkretną bazą klientów. Oczywiście z czasem pozyskujesz nowych ale większość Twojego biznesu oparta jest na firmach, które już są do Ciebie przypisane

@Gruby

Witaj, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i zadane pytanie. Każdy z naszych Przedstawicieli Sprzedaży ma przypisaną bazę klientów wraz z ich historią zamówień i notatkami ze spotkań z innymi przedstawicielami Hilti. Rolą Przedstawiciela Sprzedaży jest głównie dbałość o relacje z partnerami biznesowymi, ale także pozyskiwanie nowych klientów. Pozdrawiamy, Zespół Hilti.

Neew

Hej proszę o inf czy warto aplikować na Ph i jak wygląda praca. Co się dzieje na Podkarpaciu, że tak często pojawia się ogłoszenie? Pozdrawiam

@Neew

Witaj, Dziękujemy za zainteresowanie Hilti i naszą ofertą pracy. Ilość pojawiających się ofert pracy w poszczególnych regionach jest zależna od aktualnych potrzeb biznesowych Hilti w Polsce oraz potencjału danego obszaru. Terytorialni Przedstawiciele Sprzedaży w Hilti są odpowiedzialni za aktywną sprzedaż naszych produktów i usług. Ich zadaniem jest budowanie z długofalowych relacji z naszymi klientami. Nasi przedstawiciele samodzielnie zarządzają swoim terytorium, bazą klientów a także czasem pracy. Ramy czasowe w jakich pracujemy są zależne głownie od godzin pracy naszych klientów. Praca jest w 100% w terenie, natomiast wszystkie niezbędne aktywności np. planowanie wizyt czy raportowanie można wykonać korzystając z aplikacji w smartfonie. Pracujemy wyłącznie od poniedziałku do piątku. Jednym z elementów procesu rekrutacji są tzw. „jazdy w terenie”, czyli kilka godzin, podczas których można zobaczyć na czym polega praca naszych Terytorialnych Przedstawicieli Sprzedaży od „podszewki”. Zapraszamy do udziału w aktualnych procesach rekrutacji, najświeższe oferty pracy dostępne są zawsze na naszej stronie: www.careers.hilti.pl Pozdrawiamy, Zespół Hilti.

Doświadczony

Nie warto

@Hilti Poland

Tzn, że zwiększają Państwo liczbę PH na regionie, czy są rotację na terenie?

@Doświadczony

Czy moģłbyś napisać coś więcej dlaczego nie warto?

@Neew

O szczegółach dotyczących samego regionu, charakterystyce jego klientów oraz szansach i wyzwaniach na tym terytorium chętnie opowiedzą podczas spotkania rekrutacyjnego Regionalny Kierownik Sprzedaży oraz HR Business Partner. Zachęcamy do udziału w procesie rekrutacji. Pozdrawiamy, Zespół Hilti

Zostaw merytoryczną opinię o Hilti Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Hilti Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Hilti Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hilti Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hilti Poland?

Kandydaci do pracy w Hilti Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hilti Poland