Zakład Handlowo-Produkcyjny Kobax Pająk Krzysztof

Opinie o Zakład Handlowo-Produkcyjny Kobax Pająk Krzysztof

Krystian

Jak wygląda sprawa zatrudnienia i zarobków w firmie?

NIC DODAĆ NIC UJĄĆ

Długo trwało zanim wpisuje tu opinię , nikt nie potrafi powiedzieć szczerze co sądzi i przeciwstawić się ... nie zdziwię się jak zaraz ktoś napisze pod spodem śmiesznej wypowiedzi tłumaczącej się lub oceniającej daną osobę , która się zwolniła . A w ostatnim czasie było takich osób wiele . Dlaczego ?? No właśnie dlaczego ? Tylko krzyki nerwy i nic więcej co może Was tu spotkać , ciekawa jestem dlaczego jeszcze żadna nie wpadła na pomysł nagrania pewnej osoby jak drze się na pracowników o byle co tłumacząc się głupio , klienci to widzą , pracownicy to widzą , nikt nic nie powie . .. bo nie można się odezwać potem czeka cię wyżywanie się na twojej osobie co chwilę! Co jest ewidentnym mobbingiem ! ludzie na takie rzeczy jest kodeks cywilny !!! koniec z tym ze JEDNA OSOBA MOŻE WSZYSTKO !!!!

Wujek dobra rada
@NIC DODAĆ NIC UJĄĆ

Wyślijcie ją sobie na jakieś szkolenia bo rządzić to ona umie ale nie zarządzać. Arogancka,niemiła,narzucająca się klientom a jeśli miła to tylko kiedy ma w tym jakiś interes,jeśli tak dalej będzie to znowu się ktoś zwolni.

Ble
@Wujek dobra rada

A ja mam już wgl dość , bez przerwy się o coś czepia,wiecznie niezadowolona udzielna księżna,jak się non stop ogląda ten okropny grymas to człowiekowi odchodzi ochota do tej pracy :( co to menopauza? strasznie dziwna atmosfera.

Smiech na sali
@Ble

Tak to prawda atmosfera jest okropna a(usunięte przez administratora). Śmiech na sali. Są oczywiście osoby które mogą więcej... Ciekawe dlaczego? Poza tym fałsz wysmiewanie jak czegos nie wiesz lub zapomnisz.. Jak nowe dziewczyny przejrza na oczy to znowu masowo się zwolnią...

Smiech na sali

@wujek dobra rada trafione w punk. Zarządzanie ludźmi ba poziomie mniej niż 0

zainteresowany

kogo masz na myśli?

Maniek

Za wszystko co dzieje się w firmie odpowiada właściciel. Nie kierowniczki, nie pracownicy i nie pogoda. Tylko i wyłącznie właściciel!

Wina Tuska
@Maniek

Bardzo wygodne podsumowanie, czyli osoby na stanowiskach za coś odpowiedzialne nie są odpowiedzialne to ciekawe za co biorą pieniądze,za strojenie się i robienie sobie kawy? Pracownicy też nie są odpowiedzialni bo jak widać robią straty i nie ponoszą za to odpowiedzialności? Najbardziej jest chyba winna pogoda bo jak jest mróz to gorzej się lakieruje,kiedy pada to płyta moknie i pęcznieje a kiedy jest mróz to ciężej zrobić załadunek lub wyjechać w trasę?

Ex

W Kobaxie jest chora atmosfera.... Wystarczy policzyć sobie ile dziewczyn się stamtąd zwolniło w ciągu ostatniego roku. Szkoda nerwów i zdrowia. Kierowniczki nie potrafią się dogadać między sobą. Do tego kompletnie nie mają ani wiedzy ani doświadczenia w kierowaniu i zarządzaniu zespołem. Zawiść, zazdrość, dwulicowość, krzyk, wytykanie samych błędów, ciągle pretensje. Nowe dziewczyny będą być może zachęcane kasą, ale co mądrzejsza i tak prędzej czy później przejrzy na oczy co tam się wyprawia... :-) cyrk!

@Ex

Lajkuję

Jeden
@Ex

I tutaj administracja będzie miała problem z tym jakże trafnym komentarzem bo każdy wie o kogo chodzi i nie trzeba używać imion ani nazwisk, na jakiej podstawie teraz usunie niewygodny komentarz? Współczuję wam,ze dalej to musicie znosić. czy może tym osobom coś dało do myślenia i coś sie zmieniło? raczej wątpie.

JA
@Jeden

Nie rozumiem, tymi komentarzami w kogo kto chce ugodzić? W per kierowniczki? Bo jesli tak to uważam że tutaj to nie jest odpowiednie miejsce, bo przez prywatne potyczki bluzgacie firme. Za plecami fajnie sie obgaduje a nikt odwagi nie ma by powiedziec w twarz? Nie zdziwi mnie jak to pisze Ewa G., była pracownica, która stwarzała tylko pozory że robi i nakręcała innych. Wiem, bo również i mnie próbowała w swoje intrygi wciągnąć i wieczne narzekanie, a akurat ja zwolniłam sie z prywatnych powodów i powiem tylko że różnie bywało ale żałuję że z tamtąd poszłam.

J4
@JA

pewnie nie rozumiesz nie tylko tego ale i wielu innych rzeczy ,np tego,ze tym komentarzem sama sobie strzeliłaś samobója na firme nikt nie bluzga, wrecz kazdy chwali a komentarze nie wziely sie bez powodu, nie ma dymu bez ognia i w koncu to musialo gdzies wyplynac. Tak jest jak sie nie potrafi rozmawiac z ludzmi tylko na nich mscic bo sie usluszalo pare słów prawdy. Powinnyscie byc juz z siebie zadowolone,bo tylko pare osob zostalo wam do pozbycia. Nakrecanie? same nakrecacie szefostwo kazdego dnia,obgadujecie kolezanki i knujecie a i obgadujecie nawzajem siebie a pozniej sobie przesylacie buziaczki. Pozory że sie pracuje? a co jedna caly dzien robici bo pracą to tego nie można nazwać . I nie piszcie tutaj o bronieniu imienia firmy bo na razie to wy próbujecie sie jakoś wybielić a każdy wie że większosc osob zwolnila sie z powodu atmosfery jaką tworzycie i jeszcze bezczelnie szukacie kozla ofiarnego. Zajmijcie sie lepiej swoimi obowiazkami, nie łudźcie sie że wam ktoś ośmieli się powiedzieć prawdę w oczy bo wasze ego mogłoby tego nie wytrzymac. Pewnie ty też koleżance nie powiedzialas prosto w oczy tego co napisalas w swoim inteligentnym komentarzu he?a i w ogole to nie przypomninam sobie zeby jedna o drugiej kolezankce mowila "pracownica" co też wiele mówi o tym wpisie. pozdrawiam wszystkie przodownice pracy i przodowników pracy.

JA
@J4

Przykro mi, bo z kierownictwem nie miałam nic wspólnego. Wyrazilam tylko swoje zdanie. A według mnie ktos tu nie może czegoś przeboleć bo gani i gani choć nie do końca prawde.

Firma Zakład Handlowo-Produkcyjny Kobax Pająk Krzysztof poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Admino

Przypominamy pracodawcom, że norma czasu pracy to maksymalna liczba godzin, jaką pracownik może przepracować w jednej dobie lub w tygodniu pracy. Norma tygodniowa to jednocześnie godziny (przeciętnie 40 godzin tygodniowo w okresie rozliczeniowym) i dni (przeciętnie pięć dni tygodniowo w okresie rozliczeniowym). Zgodnie z art. 129 k.p.

Józek

Bardzo dziękujemy administracji gowork.pl za usunięcie nieprawdziwych wpisów o nieskazitelnej i wspaniałej pracownicy(usunięte przez administratora), która jest życzliwą i szczerą osobą. To wszystko nieprawda co o niej napisano.

Franek

Wszędzie bywa bardzo różnie i uważam, że bardzo dużo zależy od samych pracowników. Atmosfera w pracy musi być dobra.

Pracownicy

Na necie zawsze ktoś niezadowolony wylewa swoje żale , a o dobrych rzeczach już sie nie mówi. Z reguły narzekają największe pasożyty i nieroby, tacy co nic jeszcze nie zrobili,a już im się należy, takich co potrafią przyjść do pracy i przesiadywac na telefonie lub nawet spać.

@Pracownicy

Może tych dobrych rzeczy nie ma? "Z reguły narzekają największe pasożyty i nieroby, tacy co nic jeszcze nie zrobili,a już im się należy, takich co potrafią przyjść do pracy i przesiadywac na telefonie lub nawet spać." - tacy pracownicy wam już tylko zostali i co jeszcze nikt inny, lepszy do takiego miejsca nie przyjdzie. Jeden wielki fałsz i obłuda. Uśmiechają się w twarz a za plecami równają z błotem. Także powodzenia!

@szanujmy się

Zawsze i wszędzie będzie źle jak przełożony zaczyna na ręce patrzeć i czegoś wymagać. Wszędzie trzeba się podporządkować i zgrać w grupie. Z tego co wiem nikt na siłę nikogo nie przywiązał, ani szefostwo takich obiboków też nie trzyma, a jeśli komuś jest tak bardzo źle czemu sie nie zwolni? Jak widać gorzej ten delikwent "szanujmy się"chyba nie miał skoro takie bzdety pisze. A na szacunek się pracuje. Akurat coś o tym wiem. A takie opinie piszą osoby którym wiecznie jest wszystko źle ,wszystko nie tak, sieją zamęt i nakręcają innych.

@Byłyobecny

Wyobraź sobie "byłyobecny", że gdy przełożony Jest, patrzy na ręce, wymaga to właśnie wiesz, że Twoja praca ma jakieś znaczenie ale jeżeli niby rzekomi przełożony chodzi, wyklina swoich pracowników i każdemu się "dostaje" za jakiegoś nieuka to chyba daleko od szacunku i profesjonalizmu jaki przełożony powinien okazywać wobec swoich pracowników. Rozumiem, że to się nazywa sprawiedliwe traktowanie? Osoby, które chcą pracować, pokażą, że coś potrafią są gnojone a te inne co się nie wychylają nic im nie jest bo od nich się nie wymaga, do niego nie pójdą bo ta osoba jest za wolna, bo ta osoba nic nie załatwi. Na szacunek trzeba sobie zapracować...? A jak ktoś pracuje rzetelnie, daje z siebie wszystko a i tak jest równany z błotem, to jak to nazwiesz? A druga osoba przepląta się po zakładzie, udaje, że coś robi i powiedzą o nim, że wartościowy człowiek. Dodam "Byłyobecny", że większość, właściwych wartościowych ludzi, którzy tam pracowali już nie ma. Niektórzy poszli szybko, inni pracowali dłużej i każdy kogo spotkasz cieszy się, że już tam nie pracuje w końcu wiedzą, że żyją. Mają swoje firmy lub pracują u kogoś innego i w innych miejscach pracę sobie chwalą. Ciekawe czym to idzie bo według Ciebie jak pracodawca wymaga to wtedy się krzywda dzieje. No wychodzi na to, że tylko Tobie. Szanujmy się BYŁYOBECNY

@szanujmy się

Widzę,że wszystkich co obecnie pracują we firmie masz za (usunięte przez administratora) Gratuluję narcyzmu. A poza tym nic nie pisałem,że jak pracodawca wymaga to się krzywda dzieje. I przez takich ludzi jak Ty powstają plotki. Więc radzę czytać ze zrozumieniem ( II klasa podst.) i pisać z sensem, bo za takie wypociny byłoby 2=. Hmm, chyba że właśnie praca tak wyglądała z Twojej strony i reprezentowałeś poziom chaotyczny jak w tekście, to się nie dziwię że tu nie pracujesz. Powodzenia z grania w gumy gdzie indziej. P.S. Jak się jest obibokiem to każde nowe miejsce jest chwalone na początku, potem euforia mija, bo trzeba pracować. P.S.2 „Wyobraź sobie "byłyobecny", że gdy przełożony Jest, patrzy na ręce, wymaga to właśnie wiesz, że Twoja praca ma jakieś znaczenie” czyli uważasz że nad Tobą trzeba non stop stać, mówić co masz robić? To Ty masz wiedzieć po co rano do pracy idziesz i za co odpowiadasz. W PRACY TRZEBA UŻYWAĆ MÓZGU!

Szanujmy się
@Byłyobecny

Widzę, że mamy tu podlizucha. Ze zrozumieniem sam masz drogi człowieczku problem. To jest portal o wyrazaniu swojej opinii a Ty tu tylko obrażasz innych...! Jak Ci sie nie podoba co tu ludzie pisza to nie wchodź na stronę i nie czytaj. Albo porozmawiaj z Państwem prowadzącym firmę Kobax, że nie mają super opinii. Pozdrowienia Aha... zacznij szanować ludzi i ich zdanie. Twoje postępowanie wróci do Ciebie ze zdwojoną siłą, licho nie śpi

@Byłyobecny

Czemu przylazisz tutaj i obrazasz? Sam obrazasz obecnych jak i bylych pracownikow a mowisz na innych... Nic dziwnego, ze tak Ci sie dobrze pracuje w tym zakładzie pracy, bo tam to tylko wyzwiska sa na porzadku dziennym czy zastraszanie. Sa podlizuchy wedla sa i kobaxu.

@Szanujmy się

Jak ktoś myli podlizywanie się z rzetelnym wykonywaniem obowiązków to nie dziwie się że wszystko neguje. Już miałem takich współpracowników Twojego toku rozumowania i wiem jak na tym wyszli w tej czy innej firmie. Jak trzeba iść do (usunięte przez administratora) w jakiejś sprawie to sie boi ale język się mu rozwiązuje na necie, bo jest anonimowy co nie? i może bluzgać do woli. Sorry,ale szkoda mi marnować czas na Ciebie. Do takich jak Ty nic nie dociera. "Szanujmy się" radze zacząć od siebie i uszanować moje opinie!

@Byłyobecny

Uważasz, że reszta nie wykonywała rzetelne swoich obowiązków? Bluzgać? Popatrz na swoje wypowiedzi. Szkoda czasu właśnie na takich jak ty... Oczekujesz od kogoś szacunku to najpierw go daj od siebie.

Byłyobecny
@Jeden z bylych pracownikow

No tak. Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Prawda boli.

T

Nie! Pasożyty zazwyczaj zachwalają firmę. Chcą w ten sposób ukryć swoją niekompetencję. Pasożyty???? Jakim trzeba być człowiekiem żeby tak nienawidzieć innych.

A co wy myślicie za darmo to nigdzie nikt nic nie daje trochę zaangażowania i pokory a tak to tyko pyskówka jak tyko trzeba coś zrobić, leniów i nierobów trzeba pozwalniać bo tylko gadać umieją i głupoty na necie pisać . Jak dla mnie (usunięte przez administratora) jest ok w tej firmie potrzebne są takie osoby 100% skończyła by się samowolka, ty wykonujesz pracę swoją urobiony po pachy by zdążyć a jedni zbijają bąki i udają że coś robią przez cały dzień a ciebie szlak trafia jak to widzisz a po wypłatę pierwsi są i to ma być fer wobec innych!!!! Na pochwałę trzeba zapracować :) Ludzie zastanówcie się co piszecie!!!!!!!!

szanujmy się

Potrzebne są osoby które obrażają i poniżają swoich współpracowników przy innych czy klientach? Którzy są obłudni i zakłamani? Którzy patrzą tylko jak tu komu dokopać? Bo jak się kogoś nie lubi to trzeba mu rzucać kłody pod nogi? Pewnie są potrzebne takie osoby, bez nich życie byłoby zbyt spokojne i nudne, a kto tego chce?

Ja się dziwię że tych nie robow i spiochow trzymacie :)

No. Ja też się dziwię.

A no robiłem u was

Szukają głupa za 10zl na godz zachęcając wyższa stawka przy umowie . Żal I ten uśmiech kierownika jak klakier z pokemonów ????????????

Kocur
@A no robiłem u was

Klakier był w Smerfach a nie w Pokemonach.

byłypracownik

Brak jakichkolwiek zasad bhp. Wózki widłowe jeżdżą bez aktualnych badań. Brak jakiegokolwiek szacunku dla pracownika. Jest konieczne upominanie się o wypłacenie chorobowego, gdy się na nie idzie.

Pracownik patologi
@byłypracownik

Kontrola by się przydała tam naprawdę ze zdarzenia . Nie która bierze w łapę

Zgadzam się (usunięte przez administratora) go z okno plastu (usunięte przez administratora) i z kobaxu

Amerykan planeta

Cóż tu dużo mówić poprostu Patologia Z drogim kierownikiem

Bartek

Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje i jaką sobie wypracowaliśmy pozycję w firmie!

Jeden z bylych pracownikow

Zgadzam sie z poprzednikiem. Praca ponad norme czasowa, kiepska organizacja, wymyslanie wlasnego prawa pracy, straszenie sadami i teksty typu "zniszcze cie, nigdzie w okolicy nie znajdziesz pracy" raczej nie wiaze sie z szacunkiem. Jezeli chcesz brac udzial w cyrku, to jest odpowiednie miejsce. Przykre, ze takie miejsca funkcjonuja i sa bezkarne.

saper
@Jeden z bylych pracownikow

Jak wygląda praca jako magazynier? Miałeś z nią styczność,jest realizacja jakiś z góry założonych planów magazynowych? Określona liczba np załadunków itd?

@saper

Magazynier? Sprawa wyglada nastepujaco, nawet nie bedziesz mial sie kiedy wysikac. Organizacja pozostawia wiele do życzenia. Powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Handlowo-Produkcyjny Kobax Pająk Krzysztof - Zebrzydowice

• Jak się pracuje w Zakład Handlowo-Produkcyjny Kobax Pająk Krzysztof?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Handlowo-Produkcyjny Kobax Pająk Krzysztof tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Handlowo-Produkcyjny Kobax Pająk Krzysztof?

Zakład Handlowo-Produkcyjny Kobax Pająk Krzysztof