Opinie o Adecco Consulting (Adecco Poland) w Warszawa

Światowy lider wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adecco Poland w Warszawa

Bodzio

Korzystałem z pośrednictwa Adecco i byłem zadowolony z zarobku i z mieszkania. Rozumiem, że komuś nie udał się wyjazd ale takie sytuacje mogą zawsze się zdarzyć.Ogólnie to firma jest naprawdę spoko.!!

Jork

Do samej firmy nie mam większych zarzutów, natomiast oddział który mieści się w miejscowości położonej na południe od Krakowa,(nie, nie chodzi o wycieraczki ;) ) to kompletne rozminięcie się z standardami i regułami jakimi usiłuje kierować się ta firma. Stanowisko Młodszego spec do spraw rekrutacji. Zespół z którym przyszło mi pracować, cóż.. przemilczę, dodając jedynie iż w ogłoszeniu o prace na to stanowisko, zawarte jest informacja: "Pracę w zespole przyjaznych i otwartych osób." Hmm, skwitowanie to określeniem, rozminięcie z prawdą, jest najbardziej delikatnym jakie przychodzi mi do głowy. Brak jakiejkolwiek rzetelnej i uczciwej pomocy w wdrożeniu nowego pracownika, nieprzyjazna i toksyczna atmosfera to tylko niektóre z powodów które powinny dać do myślenia każdemu kto będzie aplikował na wyżej wymienione stanowisko.

Bartek

Nie zgadzam się z tymi wpisami. Adecco bardzo dobrze organizuje wyjazdy do pracy za granicą. Korzystałem nie raz z ich pośrednictwa i byłem zadowolony. Teraz czekam na konkretna robotę i też wyjadę. Zarobki są nieporównywalne z tymi w kraju więc jak trzeba to jadę.

piko
@Bartek

Ale z czym się nie zgdzasz. Z tym że norweskiego podatku biorą 36% i że nie ma nadgodzin. A nawet godzin na etat. A koszty zakwaterowania i życia to 5500 - 6500 zł /mc w norwegi . Jak ci się chce jechać robić za 3 koła na czysto . Nie dja Bóg żeby się rozkraczył samochód bo wtedy bez 5000 zł nawet nie idż do serwisu. Bardzo mało się zarabia na takich układach , a często nic.

atari
@Bartek

Jako brutoo to wygląd niezle. Ale to co mogłem odłożyć to jak posłałem kobicie trójkę to marudzenie co tak mało , a chłop za granico. A wysyłałem wszytko co mogłem. Moje marzenie żeby uskładac na używaną A6 to se mogłem zapomnieć.

Norwegia
@piko

Chyba jesteś inwalida że tyle zarabiales i bardzo ale to bardzo opóźniony

piko
@Norwegia

Jak już ktoś się podpisuje Norwegia to z góry wiadomo że w Norwegi nie był. Ale za to ułożył sobie w głowie marzenia że zarobi tam kupę kasy. Muszę się kolego rozczarować bo jak trafisz na 2 tygodnie przestoju w miesiącu, a o to nie trudno a wręcz łatwo , to nawet o tych 3000 zł żeby odłożyć to sobie będziesz mógł pomarzyć. Nie utożsamiaj chłopie kwoty brutto za cały etat z tym co zostanie ci w kieszenie po podatku i kosztach.

Antman

Wybiera się ktoś na kurs j.angielskiego i BHP do Rabki Zdrój ,z projektu cieśla konstrukcyjny Norwegia ???

Mariusz

Ja się także wybieram na kurs bhp w Rabce 13 lutego. Nie mam teraz pracy w polsce - hydraulika jest sezonowa. Po tym co tu przeczytałem to się przeraziłem. Chciałem co najmniej te 5k przywozic miesięcznie. W sensie, że ta umowa o prace, nie jest umową o prace tylko kontraktem? Oni gwarantują podobno 181 nok i 37,5h pracy tygodniowo. Z moim angielskim (a znam poniekąd branżowy) liczę na 200 koron za godzinę i minimum 50h tygodniowo pracy.

janusz
@Mariusz

W Bemanningu czyli agencji pracy tymczasowej , a adeco jest taką agencją dostaniesz w Norwegi umowę stałą bez stałęgo wynagordzenia. Bedziesz takim zapchajdziurą, będą cię rzucać po tydzień- dwa (ba nawet mniej) na różne projekty gdzie akurat ktoś z Norwegów zachorował albo się zbliża termin oddania to chcą przyspieszyć. Z rorlegerów czyli hydraulików to do końca nie wiem jak jest bo robiłem jako tomrer czyli cieśla. Ale zasadniczo ich tak samo rzucali jak cieśli z agencji. Nawet jak gdzie uskładasz 50 godzin to póżniej wymienią ci na niepłacone wolne. A w ogóle nie radzę się nastawiać na zrobienie całego etatu i odkładanie 5 tysi plnów. Nie wiem , wiem tylko ze od paru lat jako cieśla się nie da zarobić w żadnej agencji. Ale nie wiem może hydraulicy mają lepsze układy. Ale z drugiej strony niby czemu. Najmują z agencji bo własnie było tak że cieśle zrobili swoje i musieli czekac na elektryków i hydraulików , to było firmom za drogo i nie ma co robić to siedzisz na płatnej przez ciebie chacie. A pewnie może być tak że i instalatorzy czekają na robotę i nikt im za bezproduktywne czekanie na budowie nie zapłaci. Masz kasę to jedz spróbuj. Ale na zapożyczeniu to ryzykowny pomysł. Po zatym jak tak ktoś pisze bez auta jesteś praktycznie bezradny. A sam bilet na prom, paliwo do Norwegi, bramki tam, a jak coś trzeba naprawić to bankructwo.

Pracownik Produkcji

Bardzo miła obsługa, dostałam wybór działu na podejście przy rekrutacji nie mogę narzekać, zapomniano dodać że trzeba nosić pampersy i głodować 10 godzin bo liderka na dziale Buzek plastik nie puszcza wszystkich na przerwę nocną a gdy się upomnisz Adecco cię zwalnia z pracy!!! Tak jest w Nowym Dworze Mazowieckim woj.mazowieckie.

Czy wcześniej pracowałam na produkcji czy wiem co to za praca i z kąd się dowiedziałam o Adecco.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Gargamel

Adecco to moja ulubiona firma, a oferta pracy dla kucharza w Norwegii to lux.

taklamakan

Sam szukam pracy. Teraz nigdzie nie zrobisz kasy bo wszędzie takie dziadostwo. Kasę się robiło w miarę kiedyś jak była szansa pobyć na jednym projekcie po 3-5 miesięcy i przedewszystkim były nadgodziny, i to chociaż takie bez dodatków tylko płacone jak za zwykłą godzinę. Chociaż kiedyś przed kryzysem na Islandi płacili nadgodziny podwójnie to nie muszę tumaczyć że to był inters. A teraz do cholery zawsze obiecanki a roboty nawet na podstawowy etat nie mają . Już w 4 krajach się naciełem , najgorzej w Niemach i Holandi.

Antman

Gdzie w takim razie najlepiej wyjechać jako cieśla konstrukcyjny ?

taklamakan

To nie jest płaca minimalna. Minimalna to gdzieś w rolnictwie jakieś 110 nok/h brutto. A vente pa job to postojowe. Ale kto to ma. To kiedyś płacili. Albo jak u nich przeracujesz z jakieś dwa lata. A jak ci dadzą umowę na projekt na miesiąc albo krócej to umowa się kończy i nie muszą płacić postojowego. Każą ci zjechać do Polski i czekać na następne zlecenie. O zrobieniu kasy zapomnij , to taki zwiedzanie, a i jak jesteś pusty i chcesz jechać za pożyczkę to do kitu taki pomysł.

Bomba

Bardzo bym chciała wyjechać do Belgi jako kontrolerka jakości. Może ktoś wie coś o tej pracy? Już pracowałam z nimi

Z

Byłem sprawa wyglada tak wszystko co mowia przez telefon to sciema mielismy dostac normalne kontrakty jak sie sprawdzimy okres probny to 3 miesiace po pol roku nie dostalismy i nikt nie dostaje :) ,dzwonia do ludzi zeby przyjechali na robote przyjezdzasz a tu klops roboty nie ma i siedzisz 2 tyg w domu i nikt Ci za to nie płaci bo jestes na kontrakcie itd nie polecam

Men

Witam. Byłby ktoś wstanie przedstawić pokrótce sytuacje w adecco belgia? Warto w ogolę się pchać?

Egzekutor

Czy ktoś wie czy warto jechać jako cieśla do Norwegii z Adecco? Ponoć 13 lutego ma się zacząć kurs w Rabce, z góry dzięki za podpowiedzi i opinie

Z
@Egzekutor

nie warto nie jestes zatrudniony na normalną umowe tylko na kontrakt , nadgodziny masz płatne jak normalne godziny bank godzin to ściema , pozatym praca konsultantow to smiech na sali

Egzekutor
@Z

Dzięki za info. Byłeś tam może z nimi, możesz coś więcej powiedzieć, bo ogólnie jak na razie rozmowa przebiega dobrze; wiesz ile w rzeczywistości można ze sobą przywieźć hajsu z powrotem?

@Egzekutor

Witam,ja również dostałem propozycję na wyjazd do Norwegii jako cieśla konstrukcyjny,13 lutego ma odbyć się kurs w Rabce Zdrój,WARTO ???

miko
@Antman

Pomyśl logicznie , czy jak by było warto to by musieli dawać co dzień wszędzie ogłoszenia żeby złowić naiwnych. Może jakby akurat na miesiąc trafić godzin na cały etat to by się dało że po odjeciu podatku, pokoju , jedzenia, biletów czy paliwa, telefonów odłożyć ze 3000 zł. A jak trafisz z przestojami to i tego nie wyciągniesz.

@Antman

Ja także mam tego dnia ale czytając wasze komentarze to jakoś słabo płacą .

@Marcin

Policz sobie 185 nok/brutto x 150 h = 27750 nok , i z tego odjąć 36% podatku = 17850 nok, i z tego minus 5000-6000 nok za pokój i minus jedzenie, paliwo, bramki, doładowania co daje 5000 - 6000 nok = 17850 - 11000 = 6850 nok = 3400 zł. A jeszcze koszt dojazdu do Norwegi. Jak trafisz na przestoje to wyjdziesz na 0 lub minus.

@taklamakan

Nie myślałem ze aż taka kicha jest.Az tyle podatku zabieraja? Przecież to płaca minimalna jest.

@taklamakan

Weź mi jeszcze napisz co to takiego vente pa job?

Dominika :)
@Marcin

Hej!!!! Prosze powiedz mi ktoś gdzie znajdę prace przez jakies pośrednictwo czy cos? Na Holandię na taśmy produkcyjne ? Nie chce zeby ktos mnie oszukał i po przyjeździe do Holandii urwą kontakt

Adeccotakczynie

Czy ktoś pracuje w Tilburgu na magazynie H&M przez Adecco?

Darxxx
@Adeccotakczynie

Nie polecam jechać do H&M w Tilburgu. Sama praca spoko i warunki mieszkalne. Ale praca na 2 -3 dni. A nowi co chwile przyjeżdżają. Ostrzegam nie ma tam pracy!!!

Jadzia
@Darxxx

Cześć! Właśnie mam tam zacząć od 18.04. Serio taka lipa z godzinami???

jest ok

Belfer

Interesuje mnie praca w Norwegii. Może ktoś tam był i mógłby trochę powiedzieć? Jakie są warunki mieszkaniowe i jak się pracuje? Czy zarobki są dobre? Kiepsko znam język i martwię się czy to nie będzie przeszkoda?

aku
@Belfer

Wyjazd na norwegię i nie tylko ale zwłaszcza to teraz wyprawa turystyczna nie zarobkowa. Nie wierzysz to jedż sam. Zresztą jak nie znasz języka w stopniu umożliwającym swobodną rozmowę to nikt cie nie przyjmie. A i tak jak już przyjmują tylko agencje gdzie nie ma żadnej żadnej gwarancji pracy zarobku. Za to masz gwarantowane potrącenie za pokój w granicach 6000 a nawet 7000 nok. Jedzenie, bilety, telefony to też ciągnie. Jak chcesz lecieć to ile tych mielonek z Polski wezmiesz. A samochodem owszem może i wezmiesz ale i tak ci mogą zakwestionować lotni celnicy nadmiar wyrobów mięsnych że niby na handel. Ale wyjazd autem to problem takiej natury że duże koszty, prom, paliwo, bramki. Zresztą charakter tej skaczącej pracy w budowlance w zasadzie wymaga samochodu . Szukają głupich.

osiema
@Belfer

ja też szukam w Norwego :)

Ktoś może pracował w Venlo u Tommy`iego Hilfiger`a jako order picker ?? Poszukuję informacji na temat zakwaterowania i jak i oczywiści samej pracy, warunków itp .

elo

Rhenus Tilburg co tydzień zwalniają ludzi i tak w kółko przychodzą nowi, najniższa krajowa za godzinę polecam

Piter

Witam czy jako monter rusztowań z adecco ktoś jechał może się podzielić opinią?

uber

Czy to prawda że agencja werbuje kierowców dla Ubera ? Czy Uber jest legalnym przewozem osób ? Kierowca Ubera wziął do ręki różaniec i zaczął się modlić po tym, gdy dowiedział się, że może dostać 8 tys. zł kary przyłapany na przewozie osób

Zostaw merytoryczną opinię o Adecco Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Adecco Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Adecco Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adecco Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 5 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adecco Poland?

Kandydaci do pracy w Adecco Poland napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adecco Poland