Opinie o Adecco Consulting (Adecco Poland) w Warszawa

Światowy lider wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adecco Poland w Warszawa

Batooo

Witam. Dostałem propozycję pracy przez Adecco dla Albert Heijn Zwolle. Byłby ktoś wstanie pokrótce przedstawić jak wygląda tam sytuacja. Z góry dzięki ;)

@Batooo

Rekrutują do pracy w Niemczech, najpierw kurs językowy w Adecco Campus. Ktoś już pojechał robić po czymś takim i się utrzymał na dłużej? Odp.

aku
@Gość

Wiesz tu chodzi o to że oni zarabiają na kursach . Mają za to pieniądze ze środków unijnych. A każdy frajer co się pisze na te kursy jest tylko mięsem do przerobu. Nawet jak jakimś cudem pojedziesz na pracę za granicę to i tak będzie lipa że hej. Kiedyś robili chłopaków na kursach norweskiego gdzie po kursie roboty dla nich mieli. Teraz też szukają głupich na kursy bhp i angielskiego pod pozorem że wysyłają łebków do pracy. A że takich nie mogą znależć to wymyślili wabik na niby pracę w Niemcach. Nie wierzysz to niestety musisz się przekonać na własnej skurze.

Grzegorz.G

Dziś zdarzyła mi się sytuacja że przyjechałem do pracy i nie zostałem poinformowany aczkolwiek musiałem sam się dowiedzieć że nie przedłużyli mi umowy gdzie poprzednia skończyła się w ostatni dzień miesiąca. Żałosne jest to w jaki sposób firma ADECO postępuje z człowiekiem bo z tego co wiem to informację o przedłużeniu umowy bądź zwolnieniu powinni przekazywać wcześniej a nie po czasie. Gratuluję takiej organizacji i wyczucia czasu.

pytanie

Czy ktoś wie po jakim czasie od zwolnienia się z Adecco można się rekrutować na nowo ? Chodzi mi głownie o Holandię.

dcfv

niemieckiego, angielskiego, po prostu stawiają na takie osoby

Pracownik Produkcji

Bardzo miła obsługa, dostałam wybór działu na podejście przy rekrutacji nie mogę narzekać, zapomniano dodać że trzeba nosić pampersy i głodować 10 godzin bo liderka na dziale Buzek plastik nie puszcza wszystkich na przerwę nocną a gdy się upomnisz Adecco cię zwalnia z pracy!!! Tak jest w Nowym Dworze Mazowieckim woj.mazowieckie.

Czy wcześniej pracowałam na produkcji czy wiem co to za praca i z kąd się dowiedziałam o Adecco.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
aleks

pozdrawiam szefa pracowników adeco w amazonie który najpierw skacze do ludzi i się na nich wydziera a potem płaci kary. p.s. mateusz, słuchaj no, co to było z tą naganą? no co to było z tą naganą się pytam?

Daniel

Ja na Adecco nie narzekałem przepracowałem pół roku później przeszedłem pod firmę :)

seba
@Daniel

Pod firmę po pół roku przechodziło się ale prze kryzysem w 2008 roku. Teraz się skichasz a nie przejdziesz bezpośrednio bo firmy w norwegi chcą tylko pracowników tymczasowych.

qa

Podstawowy czyli umiesz się i tak czy siak swobodnie konwersować. Bo albo się zna język i umie porozumieć albo się nie zna wcale. 10 słów na krzyż takich jak mejbi, szou mi, dis dis panimajesz, noł, okej, jes marlboro to nie jest znajomość języka.

Butra

Jeśli mam być szczery przestrzegam też pracowałem w Adecco śmieszna stawka najniższe maja stawki ze wszystkich pośrednictw pracy nic co mówią nie jest prawdą tylko początkujący w norwegii dają się nabrać. Na start to dobra firma ale jeśli ktoś chce od razu pracować w dobrej formie radzę się rozejrzeć i minimum za 200 Korn na godzine

asmodeusz

To po co tyle ogłoszeń leci . Jakby mieli to by się nie ogłaszali. Nie oszukujmy się. Ale prawie każdy jak przeliczy i wyliczy że 3000 zł tylko idzie uskrobać na czysto za miesiąc to się rezygnuje. Mnie to już i darmowy przelot nie skusi . Bo za takie pieniądze nie będe schodził z baby. A język znam i tak tyle o ile czyli na kursie się rozmówię ale tak żeby z kimś zza granicy to nima szans.

staszek

Tera adeco ma taki deficyt cieśli do Norwegi że płaco za przelot do Norwegi. Ale to to i tak nie do wykorzystania bo skond robociarz ma znać jenzyki. A zresztą i tak czy siak te wyjazdy to tera się słabo opłacajo.

Do Magisterka bez pracy.
@staszek

I tu się mylisz .Ja jako robociarz jak ty to nazwałeś chcąc być w obiegu przy 40-tce nauczyłem się angola a teraz uczę się norweskiego -MAgisterku bez pracy .

Do Magisterka bez pracy.
@staszek

staszek
@Do Magisterka bez pracy.

Tak się nauczyłeś angola i anglika , buahahahaha. Widziałem jak takich co znają języki obce do momentu jak z nimi ktoś z obcokrajowców nie usiłuje zagadać. Buahahaha. Masz ludzi za durniów. A taka praca z adeco to była fakt dobra ale ostatni raz 10 lat nazad. Wtedy musiałem mieć zanjomośc i zapłacić za kurs norwsekiego taki pro forma bo ni w ząb po nim się rozmówić, żeby dostać pracę z adeco . Ale wtedy było pełno godzin i te 5 tys. zł co szło uskrobać za miesiąc to były jeszcze w Polsce jakieś pieniądze. A jak pojechałem póżniej po kryzysie to nigdy nigdzie nie trafiłem na to żeby było godzin na cały etat. Za to tak bywało że po odliczeniu zakwaterowania byłem na 0. A nawet jak masz cały etat to bez dodatkowych godzin i takim podrożeniu cen w Norwegi to wychodzi się góra 3 tys. zł , co obecnie w Polsce nie jest żadną ciekawą kwotą , w każdym razie jest to kwota nieadekwatna do rozłąki i poniesionych kosztów na wyjazd. Tak to wygląda choćby chciał żeby wyglądało inaczej. Ale korona sporo się osłabiła i ceny w Polsce mocno poszły w górę. Tak że nie ma właściwie sensu jechać . Chyba że kto młodu i jedzie dla funu.

zawiedziona

na tym np że nie ma godzin i niby Cię zatrudniają a większość czasu nie masz pracy

z

Ty już tam podjęłaś zatrudnienie pani poiiu z biura adecco.

mi

Przecież żeby dostawać postojowe to trzeba się męczyć z adecco z jakieś 1.5 roku. A na początku jak cię załatwią tak że masz wkoło postoje bez płacenia to już leżysz finanasowo i chcąc nie chcąc wracasz do Polski bo jesteś bez kasy. A pracy jest przewarznie bardzo mało. Tam pisze kolo co go ściągneli do Sogndal i mamili a badziewie wyszło.

VVS

Hydraulik/ Norwegia pracował/pracuje ktoś?

pracownik ADECCO

Znam wielu ludzi co przyjechało bezpośrednio do Norwegi i znaleźli pracę już tu lub zostali ściągnięci bezpośrednio przez biuro Adecco w Norwegi. Nie róbcie tak !!! Dostajecie wtedy najgorsze umowy z Adecco Norge. Są to tzw "Śmieciówki" Złóżcie CV w polsce "wybranych" po przejściu rozmowy po angielsku i przez skype oraz przesłaniu referencji zostaniecie zaproszeni do CAMPUS ADECCO w Rabce Zdrój na przeszkolenie HMS (Polskie bhp) trwa to tydzień. w tym czasie tworzą twój profil i gdzie będzie zapotrzebowanie na taką osobę tam trafiasz. Ale po tym kursie masz ochronkę 3 miesiące więc jeśli nie mają dla ciebie pracy to i tak masz płacone czyli VENTE PA JOBB.

pracownik ADECCO

Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w Adecco to moge podpowiedzieć jak to wszystko ogarnąć by nie stracić i popracować dłużej niż jak kolega wyżej 2,5 tyg pozdrawiam.

domi

no nie mi akurat nie wracają bo jestem w 1 strefie wracają tym co pracują na północy norwegi. Znam ludzi co pracują w Bodo to im wracają i tam akurat mają dobre warunki. W Oslo ,Bergen. czy Trondheim nie wracają za przeloty.!!!

domi

a gdzie masz zakwaterowanie bezpłatne??? wolne żarty i z dojazdami tez nie jest tak jeśli dostajesz umowe tak zwaną śmieciową w adecco norge to za dojazdy wracają o ile zleceniodawca zwraca. Zlecenia dają na tydzień gdzie nawet nie jesteś pewien czy ten tydzień przepracujesz. Bo możesz się nie spodobać i wylecisz ze zlecenia po 1 dniu. Wnioski Trzeba zapierdalać i zleceniodawcy tego wymagają bo ty i tak u nich robisz na kilka dni. Oczywiście to nie reguła można i dobrze trafić i popracować w jednym miejscu i kilka miesięcy ale to rzadko się zdarza . PS : Ci którzy pracują już kilka lat w Adecco mają umowy z "ADECCO SOLUTIONS" IM WRACAJĄ ZA WSZYSTKO nawet VENTE PA JOBB im płacą czyli choć nie mają zlecenia dla nich to i tak mają płatne. a nowy dostaje śmieciówke w ADECO NORGE i jeśli jest praca to pracujesz.

uti

Jak kto kiedyś się zaczepił to ma nienajgorzej, a teraz cały czas wkoło rekrutują mięso robocze do przerobu . Jakieś króciutkie zlecenia i wykopują nawet jak nie jest się leniem i partaczem. Byłem z kolegą na projekcie to raptem miesiąc i wiencej nie było i zjechalim i czekamy a nie dzwonią tylko nowe ogłoszenia wkoło dajom. A kolega ma 18 lat praktyki i zasuwa jakby miał motorek. Guzik majo nie prace.

domi

Ja pracuje teraz w Adecco i aboco ma trochu racji nie jest tu kolorowo...

Zostaw merytoryczną opinię o Adecco Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Adecco Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Adecco Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adecco Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 5 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adecco Poland?

Kandydaci do pracy w Adecco Poland napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adecco Poland