Opinie o Adecco Consulting (Adecco Poland) w Warszawa

Światowy lider wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adecco Poland w Warszawa

Iwona

@Heniu nie pracuję w Adecco Poland, dlatego nie posiadam takich informacji. Dlatego też dopytuje użytkowników tego forum. Twój komentarz odnosi się do pracy za pośrednictwem firmy?

Henio

Tak oczywiście

Iwona

@Dominika :) a próbowałaś skontaktować się w Adecco Poland? Stale mają nowe oferty pracy zarówno w kraju, jak i za granicą.

Iwona

@qumak a Ty długo pracowałeś w Adecco Poland? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń.

Heniu
@Iwona

Droga pani czemu pani nie napisze ze dostaną śmieszna umowę ze nadgodziny są nie płatne ze nie ma banku godzin ze nie będą mieli postojowego ze urlop jest bezpłatny itd

SzaryCzłowieczek

Witam mam pytanie odnośnie pracy przez Adecco w XPO Tilburg na magazynie marki odzieżowej H&M... - Jak jest z godzinami? Są faktycznie czy się siedzi na domku...? - Jaka panuje atmosfera w pracy? Są normy i czy są możliwe do wykonania? - Jak wyglądają warunki związane z zakwaterowaniem w parku De Katieskelder w Oosterhout? Byłbym wdzięczny za każdą informację dotyczącą tej pracy oraz zakwaterowania, z góry dziękuję! :)

qumak
@SzaryCzłowieczek

Więcej siedzisz niż robisz. A pracy masz tylko tyle żeby ci mieli z czego potrącić za kojo. Jakby była dobra praca to by nie leciała na wkoło na ogłoszeniach.

Pracownik Produkcji

Bardzo miła obsługa, dostałam wybór działu na podejście przy rekrutacji nie mogę narzekać, zapomniano dodać że trzeba nosić pampersy i głodować 10 godzin bo liderka na dziale Buzek plastik nie puszcza wszystkich na przerwę nocną a gdy się upomnisz Adecco cię zwalnia z pracy!!! Tak jest w Nowym Dworze Mazowieckim woj.mazowieckie.

Czy wcześniej pracowałam na produkcji czy wiem co to za praca i z kąd się dowiedziałam o Adecco.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Pau

Był ktoś w Islandii jako personel sprzątający z firmy Adecco?

Kuba

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć trochę informacji na temat pracy z nowej oferty dla specjalisty ds. sieci handlowych - z j. angielskim?

Karol

Czy dowiem sie coś więcej o ofercie pracy z 27 marca dla elektryka w Islandii? Jak długie są kontrakty? Kto płaci za podróż? Jakie mieszkania dają na miejscu? Jaki język i w jakim stopniu trzeba znać?

maniek

Adecco Poland Warszawa Kielce itp. to sa biura lokalne w PL zajmuja sie tez rekrutacja i szkoleniem ludzi dla zagranicznych filii Adecco. Tydzien w Rabce i na tym konczy sie przygoda z Adecco Polska! Co do Adecco, powiem tak... trzy lata pracuję dla Adecco Norge i dla Adecco Solucion w Norwegii. Najwiekszym minusem jest to ze jako konstrukcyjny ciezko zakotwiczyc w jednym miejscu na dluzej i czesto na walizkach czlowiek siedzi. Wielkim PLUSEM sa czeste zjazdy do domu, na etacie w firmie nie ma co nawet marzyc o czyms takim , bywa ze dadza nadgodziny zrobic a potem je odebrac wydluzajac sobie wolne. W ubieglym Roku mialem 11 tygodni w PL bylo duzo pracy i wiecej nie chcieli dac. Co do kasy pracujac minimum 37,5 godz tyg. na minimalnej stawce po zaplaceniu chaty zostaje 8.300/8,500 Nok na 2 tyg. Mniej zarobic sie nie da. Ale bylem na budowie gdzie spanie i jedzenie bylo free a stawka 200+25 za wysokie gory 54 godz tyg. Przez trzy lata tylko raz czekalem na prace, papiery z biura i na zasilek 800 Nok na dzien mi wyliczyli, po tygodniu Adecco dalo mi nowa robotę. Nie trzeba zapierdalac jak w PL, kasa zawsze w terminie, czasem biuro wkurwia ale bez przegiec. Slyszalem rozne historie i wiem ze sporo z nich to prawda ale jak robisz swoje to potrafia zadbac o ciebie zebys nie szukal roboty u konkurencjii. Da sie zyc! Pozdro

qqqqqqqq
@maniek

Maniek a jaki west podatek bo jak byłem innej firmie to od najniższej stawki było 36%. A najniższą stawkę płacili jak Adecco to 181.50 nok/h i to 75 godzin za 2 tygodnie to dawało po podatku 8.800 nok przed potrąceniem za chatę. A ile w Adecco jest za chatę bo tam brali 3000 nok na 2 tygodnie. To było niecałe 7500 nok za 2 tygodnie. Ale jak jescze wydałem na paliwko i jedzenie bilet z/i do Polski to mało tego zostawało. Tak góra 3500 zł z miesiąc a raczej skromnie tam się żywiłem.

qqqqqqqq
@qqqqqqqq

Oczywiście 5.700 nok po podatku i chacie za 2 tygodnie. Cyfry mie się przestawiły.

Grabarz

Witam 3 kwietnia wybieram sie na szkolenie bhp do Rabki. Docelowo monter rusztowań w Norwegii . Pierwszy raz mam doczynienia z Adecco macie jakies doświadczenia z ta firma jako scaffold w norwegi ? Będę wdzięczny za wszelkie opinie. Pozdrawiam

Mario
@Grabarz

Witam i jak to wstępnie wygląda odpisz na mariusz-konieczny@go2.pl też mam zamiar ,chęc współpracować a czy warto,byłem na kilku wyjazdach przez inne firmy w holandii i jakoś lipa.Teraz muszę się dobrze zastanowić.Dlatego pytam

Gregor

Czy Adecco Poland ma aktualnie jakieś dobre prace za granicą? Korzystałem z nich i byłem zadowolony. Patrzyłem na ostatnie oferty ale nic specjalnego nie widzę a szkoda bo byłem zadowolony. Może czasem ktoś ma wiedzę w temacie fajnej roboty dla elektryka?

Boo

Zatrudnienie w magazynie na umowie śmieciowej (jeden miesiąc), proste zajęcia (kompletowanie zamówień, sortowanie itp.) za niezbyt wysoką stawkę godzinową i do tego potrącają za transport pracowniczy (150 zł !!!). To prawie 10 procent zarobków!

Tommy

Czy ktoś wybiera sie 27.03 na kurs angielskiego do Rabki ( murarz Norwegia)?

Iwona

@Grzegorzrozumiem, że dobrze wspominasz pracę za pośrednictwem firmy. Co uważasz za największy plus współpracy z Adecco?

former

Problemy przerastają?

Grzegorz

A ja dostałem pracę dzięki Adecco Kraków w Islandii. I powiem wam wszystkim że to była najlepsza rzecz jaka mnie w życiu spotkała. Gdyby nie tęsknota za żoną to napewno bym tam został. Wszystko co Adecco opisywało zgadzało się na miejscu w 100% a w niektórych kwestiach nawet byłem miło zaskoczony. Zarobiłem na spłate kredytu, nowy samochód klasy średniej oraz troche sobie odłożyłem na ''czarną godzine'', a poza tym zwiedziłem prawie całą Islandię za darmo. Islandia jest tak pięknym i zachwycającym krajem że szkoda mi tego wszystkiego opowiadać - to trzeba samemu zobaczyć i przeżyć. Dzieki Adecco moje życie zmieniło się na lepsze!

jol
@Grzegorz

Oj panie Grzegorzu ciekawe w którym pan biurze adceo pracuje. Te bajki to dzieciom w żłobku. Nowy samochód klasy średniej to 100.000 zł minimum. Spłata kredytu , jakiego ? , chyba że pożyczki z prowidenta czy innego bociana wziętej na wyjazd. I jeszcze coś odłożone na czarną godzinę. To na sam samochód, gdzie na miesiąc na Islandi góra 5000 zł idzie odłożyć żyjąc o chlebie i wodzie, to by pan musiał odkładac 2 lata, a gdzie reszta. A te oferty od adeco na Islandię lecą od pół roku. No i widzi pan że to się kupy nie trzyma co pan baja.

Iwona

@fachmanmoże osoby obecne tutaj będą mogły powiedzieć coś więcej jeśli powiesz na jakie stanowisko aplikujesz. Rzeczywiście wygląda na to, że proces rekrutacyjny jest bardzo wymagający i szczegółowy.

fachman
@Iwona

@Iwona, nie na astronautę (hehe)..., tylko na cieślę konstrukcyjnego...

fachman

wysłalem cv do adecco , odezwali się najpierw z adecco poland później z adecco norge, długa rozmowa po angielsku i weryfikacja kwalifikacji, podałem zagraniczne referencje i równiez dzwonili do byłych pracodawców o potwierdzenie kwalifikacji i doświadczenia... dopiero wówczas przysłali email na szkolenie bhp w Rabce... Na tle tych wszystkich negatywnych opini, chciałbym zapytać czy u was wszystkich przebiegało to tak samo? I jeśli później lecą w ch...a, to po co tyle zachodu? Bo zaczynam się zastanawiać.....

Iwona

@Mlody rozumiem, że obecnie kurs na Słowacji nie spełnia Twoich oczekiwań. Próbowałeś skontaktować się z firmą Adecco w kwestii sytuacji o których wspomniałeś?

Iwona

@Darxxx możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy? Jak oceniasz samą współpracę z Adecco Poland?

Iwona

@tedi będę wdzięczna za zachowanie kultury wypowiedzi. Jeśli chodzi o długość procesu rekrutacji to firma rekrutuje również osoby do swojego zespołu. Przyznasz, że ważne by w znalezieniu pracy w Polsce, czy zagranicą powinni doradzać jak najlepsi specjaliści?

zainteresowany wyjazdem

witam wiecie cos może o firmie pod tilburgiem . praca przez Adecco w magazynie z karma dla zwierzat

Zostaw merytoryczną opinię o Adecco Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Adecco Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Adecco Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adecco Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 5 to opinie pozytywne, 92 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adecco Poland?

Kandydaci do pracy w Adecco Poland napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adecco Poland