Opinie o Adecco Consulting (Adecco Poland) w Warszawa

Światowy lider wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adecco Poland w Warszawa

Ktosiek

Proszę uważać na ich ogłoszenia do amazonu okazuje się ze człowiek jest rekrutowany jedzie na day 0 do amazonu po czym okazuje się ze wszystko na nic bo nici z dojazdu o którym mówili na rekrutacji. Dodatkowo na swojej stronie dalej oferuja dojazd z miejscowości których tak naprawdę nie oferuja. Dla mnie strata czasu i pieniędzy na dojazd na spotkanie rekrutacyjne. .

Bonia

Czasami najlepszym obrywa się. Uważam , że Adecco nie zasługuje na hejt

Baśka

Fajna agencja, zawsze maja dużo ofert pracy i można cos wybrać.

Tolek

Witam. Pracowałem w tej firmie 10 miesięcy.Dokładnie w Amazon Wrocław 1. Osoby tam pracujące jako koordynatorzy są według mnie nieogarnięci.Osoba,która zajmuje się wypłatami i zwolnieniami też. Miałem umowę do końca marca, ale podczas pracy mój stan zdrowia uległ pogorszeniu więc poszedłem na L4. Zwolnienie dostarczyłem 31 marca 2017 i nie przedłużyłem z nimi umowy.Zwolnienie oczywiście trwa nadal. Osoba zajmująca się dokumentami, które trzeba wysłać do ZUS pokpiła sobie sprawę. Zwlekała z wysłaniem cały miesiąc,a jak wysłała to to kopię, którą ZUS nie uznaje. Dzisiaj dzwoniłem do ZUS i się dowiedziałem,że nadal nie dostali odpowiednich dokumentów. Dzień wypłat już minął,a ja nadal mam nie naliczone pieniądze (oczywiście ZUS mi teraz płaci). Ja z kolei mam do opłacenia rachunki,a dzięki tej firmie zostało mi to utrudnione. Straszny brak kompetencji z ich strony. I zawsze oczywiście jak chcę się dodzwonić to nikt nie odbiera. Jak ktoś z was będzie chciał się zatrudnić w tej agencji to z całego serca i doświadczenia mocno odradzam.

Pracownik Produkcji

Bardzo miła obsługa, dostałam wybór działu na podejście przy rekrutacji nie mogę narzekać, zapomniano dodać że trzeba nosić pampersy i głodować 10 godzin bo liderka na dziale Buzek plastik nie puszcza wszystkich na przerwę nocną a gdy się upomnisz Adecco cię zwalnia z pracy!!! Tak jest w Nowym Dworze Mazowieckim woj.mazowieckie.

Czy wcześniej pracowałam na produkcji czy wiem co to za praca i z kąd się dowiedziałam o Adecco.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Belfer

O każdej firmie możną pisać dobrze i źle to zależy w dużej mierze od człowieka który to robi! Zawsze znajdzie się jakaś sprawa którą rozwija się na forum ale czy o to chodzi? Odstraszyć nowych chętnych?

Gwiździo

Podobno w Grecji jest kupa roboty. Oferty nie mieszczą się nawet w Adecco.

Belfer

Adecco Poland to fajna agencja, pracowałem dzięki nim i jestem zadowolony ponieważ pozostałem w firmie do której mnie wysłali. Dziwię się osobom wypisującym te różne bzdury.

żenada

adecco lublin porażka i zero kompetencji.. dzwoni przemiła i uśmiechnięta pani, nie chce powiedzieć kto jest pracodawcą (jaki klient), nie chce też tego napisać w emailu poprzedzającym drugą rozmowę kwalifikacyjną (telefoniczną) z addeco, nie opisała stanowiska ani pracodawcy, na moje pytanie o szczegółowy zakres obowiązków zająknęła się i tylko bąkneła ogólnie : budowanie nowych rynków zbytu w Europie, pytała czy mam rodzinę i czy ta rodzina zgodzi się na moją przeprowadzkę (!), pytała ile chcę zarabiać (nie opisując mi stanowiska pracy) dramat!!!

picker veghel

Jedzie ktoś do veghel na chłodnie jako order picker? Jak jest z zakeaterowaniem na domkach? Jakie warunki dojazd do pracy oferują stawkę 11,86e brutto i 6 dni w tygodniu ale to tylko w ofercie a później może być inaczej

Betina
@picker veghel

Witam. Czy mogę się coś dowiedzieć na temat pracy w magazynie w Veghel oraz na temat zakwaterowania na bungalach w parku...jakie tam są warunki??

Sajens

Kombinują z danymi osobowymi. A później klony robią statystyki.

Iwona

@Bartekbardzo cenne będą dla użytkowników forum pełniejsze wpisy. Dlatego też mam nadzieję, że rozwiniesz swoją wypowiedź mówiąc coś więcej na temat tego co podobało Ci się podczas współpracy z Adecco Poland. Jeśli możesz to podaj również na jakie stanowisko rekrutowałeś. Doświadczenia w ramach jednej firmy mogą się w zależności od tego znaczenie różnić.

Bartek

Witam, Adecco jest fajną firmą i jak się dostanie dobrą robotę to jest na prawdę super, ja jestem z nich zadowolony.

antybartek
@Bartek

Jest fajną firmą jak się pracuje w biurze jak jak ja i pisze peany chwalące firmę . Bo przecieć trzeba kogoś złowić żeby na nas w biurach robił.

Moja opinia , ze strony osoby do której adecco odezwal sie ws pracy jest taka : Dzwonia przedstawiaja oferte , twierdza ze wysylaja kandytature do danego pracodawcy . Po czym nie z nich strony zadnego odzewu , informacji . Nie odpowiadaja na maile . Malo profesjonalna organizacja .

Iwona

@Robertco sprawiło, że kontakt z koordynatorami był utrudniony?

Iza

Witam czy moze mi ktoś powiedzieć na temat pracy w h&m tilburgu jaka jest praca czy są godziny jakie są warunki mieszkalne i czy daleko jest do sklepu spożywczego z góry dzieki za odpowiedzi pozdrawiam

Iwona

@Heniu nie pracuję w Adecco Poland, dlatego nie posiadam takich informacji. Dlatego też dopytuje użytkowników tego forum. Twój komentarz odnosi się do pracy za pośrednictwem firmy?

Henio
@Iwona

Tak oczywiście

Iwona

@Dominika :) a próbowałaś skontaktować się w Adecco Poland? Stale mają nowe oferty pracy zarówno w kraju, jak i za granicą.

Iwona

@qumak a Ty długo pracowałeś w Adecco Poland? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń.

Heniu
@Iwona

Droga pani czemu pani nie napisze ze dostaną śmieszna umowę ze nadgodziny są nie płatne ze nie ma banku godzin ze nie będą mieli postojowego ze urlop jest bezpłatny itd

SzaryCzłowieczek

Witam mam pytanie odnośnie pracy przez Adecco w XPO Tilburg na magazynie marki odzieżowej H&M... - Jak jest z godzinami? Są faktycznie czy się siedzi na domku...? - Jaka panuje atmosfera w pracy? Są normy i czy są możliwe do wykonania? - Jak wyglądają warunki związane z zakwaterowaniem w parku De Katieskelder w Oosterhout? Byłbym wdzięczny za każdą informację dotyczącą tej pracy oraz zakwaterowania, z góry dziękuję! :)

qumak
@SzaryCzłowieczek

Więcej siedzisz niż robisz. A pracy masz tylko tyle żeby ci mieli z czego potrącić za kojo. Jakby była dobra praca to by nie leciała na wkoło na ogłoszeniach.

Pau

Był ktoś w Islandii jako personel sprzątający z firmy Adecco?

Zostaw merytoryczną opinię o Adecco Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Adecco Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Adecco Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adecco Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 5 to opinie pozytywne, 89 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adecco Poland?

Kandydaci do pracy w Adecco Poland napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adecco Poland