Zegarownia (57 Concepts Sp. Z O.O.)

57 Concepts Sp. z o.o.

NIP: 9512302393 REGON: 142269321 KRS: 0000348648

Adres: Aleja Wincentego Witosa 31 lok. 115, 00-710 Warszawa

Opinie o 57 Concepts Sp. z o.o.

MM

Może ustosunkuję się do głównych zarzutów dotyczących pracy w firmie: 1. Rotacja kadr - wszystko zależy jak dobrym pracownikiem jesteś. Pracuję w firmie ponad 2 lata, wykonuję swoją pracę sumiennie i jeszcze nie doszły mnie słuchy, żeby ktoś planował mnie zwolnić. 2. Pensja - na start może nie jest oszałamiająca, ale można w ciągu roku dostać nawet kilka podwyżek. Po dwóch latach spokojnie wystarcza na utrzymanie rodziny w centrum Warszawy i odłożenie nieco na potem. 3. Nadgodziny - owszem, zrobiłem ich sporo, ale nigdy nie był to wymóg. Raczej wynikało to z potrzeby chwili i własnego poczucia obowiązku. Obecnie daje się nawet odczuć, że nadgodziny nie są preferowane przez właściciela, a zamiast tego zatrudniane są - może stąd tyle ogłoszeń - nowe osoby.

lol
@MM

"po dwóch latach spokojnie wystarcza na utrzymanie rodziny w centrum Warszawy i odłożenie nieco na potem." hahaha

UP od 1 dnia, dobra pensja + premia, młoda ekipa, sklep ciągle się rozwija przez co pracy nie brakuje.

@pracownik

Hmm premia? A podobno nie ma systemu premiowania w tej firmie jak wynika z kontroli inspekcji pracy..(usunięte przez administratora)e

Marzena
@Michał

Nie da się ukryć, że Twoje zdanie odnośnie premii w 57 Concepts diametralnie różni się od tego, które wyraził tu wcześniej @pracownik. Jestem ciekawa, z czego wynikają tak odmienne stanowiska w tej samej sprawie. Może w związku z tym rozwinąć trochę ten temat? Opisz nam dokładnie, jak w tej firmie przedstawia się system wynagradzania oraz premiowania pracowników. Chodzi mi o szczegóły.

Sklep Zegarownia to naprawdę dobre miejsce pracy. Przede wszystkim stabilność zatrudnienia plus wynagrodzenie (podstawa atrakcyjna i premie kwartalne i roczna). Młody zespół, który tworzy przyjazną atmosferę.

klient

chyba konkurencja tutaj ostro działa, sklep jest w galerii panorama, a w galerii sa łazienki :)

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

M. K.
@Anonim

2500 netto podstawy to zarobki na poziomie biedronki. Ale fakt poza wszystkim najbardziej denerwujące wymuszanie nadgodzin...

Xyz

Wyrazna rotacja pracowników od dawna

Antoni

@rododendron stabilność zatrudnienia jest jednym z najważniejszych czynników przy podejmowaniu decyzji o wyborze przyszłej pracy. Użytkownicy forum rozważający wysłanie cv do 57 Concepts, na pewno będą zainteresowani jak wygląda kwestia umów. W związku z tym mam pytanie, jaką umowę i na jaki okres miałaś, zanim firma podpisała z Tobą umowę o pracę? Taka informacja będzie cenna dla zainteresowanych osób.

Lando

Co tam będę się rozpisywać, wystarczające świadectwo dają od ponad roku notorycznie dawane ogłoszenia o pracę na gumtree, pracuj.pl

J.

+ wymuszanie nadgodzin, praca w święta od 6 do 20 nie należy do rzadkości. wszystko za te 2300 (jesli uda się wynegocjowac podwyzke).

gal anonim
@J.

jak się jest słabym pracownikiem, to się zarabia 2300

rododendron
@gal anonim

raczej jak się jest (usunięte przez administratora) ktory pracuje w 57concepts. jeszcze walka jaką musiałam stoczyć o normalną umowę o pracę - dopiero po dłuuuuuuugim czasie się udało.

Antoni

@A czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Na razie ciężko wywnioskować z niej więcej, a użytkowników forum zainteresuje co konkretnie wpłynęło na Twoje zdanie o 57 Concepts i dlaczego polecasz tego pracodawcę. Napisz proszę jakie są warunki zatrudnienia. Każda sprawdzona opinia jest na forum na wagę złota.

A

Polecam pracodawcę, super miejsce i super ludzie!

Antoni

@????, takie opinie powinien wydawać jedynie pracownik 57 Concepts. Komentarz dodany przez @rexa, jakiś czas temu, powinien być potwierdzony aktualnymi informacjami. Może ktoś takimi dysponuje i może pomóc innym?

rex

słabo, śmieszne zarobki jak na warszawę. no i nadgodziny bo ludzi brakuje

????
@rex

Zgadza się. Podejrzewam że straszny wyzysk. Byłem jako klient i nietrudno domyslec się o co chodzi. Ludzi masa, kolejki jak po chleb przed świętami. Pomyślałem sobie że to jakaś masakra bo byłem tam około 40min. Współczuję takiej pracy ale jak to mówią świat należy do odważnych! Przy tych warunkach doceniam swoją obecną pracę. A

admin

Podziel się własnymi przeżyciami z tą firmą. Co myślisz o pracy w 57 Concepts Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię, Warszawa nie jest małym miastem z pewnością ktoś skorzysta. Obecna sytuacja na rynku roboty nie jest lekka. A jak wygląda to w tej spółce ? Pomóż innym ludziom podjąć prawidłową decyzję i doskonale dobrać pracodawcę do osobistych oczekiwań.

Zostaw merytoryczną opinię o 57 Concepts Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w 57 Concepts Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 57 Concepts Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 57 Concepts Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 57 Concepts Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 57 Concepts Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

57 Concepts Sp. z o.o.