Zegarownia (57 Concepts Sp. Z O.O.)

57 Concepts Sp. z o.o.

NIP: 9512302393 REGON: 142269321 KRS: 0000348648

Adres: Aleja Wincentego Witosa 31 lok. 115, 00-710 Warszawa

Opinie o 57 Concepts Sp. z o.o.

PD

Umowa o pracę była obiecana w ogłoszeniu. Zgodziłem się na umowę zlecenie na okres próbny, który miał trwać 3 miesiące. Po tym okresie odezwałem się do swojego przełożonego, który z uśmiechem na ustach zapromował mi kolejną umowę o zlecenie z podwyżką (usunięte przez administratora)zł ((usunięte przez administratora) na rękę co jest komedią). Umowę o której marzyłem dostałem po roku i 3 miesiącach, a moje wynagrodzenie na niej wynosiło aż (usunięte przez administratora)zł!!!! Jedyne co dała mi ta praca, to łatwość odrzucania podobnych ofert w mojej przyszłej karierze zawodowej.

Jak się pracuje z ludźmi z 57 Concepts Sp. z o.o.?

SMM

Wystarczy poczytać inne opinie aby dowiedzieć się jak. Streszczając: TRAGICZNIIE

@SMM

Jest nam przykro, jeśli kiedykolwiek spotkała kogoś przykrość ze strony innych współpracowników. Każdemu pracownikowi gwarantujemy opiekę oraz wsparcie, a każde sporne sytuacje rozwiązujemy w taki sposób, by wspólnie dążyć do realizacji naszych celów i zadań w przyjaznej atmosferze. Każda osoba może zwrócić się z prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu do koordynatora lub managera. Do komfortu pracy każdego członka zespołu przywiązujemy ogromną wagę i jest to dla nas gwarancja dobrze funkcjonującego biznesu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy 57 Concepts Sp. z o.o.?

Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w siedzibie firmy w nowej sali konferencyjnej. Podczas rozmowy zapewniamy pyszną kawę, wodę lub herbatę. Dbamy o to, by rozmowa rekrutacyjna odbywała się w przyjaznej atmosferze i w warunkach, które pozwolą wzajemnie się poznać.

J

Fajna praca na start. Można się sporo nauczyć, a przy tym jest bardzo spokojnie. Przyjemna atmosfera.

pracownik bok

Siedzę sobie na korona-zdalnie i to co tu czytam to jakiś obłęd. W życiu nie trafiłem w miejsce pracy, gdzie pracodawca dalej tyle swobody na miejscu pracy. Każdy może wymyślać swoje zdania, usprawniać je i mieć przerwy kiedy się chce. Pracy jest dużo, ale nie na tyle, żeby przerastało to zatrudnioną załogę. Manager to luźny gość, który ma swoją wizję i w 2019 roku rozwinął firmę w niebywałym kierunku. Teraz kiedy jest coronawirus, manager jako pierwszy zrobił wahadłowy czas pracy, pracę zdalną, podzielił ludzi na załogi i to w momencie kiedy w PL było kilka przypadków. Po tym widać, jak bardzo, dba o biznes i dba o pracowników. Zmian co chwile jest dużo, bo firma działa jak startup i co rusz idziemy w innym kierunku. Co do pracy w grudniu, to tak, z osoby z BOK jesteś osobą, która pakuje paczki, z osoby z copywriterów, jesteś osobą, która wypisuje gwarancję itd itd, ale każdy kto był zatrudniany jest informowany o tym, że tak wygląda grudzień i jeśli ktoś się na to godzi, a potem ma z tym problem.. to kto tu jest słaby? polecam miejsce pracy i ludzi!

Serio
@pracownik bok

Czytając między wierszami można dojść do wniosku, że coś tu mocno nie gra... "Przerwy ile się chce, pracy dużo(ale są ludzie którzy dają radę), zmian dużo, swobody dużo, najlepsze miejsce pracy, grudzień tak wygląda, (do tego słabi ludzie, którzy zgłaszają, że jednak nie wyrabiają), a manager luźny gość...." Toż to same sprzeczności ujęte w superlatywy skoncentrowane głownie wokół kierownictwa. Poza tym czytając środek można odnieść nieodparte wrażenie, że coś to przypomina: (usunięte przez administratora)

Odradzam pracę jako copywriter. Większość ludzi nie ma tam pojęcia o co chodzi w tym zawodnie. Pojęcia SEO są im obce, o UX nie wspominając. Wyjście z własną inicjatywą nie ma sensu bo "nigdy tak nie robiliśmy" i "na szkoleniu tego nie było".

@Piotr

Dziękujemy za opinię. Pozycja strony zegarownia.pl w google oraz 50 miejsce w rankingu e-commerce Senuto pokazują jednak, że wiemy co robimy. Pozdrawiamy!

Jak jest z awansem w 57 Concepts Sp. z o.o.?

Klaudia

W dziale marketingu pojęcie awansu jest im zupełnie obce. Odradzam pracę bo naprawdę można zwariować. Trzy miesiące umowa zlecenie ok 2k z obietnicą umowy o pracę. Po 3 miesiącach kolejna umowa zlecenie i podwyżka 200zł :-) Naprawdę żałuję, że dałam sobie tak zamydlić oczy i z nadzieją czekałam ten rok. Należałoby również wspomnieć o tym, że umowa zlecenie w tym miejscu wygląda w taki sposób, że musisz pracować jak na umowie o pracę. Szczerze odradzam bo naprawdę(usunięte przez administratora)a jak zorientujesz się, że coś jest nie tak to niestety zwalniają bez konkretnego powodu - bo tak im się podoba. Plus jest jedyny, po tej pracy przynajmniej człowiek uświadamia sobie, że należy mu się zdecydowanie więcej i miło się może zaskoczyć przy okazji nowego zatrudnienia.

@Klaudia

Niestety nie możemy potwierdzić powyższej wypowiedzi jako prawdziwej co do wspomnianych kwot i warunków. Każdy kandydat jest informowany o warunkach płacowych i o kształcie umowy przed rozpoczęciem współpracy. Każdorazowo również znany jest mu zakres obowiązków, który jest negocjowany w zależności od potrzeb pracodawcy. Możemy zapewnić, że z każdym pracownikiem, w każdym dziale naszej działalności, jesteśmy otwarci na rozmowy i propozycje w zakresie realizacji zadań, dając tym samym możliwość do elastycznej pracy, rozwoju w nowych gałęziach działalności. Jako dynamiczny zespół, stale też tworzymy nowe miejsca do rozwijania nowych umiejętności, co nierzadko wiąże się z awansem i promocją osób, które w sposób zaangażowany, sumienny i profesjonalny podchodzą do realizacji swoich zadań.

Marta W

Dzień dobry, chciałam zapytać się czy to co tu jest napisane to prawda? Widziałam ogłoszenie w prawie pracy na stronie zegarownia.pl Jestem studentką filologii polskiej i chciałabym podjąć pracę w charakterze copywritera. Niestety, widząc opinie na temat tej firmy pojawiły się u mnie wątpliwości. Czy mógłby ktoś odpowiedzieć mi w komentarzu czy atmosfera jest ok i czy zarobki rzeczywiście są takie tragiczne?

Droga MARTO, fakt, jak chcesz sama sprawdzić atmosferę to biegnij tam, ale szybciej uciekniesz niżeli zostaniesz.. naprawdę szkoda Twojego czasu Damian, GoWork zatwierdza te komentarze, weryfikuje.. więc o co walczycie? o usunięcie prawdy???

Sławek

*szkodzeniu *podpisywaleś Telefon sam poprawił

?????? poprawne konstruowanie zrozumiałych wypowiedzi to chyba dar, któego nie masz, bo kompletnie nic nie zrozumiałem z Twojego wpisu

@Marta W

Marto, zapraszamy Cię do kontaktu z nami na kariera@57concepts.com - wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i odpowiemy chętnie na wszystkie pytania :)

Anita

Nie wiem jak w jest w przypadku działu handlowego, bo różne opinie na temat tego działu słyszałam, ale jeśli chodzi o grupę odpowiadającą za copywriting - nie mam nic złego do powiedzenia. Po kilkunastu miesiącach pracy w tym dziale udało mi się zdobyć ciekawe doświadczenie. Jestem osobą, która tu zaczynała swoją przygodę z copywritingiem i marketingiem internetowym. Podobały mi się: - fajna grupa ludzi i atmosfera, koordynatorzy pomocni i wyrozumiali - tempo nowych zadań. Pomimo dużej ilości podstawowej pracy, którą się zajmowałam i na którą się zgodziłam świadomie, nie było problemu by zmienić mi od czasu do czasu zadania, odciążając od monotonii żmudnego pisania opisów - profesjonalizm i jasne określenie obowiązków, nie narzucano mi zadań, o których nie wiedziałam wcześniej; a gdy pojawiały się nowe zadania, opiekun pytał, a nie narzucał mi co mam robić Do minusów można zaliczyć: - warunki biura - było czysto i schludnie, ale wyposażenie bytowe jak na taką liczbę osób w jednym miejscu, jest mało atrakcyjne, szczególnie jak na warunki Warszawy

@Anita

Dziękujemy za rzetelną i merytoryczną opinię. Bierzemy do serca również minusy, pracujemy nad przeprowadzką do nowego biura, które podniesie komfort pracy u nas. Dziękujemy!

a.

Myślałam że ta cała chora atmosfera dotyczy tylko "działu handlowego", czyli zaplecza sklepu internetowego a tu jednak nie.. Tak jak napisane było wcześniej odnośnie działu foto/marketing: odradzam wszystkim prace w tym miejscu. Zarobki kiepskie(usunięte przez administratora). Jeszcze co do moich doświadczeń propo wspomnianego grudnia: nadgodziny wtedy sięgają nawet 12 godzin. Nic nie da się zaplanować: nagle siedzisz w pracy do godziny 20/21 i nawet nic z tym nie możesz zrobić, bo na drugi dzień nastraszą cię wypowiedzeniem.

Fotograf
@a.

W foto wszystko gra.

S

Zostałem poproszony o szczera opinie na temat tego działu. Pracowałem tam ponad rok. Nie mam nic do zarzucenia. Dobra atmosfera, wymagająco ale przynajmniej można się czegoś nauczyć.

Sławek
@S

Nikt w ostatnim czasie nie pracował tam ponad rok. Albo są świeże osoby, pracujące po kilka miesięcy, albo osoby które miały staż (wszyscy właśnie sukcesywnie się zwalniają) ok. 2 letni. Pozdrawiam :)

@S

Jakiego działu? Czy to marna próba ratowania opinii? Nikt wam w to nie uwierzy ponieważ wystarczy spojrzeć na ilość tych negatywnych.

Wasza Klaudia

(usunięte przez administratora)Mam konkretnie jedną osobę na myśli czyli Pana, który boi się własnego cienia i w sytuacji kiedy musi z kimś porozmawiać na tematy inne niż jego dzisiejsze drugie śniadanie albo to, że fakt posiadania rodziny nie przeszkadza mu w wieczornym graniu w gry komputerowe, ledwo co się odzywa, telepie się wręcz że zdenerwowania, a druga osoba z którą rozmawia powoduje u niego wyczuwalne poczucie dyskomfortu. Zwracam uwagę, iż jest to team leader tego zespołu (co koło zespołu nawet nie leżało gdyż te osoby w ogóle ze sobą nie potrafią rozmawiać) i wydaje się to dosyć żenujące, że z dorosłym człowiekiem nie można załatwić podstawowych rzeczy (na czas) ponieważ z nerwów i braku przygotowania, przekłada wszelkie rozmowy dotyczące przedłużania umów bądź innych ważnych spraw. Jego stała praktyka to pisanie wiadomości w piątki o godzinie 15:57 tak aby przypadkiem nikt nie był w stanie się do niego na głos odezwać czy zadać pytanie, a on miał czas na przygotowanie się przez weekend. (usunięte przez administratora). Jeśli zdecydujesz się na pracę w tym miejscu to nie licz na to, że ktokolwiek z tego działu odpowie Ci 'cześć' na przywitanie. Atmosfera w miejscu pracy jest moim zdaniem niezwykle ważna, dlatego ODRADZAM każdemu pracę w tym miejscu. Co do zarobków to niestety ale nie ma szans na jakąś sensowna podwyżkę natomiast same pieniądze są śmieszne jeśli chodzi o stanowisko redaktorskie czy tam copywriterskie (na umowie w sumie nie ma jasno określone jakie się ma obowiązki). Ostrzegam wszystkich, a przede wszystkim młode i ambitne osoby. Nie zatrudniajcie się w tej firmie ponieważ możecie szykować się na siedzenie przez 8h w strachu przy komputerze, rozliczanie z każdej minuty przerwy (dosłownie), brak nowych zadań co powoduje stracenie motywacji, a na sam koniec opierdziel od szanownego Pana team leadera, który od razu mówię nie wiele więcej umie od was. Nie pozdrawiam i cały czas czekam na obiecaną mi premie. Mam nadzieję, że pieniądze wpłyną na konto, a nie jak to firma ma w z zwyczaju - dawać pod stołem. Szczerze nie polecam i na sam koniec dodam, że NIGDY nie spotkałam się z czymś takim na rynku pracy - tragedia.

Czy 57 Concepts Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Nie

Dlaczego tyle zalet i walorów współpracy jest przedstawianych tutaj a nie w ogłoszeniach o prace ,jest to raczej ratowanie opinii niż przedstawianie faktycznej sytuacji w miejscu pracy.Opinie niżej opisane są ze strony pracowników tak jak i opinie o zegarkach(80%), pewnie premia nieopodatkowana będzie wyzsza dla tych osób..Fajnie ze Pracodawca daje umowę o prace(usunięte przez administratora)

uuuuu

w pracy używa się kodeksu pracy i prawa pracy, ewentualnie kodeksu cywilnego :) nie ma to jak być nieudouczonym ;)

Czy pracodawca 57 Concepts Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

...

Nie różnice poglądów dzielą ludzi, lecz różnice poziomu. To wszystko o naszych drogich Paniach. Pozdro.

nick

Brak odpowiedniego wykształcenia do zarządzania ludźmi przez dwie koordynatorki na magazynie daję się we znaki wszystkim pracownikom. Gnębienie, denerwowanie, dręczenie oraz ciągłe pospieszanie to główne cechy ich działania. Nie polecam!!!

@nick

dokładnie tak. widzę, że nie tylko zwolniony pracownik ma taką opinie o tej firmie.

@nick

Nie tylko na magazynie brak wykształcenia ale również u team leadera i jego pomagiera w zespole copywriterskim. Kompletnie nie mają pojęcia jak zarządzać ludźmi, nie potrafią rozwiązywać problemów (ponieważ sami je tworzą), wprowadzają beznadziejna atmosferę i męczą psychicznie. Pracowałam tam ok. 1,5 roku i przez ten czas,(usunięte przez administratora) Pewnie i tak dostanę na to odpowiedź przecząca ponieważ codziennie przeglądają opinie tu zamieszczane śmiejąc się perfidnie z pracowników, których w taki sposób potraktowali.

Eldo

Magazyn i sklep to najgorsze działy w tej firmie. Ogólnie panuje bałagan, nie ma ustalonej jasnej hierarchii. Szef ma wymagania z kosmosu, a pensje śmieszne. Opinie, które są na stronie wystawiają sobie sami. W krótkim czasie odeszło sporo osób, bo nikt tam nie docenia tego co robisz, a o podwyżkę trzeba się czaić długi czas i to przez pośredników. Oszczędzają na warunkach pracy, meblach, sprzęcie... Jedyne co ratuje to miejsce to młoda ekipa i to, że szef jest raz na jakiś czas

Marzena
@Eldo

Dzięki, za wyczerpujący wpis. Chciałabym jeszcze wiedzieć, na jaką umowę można liczyć w 57 Concepts. Czy umowa o pracę jest zapewniona, a może w grę wchodzi wyłącznie umowa zlecenie? Warto użytkowników poinformować o tym i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Eldo
@Marzena

To różne, kogo nie zapytasz, ten pracuje tam na innych warunkach. Trzeba na starcie mówić, że chcesz umowę o pracę.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w 57 Concepts Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Anita

Mogę się wypowiedzieć na temat atmosfery w copywriterskim zespole. Bardzo mile wspominam ten czas i polecam pracę tam. Od zwierzchników można liczyć na wsparcie na każdym etapie. Są pomocni i chętnie dzielą się wiedzą. Wszelkie konflikty lub nieporozumienia są wyjaśniane na spokojnie, bez niepotrzebnych intryg.

Zostaw merytoryczną opinię o 57 Concepts Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w 57 Concepts Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 57 Concepts Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 57 Concepts Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 57 Concepts Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 57 Concepts Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

57 Concepts Sp. z o.o.