Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat Medical Spa Sp. z o.o.

Opinie o Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat Medical Spa Sp. z o.o.

nie ma tam opcji na umowę o prace?

Czy Dukat Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy S.A. Zakład Rehabilitacji Leczniczej oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Magda

Tylko zlecenie i to na czas np.3 ms a później według "widzi mi się" mogą przedłużyć na kolejne 3 albo wylatujesz tam panuje zasada "niema ludzi nie zastąpionych". płaca najniższa kr.

Kamila
@Magda

To niezbyt ciekawie. Większości z nas zależy przecież na stabilności zatrudnienia. Najniższa krajowa raczej też by nie zachęcała do aplikowania. A czy pracownikom Dukatu, nawet na takiej umowie, przysługuje jakieś ubezpieczenie?

Magda
@Kamila

Ubezpieczenie to podstawowe jest. Z czasem zakres obowiązków wzrasta, co nie jest odekwatne do płacy i oferty pracy jaka jest "przedstawiana". Tu panuje wyścig "szczurów"... atmosfera napięta...brak szacunku do pracowników... na początku jest jako tako ok... a potem sama się zwolnić... tam jest rotacja pracowników jeden po drugim....

Justina
@Magda

Zgadzam się...

Kacper

Ile zarabiają pielęgniarki w tym sanatorium ?

Ass

Niestety nic się nie zmienia. Cały czas jest tylko pęd na kasę i aby z pracownika wycisnąć po najniższych kosztach własnych. Siostrzyczki w ogóle nie mają kompetencji w rządzeniu a juz najlepsza to jest J. nikogo nie szanuje tylko własny nos. Zagrzybione pokoje wciąż się tylko przemalowuje by to ukryć. Co do kuracjuszy to bez pomysłu lekarze zlecają tylko zabiegi narzucone przez prezesa nie ważne jak chory przyjechał to tylko ma mieć zabiegi nie ma się podleczyć - bo za to płaci NFZ Tak po krótce. Najważniejsze dla dyrekcji jest by nie wypłacić odchodzącym ostatniej pensji.

Aplikowałeś do Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat Medical Spa Sp. z o.o. na stanowisko Dodatkowe zajęcie Doradca Klienta.? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Bat

Zgadzam się z Treworem, właściciel to skończony *****, ludzi traktuje jak śmieci. Podejście jest takie aby maksymalnie wykorzystać pracowników jak najmniejszym kosztem. Umowy śmieciowe podpisywane z miesiąca na miesiąc.

Trewor

Praca w OSW Dukat w Dąbkach nie jest pracą przyjemna ani łatwą. Praca jedynie na umowę zlecenia. Atmosfera niekorzystna, stresująca. Dukat jest zakładem, do którego nie idzie się z uśmiechem na ustach i z którego z takim uśmiechem się wraca. Szefostwo tragiczne, szczególnie córki szefa, które nikogo nie szanują i krzykiem starają się zdobyć uznanie pracowników. Brak możliwości rozwoju i awansu. Przestarzały sprzęt i podejście do klienta. Brak serdeczności ale w miejscach gdzie nie można nikomu zaufać jest to normalne. Nie polecam tego pracodawcy.

wróżka
@Trewor

Pewnie to ten sam króluje od lat, byliśmy tam na wczasach totalna porażka, po paru dniach uciekliśmy straciliśmy kasę ale trudno było wytrzymać w tym syfie, wszystko zatrzymało się w czasach wczesnego PRL, pokoje nory, jedzenie rzygawina , podejście do wczasowicza porażka, na grilu ktoś rzucił kawałek kiełbasy psu , tak śmierdziała, że uciekł. Należy się wystrzegać tych starych pozostałości po PRL przerobionych na niby SPA czy niby ośrodki rehabilitacyjne, bo tok myślenia się u tych ludzi nie zmienił. Przestrzegam też przed syfem w Rabce Zdrój "Cegielski" . Poza tym Dąbki to kiepski wybór na wypoczynek.

wróżka
@Trewor

admin

Twoje doświadczenie kształtuje rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie Dukat Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy S.A. Zakład Rehabilitacji Leczniczej.

Zostaw merytoryczną opinię o Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat Medical Spa Sp. z o.o. - Dąbki

• Jak się pracuje w Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat Medical Spa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat Medical Spa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat Medical Spa Sp. z o.o.