Lamirex S.C.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Lamirex S.C.

Elżbieta

Pracowałam w tej firmie bardzo długo niestety musiałam zrezygnować z powodów osobistych ale z mila chęcią wróciła bym tam ponownie. Pracodawca wyrozumiały pomocny i najważniejsze ze ludzki i szanuję pracownika a w tych czasach to bardzo ważne. Pozdrawiam

Pracuję w tej firmie już długo, stabilne zatrudnienie, wypłata zawsze na czas, atmosfera dobra.

Rozumiem że wszystkie te opinie napisały osoby którym się po prostu nie udało. Pracuje w tej firmie już ponad osiem lat a mam za sobą już spore doświadczenie zawodowe i doceniam to gdzie jestem. Mam jasno określone obowiązki stabilne zatrudnienie. Praca w sklepie wiąże się z odpowiedzialnością materialną i kontaktem z różnymi klientami, oraz całą masą innych obowiązków. Powiem więcej w pracy trzeba pracować, co może dla wielu wydać się dziwne więc jeśli nie jesteś na to gotowy/a to zamiast wypisywać bzdury nie zawracaj nikomu głowy.

Irek

@An Szkoda, że zabrakło uzasadnienia do takich zarzutów. Ja mam zupełnie inne zdanie i gorąco polecam pracę.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lamirex S.C. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Kaja

Witam, szukam opinie na temat tej firmy, jak wygląda atmosfera? Stawiają nacisk ma coś? Jak z pieniędzmi?

ZłyAnonim

Ta firma to jedna, wielka porażka! Wynagrodzenie jakie jest za tą pracę to śmiech na sali. Wymaganie od pracowników wprowadzania na stronę internetową, produktów pod groźbą odebrania premii. Premie pod stołem, wizyty szefa "Janusza", na których mówi pracownikom, że wszystko jest dobrze a później ściąga kierowniczkę, która mówi, że według "szefa" cały sklep jest źle prowadzony, że wiele rzeczy się nie zgadza i w ogóle w sklepie jest (usunięte przez administratora) Największy hit to inwentaryzacje, na których zawsze, dziwnym trafem okazuje się, że brakuje jednego/kilku drogich produktów, których nie kojarzy żaden pracownik sklepu. Mówienie jednego a robienie drugiego to chleb powszechny w tej firmie. Odwoływanie wyjazdów służbowych chwile przed albo odwoływanie ich i nie informowanie o tym pracowników. Zwalnianie pracowników według widzimisie to również norma. Nie polecam...

kfkfkfkfkf;aka;

Ta praca to dramat. Zasuwasz za psi grosz,(usunięte przez administratora)Pensja zależy jak leży, a premia pod stołem. Na inwenturach pokrywa 300 zł, gdzie zawsze dziwnych zrządzeniem losu na stan wchodzi rzecz za taką kwotę. "szef" każe robić wpisy na stronę www, za co nie ma ani grosza więcej. Dodatkowo każę udawać klientki pozować a to w butach,a to w strojach (usunięte przez administratora)

kija
@kfkfkfkfkf;aka;

Mam pytanie ponieważ mam rozmowę kwalifikacyjna w tej firmie. Proszę o kontakt odnośnie pracodawcy. Karolinariedel@wp.pl

Firma Lamirex bezprawnie wykorzystuje zdjęcia i nie respektuje prawa. Na wiadomości z prośbą o usunięcie zdjęć będących w 100% moją własnością, charakteryzowanych, wykonywanych przeze mnie i przedstawiających moją osobę, firma nie reaguje. Wiadomości z prośbą o ich usunięcie właściciel firmy ignoruje, a właścicielka nie poczuwa się do odpowiedzialności. Skandal. Ciekawe co na taką kradzież własności UODO. Za zdjęcia nie dostałam od firmy żadnego wynagrodzenia.

pomocnik

Jeśli sporu nie da się rozstrzygnąć polubownie to zgodnie z Art.78 ustawy z dnia 4lutego 1994r.o prawie autorskim i prawach pokrewnych może Pan/Pani żądać usunięcia treści w tym usunięcia skutków ich publikacji, złożenia publicznego oświadczenia lub zadośćuczynienia pieniężnego w drodze postępowania sądowego. Sprawę należałoby zgłosić do prokuratury i wszcząć postępowanie. Polskie prawo autorskie jest bardzo restrykcyjne co pomaga autorom więc zachęcam do podjęcia działań.

Odradzam pracę w tej firmie. Z początku dobre wrażenie, dwa etapy rozmowy kwalifikacyjnej. Później coraz gorzej. Atmosfera dziwna, przerwa którą można wykorzystać jednorazowo gdzie jak się okazało lepiej by było na nią wcale nie chodzić... Miała być od razu podpisana umowa na okres próbny, ale tak się nie stało. Okres próbny miał trwać 3 miesiące a szkolenie dwa tygodnie. Natomiast oczekują, że człowiek po paru dniach będzie wszystko wiedział. Zwalniają bez podania przyczyny. Jest to niepoważna firma, radzę ją omijać szerokim łukiem, szkoda czasu!

Zostaw merytoryczną opinię o Lamirex S.C. - Łomianki

• Jak się pracuje w Lamirex S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Lamirex S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lamirex S.C.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lamirex S.C.