Lamirex S.C.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Lamirex S.C.

Maria BR

Pracuję tutaj od roku. Plusy to bardzo dobra atmosfera i wypłata na czas. Nigdy nie spotkałam się z mobbingiem. Zarzut, że pracownicy są pozostawienie sami sobie jest zwyczajnie nieprawdziwy. Sklepami opiekuje się firma ochroniarska. Branża jest ciekawa, ale wymagająca. Trzeba umieć rozmawiać z klientami i stale poszerzać wiedzę o produktach. Jeśli ktoś tego nie rozumie, to nie wiem czego tu właściwie szuka? Jeśli ktoś zarzuca firmie wyzysk, to nasuwa się pytanie, co przez ów wyzysk rozumie: czy przyjście do pracy na czas i praca w sklepie według grafiku to naprawdę taki koszmar i pańszczyzna? Pozdrawiam

Anka

Jestem pracownikiem od 3 lat. Ja osobiście jestem zadowolona z pracy. Jeżeli chodzi o kwestię wypłaty to każdy indywidualnie negocjuje stawkę, grafiki ustalamy sobie same co uważam jest ogromną zaletą przynajmniej dla mnie. Do pracy w handlu nie każdy się nadaje bo praca z klientem nie zawsze jest łatwa i przyjemna bo ludzie są różni więc podejrzewam że te negatywne opinie są pisane przez osoby które po prostu nie nadają się do handlu. Tym bardziej że nie sprzedajemy bułek tylko bardzo intymny asortyment.

Ewa

Rozumiem że wszystkie te opinie napisały osoby którym się po prostu nie udało. Pracuje w tej firmie już ponad osiem lat a mam za sobą już spore doświadczenie zawodowe i doceniam to gdzie jestem. Mam jasno określone obowiązki stabilne zatrudnienie. Praca w sklepie wiąże się z odpowiedzialnością materialną i kontaktem z różnymi klientami, oraz całą masą innych obowiązków. Powiem więcej w pracy trzeba pracować, co może dla wielu wydać się dziwne więc jeśli nie jesteś na to gotowy/a to zamiast wypisywać bzdury nie zawracaj nikomu głowy.

Mariusz Nowy wpis

Czytam, że pracodawca daje duże możliwości rozwoju pracownikom. Domyślam się, że odbywa się to poprzez szkolenia/kursy. Jak często takie szkolenia są organizowane? Ile razy w roku?

Pytanie Nowy wpis

Czy można liczyć w Lamirex S.C. na prywatną opiekę medyczną?

Nowy wpis

@Pytanie

Dziękuję za zainteresowanie pracą w naszej firmie . Dotychczas prywatna opieka medyczna była domeną wielkich korporacji , dużych firm zatrudniających tysiące osób . U nas pracuje ich tylko kilkadziesiąt . Wszystko się jednak zmienia i rozważamy wprowadzenie takiego pakietu . Nie potrafię podać daty kiedy to ewentualnie nastąpi , ale bierzemy tę kwestię pod uwagę .

Czy w Lamirex S.C. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Nowy wpis

@Pytanie

Tak , zmiany zachodzą cały czas i firma ustawicznie się rozwija , dając wiele możliwości rozwoju naszym pracownikom . Przede wszystkim od Nowego Roku wszystkie zatrudnione u nas osoby otrzymaly podwyżki oraz zwiększyliśmy też znacznie kwotę początkową i od samego początku oferujemy nie tylko umowę o pracę , ale też zdecydowanie wyższe wynagrodzienie dla nowo przyjmowanych osób . Otwieramy też kolejny sklep stacjonarny oraz rozbudowujemy nasze sklepy internetowe , dlatego też ustawicznie szukamy nowych osób , które będą chciały dołączyć do naszego zespołu .

An

Pisałam wam, żeby tą”firmę”omijać z daleka! Trzeba będzie to gdzieś zgłosić, jak oni traktują pracowników...

Prawda
@An

Jeśli lubisz wyzysk praca idelana. Najniższa krajowa i premia pod stołem jeśli w ogóle zdołasz ją zrobić bo chore targety ustawiasz szef Żydek.

Przemysław
@Prawda

Wyzysk? To znaczy pod jakim względem rzekomo w firmie Lamirex panuje wyzysk? Napisałeś, ze jest to praca na podstawie stawki najniższej krajowej z ewentualną premią "pod stołem", dlatego też może będziesz tak uprzejmy i napiszesz ile dokładnie za tego typu pracę można zarobić?

@An

A jak traktują ? Widać , że jedna i ta sama osoba wstawia ciągle negatywne komentarze . Rozumiem , że należy zgłosić , że u nas w firmie każdy ma umowę o pracę ?,że każdy bez dnia opóźnienia dostaje przyzwoitą pensję ostatniego dnia miesiąca ? że panuje fajna atmosfera ? że nikt na nikogo nie krzyczy i każdy jest traktowany z szacunkiem ? że wszyscy wzajemnie dbają o pracę i przyjaźnią się ? że przez pandemię nikt ,lub prawie nikt nie stracił pracy ? że zdecydowana większość pracowników pracuje od wielu wielu lat ? że sami pracownicy ustalają sobie grafiki , dzięki czemu mogą sami decydować o dniach wolnych i godzinach pracy ? że w biurze wszystkie weekendy są wolne , a na sklepach co druga sobota i każda niedziela ? że dajemy premie od obrotu które są doliczane do wynagrodzenia na umowie o pracę ? Proszę zgłosić jak traktujemy pracowników , a najlepiej spytać ich samych dlaczego związali się z tą firmą od wielu lat . Wystarczy tylko wybrać numer telefonu do dowolnego sklepu czy biura i spytać dowolnego pracownika dlaczego tu pracuje

@Prawda

Znowu widzę kolejny komentarz od tej samej osoby , która bardzo dba o to aby wystawić nam co jakiś czas następny negatywny komentarz . Więc może odpowiem jako właściciel tej firmy , czyli osoba kompetentna w tej sprawie . Nikt , ale to nikt nie ma u nas najniższej krajowej . Najniższa krajowa na rok 2021 to 2800 zł brutto , a u nas osoby przychodzące na okres próbny dostają 3100 brutto , więc 300 zł więcej niż najniższa krajowa i to przy założeniu że jest to stawka za okres próbny . Dodatkowo każdy od razu dostaje umowę o pracę na okres trzech miesięcy . Jest to stawka na ten rok , bo z pewnością na rok 2022 będzie zdecydowanie większa . Po okresie 3 miesięcy próbnych każdy pracownik dostaje nową umowę o pracę już na czas określony i podwyżkę , która zawiera zarówno pensję jak i premię . W sumie po okresie próbnym pensja ta w zależności od sklepu ( różne obroty ) wynosi około 3800 brutto . Oczywiście zakładam , że w roku 2022 pensja ta może być też wyższa . Oczywiście pensje pracowników , którzy pracują dłużej niż rok są zdecydowanie jeszcze wyższe . Co to premii i targetów były one ustalane w 2014 roku czyli 7 lat temu i od tego czasu nie były ani razu zwiększane , a dodatkowo gdy nastała pandemia progi premiowe zostały obniżone , bo bardzo zależy mi na tym aby pracownicy otrzymywali zarówno przyzwoite pensje jak i znaczące premie , bo oprócz atmosfery panującej w pracy , przyzwoita pensja plus premia są czynnikiem bardzo motywującym Dlatego też kompletnie nie zgadzam się z tym wpisem , bo zwyczajnie nie ma w nim nic z prawdy

@An

A dlaczego ? Jak traktujemy ? Każdy ma umowę o pracę , przyzwoite warunki finansowe , zdecydowanie wyższe niż przeciętna , a pracownicy długoletni mają naprawdę przyzwoite wynagrodzenie , dowolnie regulowany przez pracowników grafik , fajna atmosfera , zgrany zespół ludzi , zdecydowana większość osób to pracownicy z długoletnim stażem . Możliwość wyjazdów służbowych do innych sklepów na terenie całego kraju , każdy jest traktowany z szacunkiem . Więc jak traktują ? Rozumiem , że ta sama osoba która napisała ten komentarz i pozostałe negatywne , nie może się pogodzić , że z jakiegoś powodu straciła tę pracę , więc musi odreagować zniechęcając na siłę innych ? Najlepiej zadzwonić do jednego z naszych sklepów , zapytać dowolnego pracownika o warunki pracy . Wydaje mi się , że taka odpowiedź będzie najbardziej obiektywna

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lamirex S.C. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Jak się pracuje z ludźmi z Lamirex S.C.?

@Pytanie

Witam ! Wydaje mi się , że najlepiej zadzwonić lub wybrać się osobiście do jednego z naszych sklepów lub do biura. Lista sklepów wraz z kontaktem dostępna jest na naszej stronie www.lamirex.pl . Proszę zapytać dowolnego pracownika w każdym ze sklepów , jaka jest praca , jakie są warunki . Wydaje mi się , że takie odpowiedzi będą najbardziej obiektywne . U nas pracuje prawie 40 osób i zdecydowana większość pracuje więcej niż kilka lat . Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w naszych salonach , zachęcam do osobistego kontaktu i po prostu podpytanie jakie są warunki i możliwości pracy .

Maria BR

Anka

Ali

Stanowczo odradzam pracę w salonach - bardzo niska stawka, a trzeba oprócz sprzedaży robić za ochronę, copywritera i mierzyć się z molestowaniem bez żadnego wsparcia. W dodatku szef za braki inwentaryzacyjne każe płacić pracownikom obojętnie jaki staż pracy mają. W normalnych firmach za przeprowadzanie inwentaryzacji dostaje się premię, a nie każe pracownikom oddawać pieniądze.

@Ali

Kompletnie nie mogę się zgodzić z kwestiami tu zawartymi . Każdy pracownik przy podpisywaniu umowy o pracę ma dokładnie omówioną stawkę . Jeśli dla kogoś jest to stawka niewystarczająca , to po co podpisuje umowę o pracę ? Praca w salonach dotyczy głównie sprzedaży , dbania o towar i wystrój sklepu , a do ochrony mamy monitoring , bramki antykradzieżowe i firmę ochroniarską . Tak rzeczywiście , czasem trzeba coś zrobić w sklepie internetowym - ale w godzinach pracy , a sprzedaż w sklepie internetowym wpływa na obrót i dzięki temu przekłada się na większe premie . W każdym sklepie czy to w naszym czy każdym innym jest odpowiedzialność pracownika za powierzony towar , na szczęście jednak braki zdarzają się niezwykle rzadko i z reguły to ja biorę na siebie ewentualne braki .

Ja

Uważajcie bo znów, szukają jelenia do pracy w Łomiankach????

@Ja

Cóż mogę na to powiedzieć . Tylko tyle , że wszyscy pracownicy , bez wyjątku pracują w biurze w Łomiankach od wielu lat . Razem przetrwaliśmy pandemię , nikt nawet jedna osoba nie straciła pracy . Wszyscy mają umowę o pracę , bardzo przyzwoite pensje . Wszyscy tu pracujący szanują i cenią tę pracę , panującą tu atmosferę, wolne weekendy i pracę od 8 do 16 oraz inne warunki i możliwości jakie ta praca im daje . Natomiast jeśli ktoś uważa , że praca przy obsłudze sklepu internetowego , kontakt z klientem , realizacja zamówień to praca dla jelenia , to rzeczywiście będzie lepiej jak poszuka pracy gdzieś indziej . Cały czas się rozwijamy , cały czas powiększamy nasz asortyment , dlatego szukamy nowej osoby , którą chętnie przyjmiemy do naszego stałego zespołu , dając mu stabilne i pewne zatrudnienie oparte na umowie o pracę i dogodnych warunkach finansowych

Zły

Ta firma naprawdę nie traktuje swoich pracowników poważnie. Z jednej strony mówią ci, ze wszystko jest dobrze a za chwilę przyjeżdża ktoś i mówi, że sklep jest źle prowadzony. Dokładanie coraz to nowych obowiązków z jednoczesnym obcinaniem premii bo „pandemia” (mimo dobrych utargów) (usunięte przez administratora)Naprawdę nie polecam!

prawda
@Zły

Bo szef jest Żydkiem i ma nawalone w głowie. Ten kto tam tyrał za psi grosz, dobrze wie, ale widzę, że sam prezes alb ktoś od niego pisze te opinie, podając się za ludzi, których nie znam :)

@Zły

Do tej pory nie reagowałem na wszystkie zamieszczane wpisy , bo uważałem , że firma się sama obroni . Prowadzę tę firmę od prawie 30 lat i do tej pory nigdy nie było żadnych wpisów negatywnych . Pojawiły się dopiero niedawno , mniej więcej od roku, co jakiś czas jest wrzucany nowy i jestem więcej niż pewny , że pisane są one przez jedną i tą samą osobę . Mogę się nawet domyślać przez kogo. Nie uważam za stosowne prowadzenie tu publicznego dialogu , więc myślę , że jeśli komuś coś leży na sercu , co z pewnością warto to wyjaśnić , dlatego proszę tę osobę o telefon i mam nadzieję , że uda nam się znaleźć wspólne rozwiązanie W żaden sposób nie mogę też zgodzić się z zarzutami tutaj postawionymi . Wystarczy zadzwonić do któregokolwiek ze sklepów i spytać się jak jest naprawdę . Zdecydowana większość moich pracowników pracuje wiele , wiele lat i zmiany są niezwykle rzadko . Jeśli ktoś odchodzi to zazwyczaj w czasie okresu próbnego , gdy z jakiegoś powodu nie pasuje mu charakter tej pracy . Jeśli ktoś zostanie , to zazwyczaj zostaje na długo . Nigdy , ale to nigdy nie zdarzyło się , aby komuś została ucięta premia , a nawet z uwagi na pandemię zostały obniżone progi premiowe .

@prawda

Widać dokładnie , że wszystkie negatywne komentarze są pisane przez jedną i tę samą osobę . Jeśli praca w sklepie , obsługa klientów , dbanie o sklep , obsługa kasy czy programu sklepowego to tyranie , to rzeczywiście dla osób które tak uważają ta praca jest nieodpowiednia . Jeśli jednak ktoś ceni stabilną pracę , docenia fakt , że każdy ma umowę o pracę , jednocześnie lubi obsługę klienta , pracę w fajnym zespole , dobrą atmosferę , przyzwoitą pensję na czas to będzie mi miło powitać Cię w naszym zespole . Jeśli chcesz wiedzieć więcej, wystarczy zadzwonić do któregokolwiek z naszych sklepów aby wypytać szczegółowo jak jest naprawdę . Myślę , że w ten sposób można dowiedzieć się zdecydowanie więcej jak jest naprawę , niż czytając opinię osoby , która chyba nie może znieść , że tę pracę straciła

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Lamirex s.c.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

odp
@Pytanie

Sami. Wyzysk, najniższa krajowa :) Niewolnika im potrzeba a nie pracownika.

Ilona

Pracuje w firmie Lamirex już 8 lat, zatrudniona jestem w sklepie w Łodzi. Czytam wszystkie opinie i niektóre komentarze mocno mnie zaskakują... Zła atmosfera, wyzysk, molestowanie. Absurd... Gdzie by się nie pracowało zawsze się znajdzie coś do czego się ktoś przyczepi. Mój staż pracy pokazuje, że chyba nie jest aż tak źle jak niektóre osoby tu piszą. Praca przebiega w miłej atmosferze, szefostwo jest w Łomiankach, to pracownicy są na sklepach więc o atmosfere dbają między sobą ... Pensja wypłacana jest regularnie ( nigdy nie było opóźnienia). Wiadomo zarobki to sprawa o której się nie dyskutuje jednemu będzie dużo innemu za mało ... nie dogodzisz ;) Szczerze polecam dołączenie do Naszego grona pracowników jeśli właśnie stoisz przed wyborem nowego miejsca dla siebie i zastanawiasz się czy wysłać CV do Naszej firmy :)

Elżbieta

Pracowałam w tej firmie bardzo długo niestety musiałam zrezygnować z powodów osobistych ale z mila chęcią wróciła bym tam ponownie. Pracodawca wyrozumiały pomocny i najważniejsze ze ludzki i szanuję pracownika a w tych czasach to bardzo ważne. Pozdrawiam

Kandydat

Pracuję w tej firmie już długo, stabilne zatrudnienie, wypłata zawsze na czas, atmosfera dobra.

Ewa

Irek

@An Szkoda, że zabrakło uzasadnienia do takich zarzutów. Ja mam zupełnie inne zdanie i gorąco polecam pracę.

Kaja
Kandydat

Witam, szukam opinie na temat tej firmy, jak wygląda atmosfera? Stawiają nacisk ma coś? Jak z pieniędzmi?

ZłyAnonim
 Problem

Ta firma to jedna, wielka porażka! Wynagrodzenie jakie jest za tą pracę to śmiech na sali. Wymaganie od pracowników wprowadzania na stronę internetową, produktów pod groźbą odebrania premii. Premie pod stołem, wizyty szefa "Janusza", na których mówi pracownikom, że wszystko jest dobrze a później ściąga kierowniczkę, która mówi, że według "szefa" cały sklep jest źle prowadzony, że wiele rzeczy się nie zgadza i w ogóle w sklepie jest (usunięte przez administratora) Największy hit to inwentaryzacje, na których zawsze, dziwnym trafem okazuje się, że brakuje jednego/kilku drogich produktów, których nie kojarzy żaden pracownik sklepu. Mówienie jednego a robienie drugiego to chleb powszechny w tej firmie. Odwoływanie wyjazdów służbowych chwile przed albo odwoływanie ich i nie informowanie o tym pracowników. Zwalnianie pracowników według widzimisie to również norma. Nie polecam...

kfkfkfkfkf;aka;

Ta praca to dramat. Zasuwasz za psi grosz,(usunięte przez administratora)Pensja zależy jak leży, a premia pod stołem. Na inwenturach pokrywa 300 zł, gdzie zawsze dziwnych zrządzeniem losu na stan wchodzi rzecz za taką kwotę. "szef" każe robić wpisy na stronę www, za co nie ma ani grosza więcej. Dodatkowo każę udawać klientki pozować a to w butach,a to w strojach (usunięte przez administratora)

kija
@kfkfkfkfkf;aka;

Mam pytanie ponieważ mam rozmowę kwalifikacyjna w tej firmie. Proszę o kontakt odnośnie pracodawcy. Karolinariedel@wp.pl

Problem

Firma Lamirex bezprawnie wykorzystuje zdjęcia i nie respektuje prawa. Na wiadomości z prośbą o usunięcie zdjęć będących w 100% moją własnością, charakteryzowanych, wykonywanych przeze mnie i przedstawiających moją osobę, firma nie reaguje. Wiadomości z prośbą o ich usunięcie właściciel firmy ignoruje, a właścicielka nie poczuwa się do odpowiedzialności. Skandal. Ciekawe co na taką kradzież własności UODO. Za zdjęcia nie dostałam od firmy żadnego wynagrodzenia.

pomocnik
@anonim

Jeśli sporu nie da się rozstrzygnąć polubownie to zgodnie z Art.78 ustawy z dnia 4lutego 1994r.o prawie autorskim i prawach pokrewnych może Pan/Pani żądać usunięcia treści w tym usunięcia skutków ich publikacji, złożenia publicznego oświadczenia lub zadośćuczynienia pieniężnego w drodze postępowania sądowego. Sprawę należałoby zgłosić do prokuratury i wszcząć postępowanie. Polskie prawo autorskie jest bardzo restrykcyjne co pomaga autorom więc zachęcam do podjęcia działań.

Zostaw merytoryczną opinię o Lamirex S.C. - Łomianki

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Lamirex S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Lamirex S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lamirex S.C.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lamirex S.C.