Lamirex S.C.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Lamirex S.C.

Anka

Jestem pracownikiem od 3 lat. Ja osobiście jestem zadowolona z pracy. Jeżeli chodzi o kwestię wypłaty to każdy indywidualnie negocjuje stawkę, grafiki ustalamy sobie same co uważam jest ogromną zaletą przynajmniej dla mnie. Do pracy w handlu nie każdy się nadaje bo praca z klientem nie zawsze jest łatwa i przyjemna bo ludzie są różni więc podejrzewam że te negatywne opinie są pisane przez osoby które po prostu nie nadają się do handlu. Tym bardziej że nie sprzedajemy bułek tylko bardzo intymny asortyment.

Rozumiem że wszystkie te opinie napisały osoby którym się po prostu nie udało. Pracuje w tej firmie już ponad osiem lat a mam za sobą już spore doświadczenie zawodowe i doceniam to gdzie jestem. Mam jasno określone obowiązki stabilne zatrudnienie. Praca w sklepie wiąże się z odpowiedzialnością materialną i kontaktem z różnymi klientami, oraz całą masą innych obowiązków. Powiem więcej w pracy trzeba pracować, co może dla wielu wydać się dziwne więc jeśli nie jesteś na to gotowy/a to zamiast wypisywać bzdury nie zawracaj nikomu głowy.

Misiek Nowy wpis

Jakich premii spodziewać się na stanowisku sprzedawcy? Zakładka kariera i zawarte tam info wskazują na system prowizji bez górnych limitów. A podstawą ma być 4100-4500 PLN dla osób bez doświadczenia, lub 5200-5600 PLN dla osób z min. 2-letnim doświadczeniem w sklepie o tym samym profilu. Nie napisali jednak, czy to kwoty netto.

Jak wygląda ścieżka kariery w Lamirex S.C.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Nowy wpis

Witam ! Wszyscy nasi pracownicy , którzy są kierownikami sklepów , kierownikami regionalnymi , kierownikami marktetingu , zaopatrzenia czy ds ecommerce są to nasi pracownicy , którzy od lat pracują u nas w firmie . Nie szukamy osób z zewnątrz na te stanowiska , a awansujemy osoby odpowiedzialne , doświadczone , ambitne , potrafiące zarządzać zespołem i angażują się w pracę . Tak więc jeśli ktoś ma kwalifikacje ( nie mówimy tu o wykształceniu ) , cechy , umiejętności aby zarządzać zespołem , udzielać się w marketingu czy ecommerce , a do tego jest osbą zdyscyplinowaną , chętno do osiągania nowych celow i gotową na nowe wyzwania to na pewno ma szansę na awans

jak zima jezioro zamarźnie to wtedy tam przyjma do pracy chłopa!!!!!!!!!!!

NIeprawda , był rzeczywiście taki okres , że pracowały same kobiety , ale od tamtego czasu bardzo dużo się zmieniło i obecnie pracuje w sieci naszych sklepów trzech mężczyzn i mamy nadzieję że wkrótce dołączą do nas nowi . Jesteśmy otwarci na nowe telenty niezaleźnie od płci :-)

Ktoś
@Lamirex S.C.

I faceci są przyjmowani na tych samych warunkach co kobiety? Ze względu na większe możliwości fizyczne mają więcej obowiązków?

@Ktoś

Szukamy uśmiechniętych , uprzejmych , kompetentnych sprzedawców , którzy mają dużą wiedzę o produktach i potrafią nią zainteresować klientów odwiedzających nasze salony . Nie szukamy magazynierów , kierowców czy mechaników gdzie możliwości fizyczne są brane pod uwagę . Dla nas najważniejsze są wiedza , elokwencja i umiejętność sprzedaży , a do tego duże mięśnie nie są potrzebne :-) Także Panowie zaintersowani erotyką , chcący się rozwijać i doskonalić swoją wiedzę i otwarci na karierę - zapraszamy do nas :-)

@Lamirex S.C.

Tak czytałem te odpowiedz już ostatnio i ciekaw byłem jak rozmowa rekrutacyjna może przy tak opisywanych wymogach wyglądać, teraz tez zauważyłem, że o szkoleniach padła wzmianka, skoro tak to czy z tego zakresu także występują? : ) jaki jest ogólny ich program?

Nowy wpis

Witam ! Rozmowy rekrutacyne prowadzone są bezpośrednio przez kierowników sklepu , tak więc każda taka rozmowa może przebiegać trochę w inny sposób . Ogólnie zwracamy uwagę na otwartość kandydata , jego pozytwne nastawienie , uśmiech , elokwentność i ogólną umiejętność sprzedaży i podejście do klienta . Oczywiście na rozmowie rekrutacyjnej nie pytamy o szczegóły dotyczące produktów , a jeśli już to bardzo ogólnikowo . Po to prowadzimy róźnego rodzaju szkolenia , aby nowa osoba nabrała wiedzy i doświadczenia podczas trzymiesięcznego okresu próbnego oraz cały czas po tym okresie . Cenimy osoby zaangażowane , chcące się rozwijać , pracować w fajnym , pozytywnie nastawionym i otwartym zespole . Zapraszamy do złożenia CV

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Lamirex S.C. dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Konsultant Ds. Obsługi Klienta.

Witam ! Dla osób chętnych zacząć współpracę z nami na stanowisku Konsultanta ds. Obsługi klienta oferujemy trzymiesięczny okres próbny , poparty umową o pracę z wynagrodzeniem 4300,00 brutto . Po przejściu okresu próbnego następuje podwyżka pensji podstawowej i dochodzi premia , tak więc w zależności od sklepu po trzech miesiącach pensja ta wynosi około 5000,00 brutto . Pensja ta jest negocjowana indywidualnie każdego roku i czym dłuższy staż ma pracownik i czym wyższe obroty robi sklep tym pensja jest wyższa . Dodatkowo oferujemy szkolenia w Polsce i za granicą , kartę multisport , umowę o pracę , możliwości awansu na stanowiska kierownicze , możliwość dodatkowej pracy w dziale marketingu , możliwość uczestniczenia w eventach i spotkaniach integracyjnych oraz miłą atmosferę pracy . Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony lamirex.pl i zapoznania się z zakładką aktualności , gdzie na bieżąco można zobaczyć wycinki z życia naszej firmy .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lamirex S.C. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Sonia

Intryguje mnie oferta pracy dla sprzedawcy w salonie wystawiona przez firmę. Nie mam doświadczenia więc widełki jakie oferuje firma to 4100-4500 zł. Dochodzą do tej kwoty jeszcze realnie jakieś premie albo prowizje od sprzedaży? Jaka atmosfera sprzyja pracy? Zespół jest fajny?

@Sonia

Witam Pani Soniu ! Bardzo się cieszymy , że jest Pani zaiteresowana pracą w naszej firmie . Wydaje mi się , że w porównaniu do innych podobnych sklepów i firm oferujemy bardzo konkurencyjne warunki płacowe . Przede wszystkim każdy od samego początku dostaje się umowę o pracę na trzy miesięczny okres probny z pensją podstawową 4300 brutto . Po trzech miesiącach następuje podwyżka i dochodzi premia , więc w zależności od sklepu zarabia się już ponad 5000 brutto . Premia jest tym wyższa im wyższa im większy jest obrót i staż pracownika w naszej firmie . Pod koniec każdego roku z każdym pracownikiem negocjowana jest też dalsza podwyżka , więc wraz ze stażem pensje i premie rosną . Poza tym dla osób zainteresowanych oferujemy dodatkowo płatną pracę w naszym dziale marketingowym . Oferujemy też możliwość udziału w targach i szkoleniach zagranicznych oraz wyjazdy na szkolenia do innych naszych sklepów w całej Polsce ( oczywiście dodatkowo płatne ) Wszyscy nasi pracownicy są zatrudnieni na podstawie umowy o pracę i sami układają sobie grafiki według własnych potrzeb . W naszych sklepach panuje przyjazna i otwarta atmosfera , a nasi pracownicy często spotykają się ze sobą prywatnie . Naszym pracownikom oferujemy też możliwość korzystania z karty Multisport lub zakupów po cenach hurtowowych w sieci naszych sklepów . Zapraszam do zapoznania się z naszą firmą i obejrzenia historii spotkań , targów i szkoleń na naszej stronie firmowej lamirex.pl w zakładce Aktualności . Zachęcam też Panią jak również inne osoby zainteresowane pracą w jednym z naszyc sklepów do zadzwonienia bezpośrednio do sklepu i wypytania dowolnie wybranego pracownika o warunki , wynagrodzenie i atmosferę panującą w naszej firmie .

Witam, Szanowny Panie „Szefie” jestem byłym pracownikiem i jak usłyszałam co Pan pisze w necie to normalnie oczy stają dęba. Myślę że warto namówić byłych pracowników, którzy z Panem długo pracowali by napisali pare słów prawdy popartych faktami jak Pan traktuje ludzi „pracowników” to co Pan aktualnie pisze to jakieś bzdury. Człowieku opanuj się!!!!! Stara ekipa i ta co długo pracowała to Agnieszka, Monika, Justyna, Blanka, Sandra itd. i te osoby mogą się dużo wypowiedzieć a zwłaszcza Justyna. Ona ma ogromną wiedzę o firmie o jej funkcjonowaniu itd. A nie tak jak Pan pisze stali pracownicy. Od kiedy ktoś kto pracuje chwile odrazu jest nazywany stały pracownik. Jedna prawda pensja była zawsze na czas. Pracownicy pod każdym aspektem pracy są zostawieni sami sobie ze wszystkim muszą sobie radzić a na wszystko szkoda kasy. Czy to sklep czy to biuro jak umiesz to sobie radź a Szef przyjdzie i jeszcze da Ci reprymendę że jest nie tak nigdy nie usłyszysz dobrego słowa. A nawet w kwestii spraw kadrowych od kołku lat jest problem ze wszystkim bo Pani I. nigdy nic nie wiem i ze wszystkim trzeba iść gotowym. Pod każdym względem zero kompetencji. Niech się wypowiedzą byli pracownicy a nie aktualni. To wtedy jest to prawda a nie ściema że powiem same dobroci bo się boi o stratę pracy. Nikt ze starych pracowników nie uwierzy w taką Pana zmianę i co piękne słowa pisane przez pracowników. Kto u Pana pracował to wie jaka jest prawda. I niech Pan nie pisze że Pan gdzieś to zgłosi że to prześladowanie itd. bo nikt się nie boi a wystarczy pisać prawdę a nie bzdury to nie będzie Pan musiał ludziom grozić i pisać takich bzdur bo jest gdzie Pana zgłosić i jedna kontrola Pana może czegoś nauczy a jak nie to zamknie sklep po sklepie czy to nadzór budowlany czy to inspekcja pracy czy to sanepid itd. I wiem już że warto tu zaglądać aby sprawdzić czy Pan wyprostuje te wszystkie bzdury a jak nie to namowie byłych pracowników by trosze o firmie napisali. CZŁOWIEKU NIE PAJACUJ ŻE TY JESTEA TAKIM SUPER PRACODAWCĄ!!! To co czytacie złego o tej firmie to najprawdziwsza prawda jest to jeden wielki wyzysk ludzi pod każdym względem.

Nikola
@@Były pracownik

Co takiego mówił szef w stosunku do swoich pracowników? Czemu właściwie nikt tutaj nikomu nie pomaga? A jak ktoś coś zrobi źle przez niewiedzę to ponosi konsekwencje?

@@Były pracownik

Szanowna Pani ! Pracowała Pani u nas w firmie 10 -15 lat temu i tak , rzeczywiście została Pani zwolniona gdy firma była jeszcze mała i przechodziła duży kryzys . Była Pani bardzo szanowanym i cenionym pracownikiem i z przykrością musieliśmy kasować Pani stanowisko. Z dziewczyn które Pani wspomina jedna pracuje do tej pory czyli od prawie 15 lat. Mamy też wiele osób które pracują 5, 8 , 10 czy 12 lat i mam nadzieję , że są zadowolone z pracy u nas . Wydaje mi się , że jeśli ktoś chce się dowiedzieć jak wygląda praca u nas wystarczy zadzwonić od dowolnego naszego sklepu ( maile i telefony dostępne na naszej stronie ) i zapytać jak się pracuje , jaka jest atmosfera , jak się w rzeczywistości zarabia , jaki jest szef i jakie są z nim relacje . Wydaje mi się że to będzie najbardziej miarodajna opinia , od ludzi z dowolnego przypadkowo wybranego sklepu , Jak jest , jakie są warunki , ile zarabiają i dlaczego pracują z nami od wielu lat .

Agnieszka N, stała pracownica
@@Były pracownik

Postanowiłam odpowiedzieć na tą opinię, gdyż dotyczy również bezpośrednio mnie. Trudno mi było przebrnąć przez ten potok słów bez składu i ładu. "Były pracownik" najwyraźniej nie wie co to znaki interpunkcyjne oraz szyk zdania. W biurze w Łomiankach mam najdłuższy staż pracy, pracuję tu od maja 2009r. (czyli przeszło 14 lat). Nie szukam na razie innej, gdyż praca w tym miejscu mi odpowiada. Nie boję się również o stratę pracy za mówienie prawdy. Oprócz mnie, w biurze pracują dziewczyny ze stażem 6 lat, 5 lat, 2 lata oraz 3 z rocznym stażem. Pensja dobra (oczywiście jak każdy, nie narzekałabym, gdyby była wyższa :P ) wypłacana zawsze na czas. Podwyżki co rok, ustalane indywidualnie. Wszystko legalnie, według prawa. Dodatkowo premie od utargów oraz świąteczne. Czasem dodatkowe benefity w postaci darmowych gadżetów, zniżki pracownicze na zakupy w naszych hurtowniach. Ostatnio dopłata do karty Multisport, z której korzysta ponad 50% pracowników. Atmosfera jest dobra (zdarzają się gorsze chwile), ale atmosferę tworzą ludzie, nie miejsce pracy. W każdej pracy są wady oraz rzeczy, które mogą nam osobiście nie pasować. Szef, jak każdy człowiek też ma wady i zalety. Każdy pracownik zna swoje obowiązki, przydzielane odpowiednio do kompetencji oraz umiejętności. Nigdy nie dostałam od szefa reprymendy, jedynie pan Krzysztof zwracał mi uwagę, jeśli według niego praca była źle wykonana. Szef nigdy też nie podnosi głosu na pracowników, każdy problem jest spokojnie omawiany "w cztery oczy". Jeśli zrobię coś dobrze, również zostaję pochwalona. Nie ma tu żadnego wyzysku, tak jak pisze "były pracownik". Pracujemy od 8 do 16, weekendy są wolne. Do spraw kadrowych od dłuższego czasu zatrudniona jest druga osoba i razem z panią I. (czyli Iwoną) dbają o prawidłowy obieg dokumentów w firmie. Z Panią Iwoną również mogę porozmawiać o wszystkim, również o sprawach prywatnych. W każdej pracy są lepsze i gorsze chwile, fajniejsi i niefajni ludzie, szefostwo dobre lub gorsze. Nie uważam, żeby Pan Krzysztof zasłużył na tak negatywną opinię.

Dorota
@@Były pracownik

Witam @Były pracownik. Po przeczytaniu Twojej opinii na temat funkcjonowania firmy (13-15 lat temu!) - wnioskuje to po osobach, które wymieniłaś (i które również znam) uznałam, że napisze swoją opinię. Pracuje w firmie od 14 lat jako sprzedawca. Na przestrzeni lat, firma bardzo się rozwinęła i wiele się zmieniło. Ty opisujesz coś co było wiele lat temu i nie ma żadnego odzwierciedlenia w teraźniejszości. Każdy zmienia się, rozwija i idzie do przodu :) W firmie pracuje mi się bardzo dobrze. Nigdy nie chciałam zrezygnować, nigdy nie szukałam innej pracy. Nie dość, że zarabiam bardzo dobrze, to firma oferuje mnóstwo dodatków takich jak: szkolenia zagraniczne, wyjazdy służbowe, testery, darmowe produkty, premie sprzedażowe i okolicznościowe, wspólne wigilie, kartę multisport. Mój kierownik regionalny jest wspaniałą i kompetentną osobą: po pierwsze nie jest dla siebie, tylko jest dla ludzi! Urodzony przywódca, który daje Ci siłę i motywację, zawsze pomoże i doradzi, nikt nie jest zostawiony sam sobie jak piszesz. Z właścicielem (Panem Krzysztofem) zawsze można o wszystkim porozmawiać i przyjść z każdą sprawą, zawsze się stara żebyśmy miały jak najlepiej i żebyśmy były zadowolone. Takiego pracodawcę można życzyć każdemu! Jak widzisz świat się zmienia i idzie do przodu, nasza firma bardzo ewoluowała. Przykre, że Ty zostałaś w tyle z taką nienawiścią w sercu.. Pozdrawiam serdecznie.

@były pracownik
@Lamirex S.C.

Panie Krzysztofie i pracownicy aktualni firmy, skoro w firmie się tak wiele zmieniło, skoro jest tak super to dlaczego opinie i to opinie świeże „byłych pracowników” są złe i są pisane konkrety że tak firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) że ludzie są źle traktowani że w firmie jest wyzysk? A Ty Agnieszka po co piszesz takie bzdury jak sama chodzisz na rozmowy rekrutacyjne. Ludzie opanujcie się i przestańcie pisać takie bzdury. Jedyna fakt pensja zawsze na czas!

Agnieszka N
@@były pracownik

Były pracownik (J) nie bądź śmieszna. Nie widziałyśmy się od wielu lat (ponad 5) a wypowiadasz się na mój temat, jakbyś wszystko o mnie wiedziała. Nie byłam na żadnej rozmowie rekrutacyjnej od kwietnia 2009 roku. Co znaczy wyzysk? Pracuję od 8 do 16, od poniedziałku do piątku. Nadgodzin nie robię, nikt mnie do niczego nie zmusza....

Rysiu
@@były pracownik

A jaka ta pensja? Bo zarobki na czas no to poniekąd jest wymóg podstawowy i to regulowany prawem, nie benefit :D Pytanie, czy konkurencyjnie się teraz zarabia. Czy ten wspomniany wyżej "kryzys" już minął?

@@były pracownik

Szanowna Pani ! Pyta mnie Pani dlaczego jest tyle opinii ? A czy zna Pani zasadę , że na 1000 zadowolonych osób pozytywną opinię napiszą jedna może dwie , a na 5 niezdadowolonych negatywną opinię wystawi też 5 . Mamy dziesiątki zadowolonych pracowników , którzy pracują od wielu lat i nie myślą nawet aby coś tu pisać . Ale choćby nie wiem jak się starać znajdzie się ktoś komu coś się nie spodoba i będzie pisał nie jedną , ale kilka negatywnych opinii tak jak właśnie Pani to robi . I proszę spojrzeć na 30 lat działalności mamy tylko kilka negatywnych opini napisane przez 2-3 osoby , które wystawiają po kilka opinii . Widać , że te opinie są stronnicze , mówiące właściwie to samo .

@Nikola

Witam Pani Nikolo ! Zadała Pani bardzo dziwne pytanie o wzajemnej pomocy i o konsekwencjach . Uważam , że w naszej firmie wszyscy sobie wzajemnie pomagają, sklepy współpracują ze sobą nawzajem i z biurem , Dziewczyny ze sklepów utrzymują wzajemnie bliskie relacje towarzyskie , a jeśli są w danym mieście to wzajemnie się odwiedzają . Razem organizujemy wspólnie corocznie wigilie i spotkania integracyjne . Proszę wejść na naszą stronę www.lamirex.pl i przejrzeć aktualności . Jest tam cała nasza historia , zdjęcia z naszych spotkać i szkoleń , bo razem wszyscy w nich uczestniczymy . Wszyscy lub prawie wszyscy znają się osobiście i nie spotkałem się ani razu z sytuacją , aby ktoś nie chciał komuś pomóc . A jeśli chodzi o konsekwencje to wszystko zależy co dany pracownik zrobi , to jest tylko praca . Natomiast szanujemy się nawzajem . Ja osobiście każdego pracownika traktuję na równi sobie i staram się być wyrozumiałym i reagować adekwatnie do zaistniałej sytuacji

@Rysiu

Witam Panie Ryszardzie ! Tak , pensja na czas jest u nas normą i nie dlatego że to wymóg podstawowy , tylko dlatego że dbamy o naszych pracowników i wiemy jak bardzo ważna jest dla nich świadomość , że pensję dostaną na czas . Ale to tylko jednen z wielu atrubutów naszej firmy . Uważam , że płacimy lepiej niż podobne nam sklepy czy firmy , lepiej to znaczy pensja podstawowa zaczyna się od 4300 brutto na trzymiesięcznym okresie próbnym , potem po trzech miesiacach dochodzi podwyżka i premia . Więc po trzech miesiącach minmalna pensja wraz z premią przekracza już ponad 5000 zł brutto ( w zależności od sklepu ) Od wielu lat normą u nas jest , że pod koniec każdego roku ustalamy indywidualnie podwyżki dla każdego z naszych pracowników , tak więc każdy kto przepracuje u nas minimum dwa lata , może liczyć wraz z premią na naprawdę przyzwoitą pensję , a sklepy z większymi obrotami na zdecydowanie więcej . Dodatkowo są premie świąteczne lub za oszczędności . Poza tym prowadzimy róźnego rodzaju szkkolenia i targi , gdzie pracownicy wyjeżdzają w ramach płatnych delegacji za granicę lub do innych sklepów w całej Polsce . Jak wyglądają takie szkolenia można zobaczyć na naszej stronie www.lamirex.pl w zakładce Aktualności . Organizujemy też co roku wigilie dla naszych pracowników lub spotkania integracyjne , gdzie pracownicy są również dodatkowo nagradzani . Oprócz pensji jest możliwość pracy za dodatkowe wynagrodzenie w naszym zespole marketingowym . Z reguły nie ma u nas nadgodzin , ale jeśli trzeba zostać dłużej to wszystkie godziny są dodatkowo płatne . Poza tym ważne jest , że każdy z naszych pracowników pracuje na podstawie umowy o pracę , gdzie ma możliwość pójścia na płatny urlop , czy zwolenienine . Myślę , że ważnym czynnikiem jest też , że pracownicy mają możliwość otrzymania kart multisport lub zakupów w naszych sklepach po cenach hurtowych . Poza tym bardzo ważnym czynnikiem jest atmosfera jaka panuje w naszych sklepach . Uważam , że zdecydowana większość naszych pracowników jest ze sobą bardzo zżyta i często spotykają się też prywatnie poza pracą . Ważne jest też , że sami pracownicy ukłądają sobie grafiki , tak aby mogli mieć czas na załatwienie swoich spraw i na życie prywatne . Wydaje mi się , że te aspekty , które wymieniłem , jak również wiele innych przyczyniają się do tego , że zdecydowana większośc naszych pracowników to osoby z kilku lub kilkunastoletnim stażem w naszej firmie i z bardzo przyzwoitym wynagrodzeniem :-) Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną , z naszą firmą i jeśłi chciałby Pan się więcej dowiedzieć prosimy dzwonić do dowolnego ze sklepów i wypytać o warunki , atmosferę i możliwości rozwoju lub zwyczajnie złożyć cv do jednego z wybranych przez Pana sklepów . Poszukujemy osób , które interesują się erotyką , są otwarte i chcą rozwijać się i pogłebiać wiedzę w tym kierunku .

Czy jest możliwość pracy w Lamirex S.C. na część etatu?

Witam ! Teoretycznie tak , wszystko zależy w którym sklepie i jak liczną obsługę klienta mamy. Praktycznie szukamy zawsze sprzedawców na pełen etat, ale czasem zdarza się w wybranych sklepach , że potrzebujemy kogoś na pół etatu .

Justyna
@Lamirex S.C.

A jak ta kwestia wygląda w przypadku tego sklepu Venus, do którego teraz jest nabór na stronie? Ewentualnie jeśli nie ma możliwości pracy na pół etatu, to czy można dostosować ten grafik pod siebie trochę? Po prostu uczę się i nie zawsze jestem dostępna, a zależy mi na pracy.

????

Pisali tutaj, że dadzą znać, jak się zwolni jakieś stanowisko. Nadal nic nie ma np. na tego pracownika biurowego z ogłoszenia? Z orzeczeniem było napisane, że szukają, jakaś konkretna grupa?

@????

Witam ! Ogłoszenie w sprawie pracownika z orzeczeniem dawaliśmy ponad rok temu i dawno taką osobę już znaleźliśmy i ta osoba cały czas pracuje , więc ogłoszenie jest już nieaktualne

Ups

Niestety kiepsko traktuje się pracowników, zero wsparcia od kierowniczki która zawsze ucieka od odpowiedzialności. Zachowuje sie jak dziecko i robi jakieś podchody. Dramat. Cały czas mam nadzieję że będzie lepiej ale ci ludzie są po prostu zachłanni i nic się tu nie zmieni. Prowadzisz sama sklep a dostajesz minimalną krajową. Ale obowiązki takie jakbyś miał franczyzę???? każdy normalny pracownik ma być jak kierownik. Tylko nie kierowniczka która nie umie zarządzać

@Ups

Witam ! Z tej wiadomości bardzo cieżko wywnioskować o którą kierowniczkę chodzi , bo mamy aż 11 sklepów i tyle kierowniczek plus dodatkowo dwie kierowniczki regionalne . Więc nawet nie wiadomo z tej wiadomości o jaki sklep i o kogo chodzi . Natomiast nie zgadzam się z opinią o samodzielnym prowadzeniu sklepu gdyż na każdym ze sklepów zatrudniamy zawsze 3 do 4 osób i zmiany są zawsze podwójne . Nieprawdą jest również twierdzenie o najniższej krajowej , bo każdy kto do nas przychodzi nawet na okres próbny dostaje od razu umowę o pracę i na trzy miesięcznym okresie proóbnym 3800 brutto a więc ponad 300 zł więcej niż najniższa krajowa , a po 3 miesiącach jest podwyżka do 4100 plus premia , więc razem to około 4500 brutto . Powiem więcej , jeśli ktoś ma doświadczenie i pracował już w podobnej branży to pensja zaczyna się od 4600 do 5300 pensji podstawowej w zależności od doświadczenia plus około 1000 zł miesięcznie premii . Więc gdzie tu mowa o najniższej krajowej ??? Poza tym bardzo dbamy o naszych pracowników , gdyż co rok są podwyżki , robimy różnego rodzaju szkolenia w kraju i za granicą , nasi pracownicy maja karty multisport i 90 % naszych pracowników to osoby , które są z nami od wielu wielu lat , gdyż liczy się dla nich ciekawa praca , fajna atmosfera , bardzo dobre warunki finansowe i możliwości rozwoju .

Honorata
@Lamirex S.C.

Chciałabym podpytać odnośnie zatrudnienia w sklepie. Czy to jest praca zmianowa? W jakich godzinach pracuje się? Chciałabym też się dowiedzieć na jak długo przedłużana jest umowa po wspomnianym okresie próbnym?

@Honorata

Witam Pani Honorato ! W naszych sklepach pracujemy od 10.00 do 20.00 ( w trzech tylko do 21.00 ) Zmianowość polega na tym , że pracownik decyduje sam czy odpowiada mu praca po 10 godzin , co drugi lub trzeci dzień lub po 8 godzin . Pracujemy od poniedziałku do soboty , gdzie przypada pracująca około 1 sobota w miesiącu ( w zależności od ilości osób na sklepie ) oraz wszystkie niedziele są wolne . W biurze pracujemy od 8.00 do 16.00 , gdzie wszystkie weekendy są wolne . Okres próbny wynosi 3 miesiące i pracownik od samego początku dostaje umowę o pracę z pensją 3800 brutto , potem dostaje drugą umowę na 9 miesięcy z pensją 4100 brutto plus premia , razem okolo 4500 brutto i potem jest umowa na dwa lata , gdzie pensja jest już znacznie wyższa i ustalana indywidualnnie . Jeśli pracownik miał już doświadaczenie w pracy tej samej branży to to pensja od razu ustalana jest indywidualnie . Bardzo cenimy osoby z doświadczeniem w naszej branży dlatego proponowana pensja dla takiej osoby jest naprawdę przyzwoita i zależy od doświadczenia danej osoby . Jako bonusy dodkładamy dla naszych pracowników szkolenia w Polsce i za granicą , kartę multisport , możliwości rozwoju i awansu oraz miłą i przyjazną atmosferę

Olga

Pamiętacie taką ofertę „ Sklep internetowy zatrudni specjalistę d/s obsługi klienta”? Bardzo bym prosiła o jakieś info, czy ta praca jeszcze jest aktualna. I czy skoro to sklep online to praca z domu jest możliwa?

@Olga

Witam Pani Olgo ! To ogłoszenie ukazało się dość dawno temu i już znaleźliśmy na to miejsce właściwą osobę . Jeśli Pani jest nadal zainteresowana prosimy o pozostawienie danych mailowo , wtedy jak zwolni się jakieś miejsce będziemy z Panią w kontakcie . Pozdrawiam , zespół sklepu internetowego Venus

Czy można liczyć w Lamirex S.C. na prywatną opiekę medyczną?

Dziękuję za zainteresowanie pracą w naszej firmie . Dotychczas prywatna opieka medyczna była domeną wielkich korporacji , dużych firm zatrudniających tysiące osób . U nas pracuje ich tylko kilkadziesiąt . Wszystko się jednak zmienia i rozważamy wprowadzenie takiego pakietu . Nie potrafię podać daty kiedy to ewentualnie nastąpi , ale bierzemy tę kwestię pod uwagę .

Czy w Lamirex S.C. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Tak , zmiany zachodzą cały czas i firma ustawicznie się rozwija , dając wiele możliwości rozwoju naszym pracownikom . Przede wszystkim od Nowego Roku wszystkie zatrudnione u nas osoby otrzymaly podwyżki oraz zwiększyliśmy też znacznie kwotę początkową i od samego początku oferujemy nie tylko umowę o pracę , ale też zdecydowanie wyższe wynagrodzienie dla nowo przyjmowanych osób . Otwieramy też kolejny sklep stacjonarny oraz rozbudowujemy nasze sklepy internetowe , dlatego też ustawicznie szukamy nowych osób , które będą chciały dołączyć do naszego zespołu .

An

Pisałam wam, żeby tą”firmę”omijać z daleka! Trzeba będzie to gdzieś zgłosić, jak oni traktują pracowników...

Prawda
@An

Jeśli lubisz wyzysk praca idelana. Najniższa krajowa i premia pod stołem jeśli w ogóle zdołasz ją zrobić bo chore targety ustawiasz szef Żydek.

Przemysław
@Prawda

Wyzysk? To znaczy pod jakim względem rzekomo w firmie Lamirex panuje wyzysk? Napisałeś, ze jest to praca na podstawie stawki najniższej krajowej z ewentualną premią "pod stołem", dlatego też może będziesz tak uprzejmy i napiszesz ile dokładnie za tego typu pracę można zarobić?

@An

A jak traktują ? Widać , że jedna i ta sama osoba wstawia ciągle negatywne komentarze . Rozumiem , że należy zgłosić , że u nas w firmie każdy ma umowę o pracę ?,że każdy bez dnia opóźnienia dostaje przyzwoitą pensję ostatniego dnia miesiąca ? że panuje fajna atmosfera ? że nikt na nikogo nie krzyczy i każdy jest traktowany z szacunkiem ? że wszyscy wzajemnie dbają o pracę i przyjaźnią się ? że przez pandemię nikt ,lub prawie nikt nie stracił pracy ? że zdecydowana większość pracowników pracuje od wielu wielu lat ? że sami pracownicy ustalają sobie grafiki , dzięki czemu mogą sami decydować o dniach wolnych i godzinach pracy ? że w biurze wszystkie weekendy są wolne , a na sklepach co druga sobota i każda niedziela ? że dajemy premie od obrotu które są doliczane do wynagrodzenia na umowie o pracę ? Proszę zgłosić jak traktujemy pracowników , a najlepiej spytać ich samych dlaczego związali się z tą firmą od wielu lat . Wystarczy tylko wybrać numer telefonu do dowolnego sklepu czy biura i spytać dowolnego pracownika dlaczego tu pracuje

@Prawda

Znowu widzę kolejny komentarz od tej samej osoby , która bardzo dba o to aby wystawić nam co jakiś czas następny negatywny komentarz . Więc może odpowiem jako właściciel tej firmy , czyli osoba kompetentna w tej sprawie . Nikt , ale to nikt nie ma u nas najniższej krajowej . Najniższa krajowa na rok 2021 to 2800 zł brutto , a u nas osoby przychodzące na okres próbny dostają 3100 brutto , więc 300 zł więcej niż najniższa krajowa i to przy założeniu że jest to stawka za okres próbny . Dodatkowo każdy od razu dostaje umowę o pracę na okres trzech miesięcy . Jest to stawka na ten rok , bo z pewnością na rok 2022 będzie zdecydowanie większa . Po okresie 3 miesięcy próbnych każdy pracownik dostaje nową umowę o pracę już na czas określony i podwyżkę , która zawiera zarówno pensję jak i premię . W sumie po okresie próbnym pensja ta w zależności od sklepu ( różne obroty ) wynosi około 3800 brutto . Oczywiście zakładam , że w roku 2022 pensja ta może być też wyższa . Oczywiście pensje pracowników , którzy pracują dłużej niż rok są zdecydowanie jeszcze wyższe . Co to premii i targetów były one ustalane w 2014 roku czyli 7 lat temu i od tego czasu nie były ani razu zwiększane , a dodatkowo gdy nastała pandemia progi premiowe zostały obniżone , bo bardzo zależy mi na tym aby pracownicy otrzymywali zarówno przyzwoite pensje jak i znaczące premie , bo oprócz atmosfery panującej w pracy , przyzwoita pensja plus premia są czynnikiem bardzo motywującym Dlatego też kompletnie nie zgadzam się z tym wpisem , bo zwyczajnie nie ma w nim nic z prawdy

@An

A dlaczego ? Jak traktujemy ? Każdy ma umowę o pracę , przyzwoite warunki finansowe , zdecydowanie wyższe niż przeciętna , a pracownicy długoletni mają naprawdę przyzwoite wynagrodzenie , dowolnie regulowany przez pracowników grafik , fajna atmosfera , zgrany zespół ludzi , zdecydowana większość osób to pracownicy z długoletnim stażem . Możliwość wyjazdów służbowych do innych sklepów na terenie całego kraju , każdy jest traktowany z szacunkiem . Więc jak traktują ? Rozumiem , że ta sama osoba która napisała ten komentarz i pozostałe negatywne , nie może się pogodzić , że z jakiegoś powodu straciła tę pracę , więc musi odreagować zniechęcając na siłę innych ? Najlepiej zadzwonić do jednego z naszych sklepów , zapytać dowolnego pracownika o warunki pracy . Wydaje mi się , że taka odpowiedź będzie najbardziej obiektywna

Jak się pracuje z ludźmi z Lamirex S.C.?

Witam ! Wydaje mi się , że najlepiej zadzwonić lub wybrać się osobiście do jednego z naszych sklepów lub do biura. Lista sklepów wraz z kontaktem dostępna jest na naszej stronie www.lamirex.pl . Proszę zapytać dowolnego pracownika w każdym ze sklepów , jaka jest praca , jakie są warunki . Wydaje mi się , że takie odpowiedzi będą najbardziej obiektywne . U nas pracuje prawie 40 osób i zdecydowana większość pracuje więcej niż kilka lat . Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w naszych salonach , zachęcam do osobistego kontaktu i po prostu podpytanie jakie są warunki i możliwości pracy .

Anka

Ali

Stanowczo odradzam pracę w salonach - bardzo niska stawka, a trzeba oprócz sprzedaży robić za ochronę, copywritera i mierzyć się z molestowaniem bez żadnego wsparcia. W dodatku szef za braki inwentaryzacyjne każe płacić pracownikom obojętnie jaki staż pracy mają. W normalnych firmach za przeprowadzanie inwentaryzacji dostaje się premię, a nie każe pracownikom oddawać pieniądze.

@Ali

Kompletnie nie mogę się zgodzić z kwestiami tu zawartymi . Każdy pracownik przy podpisywaniu umowy o pracę ma dokładnie omówioną stawkę . Jeśli dla kogoś jest to stawka niewystarczająca , to po co podpisuje umowę o pracę ? Praca w salonach dotyczy głównie sprzedaży , dbania o towar i wystrój sklepu , a do ochrony mamy monitoring , bramki antykradzieżowe i firmę ochroniarską . Tak rzeczywiście , czasem trzeba coś zrobić w sklepie internetowym - ale w godzinach pracy , a sprzedaż w sklepie internetowym wpływa na obrót i dzięki temu przekłada się na większe premie . W każdym sklepie czy to w naszym czy każdym innym jest odpowiedzialność pracownika za powierzony towar , na szczęście jednak braki zdarzają się niezwykle rzadko i z reguły to ja biorę na siebie ewentualne braki .

Uważajcie bo znów, szukają jelenia do pracy w Łomiankach????

Właściciel

Cóż mogę na to powiedzieć . Tylko tyle , że wszyscy pracownicy , bez wyjątku pracują w biurze w Łomiankach od wielu lat . Razem przetrwaliśmy pandemię , nikt nawet jedna osoba nie straciła pracy . Wszyscy mają umowę o pracę , bardzo przyzwoite pensje . Wszyscy tu pracujący szanują i cenią tę pracę , panującą tu atmosferę, wolne weekendy i pracę od 8 do 16 oraz inne warunki i możliwości jakie ta praca im daje . Natomiast jeśli ktoś uważa , że praca przy obsłudze sklepu internetowego , kontakt z klientem , realizacja zamówień to praca dla jelenia , to rzeczywiście będzie lepiej jak poszuka pracy gdzieś indziej . Cały czas się rozwijamy , cały czas powiększamy nasz asortyment , dlatego szukamy nowej osoby , którą chętnie przyjmiemy do naszego stałego zespołu , dając mu stabilne i pewne zatrudnienie oparte na umowie o pracę i dogodnych warunkach finansowych

Zły

Ta firma naprawdę nie traktuje swoich pracowników poważnie. Z jednej strony mówią ci, ze wszystko jest dobrze a za chwilę przyjeżdża ktoś i mówi, że sklep jest źle prowadzony. Dokładanie coraz to nowych obowiązków z jednoczesnym obcinaniem premii bo „pandemia” (mimo dobrych utargów) (usunięte przez administratora)Naprawdę nie polecam!

prawda
@Zły

Bo szef jest Żydkiem i ma nawalone w głowie. Ten kto tam tyrał za psi grosz, dobrze wie, ale widzę, że sam prezes alb ktoś od niego pisze te opinie, podając się za ludzi, których nie znam :)

@Zły

Do tej pory nie reagowałem na wszystkie zamieszczane wpisy , bo uważałem , że firma się sama obroni . Prowadzę tę firmę od prawie 30 lat i do tej pory nigdy nie było żadnych wpisów negatywnych . Pojawiły się dopiero niedawno , mniej więcej od roku, co jakiś czas jest wrzucany nowy i jestem więcej niż pewny , że pisane są one przez jedną i tą samą osobę . Mogę się nawet domyślać przez kogo. Nie uważam za stosowne prowadzenie tu publicznego dialogu , więc myślę , że jeśli komuś coś leży na sercu , co z pewnością warto to wyjaśnić , dlatego proszę tę osobę o telefon i mam nadzieję , że uda nam się znaleźć wspólne rozwiązanie W żaden sposób nie mogę też zgodzić się z zarzutami tutaj postawionymi . Wystarczy zadzwonić do któregokolwiek ze sklepów i spytać się jak jest naprawdę . Zdecydowana większość moich pracowników pracuje wiele , wiele lat i zmiany są niezwykle rzadko . Jeśli ktoś odchodzi to zazwyczaj w czasie okresu próbnego , gdy z jakiegoś powodu nie pasuje mu charakter tej pracy . Jeśli ktoś zostanie , to zazwyczaj zostaje na długo . Nigdy , ale to nigdy nie zdarzyło się , aby komuś została ucięta premia , a nawet z uwagi na pandemię zostały obniżone progi premiowe .

@prawda

Widać dokładnie , że wszystkie negatywne komentarze są pisane przez jedną i tę samą osobę . Jeśli praca w sklepie , obsługa klientów , dbanie o sklep , obsługa kasy czy programu sklepowego to tyranie , to rzeczywiście dla osób które tak uważają ta praca jest nieodpowiednia . Jeśli jednak ktoś ceni stabilną pracę , docenia fakt , że każdy ma umowę o pracę , jednocześnie lubi obsługę klienta , pracę w fajnym zespole , dobrą atmosferę , przyzwoitą pensję na czas to będzie mi miło powitać Cię w naszym zespole . Jeśli chcesz wiedzieć więcej, wystarczy zadzwonić do któregokolwiek z naszych sklepów aby wypytać szczegółowo jak jest naprawdę . Myślę , że w ten sposób można dowiedzieć się zdecydowanie więcej jak jest naprawę , niż czytając opinię osoby , która chyba nie może znieść , że tę pracę straciła

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Lamirex s.c.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

odp

Sami. Wyzysk, najniższa krajowa :) Niewolnika im potrzeba a nie pracownika.

Ilona

Pracuje w firmie Lamirex już 8 lat, zatrudniona jestem w sklepie w Łodzi. Czytam wszystkie opinie i niektóre komentarze mocno mnie zaskakują... Zła atmosfera, wyzysk, molestowanie. Absurd... Gdzie by się nie pracowało zawsze się znajdzie coś do czego się ktoś przyczepi. Mój staż pracy pokazuje, że chyba nie jest aż tak źle jak niektóre osoby tu piszą. Praca przebiega w miłej atmosferze, szefostwo jest w Łomiankach, to pracownicy są na sklepach więc o atmosfere dbają między sobą ... Pensja wypłacana jest regularnie ( nigdy nie było opóźnienia). Wiadomo zarobki to sprawa o której się nie dyskutuje jednemu będzie dużo innemu za mało ... nie dogodzisz ;) Szczerze polecam dołączenie do Naszego grona pracowników jeśli właśnie stoisz przed wyborem nowego miejsca dla siebie i zastanawiasz się czy wysłać CV do Naszej firmy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Lamirex S.C. - Łomianki

• Jak się pracuje w Lamirex S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Lamirex S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lamirex S.C.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lamirex S.C.