Akademia Krasnoludków Przedszkole Niepubliczne Teresa Małecka

Elbląg

Opinie o Akademia Krasnoludków Przedszkole Niepubliczne Teresa Małecka

mk

Przedszkole na medal. Dziecko kończy właśnie ostatni rok, jest zachwycone i my też. W podskokach idzie co rano, tęskni w weekendy za Paniami, które są przesympatyczne,czułe,wyrozumiałe. Nauczono je czytać, pisać, liczyć do 100 "przez sen", są robione wycieczki do Teatru Muzycznego w Gdyni, do centrum edukacji, wyjścia do kina, teatru, do różnych zakładów pracy aby dzieci poznawały zawody. Organizowane są wewnątrz przedszkola różne imprezy dla dzieci oraz dla dzieci i rodziców oraz dziadków. Dzieci uczą się piosenek i wierszy, mają codziennie angielski, jest gimnastyka i logopeda. Codzienne spacery hartują maluchy. Pozdrowienia dla najlepszej na świecie wychowawczyni z powołania Pani Ani O.i oczywiście dla genialnej Pani dyrektor.

stan

A tak a'propos... Pani Teresko, jest pani zajefajna ! I ma Pani fajne auto.

stan

Pomyliły ci się paniusiu budynki... Akademia Krasnoludków nie prowadzi żłobka ! Żłobek jest z prawej strony od przedszkola ( jeśli tam pracowałaś, to powinnaś to wiedzieć). Widać że nawet nie wiesz o jakiej placówce piszesz i wylewasz pomyje na ludzi, których na oczy nigdy nie widziałaś... Widać niektórzy elblążanie mają kompleksy i potrzebują komuś dowalić. Szkoda tylko że nie masz odwagi tego zrobić patrząc jemu w oczy.

rufio

śliczna i bardzo sympatyczna Pani Dyrektor.!

Zostaw opinię o Akademia Krasnoludków Przedszkole Niepubliczne Teresa Małecka - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Krasnoludków Przedszkole Niepubliczne Teresa Małecka