BURDA MEDIA

Opinie o BURDA MEDIA

Aktualność
W Burda Media Polska cenimy inkluzywność i otwartość, również różnorodność w poglądach i opiniach.
Pragniemy stale się doskonalić dlatego też będziemy wdzięczni za Wasze komentarze. Zarówno te pozytywne jak i te zawierające konstruktywną krytykę.
Wasze opinie są dla nas ważne, ponieważ wpływają na nasz proces budowania lepszego miejsca pracy.

Zależy nam utrzymaniu poziomu wymiany poglądów z zachowaniem komfortu obu stron. W Burda pracujemy w podejściu Human to Human, dając sobie wzajemnie poczucie szacunku i akceptacji,
Dbając przy tym o kulturę komunikacji o co Was również prosimy.

Naszych obecnych pracowników zapraszamy do kontaktu ze swoim People Culture Managerem, który zawsze jest otwarty na Wasz feedback.
kandydat

Brak informacji zwrotnej po rozmowie, mimo zapewnień, że będzie bez względu na decyzję. Rozmowa rekrutacyjna w zasadzie nijaka, jak na obecność osoby z HR i głównego Managera działu to poziom bardzo niski - w porównaniu do rozmów odbytych w innych firmach o podobnym profilu.

Aneta
@kandydat

A możesz powiedzieć o co byłeś pytany na rozmowie o pracę? Bo ciekawi mnie Twoja sugestia, że poziom był bardzo niski

Ciekawy
@Aneta

A mnie ciekawi ta próba wywoływania dyskusji. Byłem na rozmowie i dla mnie np liczy się entuzjazm osób prowadzących spotkanie tak, żeby kandydat nie wychodził z rozmowy z poczuciem bycia przepytanym. Tej sztuki Państwo nie opanowali.

journal girl
@kandydat

Miałam dokładanie tak samo, zero odzewu po rozmowie

Olga
@journal girl

Eee... To jak to możliwe, że tu pracujesz? Chyba, że etykietki się pomyliły? A rozmowa sama w sobie to jak poszła?

kandydat

A ja bardzo dobrze wspominam rekrutację. Pytania sensowne, wiedziałem jak będą wyglądały kolejne kroki, p. Daria dotrzymała słowa i wróciła z informacją zwrotną, a przede wszystkim czułem się słuchany w trakcie rozmowy. Finalnie nic z tego nie wyszło, ale wspominam to jako jedną z przyjemniejszych rekrutacji.

Aneta

Jak teraz wygląda sprawa z tymi ogłoszeniami o pracę ? Odzywają się normalnie na zgłaszane aplikacje czy nie za bardzo ? Bo chyba było coś nie tak

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BURDA MEDIA. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Ktos taki jak ja

Nie pracowałam tam nigdy i pewnie nigdy nie bede, ponieważ nikt z tej firmy nie fatyguje sie, zeby zapraszać na rozmowy kwalifikacyjne (pomimo doświadczenia na podobnym stanowisku). Byc moze ich ogłoszenia sa fałszywe. Oprócz tego nikt nie fatyguje sie, zeby odpowiedzieć na mejla, choćby z grzeczności.

Rozmowa o pracę przebiegła miło i spokojnie, wręcz byłam przekonana, że odzew będzie pozytywny. Dlaczego? Otrzymałam informację, że jeśli nie będzie kontaktu ze strony działu HR to jest to dobra oznaka i mam się cieszyć. W przypadku odmowy współpracy do końca tygodnia zostanę poinformowana o odmowie. Minęło już tyle czasu, że z pewnością nie przeszłam do dalszego etapu. Nie dostałam ŻADNEJ informacji, ani odmownej - tak jak mi obiecano, ani żadnej innej. Czuję się jak pacan, oszukana, ponieważ cieszyłam się z braku kontaktu wyjątkowo w tej sytuacji. To nie jest dla mnie normalne, że dział HR w firmie z taką renomą nie szanuje kandydatów do pracy, którzy poświęcają swój czas i zaangażowanie. Dlaczego nikt się tym nie zainteresuje? Przecież wprowadzanie ludzi w błąd zamierzenie zwane jest kłamstwem. Zwłaszcza, że poprzednicy wypowiadali się tak, a nie inaczej i widocznie wszystkich ta firma tak traktuje. Jestem na nie.

kandydatka
@-

dziwne, że brak kontaktu od HR mialby oznaczać pozytywne rozstrzygnięcie, chyba że widziałaś się z kimś z firmy, ale spoza HR. Ja miałam spotkanie z HR i menedżerem działu, na którym powiedzieli mi, że jesli przejdę do następnego etapu to HR się ze mną skontaktuje, jeśli nie to dostanę maila z podziękowaniem. Tak też było, pani z HR po około tygodniu zadzwoniła z info i przesłała mailowo zadanie do realizacji i terminem jego prezentacji. Po tym etapie po około tygodniu, zadzwoniła i powiedziała, że zdecydowali się na kogoś innego, ale chętnie będzie kontaktowala sie w innych rekrutacjach. Tak też sie stało, mialam spotkanie z innym menedżerem i teraz pracuje w dziale, który też bardzo mi odpowiada :) Tak więc mam dobre doświadczenia i wiem ze warto próbować

Pozytywna

Bardzo ciekawi ludzie, różnorodność wiekowa i zainteresowań. W Burda Cafe podczas lunchu możesz porozmawiać z redaktorami pasjonatami mody i urody, kultury, podróży,kuchni czy historii i nauki. Sporo eventow, a nierzadko celebryci i autorzy książek odwiedzają Burdowe biuro. Atmosfera sporej swobody. Jest kolorowo. Co nie oznacza, ze pracy jest mało, bo raczej kazdy ma zadań po uszy. Jak do tej pory, jest dużo lepiej niż u innych moich mediowych pracodawców. Mam nadzieję, że to sie nie zmieni :).

Zostaw merytoryczną opinię o BURDA MEDIA - Warszawa

• Jak się pracuje w BURDA MEDIA?

Zobacz opinie na temat firmy BURDA MEDIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BURDA MEDIA?

BURDA MEDIA